KOSGEB Kredi

Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmalar’dan Uzak Durun!Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmalar’dan Uzak Durun!

Yıllardır finansman sektöründe yüzlerce içeriğe imza atmış bir blog sitesi olarak şunu sizlere net bir şekilde söyleye biliriz ki kesinlik ile komisyon karşılığında sizlere kredi veren firmalardan uzak durun. Şayet dolandırılmadan ihtiyaç kredinizi tefeciler den yada senet karşılığında nakit sağlayan firmalardan sağlamak istiyorsanız lütfen şu uyarılarımızı dikkate alınız.

Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmaların Çoğu Dolandırıcı

Ne yazık ki üzülerek söylemem gerekir ki komisyon karşılığında sizlere kredi verdiğini iddia eden firmaların çoğu dolandırıcıdır. Bir çok kişi bankalardan kredi alamayanlara senetle yada elden taksit ile kredi verecekleri vaat edip komisyon yani peşinat para isteyip ihtiyaç sahiplerini ne yazık ki dolandırmıştır. Bunun için kargoları veya PTT şubelerini kullanan bu firmalar sizlerden aldıkları komisyon (500 ile 700) gibi rakamları ceplerine atıp piyasadan kayıp olmuşlardır. Yargı sistemi de ne yazık ki gönüllü olarak komisyonların verilmesinden dolayı çok fazla bir yaptırım da bulunamamış vatandaşlar zor durumda iken daha zor duruma düşmüştür. Bu neden ile kesinlik ile komisyon karışığı kredi veren firmalardan uzak durunuz.!

Komisyonsuz Kredi Veren Firmaları Tercih Edin!

Şayet illa bankalardan kredi alamıyor sanız ve bu sorunu kredi notunuzu düzeltmek yerine senetle kredi almaya yöneliyorsanız mutlaka tercihiniz komisyonsuz olarak kredi veren firmalardan yana olsun.! Bu şekilde dolandırılma ihtimaliniz çok ama çok daha az olacaktır. Bu yüzden bizler de müşterilerinden ön ödeme yada komisyon isteyen firmaların bırakmış olduğu yorumları onay vermiyoruz. Hatta sizler tarafından yapılan şikayetleri kesinlik ile kulak ardı etmeyip, ön ödeme olarak işlem ücreti talep edenlerin mesajlarını kullanacıları ile birlikte iptal ediyoruz.

Komisyonsuz Kredi Veren Firmalar Nerelerde Bulunmaktadır?

Komisyonsuz olarak kredi veren firmalar daha çok İstanbul ve Ankara gibi illerimiz de yer almaktadır. Müşterilerini ise daha çok olarak İnternet üzerinden bulmaktadırlar. Diğer bir adı tefeci olan bu firmaların işleyişleri senet üzerinden olmaktadır. Sizin kimlik bilgilerinizi alırlar ve ve ipoteksiz olarak 20.000 lira hatta alacağınız paranın bir kaşılığı varsa 50.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlarlar. Bu firmaların tek dersi paralarını bir banka gibi pazarlayıp faiz getirisi elde etmektir. Hitap ettikleri müşteri potansiyeli ise bankalardan kredi çekemeyenler yani kara listede olanlardır. Zor durumda olan vatandaşlar komisyonsuz kredi veren firmaların kesintilerini ve faiz oranlarını çok fazla da doğrusu incelememektedirler.

Komisyonsuz kredi veren firmalar

Komisyonsuz kredi veren firmalar

Komisyonsuz Kredi Veren Firmalara Başvurular Nasıl Yapılır?

Yasal bir işlev olmadıkları için komisyonsuz olarak kredi sağlayan firmaların genelde herhangi bir adresleri bulunmamaktadır. Müşterilerini bu neden ile daha çok facebook gibi sosyal ağlardan yada İnternet sitelerine bırakmış oldukları mesajlar ile ulaşırlar. Şayet sizlerde komisyonsuz olarak kredi almayı düşünüyorsanız mesajınızı bizim üzerimizden paylaşa bilirsiniz. Ancak şunu peşin bir şekilde belirtmemiz gerekir ki bu işlemlerden ötürü yaşanacak olan herhangi olumsuzluklardan dolayı kesinlik ile sorumlu tutulmayız. Lütfen yaşamış olduğunuz olumsuzlukları Emniyet Genel Müdürlüklerimize paylaşınız."Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmalar’dan Uzak Durun!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Komisyon Karşılığı Kredi Veren Firmalar’dan Uzak Durun!" - 11 YORUM
 1. blank ufuk dedi ki:

  15 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz puanım düşük

 2. blank selçuk dedi ki:

  15 bin tl almak istiyorum mantıklı bir çözüm için msj bekliyorum.

 3. blank fırat dedi ki:

  kredi puanım düşük icralık hiç bir dosyam yok 25 bin liraya ihtiyacım var. tel numaram 5316001024

 4. blank Erdem Doğan dedi ki:

  merhaba
  senetle kredi imkanından yararlanmak istiyorum 15.000 TL ye ihtiyacım var.calisiyorum ve düzenli ödeme yapabilirim
  irtibat no: 0543 239 96 69

 5. blank Zekeriya dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var

KOSGEBKredi.net