KOSGEB Kredi

KOSGEB BilecikKOSGEB Bilecik

KOSGEB Bir Müdürlüğü ile Bilecik ilimizde ve ilçeleri olan Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri ve Söğüt’ de girişimcilik kurslarını vermeye devam etmektedir. Yardımcı kurumlar olan yerel belediyeler ve İŞKUR ile TSO ile birlikte bu yükün altına giren kurum her ay yeni bir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kurslarının altına imza atmaktadır. Çevre illerden de katılımın bir hayli çok olduğu bu ilimizdeki KOSGEB kursları başlama tarihileri, adresleri ve yeni girişimcilerin bu eğitimlere nasıl başvuruda bulunacağını kılavuz rehberi ile birlikte yer verdik.

KOSGEB Bilecik kursları ne zaman başlamaktadır ?

KOSGEB Bilecik Bozüyük Semineri

KOSGEB Bilecik Bozüyük Semineri

Şahsen benimde Bilecik / Bozüyük ilçesinde yerel belediye tarafından almış olduğum eğitimlere sizlerde çok rahat katılım göstere bilirsiniz. Büyük illere nazaran yoğunluğun az olması nedeni ile Bilecik ilimiz ve bu ilimizin ilçelerinde düzenlenen kurslara sıra beklemeden hatta ön mülakatlara katılmadan doğrudan katılabilirsiniz. Kurslara katıla bilmeniz için ilk olarak bilmeniz ve takip etmeniz gereken eğitimlerin hangi tarihte ve hangi kurum tarafından verileceğini bilmenizdir. Eğitimleri hangi kurum düzenler ise düzenlesin unutmayın ki planlamayı sadece KOSGEB yapmaktadır. Dolayısı ile eğitimlerin başlama ve yer bilgilerine sadece kuruma ait sayfadan buradan ==> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=11 en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Başvuru ise artık çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

KOSGEB Bilecik eğitimlerine nasıl başvurabilirsiniz ?

Daha önceleri benimde başvuru yaptığım gibi sadece eğitimi düzenleyen kuruma şahsen olarak giderek kayıt edilen eğitimler artık İnternet üzerinden de kayıt kabulü sağlamaktadır. Bu imkanların aktif olmasından dolayı şayet eğitim bilgilendirme sayfasındaki kuruma şahsen olarak gidip başvuruda bulunmayı tercih etmiyorsanız ister aynı sayfadan isterseniz de https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu sayfaya girerek ” TÜM HİZMETLERİ GÖSTER ” deyip ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” menüsünden başvurunuzu e-devlet aracılığı ile yapabilirsiniz.

e-Devlet üzerinden Bilecik yada ilçelerindeki eğitimlere katılmak isteyen girişimciler başvuru işleminin başlatılması ve sağlıklı bir şekilde ilerleye bilmesi için postaneden alınmış bir şifreye sonrasında ise e-Devlet sistemine girerek iletişim bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.

Gerçekten ihtiyacınızın olacağını bildiğim için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonrasında kurulacak olan işletmeye hibe almak için gidilecek yol gazelhanı sizlere buradaki rehber bilgileri ile paylaşarak yardımcı olmak istedik. Aklınızdaki tüm soruları bu kılavuzu okuduktan sonra doğru bir şekilde cevap bulacağınıza eminim.

KOSGEB Bilecik müdürlük adres bilgileri

KOBİ & Esnaflar dahil olmak üzere tüm Bilecik ve ilçelerine Devletimizin desteğini ulaştıran birimin Bilecik ilimizde sadece bir tane Müdürlüğü bulunmaktadır. Bilecik Merkez’de yer alan bu müdürlüğümüzün iletişim bilgileri ise telefon ve faks numaralarına kadar şu şekildedir.

Adres: Gazi paşa mahallesi, hamam sokak numara 3 / A BİLECİK / MERKEZ

Telefon: 0-228-210-02-12 Faks: 0-228-210-02-15

Google Maps Bilecik Harita

"KOSGEB Bilecik" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Bilecik" - 4 YORUM
 1. blank Hüseyin Tekçe dedi ki:

  Bilecik Bozüyük koskeb kursu varmı yada ne zaman nerede olacaak

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bende Bilecik/Bozüyük Yeni Mahallelerde ikametgah ediyorum 🙂 Kursların açılmasını beklemene gerek yok, İnternet üzerinden kolaylıkla sıra beklemeden eğitimlerini alabilirsiniz. Hüseyin hemşehrim..

   1. blank elifünal dedi ki:

    merhaba internet üzerinden nasıl başvuru yapıp eğitim alabiliriz, nereden bilgi alabiliriz?

    1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

     Bilecik/Bozüyüklü bir hemşehriniz olarak sizlere özel olarak yardımcı olabilirim. Eğitimleri videoda bahsetmiş olduğum şekilde almanız gerekiyor. Takıldığınız nokta olursa sorun lütfen..

KOSGEBKredi.net