Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans

Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans
5 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 6.282 kez okundu.


Arkadaşlar 2019 yılına kadar yaklaşık olarak 4 yıldır finansman sektöründe yer alan biriyim. Sizlere açık konuşacağım. Yok kara listeye, yok efendi sicili bozuklara kredi veren bankalar tamamen kocaman bir yalandır. Ancak kara listede olanlar krediyi faklı metotlar ile bulabilmektedirler. Bu metotlar da kesinlik ile kredi notunuz sorgulanmayacağı için adınıza kredi çıkmaması gibi bir ihtimal söz konusu asla değil. Yalnız size adreslerini vereceğim bu firmalar adınıza kredi çıkartılır ama bunun miktarı belki 500 lira olur belkide 10.000 TL olur. Onu ne yazık ki biz bilemiyoruz. Bunu öğrenmek için iletişim bilgilerini verdiğim bu güvenilir danışmanlık firmalarına sizlerin başvuru yapması gerekmektedir.

Kara listeye kredi veren bankalar tamamen yalandan ibarettir.!

Senelerdir finansman sektöründe editörlük yapan birisi olarak şunu sizlere net olarak diye bilirim ki kesinlik ile kara listeye düşen birisine bankalar kredi vermez. Bankalar;

 1. Gelir belgesiz kredi verir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5
 2. Kefilsiz sizlere kredi verir
 3. İpotek göstermezseniz de size kredi çıkar
 4. Belgesiz de adınıza kredi bankalar çıkarır

ama asla kredi notunuz kara listede ise kesinlik ile sizlere kredi vermez arkadaşlar.! Bu puanda 0 dan 1900 not aralığında olan 699 puan ve altıdır.! Şayet kredi notu sorgulama işlemini yaptığınız da not ortalamanız 700 800 puan seviyesinin altında ise üzülerek söylemem gerekir ki bankalardan kredi alamazsınız.! Peki ihtiyacınız olan nakit paraya nasıl ulaşabileceksiniz ?

Kara listeye kredi çıkarma işlemi yapan firmalar hangileridir ?

2019 senesi dahil olmak üzere şuan ülkemiz de o kadar çok kredi notundan ötürü kredi çekemeyen var ki artık bu durumdakilere hizmet vermek için bir çok firma hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmaların ne yazık ki bir çoğu tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuştur. Vermiş oldukları çeşitli reklamlar ile kendilerine müşteri bulmaya çalışan bu firmaların bir çoğu farklı sloganlar ile kendilerine pazar aramaktadırlar. Bu sloganların içinde ” Kara Listeye Kredi Veren Bankalar ” da var ne yazık ki ! Bizler kara listeye kredi veren bankaların olmadığını ama başlık da yer aldığı gibi 6 güvenilir ajans sayesinde adınıza kredi not değerine bakılmaksızın kredi çıkarılır iddiasında bulunduk. Bu iddiamızın da arkasındayız. Peki bu nasıl olacak?Kara listeye 15.000 liraya kadar kredi çıkartılır ?

Kara listede olmanız durumunda bankalardan kredi alamayacağınız için sizin ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşa bilmeniz için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en sıklık ile kullanılanı ve üstelik de en güvenilir olanı faturalı hatta kredi veren danışmanlık firmaların sağlamış olduğu hizmetlerdir. 2019 da sıklık ile reklamlarını görmüş olduğunu bu hizmet kesinlik ile güvenilir bir nakit para bulma yöntemidir. Bunun hem yasal hemde varlığının kanıtını ben bizzat kullanmış olduğum operatörün danışmanına hemde bayisine gidip bire bir teyit ettim. Size bunun güvenirliği bakımından her ne kadarda devlet garantisi veremezsem de doğru firmalara başvuru yapmanız durumunda dolandırılmayacağınız taahhüdünde bulunabilirim. Yapmış olduğum araştırmayı sizler de ses kayıtlı ve videolu olarak izlemek için => https://www.kosgebkredi.net/faturali-hatta-kredi-veren-3-operator-guvenilir-mi/ bura bakınız.!

Kara listeye kredi çıkartan güvenilir 6 firma hangisidir ?

En az 6 aylık herhangi bir GSM operatörüne ait bir hatta sahipseniz en az 2.000 lira en fazla ise 15.000 lira kredinizi 6 ile 12 ay vadeli olarak alabilirsiniz. Bu hizmeti sizlere sağlayan güvenilir gördüğüm firmalar ise şunlardır.

 1. Kolay Nakit Merkezi => 0-532-203-92-56
 2. Merkez Finans => 0-541-544-46-85
 3. Destek Grup => 0-542-744-03-21
 4. Özer Grup => 0-553-909-09-49
 5. Koçak kredi => 0-532-068-54-49
 6. Kredi Vizyon => 0-533-819-70-90

Toplam 6 firma dedik ve söz verdiğimiz gibi iletişim telefon numaralarını sizler ile paylaştık. Lütfen bu firmalar ile irtibata geçerken istemezler de olur da isterlerse KESİNLİK İLE DOSYA YADA İŞLEM MASRAFI ADI ALTINDA PARA GÖNDERMEYİN.! Bu şekilde yapılan işlemlerden asla mes’ul tutulamayız, bilginiz olsun.!Bir önceki yazımız olan Banka kredi notu neden düşer en önemli 3 sebep başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. KADİR İLDEN dedi ki:

  selam yedi yıl önce istenmeyen nedenlerden dolayı kara listeye girdim şu han icin cok acale onbin teleye ihtiyacım var bana yrdımcı olmanızı bekliyorum 05422265210

 2. Ahmet aktaş dedi ki:

  Bankalardan kredi icrasındayın cekler yazıldı ceklerden icram var krediyle aldıgım ev krediside patladı ama şu an degeri 1.350 milyon ama üzeri 15 e yakın icra oluştu bankaya evi ipotek al bana 900000 bin kredi uzun vade 72 ay aç diyorum banka icraları cöz gel paran hazır diyor ben bu parayı zaten borçları bir noktada toplamak için istiyorum diyorum esnaf olarak büyük deftere tabiyim ne yapabilirim yorum

 3. hatice dedi ki:

  2013 yılında borçlarımın tamamını ödediğim halde kara listede olduğum için kredi kartı veya kredi vermiyorlar ne yapmam lazım.yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Admin dedi ki:

   5 yılın geçmesi gerekmektedir. Sicil affından yararlanmayı denediniz mi ?

 4. Alemdar dedi ki:

  Napsak acaba bankalar kiredi vermiyor yol kesip eskiyalik mi yapalim siitem cok yanlis

 5. Sema dedi ki:

  Borclarimizi ödedik fakat bankaların şuan kredi vermek gibi bir zorunluluğu yok ve de çoğu banka kredi kartı vermek istemiyor dolayısıyla bu af hicbir şeyi değiştirmedi

  1. Admin dedi ki:

   Kara listedekiler için çıkarılan sicil affı 1 mart 2017 tarihinde bankalarca uygulanacak bilgisi kulağımıza geldi.

 6. hüseyinTELLAL dedi ki:

  merhaba öncelikle saygı sevgilerimi sunarak yaşamakta olduğum sorunumu çöze bilme adına sizlerin yardımına ihtiyaç duymaktyım benim bankalara olan borçlarımı kapatmama rağmen kredi kullanamıyorum şuan için hiç bir bankaya borcum kara listete diyebilen arasındayım ne yapmam lazım şimdiden yardımlarınıza teşekkürler.

  1. Bahar dedi ki:

   aynı sorun bendede var sanırım biraz daha zamana ihtiyacimiz var 🙁

   1. Admin dedi ki:

    Gözümüz aydın artık borçlarınızı yapılandırarak sicil affından yararlanabilir kara listeden çıkabilirsiniz.

Sayfa başına git
Daha fazla Kredi notu
Banka kredi notu neden düşer nasıl yükselir
Banka kredi notu neden düşer en önemli 3 sebep

KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından takip edilen bireylerin notların düşme nedenlerini nedir? Düşük kredi nota sahip kara liste diye...

Kapat