KOSGEB Başvuru formu

KOSGEB Başvuru formu
18 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 6.383 kez okundu.


KOSGEB desteklerinden yararlanmak isteyen şartlara uygun KOBİ ve yeni girişimciler mutlaka programa ait başvuru formunu doldurması ve teslim etmesi gerekmektedir. Her destek programı için ayrı bir şekilde oluşturulan bu başvuru formları genellik ile WORD yani DOC formatı ile sizlerle kurum tarafından paylaşılmaktadır. Girişimcilik Destek Programı başvuru için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuru formunun dahil boş şeklindeki hali burada yer almaktadır.

KOSGEB Başvuru formu nasıl indirilir

Tüm destekler için ayrıntılı olarak başvuru formları, bilgi, değerlendirme, talep, test, devamlılık çizelgesi, katılımcı listesi, sonuç listesi, izleme formu yer almaktadır. Bu formların bir çoğu desteklerde göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için yapmış olduğunuz destek başvurusu için ilgili sayfadaki formu indirmeniz önem arz etmektedir. KOSGEB destekleri için ayrı ayrı oluşturulan KOSGEB başvuru formları aşağıdaki gibidir. Lütfen aşağıda yer alan desteklere erişim sağlayarak gereksinim duyduğunuz formu indirin.

KOBİ proje destek formu

KOSGEB tarafından oluşturulan KOBİ proje destek formu için ihtiyaç duyulan tüm başvuru formları burada yer almaktadır. Açılan sayfanın en altında yer alan formlardan ihtiyacınız doğrultusun da olanı linkini tıklayarak DOC formatın da indirebilirsiniz.

Tematik proje destek formu

Şirketinizin bir çok giderlerini karşılayabileceğiniz Tematik Proje Destek Programı için ihtiyaç duyduğunuz tüm başvuru formlarını burada bulabilirsiniz.

İş birliği güç birliği başvuru formu

Şirketlerin ihtiyaçlarının birlikte çözümlenmesi amacı ile kurulan İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında faydalanmak isteyen KOBİ’lerimiz, ihtiyaç duydukları tüm başvuru formlarını burada bulabilirler.

Genel destek programı başvuru formu

İşlemelerin tüm ihtiyaçları için kurulan bu program kapsamında devlet desteği almak isteyenler için ihtiyaç duyulan tüm formlar burada yer almaktadır.

Girişimcilik destek programı başvuru formları

Kendi işini kurmak isteyenler için hazırlanmış olan Girişimcilik Destek Programı kapsamında işletme kuracak olan girişimcilerin ihtiyaçları için gereksinim duyulan tüm formlar burada yer almaktadır.Gelişen işletmeler piyasası destek formu

KOSGEB tarafında işletmelerin borsa da işlem görmesini teşvik eden bu programdan başvuruda talebinde bulunanlar için tüm formalar burada yer almaktadır.

Kredi faiz desteği başvurusu formları

Anlaşmalı olan bankalar üzerinden işletmenin hazırlamış olduğu iş planı projesinin kabul görmesi halinde kullanacağı kredinin faizinin devlet tarafından ödenmesini olanak sağlayan bu programdan faydalanacak olan işletmelerin gereksinim duydukları tüm formlar burada yer almaktadır.

Laboratuvar hizmetleri

KOSGEB tarafından işletmelerin laboratuvar hizmetlerinden devlet destekleri ile faydalanmasını olanak sağlayan bu hizmetten yararlanmak isteyenler ilgili formları buradan bulabilirler.

Kuluçka merkezi başvurusu formları

Özellik ile elektronik üretime dayalı faaliyet gösteren işletmelerin desteklenmesi amacı ile kurulan program başvuru formları burada yer almaktadır.

AR-GE, Teknolojik Üretim ve Yerlileştirme Destekleri

Yeni çıkarılan bu program ile 4 alt program KOBİ’lere sunulmaktadır. Bu 4 alt programa ait ayrı şekilde başvuru formları da şu şekilde olduğu gibidir.

Bağlantılar programların ana sayfalarına verilmiştir. Ana sayfalarında hem programın destek unsurlarını, miktarlarını ve bunun yanında başvuru formlarına ulaşa bilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan KOSGEB Desteklenen Sektörler 2019 NACE Kodları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB Başvuru formu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. yurtdışından ithal eilen İn-Al alaşımlı anot ve HPMg anot üretimi için dökümhane ve laboratuar kurmak istiyorum. Destekler nelerdir.

  2. figen sarışan dedi ki:

    proje yapmak için proje hazırlamak için proje sayfası örneği istiyorum

Sayfa başına git
Daha fazla Hibe
KOSGEB Desteklenen Sektörler 2018 NACE Kodları
KOSGEB Desteklenen Sektörler 2019 NACE Kodları

2019 yılında yeni iş yeri kuracak olan girişimciler ile işletme sahibi KOBİ'ler şayet KOSGEB tarafından herhangi bir desteği alacak ise...

Kapat