KOSGEB Kredi

Halkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi 5 Paket Halinde VeriliyorHalkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi 5 Paket Halinde Veriliyor

2021 yılına HALKBANK öyle bir hızla girdi ki 50.000 lira ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak 5 paket halinde müşterilerine sağladı. Daha önceleri sadece devlet memurlarına özel ihtiyaç kredilerinde düşük faiz uygulayan banka şimdi bir çok alana bu olanakları sağlamaktadır. Mevcut banka faiz oranlarına göre en az %0.10 ile 0.15 arasında faiz indirimi sağlayan Halk Bankası ön başvuruları İnternet üzerinden de 3 adımda kabul etmektedir.

HALKBANK İhtiyaç Kredisi 5 Paket Halinde Vermektedir!

Müşteri portföyünü genişleten banka devlet memurlarına özel sağladığı imkanları bir çok sektördeki müşterilerine de vermeye başlamıştır. Devlet bankası olmasından ötürü zaten ciddi bir faiz indirimi ile kredi imkanı sağlayan banka, hazırladığı 5 paket ile müşterilerine %0.15’e varan düşük faizler ile kredi imkanları sağlamaktadır. Bu kategoride yer alan müşteriler ise şu şekilde oluşmaktadır.

 • Maaşını HALKBANK’tan alanlara özel: Düzenli olarak aylıklarını bankadan alan müşterilere özel bir pakettir. Maaşlarını bankadan alanlara özel en az %0.10 daha düşük faizler ile bireysel kredi kullandırılmaktadır.
 • Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: Tüm emekliler için oluşturulmuş bir kredi paketidir. Maaşlarını HALKBANK’dan almasanız dahi bu kredi paketi ile en az mevcut kredi faiz oranlarında göre %0.9 daha düşük kullana bilirsiniz.
 • Kamu Çalışanına Özel: Kamuda görevli amir, memur tüm kesim için oluşturulmuş olan bir kredi paketidir. Mevcut ihtiyaç kredisinin faiz oranlarına göre %0.5 ile %0.10 varan indirimli faiz uygulanır.
 • Özel Sektör Çalışanlarına: Özel sektörde kadrolu yada herhangi bir müteahhit altında SGK’lı olarak çalışanlar için oluşturulmuş bir kredi paketidir. Mevcut faiz oranlarına göre %0.5 varan bir faiz indirimi uygulanmaktadır.
 • Hızlı Kredi: Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için oluşturulmuş olan bir kredidir. Adından da belli olduğu gibi hızlı bir şekilde finansmana ulaşmak isteyenlere sağlanan bir nakdi pakettir.

HALKBANK 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Planı

Malum ülkemizde sürekli olarak kredi faiz oranları değişiklik göstermektedir. Özellik ile şu son yıllarda bu dalgalanma sıklık ile yaşanmaktadır. Dolayısı ile bizim net bir şekilde Halkbank kredi hesaplama işlemindeki faiz oranlarını sizlere söylememiz çokta doğru olmaz. Lakin, güncel faiz oranları ile bankanın 40.000 liraya kadar faiz oranları çerçevesinde hesaplama yapmak isteyenler, aşağıdaki tablodan göre bilirsiniz.

HALKBANK farklı paketler ile müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Bu paketler den biri olan ”HIZI KREDİ için faiz oranı aralık için %1.77 olmaktadır. Diğerleri ise;

  • Maaşını HALKBANK’dan alanlara aylık %1.71
  • Emekli maaşını alanlar için aylık %1.71
  • Kamu çalışanlarına aylık %1.77
  • Özel sektör çalışanlarına aylık %1.77

oranlarından kredi faiz uygulanır. Bu faiz oranları ile ‘KAMU’ ve ‘Maaş Müşterileri’ için uygulanan geri ödeme planı ise şu şekildedir.

HALKBANK KREDİ PAKETLERİNE GÖRE 36 AY VADELİ HESAPLAMA TABLOSU
Miktar Maaş Müşterisi ve Emekliler Kamu ve Özel Sektör Çalışanları
5.000 TL 197,81 TL 200,09 TL
10.000 TL 395,61 TL 400,18 TL
15.000 TL 593,42 TL 600,28 TL
20.000 TL 791,22 TL 800,37 TL
30.000 TL 1.186,84 TL 1.200,55 TL
40.000 TL 1.582,45 TL 1.600,74 TL

Normal şartlarda şayet HALKBANK’dan ipotekli ihtiyaç kredisi kullanmazsanız en fazla 40.000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullana bileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca, maaş müşterisi olmanız durumunda bu limit arta bilmektedir.

HALKBANK Düşük Faizli Kredi Başvurusu Yapma! (Cep’ten)

Öncelik ile şunu belirtmek isterim ki biraz sonra anlatacağım başvuru işlemleri tamamen ön başvurudur. Bu da şu demek oluyor ki yaptığınız başvuru işlemi kabul edildikten sonra banka şubesine giderek bir kaç işlem ve bir kaç belgeyi de imzalamanız gerekmektedir. Ancak İnternet üzerinden yada cepten doldurulan formlar aracılığı yapılan başvurular da en önemli olanında ön başvurudur. Ön başvurusu OKEY almış bir kredinin banka tarafından size verilmeme gibi bir olasılığı kesinlik ile yoktur. Şimdi hadi 7/24 hafta sonu dahil olmak üzere Halkbank ihtiyaç kredisinin nasıl İnternet üzerinden sağlandığına bir bakalım.

 1. İlk olarak bireysel adresine girmeniz gerekmektedir.
 2. Daha sonra karşınıza çıkan ”KREDİ HESAPLAMA” makinesinden Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama bu görsel de yer aldığı gibi kutucuktan mevcut pozisyonunuzu belirtiniz.
 3. Hemen altındaki haneden ne kadar ihtiyaç duyduğunuz rakamı belirtiniz.
 4. Şimdi ise ”HESAPLA” diyelim. (Hesapla demeden sonraki işleme geçemezsiniz)
 5. Şimdi ise ”BAŞVUR” diyelim.

Karşımıza kamu çalışanlarına özel yüzde 0.30 indirimli ihtiyaç kredisi deki anlatımımda olduğu gibi 3 adımlı bir başvuru formu çıkacaktır. Bu başvuru formunu size uygun bir şekilde aşağıdaki gibi doldurmanız halinde kredi başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır.

HALKBANK İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunun Doldurulması

Başvuru formu 3 adımdan oluşur. Tüm bu adımları mutlaka eksiksiz ve doğru olarak doldurmamız gerekmektedir. Formu oluşturan başlıklar ve açıklamaları sırası ile şöyledir.

 1. Kredi Tercihini Yapın: Kredinin türü ve vadesinin belirlendiği sekme ‘tir.
 2. Kimlik Bilgilerini Girin: Başvuru sahibinin kimlik bilgilerinin istendiği alandır. Burada ön başvurunun cevabın teslim edilmesi için bu bilgilerin mutlaka doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir.
 3. Başvuru Bilgilerini Tamamlayınız: En son olarak başvuru sahibinin detaylı iletişim bilgilerinin istenildiği bölümdür.
Halkbank 50.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerinin sıralaması

Halkbank 50.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerinin sıralaması

Tüm bu alanlar doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulduğunda, şayet kredi notu değeriniz de olumlu ise yaptığınız başvuru OKEY alır ve banka şubesine giderek, ilgili sözleşme formlarını imzalamanız durumunda paranız kavuşursunuz. 😉

"Halkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi 5 Paket Halinde Veriliyor" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Halkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi 5 Paket Halinde Veriliyor" - 31 YORUM
 1. blank Ramazan şahin dedi ki:

  50.000 ihtiyaç kıredisi

1 3 4 5
KOSGEBKredi.net