KOSGEB Artvin

KOSGEB Artvin
12 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.570 kez okundu.


KOSGEB Artvin

Devlet teşvikli iş kurmak isteyen Artvinli girimciler için KOSGEB Artvin kurs tarihleri şube adres telefon iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. KOSGEB Artvin birimlerine Artvin ilinin ilçeleri olan Arhavi, Ardanuç, Hopa, Borçka, Şavşat, Murgul, Yusufeli ‘nde ikametgah eden erkek, kadın girişimciler de başvurabilir.

KOSGEB Artvin başvuruları

Devlet teşvik imkanları ile iş kurmak isteyen erkek kadın girişimciler KOSGEB başvuru işlemlerini sayfamızda yer alan adreslere yapabilirler. Düşündükleri iş fikrini hata alabilmek için ilk olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alması gerekmektedir. Her il ve ilçede yeterli başvuru sayısını ulaşması ile birlikte düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Artvin ili ve ilçeleri içinde başvuruların yeteri seviye ulaşması ile birlikte halkımıza ücretsiz olarak verilmektedir. Planlanmış olan ülkemiz gelindeki kurs tarihleri BURADA yer almaktadır. Artvin ili açılan pencere yer almıyorsa size yakın olan illerdeki kurslara kontenjan açığı olması dahilinde katılabilirsiniz. İş planı projesinin hazırlanabilmesi için girilmesi şart olan kursları başarılı bir şekilde tamamlayan emekli, engelli, çalışan, genç, ihtiyar, erkek, ev hanımı kadın girişimciler girişimcilik belgesi sahibi olmaları durumda Girişimcilik Destek Programından açtıkları iş yeri için faydalanabilirler.

KOSGEB Artvin kobi destek

Kobi destek imkanını devlet teşvikleri ile sunan KOSGEB destekleri hazırladığı programlar ile esnaflara sunmaktadır. Programlar sayfamızda ayrıntılı olarak BURADA yer almaktadır. Veri tabanına kayıtlı kobi hazırladığı iş planı projesi ile birlikte sayfamızda yer alan tüm desteklere ücretsiz olarak başvurabilir. Başvuru yapan desteklerinden faydalanabilmesi için kobi statüsündeki iş yerinin mutlaka ilgili meslek odasına kayıt olması aranan şartların başında yer almaktadır.
KOSGEB Artvin birim adres iletişim bilgileri

Girişimci vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı KOSGEB Artvin ilimiz ve ilçeleri için kurmuş olduğu Müdürlüğüne ek bir de temsilcilik ile ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Artvin ilimizde faaliyet gösteren Müdürlük ve temsilciliklerin adres, iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Artvin Müdürlük iletişim bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi Sabit Osman Avcı Caddesi Numara: 33

Tel: 0-466-212-30-46 – Faks: 0-466-212-30-36 Mail: Artvin@kosgeb.gov.tr

Artvin Temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet caddesi numara: 5  – Tel: 0-466-212-10-61 – Faks: 0-466-212-52-07

Mail: Trabzon.igem@kosgeb.gov.tr

Artvin girişimcileri için ilgili konu bağlantı linkleri
Bir önceki yazımız olan KOSGEB Kırıkkale başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB' in resmi sitesi '' www.kosgeb.gov.tr' dir, sitemiz de yer alan bilgiler tamamen haber niteliğinde yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
KOSGEB Kırıkkale
KOSGEB Kırıkkale

KOSGEB Kırıkkale Devlet teşvikli kredi imkanlarını ile esnaf veya kobi olmak isteyen Kırıkkaleli erkek ve kadın girişimciler için KOSGEB Kırıkkale adresi...

Kapat