KOSGEB Kredi

KOSGEB BayburtKOSGEB Bayburt

80 bin kadar oldukça az bir nüfusa sahip olmasına rağmen Bayburt ilimizde KOSGEB TSO da kurmuş olduğu temsilcilik ile birlikte toplam 2 birimi ile hizmet vermektedir. Demirözü ve Aydıntepe gibi iki küçük ilçeye de sahip olan ilimizde girişimcilik kursları ortalama her ay düzenli olarak verilmeye özen gösterilmektedir. Bayburt da düzen bu kursların başlama tarihleri ile ilde faaliyet gösteren birimlerin adresleri güncel hali ile burada yer almaktadır.

Bayburt girişimcilik kurslarının başlama tarihlerini nasıl öğrenebilirsiniz ?

İlde görev yapan birim haricinde bir de Bayburt’ta girişimcilik kursları verem iş birlikçi ortaklar vardır. Kuruma iş birlikçi olan bu ortak kurumların çoğu devlet kamu kurumlarıdır. KOSGEB ve iş birliği içinde bu kurumları sadece Bayburt iline özgü olmayıp tüm ülke genelinde girişimcilik kurslarını düzenlemektedir. Bütün bu iş birlikçi kurumlar dahil olmak üzere Bayburt ilimizde düzenlenecek olan planlı eğitimler ise halk ile sadece en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=69 buradaki adreste bildirilmektedir. Tüm eğitim verecek olan kurumların başlama tarihlerinin bildirim adresi tek bir adreste olsa da eğitim yerlerinin adresleri farklı olabilmektedir. Bu yüzden lütfen açıklama kısmı dahil olmak üzere eğitim bildirgesini dikkatlice okuyalım

Bayburt girişimcilik kurslarına başvuru nasıl yapılır ?

Bayburt yada iki ilçesinde bulunan girişimcilik kurs başvurularını e-devlet üzerinden yapabileceğiniz gibi eğitimi düzenleyen kuruma giderek de başvuru formunu doldurmanız karşılığında yapabilmektesiniz. Her iki şekilde yapılan ön başvuru işlemleri sonrasında çok yoğun bir katılım olmaması durumunda doğrudan eğitimlere almaya hak kazanırsınız. Sınıf için planlanan sayı üzerinde bir katılım olursa da mutlaka ön mülakata dahil edilirsiniz. e-devlet üzerinden başvurular için https://bit.ly/2Tg7502 sayfaya girmeniz, ardında  menüsüne girmeniz gerekir. Karşınıza doğrudan başvuru yapmak için doldurmanız gereken form çıkacaktır. Formu doğru bir şekilde doldurmanız halinde ön başvurunuz ilgili birim tarafından alınacaktır.

Not: e-Devlet üzerinden kurs başvurusunda bulunacak olan girişimcinin e-devlet şifresi kendi adına olması gerekir. Kimse bir başkasının yerine başvuruda bulunamaz. Ayrıca, sistemde yer alan iletişim bilgilerinizin de doğru olduğunu lütfen eğitim başvurusunda bulunmadan önce teyit ediniz.

KOSGEB Bayburt Merkez Müdürlüğü adres bilgileri

Her ilde olduğu gibi Bayburt ilinde de KOSGEB birimleri KOBİ ve yeni girişimcilere hizmet vermektedir. Bayburt ilinde hizmet veren birim sayısı 2 tanedir. Bu birimlerin açık adresleri ise şu şekildedir.

Adres: Şeh Hayran mahallesi Cumhuriyet caddesi numara 27  Esnaf ve Sanatkarlar Koop. iş hanı – BAYBURT

  • Tel: 0-458-333-50-00
  • Faks: 0-458-333-50-01

TSO temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Dede korkut caddesi numara 46 – BAYBURT

  • Tel: 0-458-211-70-13
  • Faks: 0-458-211-60-42

"KOSGEB Bayburt" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Bayburt" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net