KOSGEB Kredi

Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans


05.10.2016
6.746

Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans

Arkadaşlar 2019 yılına kadar yaklaşık olarak 4 yıldır finansman sektöründe yer alan biriyim. Sizlere açık konuşacağım. Yok kara listeye, yok efendim sicili bozuklara kredi veren bankalar tamamen kocaman bir yalandır. Ancak kara listede olanlar krediyi faklı metotlar ile bulabilmektedirler. Bu metotlar da kesinlik ile kredi notunuz sorgulanmayacağı için adınıza kredi çıkmaması gibi bir ihtimal söz konusu asla değil. Yalnız size adreslerini vereceğim bu firmalar adınıza kredi çıkartılır ama bunun miktarı belki 500 lira olur belkide 10.000 TL olur. Onu ne yazık ki biz bilemiyoruz. Bunu öğrenmek için iletişim bilgilerini verdiğim bu güvenilir danışmanlık firmalarına sizlerin başvuru yapması gerekmektedir.

İmkansız Kredi Çıkartılır Tamamen Yalan!

Senelerdir finansman sektöründe editörlük yapan birisi olarak şunu sizlere net olarak diye bilirim ki kesinlik ile kara listeye düşen birisine bankalar kredi vermez. İmkansız kredi çıkartılır söylemleri ise tamamen şehir efsanesidir. Bankalar;

 1. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5
 2. Kefilsiz sizlere kredi verir
 3. İpotek göstermezseniz de size kredi çıkar
 4. Belgesiz de adınıza kredi bankalar çıkarır

ama asla kredi notunuz kara listede ise kesinlik ile sizlere kredi vermez arkadaşlar.! Bu puanda 0 dan 1900 not aralığında olan 699 puan ve altıdır.! Şayet kredi notu sorgulama işlemini yaptığınız da not ortalamanız 700 800 puan seviyesinin altında ise üzülerek söylemem gerekir ki bankalardan kredi alamazsınız.! Peki ihtiyacınız olan nakit paraya nasıl ulaşabileceksiniz ?

Kara listeye kredi çıkarma işlemi yapan firmalar hangileridir ?

2019 senesi dahil olmak üzere şuan ülkemiz de o kadar çok kredi notundan ötürü kredi çekemeyen var ki artık bu durumdakilere hizmet vermek için bir çok firma hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmaların ne yazık ki bir çoğu tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuştur. Vermiş oldukları çeşitli reklamlar ile kendilerine müşteri bulmaya çalışan bu firmaların bir çoğu farklı sloganlar ile kendilerine pazar aramaktadırlar. Bu sloganların içinde ” Kara Listeye Kredi Veren Bankalar ” da var ne yazık ki ! Bizler kara listeye kredi veren bankaların olmadığını ama başlık da yer aldığı gibi 6 güvenilir ajans sayesinde adınıza kredi not değerine bakılmaksızın kredi çıkarılır iddiasında bulunduk. Bu iddiamızın da arkasındayız. Peki bu nasıl olacak?

Kara listeye 15.000 liraya kadar kredi çıkartılır ?

Kara listede olmanız durumunda bankalardan kredi alamayacağınız için sizin ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşa bilmeniz için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en sıklık ile kullanılanı ve üstelik de en güvenilir olanı faturalı hatta kredi veren danışmanlık firmaların sağlamış olduğu hizmetlerdir. 2019 da sıklık ile reklamlarını görmüş olduğunu bu hizmet kesinlik ile güvenilir bir nakit para bulma yöntemidir. Bunun hem yasal hemde varlığının kanıtını ben bizzat kullanmış olduğum operatörün danışmanına hemde bayisine gidip bire bir teyit ettim. Size bunun güvenirliği bakımından her ne kadarda devlet garantisi veremezsem de doğru firmalara başvuru yapmanız durumunda dolandırılmayacağınız taahhüdünde bulunabilirim. Yapmış olduğum araştırmayı sizler de ses kayıtlı ve videolu olarak izlemek için faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi içeriğine bakınız.

Zor Durumda Olanlara Kredi Veren Güvenilir 6 Firma Hangisidir ?

En az 6 aylık herhangi bir GSM operatörüne ait bir hatta sahipseniz en az 2.000 lira en fazla ise 15.000 lira kredinizi 6 ile 12 ay vadeli olarak alabilirsiniz. Bu hizmeti sizlere sağlayan güvenilir gördüğüm firmalar ise şunlardır.

 1. Samet ÇETİN  0-552-223-63-33
 2. Kolay Nakit Merkezi  0-532-203-92-56
 3. Merkez Finans  0-541-544-46-85
 4. Destek Grup  0-542-744-03-21
 5. Özer Grup  0-553-909-09-49
 6. Koçak kredi  0-532-068-54-49
 7. Kredi Vizyon  0-533-819-70-90

Toplam 6 firma dedik ve söz verdiğimiz gibi iletişim telefon numaralarını sizler ile paylaştık. Lütfen bu firmalar ile irtibata geçerken istemezler de olur da isterlerse KESİNLİK İLE DOSYA YADA İŞLEM MASRAFI ADI ALTINDA PARA GÖNDERMEYİN.! Bu şekilde yapılan işlemlerden asla mes’ul tutulamayız, bilginiz olsun.!

BURGANBANK kara listedekilere nakit ihtiyacı sağlıyor!

Düşük kredi notunuz var diye kredi alamıyorum diyenler, müjde!. BURGANBANK kredi notunuz düşük dahi olsa 60 aya kadar sizlere kredi olanağı sağlamaktadır. Tabloda yer alan faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için nakit sağlayan banka için bir de hesaplama yaptık.

 • TEMMUZ ‘da ayda %2.39 faizli 38.000 TL bir ihtiyaç kredisini BURGANBANK ‘dan kullanırsanız 60 ay boyunca aylık ödemeniz 1.334,46 TL olacaktır. Toplamda geri ödeme miktarı 80.067,36 TL ‘tir.

Finansbank Kara Listedekileri Kredi Veriyoruz Diyor Mu ?

Finansbank Kara Listedekileri Kredi Veriyoruz Diyor Mu

Üzülerek söylemem gerekir ki bir diğer yalan haberde QNB Finansbank tarafından kara listede olanlara kredi verdiğidir. Ama şunu rahatlık ile söyleye bilirim ki kredi notunuz düşük dahi olsa bu bankadan diğer bankalara nazaran daha kolay kredi kullana bilirsiniz. Ayrıca, bankanın kredi faiz oranları da bir çok bankaya göre çok ama çok daha düşük seviyededir. Şuan ki mevcut bankanın faiz oranları ile ufak bir hesaplama yaptık, bu oranlar ile başvurunuzu yapmak için yine ufakta sizlere bir bağlantı paylaştık.

 • Şuan bankanın kredi faiz oranları 5 yıllık vade için %1.74 olmaktadır. 15.000 lirayı bu faiz oranları ile 5 sene geri ödemeli olarak kullanmak isterseniz aylık taksit tutarınız 440.76 olacaktır.

Başvurularınızı ister sadece TC kimlik numaranızı 5030 atarak hemen yapabilirsiniz. Veya da isterseniz buradaki formu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz.

 

"Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net