KOSGEB Denizli

KOSGEB Denizli
3 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 5.965 kez okundu.


Acıpayam’daki temsilciliği ile KOSGEB Denizli merkezdeki Müdürlüğü ile tüm yeni girişimcilere destek sağlamaya devam etmektedir. Sıfırdan dükkan açmak isteyen girişimciler iş fikirlerinin desteklenen sektörler içinde yer alması halinde hibe almak için mutlaka katılmaları gereken Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri bu iki birim tarafından organize edilmektedir. Denizli Ticaret Odası başta olmak üzere Denizli Çalışma ve İş Kurumu ( İŞKUR ) ve bir çok yerel belediyelerce verilen kurs başvuruları tüm bu kurumlara 2 şekilde başvurulabilmektedir. Şehir genelinde düzenlen bu eğitimlerin başlama tarihleri, adresleri birinci alternatif olarak sitemizden e-devlet başvuru formuna da erişebilirsiniz.

KOSGEB Denizli girişimcilik kursları ne zaman başlamaktadır ?

Denizli ilimizde ve ilçelerinde merkez müdürlüğü öncülüğünde bir çok yeni girişimcilik eğitimleri düzenlenmektedir. Ücretsiz olarak verilen bu eğitimlere devletten yeni açacakları işletmeler için hibe almak isteyen bütün yeni girişimciler başvura bilirler. Arzu ederseniz sadece Denizli ilimizde düzenlenecek olan kurslara katılmak zorunda kalmayıp isterseniz size yakın diğer il veya ilçelerdeki girişimcilik eğitimlere de katıla bilirsiniz. Türkiye genelin de olmak kaydı ile bütün kursları hangi kurum düzenler ise düzenlesin başlama tarihleri ile adresleri sadece en doğru KOSGEB resmi sitesinde yer almaktadır. Denizli ilimiz için de kesin olarak düzenlenecek olan kursların başlama tarihleri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=20 adreste bulunmaktadır. Bu adrese giriş yaparak bütün Denizli ilimiz ve ilçelerinde ait eğitim tarihilerini, adreslerini hatta derslere girecek olan Hoca’yı dahi görebilirsiniz.Denizli girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapılmaktadır ?

Denizli il genelinde yada bütün ilçelerinde düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerini hangi kurum ne zaman düzenler ise düzenlesin, başvuru şekilleri asla değişmez. Sadece İŞKUR tarafından verilen kurslar da aranan şartlar değişiklik gösterilmektedir. O şart ise başvuru sahibinin işsiz ve ayrıca İŞKUR kaydının var olmasıdır. Onun haricinde bütün kurumlar 18 yaşından büyük olmanız halinde bu eğitimleri sizlere ücretsiz olarak veririler. Girişimcilik eğitimlerinde çok fazla olmasa da ara sıra yakınılan en büyük sorun eğitimlerin çok sık düzenlenmesidir. Dolayısı ile buna bağlı olarak eğitim düzenlendiği vakit yoğun talep karşısında ilk 25 kursiyeri belirlemek için kursu veren kurum bazı ön mülakatlar düzenler. Düzenlenen bu ön sınavlarda girişimciye bazı sorular sorulur. Sorulan bir çoğu iş fikrinizin varlığı ve işi kuracak ekonomik gücünüzün ne kadar olduğuna dairdir. Şayet bu iki şeye sahipseniz ön mülakatlar dan kolayca geçebilir asıl kursiyer hakkını kazana bilirsiniz. Denizli de düzenlenecek olan bütün kursların ön başvurularını e-devlet üzerinden https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler bu adres doğrultusunda kabul edilmektedir.

Denizli KOSGEB Müdürlük iletişim bilgileri

Adres: Murat dede mahallesi merkez efendi caddesi numara 30 Merkez Efendi / DENİZLİ

 • Tel: 0-258-242-81-34
 • Faks: 0-258-262-42-25
 • E-mail: Denizli@kosgeb.gov.tr

ACIPAYAM Temsilcilik iletişim adresleri

Adres: D.Ü.Ç yolu üzeri sargın apartmanı kat 1 numara 2 – 4 ACIPAYAM / DENİZLİ

 • Tel: 0-258-518-34-09
 • Faks: 0-258-518-49-03

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonrasında destek programına giden yolu ==> https://www.kosgebkredi.net/wp-content/uploads/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf kılavuzumuzdan takip edebilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan KOSGEB Aydın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB Denizli Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan dedi ki:

  12 mart tarihinde girisimci on basvurusu yaptim.telefon bekle ararlar demislerdi ama halen cevap yok.nekadr sure icersinde geriye donusum yapiyolar

  1. Admin dedi ki:

   Tekrar arayın bence… Sitemizden de kursları takip edebilirsiniz.

 2. Sevilay Kapan dedi ki:

  Tekstil – fason üzerine dış giyim bornoz kundak vs. is yeri açmak istiyorum bu bölümdeki girişimcilik kursuna nerden ve nasıl başvuru yapabilirim en yakin zamandaki eğitimlere .

  1. Admin dedi ki:

   Eğitimler için kurs tarihleri güncel bağlantıda sitemizde yer almaktadır Sevilay hanım..

 3. Tuba aktaş dedi ki:

  Kendi işimi kurmak istiyorum hibe krediden faydalanmak istiyorum bebek giyim mağazası kurslara nasıl katılabilirim

  1. Admin dedi ki:

   Eğitim tarihleri ve adresleri sitemizde mevcuttur, lütfen belirtilen adreslere ÜCRETSİZ başvurunuz.

 4. bilal yeşiltepe dedi ki:

  kobi deyilim kendi işyerimi açmayı düşünüyorum
  oto ve halı yıkama ,oto aksesuar atölyesi açıcam
  hangi belgelerle gelmem gerekir kurslara katılmam için

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
KOSGEB Aydın
KOSGEB Aydın

KOSGEB Aydın ilimize ciddi desteklerini kurmuş olduğu Nazilli, Didim, Kuşadası ve Söke deki 4 ilave temsilciliği ile göstermiştir. Bunun yanı...

Kapat