KOSGEB Kredi

Kara listedeki icralık olan emekliye 60 bin TL krediKara listedeki icralık olan emekliye 60 bin TL kredi

Müjde..! emekli maaşı alan tüm SGK yada emekli sandığı mensubu memur emeklilerine 60.000 liraya kadar 60 ay vadeli kredi çıkartıyoruz. Evet, çok doğru duydunuz.! İster icralık durumda olun, isterseniz de bankaların kara listedeki arşivinde yer alın, bir telefon ile 5 yıl ödemeli olarak 60 bin liraya kadar bireysel ihtiyaç krediniz 2019 da güvenli bir şekilde cebinizde! Üstelik, Bursa başta olmak üzere Eskişehir, Bilecik ve Kütahya ‘da ikametgah eden emeklilerin ayaklarına kadar gelip, kredi işlemlerini hallediyoruz.!

Emekliler neden bankalardan kredi alamaz, çözümü nedir ?

Bankalardan emeklilerin kredi alamamasının bir çok nedeni vardır. Bu nedenlerin en başında ne yazık ki kara listede olmalarıdır.! Onun haricinde ise mevcut kredi ödemeleri devam etmeleri yüzünden de bir çok emeklimiz ne yazık ki bankalardan kredi alamaz.! Açık olmak gerekir ise, bu iki sebepten bir tanesi sizde mevcut ise, hiç bir banka size kredi vermeye yanaşmayacaktır.! İnternet üzerinde görmüş olduğunuz tüm işte, icralık olan emekliye kredi veren bankalar filan hepsi tamamen düzmecedir. Asla bir banka,

 • Kredi notunuz düşük ise ( 1499 puan altında )
 • Kredi kartı ödemesi yada kredi borcunuzdan dolayı icralık olduysanız.
 • Herhangi bir bankada krediniz bulunuyor ve ödemeleri maaşının %50 sini geçmiş ise

Bankalardan bir emekli SAĞLAM BİR KEFALET SAĞLAMADAN kredi kullanamaz.! Çözümü nedir diye sorar iseniz, bankalardan kredi alabilmeleri için tüm borçlarını kapatıp, KKB Findeks kredi notun hızlı yükseltme taktikleri ‘ne dahil başvuru yapsalar, sicillerine yansıması en az 5 yıla mahal olur.! Peki, bu durumda olan emekliler nasıl kredi bulabilirler.!

Faturalı hat üzerinden kredi kullana bilirsiniz !

Değerli emekliler, sizlere yalan haber atıp yok efendim PTT yada Finansbank sicili bozuk icralık olanlara kredi veriyor deyip kandıramayız. Bu hem ahlaki hemde insanı olarak bizlere yakışmaz. Ama.! Kara listede yada icralık durumda dahi olsanız sizlere bahsedeceğimiz taktikler ile rahatlık ile 1.000 liradan başlayıp 60.000 liraya kadar krediye kavuşturabiliriz.

 • 1 ile 12 ay vadeli olarak faturalı TTNET yada sabit hat veya herhangi bir 3 GSM operatör üzerinden 5.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.
 • 60 ay vadeli olarak ise size tavsiye edeceğimiz danışmalık firmasının kefaleti ile 60.000 liraya kadar icralık dahi olsanız kredinizi alabilirsiniz.

Bu iki yoldan limit ve geri ödeme vadesi olarak hangisini tercih ediyorsanız, sadece tek yapmanız gereken DT Finansal Danışmanlık Hizmeti veren firma ile irtibata geçmenizdir.

 • Doğrudan Cep telefon numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33 ‘tür.

Firmanın ana merkezi Eskişehir / Odun pazarın ‘da yer almaktadır. Bu neden ile firma yetkileri başvurularınızı şayet çevre illerden Kütahya, Bilecik ve Bursa / İnegöl ‘den yapmanız halinde sizin yanınıza kadar gelip işlemlerini sağlamaktadırlar.!

Emekliler, ucuza kredi alacağım derken dolandırılmayın!

Özellik ile ne yazık ki İnternet üzerinden bir çok dolandırıcılık yöntemleri türemiştir. Zaten zor durumda olan vatandaşlarımıza bir çok firma özellik ile senetle para veren yerler tarafından dolandırdığına şahit olmuşumdur. Dolandırılmamak için;

 1. Asla, senetle kredi veriyoruz diyen firmalara PEŞİN ÖDEME YAPMAYINIZ.!!!!!!! Bunu bin kere söylememize rağmen hala yapanlar var.
 2. Kredi komisyon ödemesini firma kullanacağınız kredinin içinden kesmesini talep ediniz.!
 3. Kesinlik ile size gönderilen PTT yada  herhangi bir kargo firması ile dosyaları alıp ödeme yapmayınız.!

Şayet bu uyarımızı dikkate alırsanız, dolandırılma ihtimaliniz nerede ise sıfıra düşecektir. Bu arada faturalı hatlara kredi veren 3 GSM firması güvenli mi diye merak edenler için daha önce video ve ses kaydı oluşturmuştum, lütfen bir göz atınız.

Emeklilere fatura üzerinden kredi veren bazı adresler

Emeklilere fatura üzerinden kredi veren bazı adresler

Emekliler faturalı hatta kredi almak için bu numaraları ‘da araya bilirsiniz

Faturalı hat üzerinden bana özellik ile 5.000 liraya kadar olan para işimi gören emekliler var ise sizlere vereceğim illere göre bu numaraları ‘da araya bilirsiniz.!

Vodafone Faturalılar;

 • İstanbul: Arden Aka İletişim: Sinanpaşa Mahallesi Hasfırın Caddesi Sinanpaşa İş Merkezi No:5/216 / ÜSKÜDAR / Tel: 0-212-261-58-04
 • Ankara: Arslarnlar Bilişim: Atatürk Mahallesi Meltem Sokak Numara: 13/B Sincan / Tel: 0-850-420-05-42
 • Adana: As-Tel Telekom: Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Mns Plaza No:48 B2 Blok No:102 Seyhan/ Tel: 0-322-459-59-22

Turkcell Faturalı:

 • Başarı Ankara: Sakarya caddesi Numara: 1/8 Çankaya / Tel: 0-312-430-56-65
 • Antalya: Teleses Telekom: 5M MIGROS AVM meltem mahallesi 100. Yıl bulvarı Numara: 35/C / Konyaaltı

Bu adreslerden de faturalarının üzerine kredi kullana bilirsiniz, ( Lütfen müracaat etmeden önce bilgi almak için ilgili adresi arayınız. ! )

 • 🙋‍♀️ Halkbank emeklilere özel %0,10 daha düşük kredi imkanı vermektedir. Buna göre %1.25 faiz oranları ile 40.000 lira kredinizi 60 ay vadeli olarak aylık 1.015,74 TL olarak ödeye bilirsiniz.
 • 50.000 TL çeken emeklinin aylık ödemesi 1.269,67 TL olacaktır.
 • 55.000 lira kullanır ise aylık taksit ödemesi 1.396,64 TL olur.
 • 60.000 lira için ise aylık 60 ay boyunca ödeyeceği miktar 1.523,61 TL olacaktır.

"Kara listedeki icralık olan emekliye 60 bin TL kredi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kara listedeki icralık olan emekliye 60 bin TL kredi" - 7 YORUM
 1. Ali Rıza Çuhadar dedi ki:

  Merhaba benim bankalara yaklaşık 20000 TL borcum var şu anda avukatlık durumda ve bu borcu ödeyip aynı zamanda 30000 TL kadar elime para kalacak kadar kredi kullanabilirmiyim? Bu mümkünmü? 60 yaşını doldurdum ve İzmirde ikamet etmekteyim.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Samat ÇETİN bey ile görüştünüz mü ? Eğer emekli iseniz o size yardımcı olabilir..

   1. Ali Rıza Çuhadar dedi ki:

    Görüşemedim çünkü kendisine nasıl ulaşacağımı bilmiyorum !

   2. Eray ERASLAN dedi ki:

    Telefonu hep kapalı. Ulasilmiyor

 2. Eray ERASLAN dedi ki:

  Ben Tsk dan emekliyim. 4300 TL maaş alıyorum. Fakat icralık kredim oldugundan kredi çekemiyorum. Maaşımdan kesinti yok. Kesemiyorlar. Bana en üst limitten Kredi lazım. Ne yapabiliriz? Durum acil..

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Telefon numarasını vermiş olduğumuz arkadaşımızı lütfen ararmısınız.

 3. Hikmet meden dedi ki:

  25 bin kredi lazim emekliyim fakat kara listedeki sicilim kredi çekmemde engel çekeceğim kırediyle varlıklara devr olmuş burçları kapatmak istiyorum

KOSGEBKredi.net