KOSGEB Kredi

Kamu Personeline Özel Yüzde 30 İndirimli İhtiyaç KredisiKamu Personeline Özel Yüzde 30 İndirimli İhtiyaç Kredisi

Kamuda görevli memur ve işçilere en az %0.30 daha düşük faizli ihtiyaç kredisi verilmektedir. 50.000 lira üst limitli 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredinizi mevcut faiz oranlarına göre daha düşük kullanmak isteyen kamu personelleri bu müjdeli haberimizi sizler için yer verdik. Sadece 52 TL bir yasal kesinti ile ve 47 liralık sigorta karşılığında düşük faizli olarak kredi kullanacak kamu görevlileri arzu ederseniz başvurunuzu da İnternet üzerinden 3 adımda gerçekleştire bilirsiniz.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Verilmektedir

Kamuda görev yapan amir, memur yada işçiler sizlere müjdeli bir haberimiz var. İhtiyaç kredisi kullanacaksanız şayet bunu diğer bankalara göre Türkiye Halk Bankasından kullanmanız durumunda çok düşük faiz oranları ile karşılaya bilirsiniz. Mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %0,30 daha düşük faiz oranları ile bu fırsatı değerlendirmek elinizde. 60 ay vadeli olarak tam 50.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi anından İnternet üzerinden yapacağınız 3 adımlık bir başvuru ile gerçekleştire bilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası kamu personeline özel tüketici kredisi vermektedir

Mevcut kredi faiz oranları her ne kadar olur ise olsun Türkiye Halk Bankası kamuda görevli personele %30 varan düşük faizler ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

  • Örneğin: 50 bin liraya kadar 60 ay vadeli olarak bu düşük faiz oranlarından yararlana bilirsiniz. Şuan için normal şartlar da bir vatandaşın ihtiyaç kredisi kullanması durumunda Aralık ayı için yararlanacağı % 1.39 yerine kamuda görevliler %1.25 varan düşük faizlerden istifade edebilmektedir.

Her ne kadarda gün içinde kredi faiz oranları değişiklik göstermiş olsa da mutlaka Türkiye Halk Bankası tarafından kamu personeli iseniz şayet diğer bankalara ve mevcut kredi faiz oranlarına göre düşük faizli ihtiyaç kredisinden istifade edebilirsiniz.

Kamu personeli düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusunu nasıl yapabilir ?

Kamu personeline özel olarak hazırlanmış olan ” KAMU ÇALIŞANINA ÖZEL ” kredi paketinin başvurusu 3 adım ile İnternet üzerinden de sağlanmaktadır. Kredi başvurusunun başlatılabilmesi için ilk olarak halk bank ihtiyac_kredisi_basvurusu adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan formdan ” KREDİ TÜRÜ ” alanından ” KAMU ÇALIŞANINA ÖZEL ” sekmesini girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ihtiyacınız olan kredi miktarını belirtip kredi vadesini de seçtikten sonra ” HESAPLA ” demeniz gerekmektedir.

  • 📊 Şuan için bizim yapmış olduğumuz %1.25 faiz oranları ile hesaplama da 15.000 lira 60 ay vadeli olarak sizlere kredi ödemesi 409,66 TL olmaktadır.
  • 20.000 TL 12 ay ödemesi 1.833,60 TL olur, 24 ay için aylık ödeme 998,48 TL olacaktır.
  • 25.000 TL 36 ay geri ödemesi 903,81 TL olacaktır. 48 ay için ise aylık geri ödemeniz 734,37 TL olur.
  • 30.000 TL 48 ay geri ödemesi 881,25 TL olacaktır. 60 ay için ise taksit miktarınız 761,80 TL olacaktır.
  • 35.000 Lira için 60 ay ödemeniz aylık 888,77 TL olacaktır.
  • 40.000 TL en fazla kullana bileceğiniz miktar için 5 sene boyunca geri ödemeniz 1.015,74 TL olacaktır.

Sizlere verilen aylık taksit ödemesini kabul etmeniz halinde ” DEVAM ” demeniz ile birlikte 2 adıma geçmiş olursunuz burada ise Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve doğum tarihi ile iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri sistemin istemesinin amacı sizin kredi notunuzun kontrolünün sağlanmasıdır. Şayet kredi notunuz da herhangi bir sorun yok ise kredi başvurunuzun cevabı size cep telefonunuza kısa mesaj olacak gelecektir.

İhtiyaç Kredisinin Alınması Nasıl Olmaktadır ?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi yapılan başvurular ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Şayet yapılan ön başvuru işlemlerinde krediniz onaylanırsa kredinizi alabilmeniz için mutlaka bankaya giderek bir mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir. Ayrıca kredi sözleşmesinin imzalanması da icap etmektedir. Bu işlemlerin tamamlana bilmesi için ise Türkiye Halk Bankasın da görevli bireysel müşteriler departmanına müracaat etmeniz gerekir. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapılmadı için sözleşme formlarının mutlak suret ile imzalanması gerekir. Şayet tüm bu formaliteler ile uğraşmak istemiyorsanız sizler Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi imkanlarını değerlendirmenizi tavsiye ederim.

"Kamu Personeline Özel Yüzde 30 İndirimli İhtiyaç Kredisi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kamu Personeline Özel Yüzde 30 İndirimli İhtiyaç Kredisi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net