KOSGEB Kredi

KOSGEB BartınKOSGEB Bartın

KOSGEB Bartın’da sadece 1 Müdürlüğü ile hem yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri vermekte hem de Bartınlı KOBİ ile Esnaflarımıza devlet desteklerini şartlara uymaları halinde sağlamaktadır. Yeni girişimcilere özellik ile İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezlerinin de yardımları ile girişimcilik kurslarını yılın her aynında aksatmadan düzenleyen KOSGEB, artık başvuru formlarına ulaşmanın da kolaylığını e-Devlet aracılığı ile kolaylaştırmıştır. Eğitim tarihlerini ve adreslerinin de içinde yer aldığı sayfamızda ayrıca Batın’daki il Müdürlüğünün de iletişim bilgileri sizler için yer almaktadır.

KOSGEB Bartın girişimcilik eğitimi başvuru adresleri

KOSGEB Bartın kurs tarihleri

KOSGEB Bartın kurs tarihleri

Her ne kadarda Türkiye genelindeki illerimize nazaran nüfus bakımından çok daha az olsa da KOSGEB Bartın ilimizde faaliyetlerini aksatmadan ve hiç bir esnafımızı, yeni girişimcimizi mağdur bırakmadan devam etmektedir. Yoğun talep olması durumda Bartın İŞKUR dahil yerel belediyeler ve bazı meslek odaları tarafından da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenmektedir. Tüm Bartın’daki bu kurumların eğitimlerine başvurularınızı rahatlık ile yapabilirsiniz. Ama gelin isterseniz ilk olarak nasıl başvuru yapılacağına değinmeden Bartın da ki tüm KOSGEB kurslarının başlangıç tarihlerini paylaşalım. Değerli yeni girişimciler Bartın ilimizde yer alan girişimcilik eğitimlerin başlangıç tarihleri sadece en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=74 bu adresimizde yer almaktadır. Şayet açılan bu sayfada eğitim tarihi varsa başvuruda bulunabilirsiniz, yoksa da sürekli olarak sayfayı takip etmenizi tavsiye ederim.

Bartın girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapılmaktadır ?

Bartın ilindeki Uygulamalı Girişimcilik Eğitim ‘lerini bir çok resmi devlet kurumu belli aralıklar dahilinde düzenlemektedir. Bu devlet kurumlarının içinde İŞKUR’da ciddi yere sahiptir. Sadece İŞKUR tüm diğer resmi kurumlara göre başvuru yapacak olan yeni girişimciden işsiz ve kendisine kayıtlı olma şartı aramaktadır. Onun haricinde Bartın’da düzenlenecek girişimcilik eğitimleri için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Bartın ilindeki yada ilçelerindeki girişimcilik eğitim başvuruları ister eğitim tarihlerinin yer aldığı sayfadaki ” AÇIKLAMA ” kısmında yer alan birime şahsen giderek yapabilirsiniz. İsterseniz de e-devlet şifreniz varsa https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu sayfaya girerek arama motoruna ” UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ” yazarak karşınıza çıkan başvuru formunu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz. Unutmayın ki her iki şekilde de yapmış olduğunuz başvurular bir ön başvurudur. Asıl girişimci kursuna katılım hakkını kazanmak için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları da ilk 25 kişinin içine girmeniz gerekmektedir. Şayet eğitime çok fazla bir katılım olmazsa bu sınavı göz önünde bulundurmanıza çok da gerek yoktur.

Bartın Müdürlük iletişim bilgileri nedir ?

Tüm yurdun il ve ilçelerinde KOSGEB Müdürlük ve temsilcilikler ile iş yeri açacak olan girişimci ve iş yerleri faal olan KOBİ ‘ler için devlet desteklerini sunmaktadır. KOSGEB Bartın ilimizde bir müdürlük ile hizmet vermektedir. Kurulan bu Müdürlüğümüzün ‘de iletişim bilgileri şöyledir.

 • Adres: Aşağıdüz mevki toptancılar sitesi numara 19-1 Gecen
 • Tel: 0-378-220-04-09 F
 • Faks: 0-378-220-04-12
 • E-mail: Bartin@kosgeb.gov.tr

"KOSGEB Bartın" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Bartın" - 2 YORUM
 1. blank murat gümüşdağ dedi ki:

  Bartın girişimcilik eğitimi tarihleri

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Uzaktan eğitim ile de anında belgenizi alabilirsiniz. Eğitim düzenlenmesini beklemenize gerek yok. Video da bunu anlattım zaten.

KOSGEBKredi.net