KOSGEB Kredi

İşyeri açma kredisi veren bankalar ‘dan 6 en iyi olanı


07.03.2019
278

İşyeri açma kredisi veren bankalar ‘dan 6 en iyi olanı

Kredi almanın tek adresi günümüzde hala en güvenli olanı bankalar ‘dan geçmektedir. Bu işyeri açmak için kolları sıvayan yeni girişimciler için de geçerlidir. Lakin, iş yer açacaklar için bankalardan kredi kullanmak biraz diğer finansmanlara göre farklıdır. Bu farklılığın en başında şartları ve talep edilen evrakları gelmektedir. Pozitif yanları ise 60 aya kadar sağlanan özel faiz imkanlarıdır. Ayrıca 100.000 liraya kadar rahatlık ile istifade edebileceğiniz üst limitte ayrı bir  özel avantajdır. Şimdi herhangi bir dükkan kuracak olan yeni girişimcilerimiz için bankalar tarafından en iyi bu olanakları sağlayan 6 tanesini listeleyeceğiz.

Bankalar yeni işyeri açacaklara kredi veriyor mu ?

Kredi kullanarak işletme kuracakların aslında ilk olarak yanıtını bulmaları gereken sorunun cevabı bul olsa gerek. Çünkü yeni iş yeri açtım kredi çekebilir miyim diye işletme sahipleri sora biliyorsa hala! Sizin hiç bir vergi levhamız ve ticari geçmişiniz olmadan ticari kredi ( işyeri açma kredisi )  kullana bilme ihtimalinizi ciddi anlamda ele almanız gerekiyor.

Yeni işyeri açacak girişimcilere kredi veren en iyi bankalar

Yeni işyeri açacak girişimcilere kredi veren en iyi bankalar

Bu sorunun cevabını net bir şekilde sizlere vermem gerekir ise, yeni iş yeri açacak, yada açan girişimciler ne yazık ki! her bankadan ticari veya girişimci kredisi kullanamamaktadır.! Sadece yeni iş yeri açacak olan girişimciler Türkiye Halk Bankası Girişimcilik Kredileri imkanlarından istifade ederek kredi kullanabilirler.! Onun haricinde ticari veya girişimcilik alanında kredi kullanacaklar ise bankalardan günümüzde 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi imkanlarından istifade edebilirler.!

Ziraat bankası kredilerini kullanarak işyerinizi açabilirsiniz!

İşyeri açma kredisi veren en iyi bankalar

İşyeri açma kredisi veren en iyi bankalar

Sizinde yan tarafta görselini görmüş olduğunuz bu işyeri tamamen banka kredileri ile açılmıştır. Toplam maliyetinin 50.000 liraya bulduğu bu işletme bir bayan güzellik salonudur. Sizler de bu girişimci kardeşimiz gibi bankalardan ihtiyaç kredisi adı altında rahatlık ile kredi kullanabilir, hayaliniz deki iş yerini açabilirsiniz. Bu olanaklar dahilinde yararlanacak olanların sadece dikkat etmesi gereken gelir belgesidir. Şayet şuan herhangi bir işletme çalışıyor ve gelir belgesinde sahip iseniz Ziraat bankası gibi diğer devlet bankalarından da kolaylık ile ihtiyaç kredisini düşük faizli 60 ay vadeli olarak kullana bilirsiniz. Eğer tıpkı bu işletmeyi kuran girişimci arkadaşımız gibi gelir belgesiz iseniz o zaman Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5 tanesine mutlaka göz atın derim.

  • HAZİRAN ayı için düşük faiz oranlarından dolayı işyeri açmak için banka kredisi kullanacaklar için için ilk önereceğimiz banka Ziraat bankasıdır. Bankanın TEMMUZ 2019 ‘da kredi faiz oranı aylık %1.90 ‘dür. 55.000 TL bu bankadan 60 ay vadeli olarak kullanırsanız aylık ödemeniz 1.691,30 TL olacaktır.

Halkbank ihtiyaç kredisi kullanarak işyeri açmak çok avantajlı

Şüphesiz devlet bankasının avantajını elinde tutan banka üzerinden işyeri açmak kredi kullanacaklar için çok avantajlıdır. Banka, her ne kadarda gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi sağlamasa ‘da gelir belgesi elinde olanlara 60 aya kadar düşük faizli kredi imkanlarını sağlamaya devam etmektedir. Bankaya ait 5 sene geri ödemeli ihtiyaç kredilerine ait güncel faiz tablosu + hesaplama işlemi aşağıda yer almaktadır.

  • %2.15 faiz oranı ile TEMMUZ 2019 ay / yılında ihtiyaç kredisi veren banka. 45.000 lira ihtiyacı olan yeni işyeri açacak girişimcilere aylık 1.482,55 TL ile kredi vermektedir.

BURGAN BANK ‘dan çok rahat kredi alabilirsiniz

Özellik ile gelir belgesiz kredi almak isteyenlere tavsiyem BURGAN BANK ‘tır. Banka ayrıca İnternet üzerinden başvurular da herhangi bir kefil dahi istememektedir. Sigortasız kredi veren bankalar içinde yer alan BURGAN BANK kredi faiz oranlarında da tüketicinin yüzünü güldürmektedir.

  • Buna göre BURGAN BANK ‘dan 38.000 lira kullanacaksanız AYLIK %2.39 FAİZ İLE 60 ay vadeli aylık ödeme taksit ödemeniz 1,334.46 TL olacaktır. 5 sene sonra geri ödeyeceğiniz toplam tutarsa 80.067,36 TL olacaktır.
Banka kredisi kullanarak işyeri açmak isteyenler bu fırsatlar kaçmaz

Banka kredisi kullanarak işyeri açmak isteyenler bu fırsatlar kaçmaz

Akbank sorunsuz işyeri açmak için size kredi verecektir

Sayfamız ‘da resimleri yer alan girişimci kardeşimiz ve gelir belgesine sahip olmayan ben gibi bir çok kişi ihtiyaç kredisini hızlı bir şekilde erişim sağlamak için Akbank ‘ı seçmektedir. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi nasıl daha önce kullandığımı videolu bir şekilde sizlere paylaşmıştım. Video da gelir belgemin olmadığını SGK 4a hizmet dökümün ile kanıtlamıştım. Şayet sizinde gelir belgeniz yok ise, ama iyi bir kredi notuna sahipseniz bu bankadan çok rahat işyeri açmak için kredi alabilirsiniz.

  • 48.000 lira kullanırsanız 60 ay yani 5 yıl boyunca aylık taksit ödemeniz yalnızca 1,534.62 TL olacaktır. TEMMUZ güncel faiz oranı aylıkta %2.04 olmaktadır.

"İşyeri açma kredisi veren bankalar ‘dan 6 en iyi olanı" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"İşyeri açma kredisi veren bankalar ‘dan 6 en iyi olanı" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net