KOSGEB Adana’da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur

KOSGEB Adana’da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.584 kez okundu.


KOSGEB sadece Adana merkez ile bağlı kalmayıp ilçeleri olan Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir’de de girişimcilere ve kobilere desteklerini finansa etmektedir. Bu amaç ile Seyhan ‘da Müdürlük, Ceyhan ‘da temsilcilik ve son olarak ise Kozan ilçemizde kurmuş olduğu birim ile hizmet vermektedir. İletişim bilgileri olan Anadaki bu müdürlük ve temsilcilikleri ile irtibata geçerek başta ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” kurs başlangıç tarihileri olmak üzere bir çok esnafa sağlanan destek programları hakkında detaylı bilgiyi öğrene bilirsiniz.

KOSGEB Adana kursları ne zaman başlamaktadır ?

Aşağıda yer alan kuruma ait adreslerin yanı sıra İnternet üzerinden de Adana ve çevre ilçelerinde düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başlama tarihlerini öğrene bilir, hatta başvuruşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden eğitim başvuruşunuzu başlamadan önce lütfen,

 1. Size en yakın PTT‘den kimlik belgeniz ile birlikte bir E-devlet şifresi alınız.
 2. Almış olduğunu şifre ile E-devlet girişi yaparak lütfen iletişim bilgilerinizi özellik ile e-posta adresiniz olacak şekilde güncelleyiniz.!

Tüm bunları yaptıktan sonra güncel Adana kurs tarihlerini görmek ve başvuruşunuzu İnternet üzerinden gerçekleştirmek için ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=1 adresine tıklayınız. Açılan sayfada direk tüm Adana ve ilçelerinde yıl içinde düzenlenecek olan eğitim tarihlerini ve ayrıca hangi kurumun hangi adreste bu eğitimleri düzenleyeceğini göre bilirsiniz. Size uygun tarih de Adana ilimizde düzenlenecek olan eğitimi başvurusunu İnternet üzerinden yapmaya başlamak içinde eğitim tarihinin yanındaki ” E-devlet İle Başvur ” deyip karşınıza çıkan formu doğru şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

KOSGEB  Seyhan Müdürlüğü iletişim bilgileri

KOSGEB Adana ‘da bir Müdürlük ile girişimci ve kobi ‘lere hizmet vermektedir. KOSGEB Destek Programları ile tanışmamış olan KOBİ ile devlet destekleri ile iş yeri açmak isteyen YENİ GİRİŞİMCİ vatandaşlarımız doğrudan bu birimlerden istediğine başvuru yaparak en taze bilgiye ulaşabilirler.Adres: Yeşil Oba Mahallesi Sanayi Sitesi 1150-58 Sokak 34 ‘ncü Blok Numara: 28 Posta Kutusu: 01110 SEYHAN

 • E-mail: Adana@kosgeb.gov.tr
 • Telefon: 0-322-428-91-29
 • Fax: 0-322-42869-78

KOSGEB Ceyhan temsilciliği iletişim adresleri

KOSGEB Destekleri ile yerini büyütmek isteyen veya KOSGEB kredi ile iş yeri açmak isteyen Adanalı vatandaşlarımız Ceyhan temsilciliği ‘de başvurmaları yeterli olacaktır. KOSGEB Ceyhan temsilciği iletişim adres ve tel bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Hükumet Caddesi Numara: 77  Ceyhan

Telefon: 0-322-613-10-73

Fax: 0-322-613-20-44

KOSGEB Kozan temsilcilik iletişim numaraları nedir ?

En son olarak KOSGEB Adana ilimize bağlı olan Osmani ile sınır ilçesi pozisyonunda olan Kozan ilçesinde temsilciliğini kurarak faaliyete geçirmiştir. Böylece Adana da 3 temsilciliğe sahip olan Adana yeni girişimciler ile esnafa ciddi katkı sağlamaya devam etmektedir. Kozan ilçemize ait birimin iletişim bilgileri ise şu şekildedir.

 • Adres bilgileri: Cumhuriyet mahallesi emniyet sokak PTT’nin yanı numara 4 de faaliyet göstermektedir.
 • Telefon numarası: 0-322-515-84-66
 • Faks: 0-322-516-56-22

numaralardan birime ulaşa bilirsiniz.Bir önceki yazımız olan KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB Adana’da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Medari Derse dedi ki:

  Hayvancılık ile ilgili kosgeb kredi ödüyor mu?

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu
KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu

2019-2020 yılında işletmeleri için teşvik almak isteyen Kobi'lerimiz ve esnaflarımızın yanı sıra kendi geçim kapılarını devlet destekleri ile kurmak isteyen bay,...

Kapat