KOSGEB Kredi

KOSGEB AfyonKOSGEB Afyon

Kaymağı ve su kaynakları ile meşhur Afyonkarahisar ilimizde kendi işini kurmak isteyenler girişimciler için KOSGEB Afyon’da bir çok girişimcilik kursu düzenlemiş ve düzenlemeye de İŞKUR, Halk Eğitim Merkezleri ve yerel belediyeler ile düzenlemeye devam etmektedir.  Ücretsiz olarak yapacağınız Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuruları siz değerli Afyon’lu yeni girişimcilerimizde bu eğitimleri alabilir, daha sonrasında ise devlet destekli olarak işletmenizi kurabilirsiniz. Türkiye genelinde milyonlarca genç girişimcimize destek olan kurumun imkanlarından istifade etmenin ilk şartı olan KOSGEB kurslarının adreslerini güncel bir şekilde bu amacı güden girişimcilerimiz için paylaştık. Ayrıca yapılan son düzenleme ile isteyen Afoyon’lu girişimcilerimiz sitemiz aracılığı ile bu eğitimleri İnternet üzerinden e-Devlet sayesinde de istedikleri kurs tarihlerine göre başvuru imkanı sunduk.

KOSGEB Afyon Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuru Adresleri Nedir ?

Afyon ve ilçelerinden düzenlenen yada düzenlenecek olan tüm girişimcilik eğitimlerinin adresleri sadece  en doğru bir şekilde ===> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=3 <=== adresinden öğrenilmektedir. Bağlantıda sadece Afyon ilimizdeki eğitim tarihlerini görmek ile kalmayıp ayrıca eğitimi düzenleyen kurumun kim olduğu ve kuruma ait iletişim bilgilerini de göre bilirsiniz. Ayrıca, arzu ederseniz yine girişimcilik eğitimi başvurularınızı doğrudan sayadaki yer alan ” e-Devlet Üzerinden Başvur ” sekmesi ile yapabilirsiniz. Dileyen Afyonlu yeni girişimcilerimiz de sayfadaki kurs adreslerindeki ilgili kuruma şahsen başvuru da bulunabilirler.

e-Devlet üzerinden Afyon kurslarına nasıl başvurulur ?

e-devlet üzerinden eğitim başvurusunda buluna bilmeniz için mutlaka PTT’den alınmış olan bir e-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Daha önce şifre almış olanların yeninden bu şifreyi almalarına lüzum yoktur. Şifre sahibi girişimci eğitim başvuruları başlatmadan önce mutlaka e-devlet sistemine giriş yaparak iletişim bilgilerini doğru bir şekilde girmesi gerekir. Özellik ile e-posta adresini girmeniz mutlaka girilmektedir. Daha sonra işlemleri https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler adresine girerek sayfada yer alan ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” sekmesini tıklayarak açılan başvuru formunu doldurarak sağlaya bilirsiniz. Başvuru yöntemi olarak kuruma ait adresleri değerlendirmek isteyen Afyon’lu yeni girişimciler ile destek program başvurusunda bulunacak KOBİ’ler aşağıdaki adresler ile bunu gerçekleştirebilirler.

Başvuru rehberi ⇒ BURADA

KOSGEB Afyon bölge müdürlüğü iletişim bilgileri nedir ?

KOSGEB Afyon ‘da bir bölge Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Bölge Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks ve google harita koordinatları aşağıda yer almaktadır.

Adres: Marulcu mahallesi Erdal Akar sokak numara 20 Afyonkarahisar / Merkez

Telefon: 0-272-223-45-12 Faks: 0-272-223-45-16

Google Harita Koordinatları

KOSGEB Afyon Temsilciliği

Eğitim almak için isteyenler KOSGEB Afyon Müdürlüğü haricinde temsilcilikleri ile de bunu sağlayabilirler. İlimizde yer alan bir tane temsilciliğin iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

Adres: Belediye 4 numaralı iş hanı kat 2 İscehisar / Afyonkarahisar

Telefon: 0-272-341-27-77  Faks: 0-272-341-45-44

 

"KOSGEB Afyon" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Afyon" - 6 YORUM
 1. blank Ünver TEKÇEVİK dedi ki:

  Ev ortamında küçük çapta iç ve dış mekan süs bitkileri yetiştiriyorum. Bu işi geliştirebilmek için desteğe ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   TKDK Afyon şubelerinden bilgi alabilirsiniz. Telefon 0272 214 10 88

 2. blank Turap Beşkardeş dedi ki:

  Bir iş yerimiz de bioenerji seansları ve manuel terepi ve akapuntur yapmaktayım ve masaj cihazı almak istiyorum dolayisi ile kosgeb desteğinden yararlanmak istiyorum

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   İşletmenizin ne olduğu önemli alacağınız makineler değil!

 3. blank a.cengiz akaydın dedi ki:

  afyon ili Dinar ilçesinde ikamet ediyorum uygulamalı girişimcilik kursu almak istiyorum .yakın tarihte açılacak bir kurs varmı

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Videoda bahsetmiş olduğum gibi uzaktan eğitim ile sıra beklemeden sertifikanızı alabilirsiniz.

KOSGEBKredi.net