KOSGEB Kredi

KOSGEB DüzceKOSGEB Düzce

Her ne kadarda Düzce ilimizde bir tane KOSGEB Müdürlüğü olsa da birimin yardımlaşma içinde olduğu kurumlar sürekli olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini bir çok ilimize göre çok daha sık düzenlemektedir. Yoğun talebe destek vermek amacı ile İŞKUR ve TSO başta olmak üzere tüm yerel belediyelerin seferber olduğu girişimcilik eğitimlerin başlangıç tarihlerini en doğru ve güncel şekilde burada bulabilirsiniz. Ayrıca, arzu etmeniz durumunda e-Devlet üzerinden kurlar için ön müracaat formunu da İnternet aracılığı ile hemen sağlaya bilirsiniz.

KOSGEB Düzce kursları ne zaman başlamaktadır ?

İŞKUR dahil olmak üzere tüm Düzce’deki KOSGEB kurslarını veren kurumların başlangıç tarihleri İnternet üzerinden sadece https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=81 bu adres üzerinden yayımlanmaktadır. İl filtresini kullanmadan doğrudan bu adres üzerinden tüm Düzce girişimcilik eğitimlerinin başlangıç tarihlerini görebilirsiniz. Ayrıca aynı adres üzerinden eğitimi veren kurum ve hatta eğitime girecek olan öğretim görevlisinin kimlik bilgilerini dahi yine bu adreste görebilirsiniz. Size uygun tarihte olan eğitim başvuruları iki şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

  1. Açılan sayfadaki eğitimi veren kuruma şahsen olarak başvuruda bulunarak ( Düzce dahil tüm girişimcilik eğitimi veren İŞKUR düzenlediği eğitimlerde girişimcinin işsiz ve kendine kayıtlı olmasını şart koşmaktadır )
  2. e-Devlet üzerinden başvuru formunu doldurarak.

e-Devlet üzerinden girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapılır ?

Daha önceleri sadece ilgili kurumlara şahsen olarak kabul edilen girişimcilik eğitimleri artık İnternet üzerinden e-devlet kapısı ile birlikte kabul görmektedir. Şayet elinizde bir e-Devlet şifresi mevcut ise başvuru yapmadan önce ilk olarak lütfen sistemde yer alan iletişim bilgilerinizi güncelleyin. Özellik ile sorun yaşamadan başvuru formuna kavuşabilmek için elektronik posta adresiniz mutlaka girilmiş olması gerekmektedir.  Başvuru formuna doğrudan ulaşmak için https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresine girip bu alanda ister arama çubuğuna girişimcilik eğitimi yazara isterseniz de ” TÜM HİZMETLERİ GÖSTER ” butonunu kullanarak ” UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ” sekmesini bularak gerçekleştire bilirsiniz.

KOSGEB Düzce birimlerinin iletişim adres bilgileri nedir ?

Her il ve ilçede olduğu gibi KOSGEB Düzcede kendi iş yerini kurmak isteyen veya KOSGEB tarafından oluşturulan KOBİ desteklerinden faydalanmak isteyenler için birim kurmuştur. Aktif olan KOBİ’lere yönelik KOSGEB destek programlarını arzu ederseniz https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekler/3/destekler bu adres üzerinden görebilirsiniz.

Adres: Uzun Mustafa Mahallesi Kuyumcu Zade Bulvarı Numara 40 DÜZCE

Telefon: 0-380-523-69-53 Faks: 0-380-514-78-96 E-mail: Düzce@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Düzce kurs tarihleri yoksa ne yapabilirsiniz ?

KOSGEB Düzce

KOSGEB Düzce

Bu durum sıklık ile yaşandığı için açıklık getirmemiz siz yeni girişimcilerimiz için çok faydalı olacaktır. Özellik ile işletme kurmakta aciliyeti olan yeni girişimciler bir an önce Girişimcilik Eğitimi almak istemektedirler. Ama çoğu zaman eğitim tarihleri istedikleri vakitte olmamaktadır. Dolayısı ile iş kurma hayallerini ertelemek zorunda kalmaktadırlar. Anca, şunu bilmeniz gerekir ki şayet biraz maddi imkanınız var ise çevre il yada ilçelerdeki eğitimlere de katıla bilirsiniz. Kesinlik ile KOSGEB kurslarında ikametgah şartı aranmamaktadır. Dolayı ile istediğini ilde size uygun olan bir kurs tarihine İnternet üzerinden başvuru da bulunabilirsiniz. Bunun şahsen örneklerine ben şahit oldum. İstanbul’dan KOSGEB Bilecik / Bozüyük eğitimlerine katılan bir bayan ile tanışmıştım.

"KOSGEB Düzce" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Düzce" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net