KOSGEB Kredi

Hibe projeleri


10.02.2016
6.027
Hibe projeleri

Hibe projeleri

Sitemizde yer alan KOSGEB hibe projeleri ile iş yeri kurabilir, hayvancılık desteği alabilir yada var olan işletmenizi büyütebilir, yada işletmenizin ihtiyaç duyduğu gereksinimleri hibe projeleri ile sağlayabilirsiniz.

KOSGEB hibe projeleri

Bilindiği üzere KOSGEB bir çok sektörde faaliyet gösteren veya göstermek isteyen kadın, erkek, emekli, gazi, engelli, şehit yakını dahil olmak üzere vatandaşlarımıza hibe imkanları sunmaktadır. Devletin sunmuş olduğu hibe imkanlarından faydalanabilmeniz içinde hibe projeleri oluşturmanız şarttır. Kendi iş yerini kurarak esnaf olmak isteyen vatandaşların hibe proje oluşturabilmesini öğrenebilmesi ve devlet hibe imkanlarından faydalanabilmesi için mutlaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alması gerekmektedir. Eğitimleri alan tüm vatandaşlar KOSGEB veri tabanına giriş yaparak ilgili menüde yer alan bölümde kuracakları iş yeri için proje oluşturabilirler. Bu adımları KOBİ statüsündeki işletmelerde takip ederek işlemesinin ihtiyacı olan KOBİ destek programını belirleyerek yapabilirler.

Hibe projelerinin önemi

Devlet imkanlarından KOSGEB kanalları ile istifade ederek yararlanmak isteyenlerin iş fikirlerine göre hibe projeleri oluşturması şarttır. Sadece proje oluşturulması devlet desteği kesin alınacağı anlamına gelmemektedir. Oluşturulan projenin KOSGEB uzmanları tarafına sunum yapılarak onay alınması da gerekmektedir. Bu neden ile iş planı projesi bir halli önem arz etmektedir. Sitemizde sizler için KOBİ destek danışmalık hizmeti veren firmaları burada yer verdik, sayfada yer alan adreslere başvurarak uygun şartlarda yardım alabilirsiniz. Bu firmalardan yardım almak istemeyen girişimciler için daha önce onay almış iş planı projeleri yine sizler için aşağıda paylaştık

Onay almış KOSGEB iş planı projeleri

Devlet hibe imkanlarından faydalanmak için hazırlanmış olan ve daha önceden onaylı iş planı projeleri aşağıda ilgili alanlarına göre yer almaktadır. Projeleri indirerek üzerinde ilgili alanlarda değişiklik yaparak sizlerde değerlendirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan iş planı projeleri belgeleri word ( doc. ) uzantılı dır.

"Hibe projeleri" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Hibe projeleri" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net