KOSGEB Kredi

Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL KrediKara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi

Müjde..! emekli maaşı alan tüm SGK yada emekli sandığı mensubu memur emeklilerine 60.000 liraya kadar 36 ay vadeli kredi çıkartıyoruz. Evet, çok doğru duydunuz! İster icralık durumda olun, isterseniz de bankaların kara listedeki arşivinde yer alın, bir telefon ile 3 yıl ödemeli olarak 60 bin liraya kadar bireysel ihtiyaç krediniz 2021 da güvenli bir şekilde cebinizde! Üstelik, Bursa başta olmak üzere Eskişehir, Bilecik ve Kütahya’da ikametgah eden emeklilerin ayaklarına kadar gelip, kredi işlemlerini hallediyoruz.!

Emekliler Neden Bankalardan Kredi Alamaz, Çözümü Nedir?

Bankalardan emeklilerin kredi alamamasının bir çok nedeni vardır. Bu nedenlerin en başında ne yazık ki kara listede olmalarıdır.! Onun haricinde ise mevcut kredi ödemeleri devam etmeleri yüzünden de bir çok emeklimiz ne yazık ki bankalardan kredi alamaz! Açık olmak gerekir ise, bu iki sebepten bir tanesi sizde mevcut ise, hiç bir banka size kredi vermeye yanaşmayacaktır! İnternet üzerinde görmüş olduğunuz tüm işte, icralık olan emekliye kredi veren bankalar filan hepsi tamamen düzmecedir. Asla bir banka,

 • Kredi notunuz düşük ise (1499 puan altında)
 • Kredi kartı ödemesi yada kredi borcunuzdan dolayı icralık olduysanız.
 • Herhangi bir bankada krediniz bulunuyor ve ödemeleri maaşının %50 sini geçmiş ise

Bankalardan bir emekli SAĞLAM BİR KEFALET SAĞLAMADAN kredi kullanamaz! Çözümü nedir diye sorar iseniz, bankalardan kredi alabilmeleri için tüm borçlarını kapatıp, KKB Findeks kredi notun hızlı yükseltme taktikleri ‘ne dahil başvuru yapsalar, sicillerine yansıması en az 5 yıla mahal olur.! Peki, bu durumda olan emekliler nasıl kredi bulabilirler.!

Emekliler Faturalı Hat Üzerinden Kredi Kullana Bilirsiniz!

Değerli emekliler, sizlere yalan haber atıp yok efendim PTT yada Finansbank sicili bozuk icralık olanlara kredi veriyor deyip kandıramayız. Bu hem ahlaki hem de insanı olarak bizlere yakışmaz. Ama.! Kara listede yada icralık durumda dahi olsanız sizlere bahsedeceğimiz taktikler ile rahatlık ile 1.000 liradan başlayıp 60.000 liraya kadar krediye kavuşturabiliriz.

 • 1 ile 12 ay vadeli olarak faturalı TTNET yada sabit hat veya herhangi bir 3 GSM operatör üzerinden 5.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.
 • 60 ay vadeli olarak ise size tavsiye edeceğimiz danışmalık firmasının kefaleti ile 60.000 liraya kadar icralık dahi olsanız kredinizi alabilirsiniz.

Bu iki yoldan limit ve geri ödeme vadesi olarak hangisini tercih ediyorsanız, sadece tek yapmanız gereken DT Finansal Danışmanlık Hizmeti veren firma ile irtibata geçmenizdir.

 • Doğrudan Cep telefon numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33 ‘tür.

Firmanın ana merkezi Eskişehir/Odun pazarın da yer almaktadır. Bu neden ile firma yetkileri başvurularınızı şayet çevre illerden Kütahya, Bilecik ve Bursa/İnegöl ‘den yapmanız halinde sizin yanınıza kadar gelip işlemlerini sağlamaktadırlar.!

Emekliler, Ucuza Kredi Alacağım Derken Dolandırılmayın!

Özellik ile ne yazık ki İnternet üzerinden bir çok dolandırıcılık yöntemleri türemiştir. Zaten zor durumda olan vatandaşlarımıza bir çok firma özellik ile senetle para veren yerler tarafından dolandırdığına şahit olmuşumdur. Dolandırılmamak için;

 1. Asla, senetle kredi veriyoruz diyen firmalara PEŞİN ÖDEME YAPMAYINIZ.!!!!!!! Bunu bin kere söylememize rağmen hala yapanlar var.
 2. Kredi komisyon ödemesini firma kullanacağınız kredinin içinden kesmesini talep ediniz.!
 3. Kesinlik ile size gönderilen PTT yada  herhangi bir kargo firması ile dosyaları alıp ödeme yapmayınız.!

Şayet bu uyarımızı dikkate alırsanız, dolandırılma ihtimaliniz nerede ise sıfıra düşecektir. Bu arada faturalı hatlara kredi veren 3 GSM firması güvenli mi diye merak edenler için daha önce video ve ses kaydı oluşturmuştum, lütfen bir göz atınız.

Emeklilere fatura üzerinden kredi veren bazı adresler

Emeklilere fatura üzerinden kredi veren bazı adresler

İcralık Emekliye Kredi İstanbul, İzmir Adresleri

İcralık duruma düşmüş emekli vatandaşlar sabit yada cep telefonu faturalı hatları üzerinden bir çok firmadan kredi kullanabilir. Özellik ile İstanbul ve İzmir illerimiz için Faturalı hat üzerinden bana 10.000 liraya kadar olan para işimi gören emekliler var ise sizlere vereceğim bu numaraları arayarak hattınıza tanılı cihazı öğrenebilirsiniz. Daha sonra ise 12 ay vadeli olarak  satın alacağınız cep telefonu istediğiniz telefoncuya ufak bir komisyon karşılığında pazarlaya bilirsiniz.

Vodafone Faturalılar;

 • İstanbul: Arden Aka İletişim: Sinanpaşa Mahallesi Hasfırın Caddesi Sinanpaşa İş Merkezi No:5/216 / ÜSKÜDAR / Tel: 0-212-261-58-04
 • Ankara: Arslarnlar Bilişim: Atatürk Mahallesi Meltem Sokak Numara: 13/B Sincan / Tel: 0-850-420-05-42
 • Adana: As-Tel Telekom: Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Mns Plaza No:48 B2 Blok No:102 Seyhan/ Tel: 0-322-459-59-22

Turkcell Faturalı:

 • Başarı Ankara: Sakarya caddesi Numara: 1/8 Çankaya / Tel: 0-312-430-56-65
 • Antalya: Teleses Telekom: 5M MIGROS AVM meltem mahallesi 100. Yıl bulvarı Numara: 35/C / Konyaaltı

Bu adreslerden de faturalarının üzerine kredi kullana bilirsiniz, (Lütfen müracaat etmeden önce bilgi almak için ilgili adresi arayınız.!)

HSBC Bankası özellik ile yaş sorunundan dolayı kredi kullanmayan emeklilere ayrı bir hitap etmektedir. Bu ay için banka neredeyse bütün vadelere ayrı bir şekilde faiz oranları belirlemiştir. Bu oranlar;

HSBC 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.82

geri ödemeler;

HSBC Emeklilere Özel Kredi
Miktar 12 Ay 24 Ay 36 Ay
10.000 TL 956,31 TL 539,80 TL 404,02 TL
20.000 TL 1.912,63 TL 1.079,59 TL 808,03 TL
30.000 TL  2.868,94 TL 1.619,39 TL 1.212,05 TL

HSBC bankası bulunduğunuz ilçede yer almasa bile İnternet üzerinden başvuru işlemlerinizi kolaylık ile sağlaya bilirsiniz.

"Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi" - 33 YORUM
 1. blank Ahmet Savaş dedi ki:

  25000 TL ihtiyacım var.emekliyim.Maaşım boşta.yardımcı olabilirmisiniz.Aylık gelirim 3500 tl

 2. blank Ayfer Yurdagül dedi ki:

  Merhaba 2 bankadan icraliğım .
  Haciz başlayacak. Emekliyim maaşımın yattiği bankaya da kredi ödüyorum. Bana cok az para kaliyor.nasil kredi cekebilirim sadece 25.000 tl lazim bana.uzun vadede geri ödeyebilirim. Yardimci olursaniz sevinirim.

 3. blank Adem Demir dedi ki:

  Nasıl başvurcaz ne yapmamız gerekiyor emekliyim

 4. blank Adem Demir dedi ki:

  İcralık emekliye 60 bin KOSGEBkredi ile faizsiz kredi kullanmak istiyorum nasıl kullana bilirim izmir finansmenin telefon numarası

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kurum faizsiz olarak kredi sağlamamaktadır. (yeni girişimciler için)

 5. blank KAYA ARSLAN dedi ki:

  2500 lira emekli maaşım var ama icralık durumdayım bankalara 100.000 lira civarında borcum var bana kredi verme şansınız var mı taahhütle Kredi kullandırabilir misiniz

1 3 4 5
KOSGEBKredi.net