KOSGEB Kredi

Kamu Çalışanlarına Özel HALKBANK İhtiyaç Kredisi!Kamu Çalışanlarına Özel HALKBANK İhtiyaç Kredisi!

Kamuda görevli 657 tabi memur ve işçilere Türkiye Halk Bankası en az %0.4 den daha düşük faizli ihtiyaç kredisi verilmektedir. 50.000 TL kadar tam 36 ay vadeli olarak bütün kamu personeli bu fırsatlardan şartları sağlamaları halinde istifade edebilmektedirler. Sadece 52 TL bir yasal kesinti ile ve 47 liralık sigorta karşılığında size özel olarak oluşturulan kredi hesaplamasını güncel olarak ayrıca burada bulabilirsiniz.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kamuda görev yapan amir, memur yada işçiler sizlere müjdeli bir haberimiz var. İhtiyaç kredisi kullanacaksanız şayet bunu diğer bankalara göre Türkiye Halk Bankasından kullanmanız durumunda çok düşük faiz oranları ile karşılaya bilirsiniz. Mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %0.08 daha düşük faiz oranları ile bu fırsatı değerlendirmek elinizde. 60 ay vadeli olarak tam 50.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi anından İnternet üzerinden yapacağınız 3 adımlık bir başvuru ile gerçekleştire bilirsiniz. Mevcut kredi faiz oranları her ne kadar olur ise olsun Türkiye Halk Bankası kamuda görevli personele %0.5 ile %20 varan düşük faizler ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

Örneğin: 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli olarak bu düşük faiz oranlarından ocak ayı için ”HIZLI KREDİ” paketi ile %1.77 verilirken maaşını almanız halinde sizlere %1.71 faiz ile verilmektedir. Tüm vadeler için sabit uygulana faiz miktarına göre kredi hesaplama örnek tablosu ise şu şekilde oluşur.

HALKBANK Kamuya Özel Kredi
Miktar 12 Ay 24 Ay 36 Ay
17.500 TL 1.660,08 TL 930,70 TL 692,32 TL
22.500 TL 2.134,39 TL 1.196,62 TL 890,13 TL
32.500 TL 3.083,01 TL 1.728,45 TL 1.285,74 TL
40.000 TL 3.794,47 TL 2.127,32 TL 1.582,45 TL

Kamu çalışanlarına özel bu krediye başvuru yapmak için aşağıdaki başlıkta yer alan adımları uygulamanız yeterlidir.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kamu personeline özel olarak hazırlanmış olan ”KAMU ÇALIŞANINA ÖZEL” kredi paketinin başvurusu 3 adım ile İnternet üzerinden de sağlanmaktadır. Kredi başvurusunun başlatılabilmesi için ilk olarak halk bank ihtiyac_kredisi_basvurusu adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ise şu adımları yerine sırası ile getirmeniz yeterli olacaktır.

  1. Karşınıza çıkan formdan ”KREDİ TÜRÜ” alanından ”KAMU ÇALIŞANINA ÖZEL” sekmesini girmeniz gerekmektedir.
  2. Daha sonra ihtiyacınız olan kredi miktarını belirtip kredi vadesini de seçtikten sonra ”HESAPLA” demeniz gerekmektedir.
  3. Sizlere verilen aylık taksit ödemesini kabul etmeniz halinde ”DEVAM” demeniz ile birlikte 2 adıma geçmiş olursunuz.
  4. Burada ise ”Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı” ve ”Doğum Tarihi ile İletişim Bilgilerinizi” girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgileri sistemin istemesinin amacı sizin kredi notunuzun kontrolünün sağlanmasıdır. Şayet kredi notunuz da herhangi bir sorun yok ise kredi başvurunuzun cevabı size cep telefonunuza kısa mesaj olacak gelecektir.

Başvuru Sonucu Sonrası Yapılması Gerekilen İşlemler

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi yapılan başvurular ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Şayet yapılan ön başvuru işlemlerinde krediniz onaylanırsa kredinizi alabilmeniz için mutlaka bankaya giderek bir mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir. Eğer ki bir HALKBANK mevduat hesabı sahibi iseniz o zaman kredinizi hafta sonu dahil alabilirsiniz. Mevduat hesabı sahi olmayanlar ise şu adımları sağlaması gerekir.

  1. Nüfus cüzdanınız ile birlikte kendilerine en yakın herhangi bir HALKBANK şubesine gitmelidir.
  2. Bireysel müşteri departmanına kendisine gelen kredi onay mesajını göstermelidir.
  3. Daha  sonra bireysel müşteri departmanındaki memur kredi sözleşme formunu sizlere imzalatır.
  4. Bu arada sizin adınıza açmış olduğu mevduat hesabına kredinizi aktarır.

Eğer ki! Türkiye Halk Banka şubesi maaş müşterisi değil iseniz banka sizden maaşınızı e-Devlet üzerinden Türkiye HALKBANK şubesine nakil etmenizi şart koşabilir! Tüm bu işlemler ile uğraşmak istemeyen devlet memurlarımıza tavsiyemiz ise kesinlik ile 4 işlemle ENPARA’dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz deki yöntem ile nakit ihtiyaçlarını sağlamalarıdır.

"Kamu Çalışanlarına Özel HALKBANK İhtiyaç Kredisi!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kamu Çalışanlarına Özel HALKBANK İhtiyaç Kredisi!" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net