KOSGEB Kredi

KOSGEB AdıyamanKOSGEB Adıyaman

Adıyaman ilimizde KOSGEB ve iş ortakları tarafından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ücretsiz olarak verilmeye devam etmektedir. İŞKUR ve Adıyaman ilimizin yerel belediyeleri dahil ülkemize yeni girişimciler kazandırmak amacı ile sürekli olarak bu kursları vermektedir. Ücretsiz olarak tüm Adıyaman ilimiz çevresinde verilen bu eğitimlere başvuru formuna direk e-Devlet üzerinden erişe bileceğiniz gibi arzu etmeniz durumunda adresleri ile telefon numaralarını paylaştığımız kurumlara doğrudan da başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

KOSGEB Adıyaman girişimcilik eğitimi başvurusu nasıl yapılır ?

Adıyaman’da yıl içinde önceden planlanmış olan bir çok Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri yeni genç girişimcilere ücretsiz olarak belli tarih ve dönemler içinde verilmektedir. İŞKUR, yerel belediyeler TSO gibi bir çok kurum tarafından aracılık sağlanarak bu eğitimler yıllın belli dönemlerinde düzenlenerek yeni girişimcilere verilir. Önceden sadece kurumunun iş ortağı olan birimlere şahsen olarak yapılan başvurular ile katılım hakkı sağlanırken artık yapılan son düzenleme ile başvuruları yeni girişimciler e-Devlet üzerinden evlerinden de rahatlık ile yapa bilmektedirler. Her iki başvuru yönteminde de kesinlik ile ayrım gözetilmeksizin yeni girişimcilere eğitimlere katılma imkanları sağlanır. ?

Adıyaman Uygulamalı Girişimcilik Eğitim tarihileri nedir ?

İster ilgili kurum ister ise e-Devlet üzerinden Adıyaman ilimizde veya bağlı ilçelerinde düzenlenecek olan eğitimlere katılmak isteyin kurslarının güncel tarihlerini doğrudan ancak → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=2 bu adres üzerinden öğrenebilirsiniz. Şayet açılan sayfada eğitim tarihi gözüküyorsa eğitim vardır, gözükmüyorsa da mutlaka arası sıra kontrol ederek yeni eğitimlerin düzenlenmesini takip etmelisiniz.

Sayfaya girdiğinizde eğitim tarihinin üzerine tıkladığınız vakit belirlenen tarihte hangi kurum tarafından nerede ve ne zaman girişimcilik eğitimi verileceğini göre bilirsiniz. Ayrıca; yine eğitimleri veren kurumun iletişim bilgileri de aynı ekranda yer almaktadır. Arzu etmeniz durumun da o adresler üzerinden başvurunuzu şahsen olarak gerçekleştire bilir. İsterseniz de yine  aynı sayfada yer alan ” e-Devlet Üzerinden Başvur ” butonu ile müracaatlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Not: e-Devlet üzerinden girişimcilik eğitimi başvurusunda bulunacakların mutlaka e-Devlet şifresinin olması ve daha önce sisteme giriş yaparak iletişim bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Özellik ile e-posta adresinin doğru bir şekilde girilmesi çok önemlidir.

Adıyaman KOSGEB Müdürlüğü iletişim bilgileri

KOSGEB Adıyaman ‘da 1 Müdürlük ve 1 ‘de temsilcilik ile hizmet vermektedir. Girişimcilerimizin yanı sıra tüm KOBİ ‘lerimizde bu iki birimden istediğine mesai saatleri içince başvuruda bulunabilirler. Tüm başvuruların ücretsiz olduğunu bir kere daha hatırlatmamda fayda var sanırım. KOSGEB Adıyaman Müdürlüğünün iletişim adresi aşağıdaki gibidir.

Adres: Hacı Ömer Mahallesi Sümer Meydanı Gölbaşı Caddesi Numara 6 MERKEZ / ADIYAMAN

Tel: 0-416-214-06-07 Fax: 0-416-214-06-08

E-Mail: Adiyaman@Kosgeb.gov.tr

Adıyaman Temsilcilik Adresi

Kosgeb Adıyaman Müdürlüğümüzün yanı sıra kosgeb desteklerin den faydalanmak isteyen kobi ve girişimciler bizlere aşağıdaki adresten de ulaşabilirler.

Adres: H. Ömer Mamallesi Yahya Kemal Caddesi Numara 14 ADIYAMAN

Tel: 0-416216-46-46 Fax : 0-416-214-97-41

"KOSGEB Adıyaman" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Adıyaman" - 4 YORUM
 1. blank Tuba dedi ki:

  Kosgep ev hanımlarına evde iş imkanı sağlıyor mu

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Hayır, ne yazık ki kurumun o şekilde bir uygulaması yok.

 2. blank Necibe dedi ki:

  Tekstil işi kurmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 3. blank Necibe dedi ki:

  KOSGEB belgem var

KOSGEBKredi.net