KOSGEB Kredi

KOSGEB BalıkesirKOSGEB Balıkesir

KOSGEB Balıkesir merkezde bir müdürlük Burhaniye ve Bandırma ilçelerinde de 1’er şer temsilcilikleri ile toplamda 3 şubesi ile yeni girişimci ve KOBİ ‘lere bu 3 birimi ile hizmet veren kurum iş ortağı İŞKUR ve diğer kamu kurumları ile de Yeni Girişimcilik Eğitimlerini vermektedir. Yılın neredeyse her ayı düzenlenen girişimcilik kurslarının başlangıç tarihleri ile adreslerini buradan bulabilir. Başvuru formunu doldurarak ön müracaatlarınızı hiç bir aracı kurum olmadan İnternet üzerinden sağlaya bilirsiniz.

KOSGEB Balıkesir girişimcilik eğitim başlama tarihleri ne zaman ?

Balıkesir ilimizde hangi kurum KOSGEB kurslarını verecek olur ise olsun başlama tarihlerinin duyurusu yalnızca https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=10 bu adresten duyurulmaktadır. Bu adrese girdiğiniz vakit tüm Balıkesir’de düzenlenecek olan girişimcilik eğitimleri tarihlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu tarihlerinin yanı sıra eğitime hangi öğretim görevlisinin dahi gireceğini yine bu adres üzerinden kurs tarihlerine tıklayarak öğrene bilirsiniz.

Balıkesir Girişimcilik Eğitim başvuruları nasıl yapılır ?

18 yaşından büyük olan herkes bu eğitimlere katılma şansına sahiptir. Sadece İŞKUR tarafından düzenlenen girişimcilik eğitimlerinde yaş haricinde ÇALIŞMIYOR olmanız ve kuruma kayıtlı olmanız gerekmektedir. Onun haricinde düzenlenen tüm eğitimlere sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterli olacaktır. Eğitimlere başvuruları ister kurs tarihlerinin yer aldığı sayfa üzerinden sağlaya bilirsiniz. İsterseniz de İnternet üzerinden e-Devlet aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz.

e- Devlet üzerinden KOSGEB Balıkesir Kurslarına başvuru

KOSGEB’de e-Devlet üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Sadece yeni girişimcilik eğitim başvuruları için hizmet vermemek ile kalmayıp e-devlet üzerinden tüm destek programlarının başvuruları içinde KOBİ ‘lere başvuru imkanı sağlamaktadır. Girişimcilik eğitimleri dahil olmak üzere tüm sağlamış olduğu imkanların müracaatlarını https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresinin üzerinden erişim sağlaya bilirsiniz. Girişimcilik eğitimi başvurusunda bulunacakların mutlaka iletişim bilgilerinin e-devlet üzerinden girilmiş olması gerekmektedir. Özellik ile e-posta adreslerinin doğru bir şekilde olması şarttır.

KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü iletişim bilgileri

KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü

KOSGEB Balıkesir Müdürlüğü

KOSGEB Balıkesir ‘de bir Müdürlük ve iki temsilcilik ile KOBİ ve yeni girişimcilere hizmet vermektedir. KOSGEB tarafından oluşturulan desteklerden faydalanmak isteyen KOBİ veya kendi iş yeri kurmak isteyen tüm girişimciler ayrıntılı bilgiyi Müdürlüklerimizden veya temsilciliklerimizden alabilirler. Balıkesirli vatandaşlarımız size en yakın hangi birimiz mevcut ise başvurularınızı oraya gerçekleştirebilirsiniz. KOSGEB Müdürlüğümüzün adresi ve telefon iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Kasaplar Mahallesi Okul Sokak Numara 14 Posta Kutusu 10100  Altı eylül / BALIKESİR

Tel: 0-266-244-20-33 Faks: 0-266-24429-33 Email: Balıkesir@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Balıkesir Temsilcilikleri adres bilgileri

KOSGEB Balıkesir ‘de iki tane temsilcilik ile hizmet vermektedir. Balıkesir de düzenlenecek olan KOSGEB Kurslarına veya desteklere aşağıdaki temsilciliklerimizde de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Hürriyet Caddesi Numara: 18 BURHANİYE  Tel: 0-266-422-10-44 Faks: 0-266-422-73-28

Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi Numara: 29/2 BANDIRMA Tel: 0-266-715-15-00

"KOSGEB Balıkesir" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Balıkesir" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net