KOSGEB Kredi

KOSGEB ErzincanKOSGEB Erzincan

KOSGEB desteklenen sektörler üzerinde kurulacak olan bir işletme için devletten hibe almak istemez misiniz ? Erzincan’daki girişimciler hibe ve faizsiz kredi fırsatları hala devam ediyor. Geç kalmadan işletmenizi kurmadan mutlaka Erzincan yada ilçelerinde verilecek olan girişimcilik kurslarına katılın. Katılmanız gereken tüm KOSGEB kursların başlama adresleri ile başvuru tarihleri ise şu şekildedir.

Erzincan KOSGEB girişimcilik kursları başlama tarihleri

Erzincan ilimiz de KOSGEB bir çok kurum ile yeni esnaf olamak isteyen tüm girişimcilere destek sağlamaya bu yılda sürdürmektedir. Yeni girişimciler için oluşturulan destek programından yararlana bilmeleri için tek yapmaları gereken işletmelerini kurmadan önce Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularında bulunmalarıdır. Erzincan da yada ilçelerinde çeşitli kurumlar ( İŞKUR, Halk Eğitim Merkezleri, Meslek Odaları vb ) tarafından düzenlenecek eğitim başlama tarihleri ve ayrıca adresleri ise sadece → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=24 bu adreste ilan edilmektedir. Erzincan belediye hizmet binası çok amaçlı toplantı salonu ve Erzincan Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkez Binası gibi adresler de düzenlenecek olan tüm eğitimlerin başlama tarihlerini bu adresten göre bilirsiniz. Peki başvurular nasıl yapılır ?

KOSGEB Erzincan kurslarına nasıl başvuruda buluna bilirsiniz ?

Eğitimlere başvuru yapmak çok kolay ama asil kursiyer olma şansını yakalamak kimi zaman zor olabilmektedir. Bu daha çok yoğun başvurularda yaşanan sıklık ile görülen bir sorundur.  Bu soruna yakalanmamak için nüfusu az olan yerlerde eğitim başvurusunda bulunmanızı öneririm. Yada mutlaka eğitim ön başvuru sonrasın da sizleri çağırdıkları vakit Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları konularına iyi çalışarak gidiniz. Böylece asil kursiyer olma şansını fazlası ile yakalama şansına sahip olacaksınız. Erzincan da bulunan girişimcilik eğitim başvurularını kurumlara şahsen başvuruda bulunmanın yanı sıra bir de e-devlet üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. e-devlet şifreniz varsa hiç eğitim merkezlerine gitmek için zahmette bulunmayıp doğrudan buradaki https://bit.ly/2Tg7502 başvuru ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” menüsünden başvuru formunu doldurunuz.

Başvuru işlemleri sonrası eğitim aldıktan sonra artık iş yerinizi kurabilirsiniz. Daha sonra ki hibeye giden yol haritasını da https://www.kosgebkredi.net/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf buradaki gibi takip edebilirsiniz.

KOSGEB Erzincan Birimleri

Erzincan da bir müdürlük ile hizmet veren binanın adresi aşağıdaki gibidir;

Adres: Atatürk mahallesi Ali Kemali caddesi numara 4/201 – ERZİNCAN

  • Tel: 0-446-212-07-00
  • Faks: 0446 212 07 02
  • E-mail: Erzincan@kosgeb.gov.tr

"KOSGEB Erzincan" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Erzincan" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net