KOSGEB Kredi

KOSGEB BursaKOSGEB Bursa

KOSGEB Bursa ilimizde 1 il müdürlüğü ve 7 adet ilçe temsilcilikleri ile hem yeni girişimcilere hem de esnaflarımıza hizmet vermektedir. Kurumun sağlamış olduğu bu hizmetlerin içerisinde yeni girişimcilerin oldukça yoğun olarak rağbet gösterdiği ” Yeni Girişimcilik Destek Programı ” başvuruların ön ayağı olan ”Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” de mevcuttur. Büyük bir sanayi şehri olan Bursa ilimizde KOSGEB kurslarının başvuru tarihleri en başta olmak üzere kuruma ait tüm birimlerine ait iletişim bilgilerini telefon numaraları ile güncel olarak siz değerli Bursa’lılar için paylaştık.

KOSGEB Bursa Girişimcilik Kursu başvuru tarihleri

Bilindiği gibi yeni girişimciler için oluşturulmuş olan ” Girişimcilik Destek Programı ” başvuru için mutlaka işletmenizi kurmadan önce elinizde bir kurum tarafından imzalanmış ve onaylanmış ” Girişimcilik Belgesi ” olması gerekmektedir. Bu belgeyi alabilmenizin de tek yolu Bursa yada ilçelerinde düzenlenmiş veya Türkiye genelinde başlatılmış olan herhangi bir KOSGEB kurslarına katılım göstermeniz, sonrasında ise başarılı ile tamamlamanız gerekir. Eğitim başvurularını Bursa yada çevre ilçelerinde katılmak isteyen tüm yeni girişimciler için başlama tarihlerini en güncel ve DOĞRU şekilde görebilecekleri tek adres ⇒  https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=16 burasıdır. Ayrıca başvuru işlemlerini e-devlet üzerinden başlatmak isteyenler de bu adres üzerinden ” E-devlet Üzerinden Başvur ” demeleri kaydı ile başlata bilirler. Tabi daha önceden PTT’den bir e-devlet şifresi almış ve sisteme giriş yaparak iletişim bilgilerini güncellemiş girişimciler bunu yapabilmektedir. Yeni girişimcilerin haricinde tüm esnaflarımızın da ihtiyaç duydukları bilgileri alacağı bir çok birim Bursa ilimizde ve ilçelerimizde bulunmaktadır. Hafta içi mesai saatleri içerisinde faaliyet gösteren bu birimlere ” Girişimcilik Eğitimleri ” dahil olmak üzere aklınıza gelecek tüm mevcut destek programları hakkında sorularınızı sora bilirsiniz.

KOSGEB Merkez Müdürlüğü iletişim bilgileri

Bursa’da genç girişimcilere ve KOBİ ‘lere desteklemek amacı ile kurulan Bursa hizmet merkezi müdürlüğü iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

İletişim Adres : 3 Evler Mahallesi 2 ‘nci Sokak Numara 12 16120 / NİLÜFER / BURSA

İletişim Telefon : 0-224-808-16-00 / 0-224-443-27-46

E-Mail : Bursa@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Bursa temsilciliklerinin adresi

KOSGEB Müdürlük kurduğu şehrin nüfusuna ve katılımcı ilgisine göre gerek duyması halinde il ve ilçelere ek olarak temsilciliklerde kurmaktadır. Bursa ilimizin KOSGEB ‘ e olan yoğum ilgisinden dolayı bir çok ilçesine temsilcilikler kurulmuştur. Temsilciliklerin adres ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

KOSGEB Orhangazi

 • Adres : Yalova yolu üzeri Hürriyet Mahallesi 38/1 ORHANGAZİ
 • Telefon: 0-224-573-81-69 / 0-224-573-81-73

KOSGEB İnegöl

 • Adres : OSB idari binası B Blok 16425 İNEGÖL
 • Telefon: 0-224-714-82-60 / 0-224-714-98-59

KOSGEB Karacabey

 • Adres : Cambalı Mahallesi Kulaksız ağıl mevki KARACABEY
 • Telefon : 0-224-671-85-48 / 0-224-671-85-45

KOSGEB Nilüfer

İletişim Adres  bilgileri: Organize Sanayi Caddesi 2 ‘nci sokak Numara 2 16140 NİLÜFER

KOSGEB Gemlik birim iletişim bilgileri

 • Adres : Irmak sokak numara 136 GEMLİK
 • Telefon : 0-224-513-10-23 / 0-224-513-15-66

KOSGEB Mustafa Kemal Paşa

İletişim Adres : Feyzi Çakmak caddesi Atatürk mahallesi numara 200 16500 Mustafa Kemal Paşa

İletişim Telefon : 0-224-618-05-25 / 0-224-618-05-28

"KOSGEB Bursa" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Bursa" - 43 YORUM
 1. blank Esma Komutgan dedi ki:

  İyi günler kosgeb kredisine başvurmak istiyorum başvuru tarihleri ne zaman öğrenebilir miyim?

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Herhangi bir artık başvuru tarihi yoktur, istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

 2. blank Sümeyra Özdemir dedi ki:

  Merhaba. Ev hanimiyim market acmak istiyorum. Geri odemeli destek kredisi veriyormusunuz? Çünkü bana acil nakit olarak lazim. Hibe uzun sürüyor sanirim. Kredi destegiyle ilgili ayrıntılı yazarsaniz cok memnun olurum.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi desteklerini yeni girişimcilere en iyi olanaklar ile HALKBANK vermektedir. Aksi olarak kurumlar bu şekilde bir destek sağlamadığı için detaylı olarak sizlere dönüş yapamıyorum.

 3. blank Fatih Pamuk dedi ki:

  İyi günler eşim çiğ köfte dükkanı açmak istiyor hibe alabilir miyiz sıfırdan baslicaz hiç bir bilgimiz yok biraz bilgi verir misiniz

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, alabilirsiniz. İlk olarak çiğ köfte dükkanınızı kurmadan önce geleneksel girişimcilik eğitimini eşiniz alsın mutlaka. Gerisini işletme kurduktan sonra yardımcı olurum.

 4. blank ORHAN ÇETİN dedi ki:

  GİRİŞİMCİLİK KURSU VARMI ACABA. PANDEMİ SEBEBİYLE BİR DEĞİŞİKLİK OLDUMU

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Girişimcilik kursları bu sene itibarı ile uzaktan eğitim ile verilmektedir. Dolayısı ile hiç sıra beklemeden evinizin konforunda bu eğitimleri videoda da anlatmış olduğumuz gibi alabilirsiniz.

 5. blank Şaban Kışlar dedi ki:

  Lavanta yetiştiriciliği yapmak istiyorum fakat arazim yok hibe desteği ve yetişcilik eğitimi almak istiyorum

KOSGEBKredi.net