KOSGEB Kredi

Hiç Peşinatsız Senetle 2021’de Cep Telefonu Satan 5 MağazaHiç Peşinatsız Senetle 2021’de Cep Telefonu Satan 5 Mağaza

Ankara’da Necacibey den binlerce senetle cep telefonu alma fırsatı yakalayanlardan olmak istiyorsanız artık İstanbul ‘da dahil olsanız İnternet üzerinden bu fırsata sahip olabilirsiniz. Üstelik 60 ay taksit imkanları ile hiç peşinatsız.! En güvenilir bir şekilde bu imkanı sizlere 2021’de sağlayan 5 marka olmuş mağazayı sizlere adreslerini vereceğim. İster mağazanın adresine giderek elden ürününüze hemen kavuşa bilirsiniz. İsterseniz de 1 iş günü içinde İphone yada Samsung veya sizin tercih ettiğiniz herhangi bir marka akıllı telefonunuza sahip olabilirsiniz. Bu adresleri ve size sunulan süper fırsatları görünce kesinlik ile aklınızda cep telefonu nereden alabilirim sorusu silinecektir!

Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

18 yaşından küçük dahi olsanız (en düşük 16) kredi kartsız 36 ay taksitli cep telefonu satan mağazalar üzerinden çok rahat bir şekilde istediğiniz akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Ama! aranan tek bir şart olan kredi notu değeriniz yüksek ise.! Yada en azından notunuz orta risk gurubunda yer alması halinde bu fırsatlardan yararlana bilirsiniz. Özellik ile İnternet üzerinden peşinatsız olarak senetle cep telefonu satan mağazalar da bu şart mutlaka aranan en büyük kriterdir. Onun haricinde yine İnternet üzerinden hiç peşinatsız olarak alınacak olan cep telefonu için başvuru sahibinin SGK dokümanı istenilebilir! Bu iki şart sadece yerleşik biçimde peşinatsız olarak hizmet sağlayan mağazalarda istenmeyebilir. Onda ise şayet çalışan değilseniz ve kredi notunuz da düşük ise mutlaka ama mutlaka o mağazadan daha önce alış veriş yapmış ve borçlarını zamanda ödemiş bir kefil istenilir! Bu şartlar dahilinde hiç peşinatsız ve kredi kartsız olarak size senetle cep telefonu satan güvenilir 5 alış veriş mağazasını tanıtacağız.

1- En Güvenilir EVKUR Alış Veriş Mağazası

Nerede ise Türkiye’nin her ilinde büyük mağazası bulunan EVKUR, elden taksit ile bir çok ürünü pazarlayan mağazaların 1 numarasıdır. Çok uzun süredir bu kültürü hanesinde barındıran mağaza, ürünleri kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu finansman ile hiç bir peşinatsız senet ile vermektedir. Geliştirmiş olduğu güvenli alış veriş uygulaması ile artık sadece yerleşik mağazaları ile değil, İnternet sitesi üzerinden de senet ile peşinatsız alış veriş olanağı sağlamaktadır. İnternet sitesine kayıt olduktan sonra satın aldığınız ürünü senet ile satın al dedikten sonra dolduracağınız Online senet için onay vermeniz halinde satın alma süreci başlamaktadır. Kısa bir süre zarfı içinde sisteme girmiş olduğunuz kimlik numaranızdan kredi notunuz sorgulanır. Şayet kredi not ile bir sorunuz yok ise 3 yada 4 iş günü içinde almış ürüne kavuşmuş olursunuz. Peşinatsız olarak almış olduğunuz ürünün geri ödemelerini ise anlaşma sağlanan YAPIKREDİ bankasından yapılmaktadır. Peşinatsız senet üzerinden ödeme ile EVKUR’un prensiplerini içeren metin tam olarak buradadır.

Vadeleri 6 ile 12 arasında değişen EVKUR’un ürünlere uyguladığı vade farkı için aşağıda bir örnek yer almaktadır. Ürünün peşin fiyatı 4.299.00 lira olmaktadır. 6 Aylık vade için 300 lira 12 aylık vade ise 600 lira vadeden doğan faiz uygulaması aşağıda bir cep telefonu modeli için uygulanmıştır.

2- Mediamarkt Denizbank Anlaşması 36 Ay Vadeli İmkan Sağlamaktadır

Hiç peşinatsız olarak cep telefonu dahil olmak üzere alış veriş olanağı sağlayan bir diğer mağazamız da Mediamarkt’dır. Mağaza son derece güvenilir bir alış veriş merkezidir. Denizbank ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında müşterilerine 36 aya kadar alış veriş kredisi vermektedir. Kendi finansmanını oluşturmadığı için müşterilerini peşinatsız alış veriş imkanı için ikinci bir işlem olarak finansmana yönlendirdiği için listemize 2. sıradan girmiştir. EVKUR’dan bir diğer farkı da müşterinin alış verişe başlamadan önce ilk olarak Denizbank alış veriş kredisini çekip, onaylatması gerekir. 500 liradan 15.000 liraya kadar en fazla olarak 12 ay vadelerde verilen alış veriş kredilerin başvuruları da 2 şekilde sağlanmaktadır.

 1. İster Mediamarkt mağazalarındaki kupan ile cep telefonunuzdan başvurular bilirsiniz.
 2. İsterseniz’de adresindeki formu doldurarak başvuru işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

artık karar size kalmış 🙂

3- TEKNOSA Senetle Telefon ING Üzerinden Veriyor!

Evet yanlış duymadınız, bilgisayar ve tablet dahil tüm cep telefonu modelleri için TEKNOSA anlaştığı banka olan ING ile müşterilerine ürünlerine peşin fiyatına 10 taksit olanağı sağlamaktadır. Listemizin 3 sırasında olan banka ayrıca kullanılacak olan kredi için müşterisinden,

 • Herhangi bir kredi tahsis ücreti kesmemektedir.
 • Kesinlik ile komisyon almamaktadır.!
 • Başvuru sahibine hayat sigortası yapmamaktadır.!

Sadece mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarını uygulayan ING peşinatsız alış veriş yapacaklar için başvuru yolu olarak mağazaları haricinde cep telefonu SMS müracaat imkanını da vermektedir. Peşinatsız olarak alış verişe başlamadan önce ilk olarak yapmanız gereken cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı girip bu mesajı 2226 ya göndermenizdir. Kısa sürede başvuru cevabınız cep telefonunuza geldikten sonra Türkiye’deki herhangi bir TEKNOSA mağazasına giderek kredinizi onaylatıp hemen alış verişe başlaya bilirsiniz. Kredinin maliyet oranları 📊 güncel başvuru formu burada yer almaktadır. Bu alış verişi için de iyi bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir.

TEKNOSA bazı cep telefon modelleri için 3 ile 12 arasından 3.000 TL kadar faizsiz krediyi ING üzerinden sağlamaktadır. Kampanyalı olarak 0 faizle verilen cep telefon modellerini https://bit.ly/2Qw9O5E bu adreste bulabilirsiniz. Kampanya haricinde satın alınacak olan cep telefonları için de 36 aya varan vade seçeneklerini ocak ayında tüm geri ödemelere aylık %1.54 olarak faizlendirme yapmaktadır. Kampanya haricinde satın alacağınız cep telefonları için uygulanan bu faiz oranına göre geri ödemeleriniz de şu şekilde oluşur.

 • 2.500 TL 3 ay olarak ödemesi 864 TL toplam maliyet oranı 2.592 TL olacaktır.
 • 3.500 TL bir cihaz için 12 ay taksit ödemeniz 327 TL olacaktır.
 • 5.000 lira için ise 24 aylık taksit tutarınız en fazla 259 TL civarlarında olacaktır.!
 • 6.000 TL bir cihaz için 30 aylık ödemeniz 262 TL olur
 • 7.000 lira 36 ay olarak ödeme miktarı 267 TL
 • 8.000 TL 36 aylık ödeme tutarı sabit 306 TL
 • En yüksek tutar olan 15 bin TL 36 yıl aylık ödemesi 574 TL olacaktır.

Güncel faiz oranları https://bit.ly/3glTRde da yer almaktadır.

4- Senetle ARÇELİK Hiç Peşinatsız Elden Taksitli Cep Telefonu Veriyor

Ben yeriniz de olsam geçen yıl olduğu gibi 2021 senesinde de elden ödemeli senetle cep telefonu vermeye devam eden Arçelik mağazasını tercih ederdim. Özellik ile İphone alacaklar her modeli rahatlık ile bu mağaza da bulabilir ve bol taksit seçenekleri ile satın alabilirler. Üstelik geçerli bir kredi notunuz yoksa dahi mağazadan daha önce elden ödemeli alış veriş yapmış güvenilir bir kefil bulmanız halinde taksitli alış veriş yapabilirsiniz. Her ile hatta nerede ise her ilçemiz de alış veriş mağazası olan bu firma son derece güvenilir bir firmadır.!

5- MUTLU EVİM Senetle alış verişin yeni adresi!

Senet ile alış veriş imkanını İnternet üzerinden de veren bir diğer alış veriş mağazamız ise ”MUTLU EVİM” tir. İstediğin her türlü cep telefonunu 24 ay taksit imkanı ile sizlere sağlayan firma alış veriş için sizden SGK kayıtlı yada devlet işçisi olarak çalışmanızı aramaktadır. Yapılan alış verişin oranına göre şayet ipotek göstermeniz durumunda ise sigortasız olarak size alış veriş imkanı sunmaktadır.  Emekli olanlardan ise hiç bir belgesiz olarak tamamen peşinatsız senetle alış veriş olanağı sağlamaktadır. Firmanın iletişim bilgileri,

 • Telefon: 0-216-622-74-74
 • Taş delen mahallesi Sultan Murat Caddesi Numara: 45 ÇEKMEKÖY/İSTANBUL

Senetle Telefon wowwo 24 Ay Taksitle Veriyordu!

Aslında bunu başlığı senetle cep telefonu alanların sıklık ile duyduğu wowwo firmasının imkanlarından bahsetmek için attım. Daha önceleri senet üzerinden 24 ay vadeli olarak cep telefonu veren bu firma şuan ne yazık ki böyle bir olanağı yoktur. Aktif olarak ise wowwo sadece senetle araba almak isteyenler için hizmet vermektedir. Banka kredi faizlerine bulaşmak istemeyenler için wowwo ile senetle araba almak gerçekten çok kolay. 2.El En Üst Yaş Sınırındaki Arabaya Hangi Bankalar Kredi Veriyor ? sorusu da böylece wowwo sayesinde çözülmüş oluyor. Çünkü firma her yaş gurubundaki araçlar için senet ile taksit imkanı sağlamaktadır.

"Hiç Peşinatsız Senetle 2021’de Cep Telefonu Satan 5 Mağaza" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Hiç Peşinatsız Senetle 2021’de Cep Telefonu Satan 5 Mağaza" - 36 YORUM
 1. blank Kazim dedi ki:

  Taksitle telefon nasıl aliyoruz

 2. blank Zeki dedi ki:

  Senetler telefon

 3. blank Salih harbi dedi ki:

  Senetle telefon almak istiyorum

 4. blank Serdar subaşı dedi ki:

  7500 TL lazım

1 3 4 5
KOSGEBKredi.net