KOSGEB Kredi

KOSGEB BatmanKOSGEB Batman

440 bin civarında bir nüfuza sahip olan Batman 5 ilçesi ile ülke ekonomisine katkıda bulunan illerimiz arasında yer almaktadır. Kozluk, Sason ve Beşiri gibi büyük ilçelerinde de belli tarih dilimlerinde düzenlenen KOSGEB kurslarına bir çok kurum ev sahipliği yapar. Eğitimler için tüm bu ev sahipliği yapan kurumların kurslarını vermiş olduğu adresler dahil olmak üzere, başlama zamanları dahil adresler Batmanlı KOBİ ve esnaflar için sayfamızda yer almaktadır.

Batman girişimcilik kurslarının başlama tarihleri ne zaman ?

Batman da yada herhangi bir ilimizde devlet destekli olarak iş yeri açmanın başlama noktası girişimcilik eğitimleri almaktan geçmektedir. Şayet iş fikriniz KOSGEB birimlerince oluşturulan desteklenen sektörler ve NACE kodları dahilinde yer alıyorsa mutlaka az sonra belirteceğimiz adımları sağlıklı bir şekilde yerine getirmeniz durumunda hibe alabilirsiniz. Bu sürecin başlaya bilmesi için ilk olarak yapmanız gereken 4 günlük girişimcilik kurslarına katılmanız olacaktır. Batman ili ve çevresindeki ilçelerinde düzenlenecek olan bu kursların başlama zamanları sadece en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=72 buradaki adres üzerinden bildirilmektedir. Buradaki adrese giriş yaptığınız zaman şayet herhangi bir kurum tarafından düzenlenmesi planlanan bir eğitim görürseniz başvurunuzu o eğitimi veren kuruma şahsen yapabilirsiniz. Yada, eğitim başvuru formunu e-Devlet üzerinden şu şekilde de oluştura bilmeniz mümkündür.

Batman eğitimlerine e-devlet üzerinden nasıl başvuru yapabilirsiniz ?

Daha önceleri tanınmayan imkan artık başvuru formlarının e-devlete aktarılması ile tanınmaya başlamıştır. Tüm Batmanlı yeni girişimciler ve hatta KOSGEB desteklerinden istifade etmek isteyen KOBİ başvurularını İnternet ortamından rahatlık ile sağlamaktadır. Bunun için bir e-devlet şifrenizin olması yeterlidir. Başvuru da bulunmak için ilgili programı seçmek adına ilk olarak esnaf veya yeni girişimci e-hizmetlerin yer aldığı sayfa olan https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler adresine girmesi gerekir. Buradan yeni girişimci  menüsüne girip kurs başvuru formunu doldurması yeterli olacaktır. Formu doldurup göndermeniz durumunda kurs ön kaydınız oluşturulup gerekli bilgi sizlere ilgili kurumlarca verilecektir.

KOSGEB Batman birim adresleri

Yukarıda yer alan KOSGEB KOBİ ve girişimciler için sunulan kurs tarihlerini aşağıdaki yer alan Batman birim adreslerine başvurarak da öğrenebilirsiniz.

Batman Müdürlük adresi: Ziya Gökalp Mahallesi 80. Yıl Caddesi Numara 26 – BATMAN

İletişimi telefon numarası: 0-488-212-03-18 İletişim faks numarası: 0-488-212-03-20

Elektronik posta adresi: Batman@kosgeb.gov.tr

Yukarıda yer alan Batman birim adreslerine ve iletişim telefon numaralarını hafta için mesai saatlerinde iletişim sağlayarak iş yeri sahipleri veya kendi işinin mimarı olmak isteyenler arayarak tüm devlet teşvikleri hakkında bilgi alabilirler.

"KOSGEB Batman" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Batman" - 4 YORUM
 1. blank Can dedi ki:

  S.a
  Kolay gelsin xayirli sabahlar olsun inş
  Hocan kosgeb girişimcilik belgesi almak istiyorum internet dışında canlı ders alınırmı engeli ler için ayr i bir egitim takvimi varmi

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Aleykümselam hocam, ne yazık ki yok. İnternet üzerinden enden almıyorsunuz?

 2. blank muzaffer dedi ki:

  girişimcilik belgesi olan bayanlar için fıstık ekmek isteyenlere yönelik destekleriniz var mı teşekkürler

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Fıstık ekmek isteyen? sözünü anlayamadım..

KOSGEBKredi.net