KOSGEB Kredi

KOSGEB EdirneKOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne’de 1 müdürlük ve 2 temsilciliği ile hem yeni girişimcilere hem de KOBİ’lere desteklerini vermeye her sene olduğu gibi bu yılda devam etmektedir. Türkiye’nin en önemli sınırlarından birini temsil eden bu ilimizde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alacak olan yeni girişimciler için sürekli olarak kurslar düzenlenmektedir. Kurumun iş ortakları TSO, Belediyeler, Üniversiteler ve İŞKUR ile Halk Eğitim Merkezlerinin katkıları ile çok daha fazla eğitim verme imkanı bulan KOSGEB başvuru adreslerini bildirmek için tek bir adresi kullanmaktadır. Bu adres de arzu eden Edirneli girişimciler başvurularını İnternet üzerinden yapabilirken isterlerse sayfadaki adreslere şahsen de müracaatta buluna bilirler.

KOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne

KOSGEB Edirne girişimcilik eğitimi başvuru adresleri

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri sadece Edirne ilimizde düzenlenmek ile kalmayıp tüm ilçelerinde belli tarih aralıkları ile düzenlenmektedir. Bu amaç ile bir çok resmi kurum seferber olup bu eğitimleri ücretsiz olarak üyelerine ve yeni girişimci Edirne halkına vermektedir. Hangi kurum bu eğitimleri verecek olursa olsun mutlaka başvuru tarihlerini ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=22 bu adresten bildirilmektedir. Bağlantıyı tıkladığınız zaman doğrudan Edirne ili ve ilçelerinde düzenlenecek olan kursların tarihlerine ve hangi kurumun düzenlediği hakkında bilgilere erişim sağlaya bilirsiniz. Ayrıca yine aynı sayfa da eğitimi düzenleyen kuruma ait iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz. Arzu ederseniz bu adresler üzerinde başvuruda buluna bileceğiniz gibi arzu etmeniz durumunda ise e-Devlet üzerinden de eğitim başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

E-devlet üzerinden Edirne ilimizdeki eğitim başvurusunu yapmak isteyen girişimcilerimizin e-Devlet şifresi olması ve ayrıca sisteme tanımlı bir de e-posta adreslerinin bulunması gerekir. Bu imkanlara sahip olan Edirne’li girişimcilerimiz https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler bu adrese girerek de ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” sekmesini seçerek başvuruda buluna bilirler.

KOSGEB Edirne Müdürlükleri

KOSGEB Edirne Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks, e-mail ve google harita koordinatları aşağıdaki gibidir.

KOSGEB Müdürlük Adres: Abdurrahman Mahallesi Hacı Yahya köprü yolu Yaşar altı plaza  No 7 / 73 MERKEZ

Tel: 0-284-212-40-10 Faks: 0-284-212-40-12 E-Mail: Edirne@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinat

KOSGEB Edirne Temsilcilikleri

KOSGEB Edirne merkez müdürlüğünün yanı sıra en yüksek nüfusa sahip 2 ilçesinde de yeni girişimci ve KOBİ’lere hizmet vermek amacı ile temsilcilikler kurmuştur. Merkez müdürlüklerinden alacağınız tüm destekleri bu 2 temsilcilikten de rahatlık ile alabilirsiniz. KOBİ’lere yönelik tüm hizmetlerin neler olduğu öğrenmek isteyen Edirneli esnaflarımız https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler bu adresi ziyaret edebilirler.

KOSGEB Keşan Temsilciliği

Adres: Keşan TSO Anafartalar Caddesi Numara 66 / 1

Tel: 0-284-714-11-37 Faks: 0-284-71476-08 E-Mail: Kesansinod@Kosgeb.gov.tr

KOSGEB Uzunköprü Temsilciliği

Adres: Cumhuriyet Meydana numara 17 UZUNKÖPRÜ

Tel: 0-284-513-10-64 Faks: 0-284-51322-80

"KOSGEB Edirne" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Edirne" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net