KOSGEB Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (En İyi İlk 5)Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (En İyi İlk 5)

Bankalar 2021 senesinde adeta kabuk değiştir. Katı prosedürlerine rekabet ortamı sayesinde yenik düşen bir çok banka özellik ile ev hanımları ve serbest meslek sahiplerinin yüzünü ciddi anlamda güldürdü.  Gelir belgesiz olarak bordrosuz çalışan ve bu sebepten ötürü gelirini bankalara bir türlü ispatlayamayan tüm vatandaşlarımız için sigortasız olsalar dahi anında artık bir çok banka 40.000 bin lira kadar 36 ay vadeli kredi olarak kredi olanağı sağlamaktadır. Üstelik artık 5 dakikada içerisinde İnternet yada Cep telefonlarınız ile SMS atarak veya şubeye gitmeden krediniz anında cebinizde.! 

Şubeye Gitmeden Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bilindiği üzere bir çok banka tüketicilere kredi olanağı sağlarken bazı şartlar talep etmektedir. İstenilen taleplerin başında ise özellik ile gelir belgesi gelmektedir. Bunu istemesinin en büyük nedeni ise banka size vermiş olduğu paranın geri düzenli bir şekilde ödenmesini teminat altına almak içindir. Bankaların bu belgeyi istemesi bir çok serbest meslek sahibini zor durumda bırakmaktadır. Mağdur olan olan bu meslekteki (boya badanacılar, inşaat işçileri, ev hanımları, günlük yevmiye ile çalışanlar, şoförler vb.) vatandaşlarımız bankalardan kredi ihtiyaçlarını genelde gelir belgesine sahip ikinci şahıslar üzerinden kullanmaktadırlar. Tabi bu işlemin gerçekleşebilmesi için de sadece kredi çekmesini istediğiniz arkadaş veya akrabanızın gönül rızası olması yeterli olmayıp başvuru yapan şahsın eşinin de kanunen rızası alınması gerekmektedir. Hal böyle olunca bazı bankalar müşteri çekebilmek adına prensiplerini esneterek kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz kredi olanakları sunmaktadır. Bankalar bu imkanları 2021 yılında hayata geçirirken sizden tek bir şart istemektedir. Buda risksiz bir kredi notu değeridir.! Şayet sizde KKB kredi notu skorunuza güveniyorsanız aşağıda isimlerini paylaştığımız bir çok bankadan şubeye dahil gitmeden İnternet üzerinden başvuru yaparak gelir belgesiz olarak tam 40.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

1- AKBANK Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Gelir belgesiz olarak sizlere 40.000 TL kadar acil nakit ihtiyacını sorunsuz bir şekilde 2021 yılında karşılayacağını taahhüt edeceğim ilk banka AKBANK ‘dır. Bu bankaya o kadar güveniyorum ki hiç bir gelir belgem olmadığı halde SGK sisteminde bakıldığı zaman sigortasız olarak gözüktüğüm halde 48 ay vadeli 40 bin TL kredimi aldım. Aşağıda kullanmış olduğum krediye ait tüm bilgiler yer almaktadır. İnanmayan gidip bankaya sorgulamasını yapabilirler. Yada kendi gözleri ile görmek için onlar için oluşturmuş olduğum videoyu izleye bilirler.

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Sizin de şayet KKB kredi notu değeriniz yüksek ise Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden 2021 yılında en fazla 40.000 TL ihtiyaç kredinizi evraksız ve gelir belgesiz olarak alabilirsiniz. Şayet bordrosuz olarak AKBANK’dan kredi kullanma niyetine girdi iseniz bu ay banka size 12 aya vadeler için aylık %1.82 faiz oranında 24 ay için %1.80 ve 36 aya ise %1.78 faizli kredi verecektir. Son olarak bu paylaştığımız faiz oranı sizin kredi notu değeriniz doğrultusunda değiştiğini de belirtmek isterim.

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.13 %2.09 %2.05

Başvuru işleminin nasıl yapılacağını ise en altta yer alan videomuz da sizler için bizzat kendim anlattım arkadaşlar. Bankalardan kredi kullanamayacak kadar zor durumdaysanız sosyal yardım hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

2- TEB Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi Vermektedir!

SGK olmayan, dolayısı ile gelir belgesine sahip olamayanlara ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka da TEB ‘dir. 2021 yılında bu yeniliğe ayak uyduran banka İnternet bankacılığı ile yapılan başvurularda 5.000 TL kadar hiçbir şekilde,

 • Herhangi bir gelir belgesi
 • Kefil
 • Şubeye gidip sözleşme imzalama

kesinlik ile istememektedir. Kredi tahsis ücreti dahi olamayan kredinizi buradaki İnternet üzerinden başvuru formu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz. CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor! da ayrıca bahsetmiş olduğum ”DİJİTAL KREDİ” üzerinden bankanın sizlere 36 ay için %1.35 faiz ile sağlamış olduğu olanaklar ise şu şekildedir.

TEB Gelir Belgesi Kredi Hesaplaması
Miktar 12 Ay Vadeli Ödeme Toplam Maliyet
2.500 TL 230,92 TL 2.771,01 TL
4.000 TL 369,47 TL 4.433,63 TL
6.000 TL 554,20 TL 6.650,41 TL
8.000 TL 738,93 TL 8.867,21 TL
10.000 TL 923,67 TL 11.083,99 TL

Gelir belgesiz olarak sizlere kredi veren en iyi 2 bankayı saydım geriye kalan 3 bankayı da şu şekilde sıralayabilirim.

BURGAN BANK Gelir Belgesiz Olarak Kredi Vermektedir

Hem uygun faiz oranları, hem de düşük faiz oranlarından ötürü gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen için tavsiye edeceğim diğer bir bankamızda BURGAN BANK tır. İnternet üzerinden yapacağınız bütün başvurular için ne gelir belgesi nede herhangi bir kefalet talep etmemektedir. Ayrıca bu bankamız Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi vermek ile de bilinmektedir. Anlayacağınız hem siciliniz bozuk hem de gelir belgeniz mevcut değil ise doğrudan BURGAN BANK üzerinden kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Üstelik ocak de 36 ay için tüm vadeler için %2.99 faiz oranlarından yararlanarak!

BURGAN BANK Gelir Belgesi Kredi Ödemesi
Miktar 12 Ay Vade 24 Ay Vade
5.000 TL 520,10 TL 314,25 TL
7.500 TL 780,15 TL 471,37 TL
10.000 TL 1.040,21 TL 628,50 TL
12.500 TL 1.300,26 TL 785,62 TL
15.000 TL 1.560,31 TL 942,75 TL

Detaylı bilgiyi ücretsiz olarak 7/24 günün her saati 0-850-222-82-22 telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

ODEABANK Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

İsmi çok fazla duyulmasa da ülkemizde odeabank ciddi anlamda bankacılık sektöründe yol aşmıştır. İnternet bankacılığının da sayesinde büyük müşteri kitlesine uzanan odeabank sadece nüfus cüzdanınız ile sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. ”ODEBANK’tan Nakit Hazır” sloganı ile 36 ay vadeli olarak kullandırılan gelir belgesiz kredinin tahsis ücreti ise sadece 53 liradır. Ayrıca bunun yanı sıra yüksek nakit ihtiyaçlarınız için ise ipotekli ihtiyaç kredisi olarak ”Bireysel Finansman Kredisi” paketini de sizler için aktif etmiştir. Bu olanak ile ipotek etmiş olduğunuz konutun %80 bilir kişi değerine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca iş yeri yada imarlı arsanızın ise %50 değerine kadar yine anında gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredinizi odeabank üzerinden kullana bilmektesiniz. Bananın sağlamış bu olanaklardan yararlanmak için ise,

 1. İster İnternet bankacılığına TC numaranız ile buradan kayıt olarak
 2. Yada 444-8-444 numaradan size en yakın odeabank şubesini öğrenerek başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

Bireysel tüketici ihtiyaçlarınız için gelir belgesiz olarak kredi nasıl kullana bileceğinizi gördünüz. Peki, gelir beyanınız olmadan kredi olarak sıfır km araç nasıl alabilirsiniz? biliyor musunuz? İşte bu sorununda cevabını sizler için araştırarak buldum. Gerçekten, bu müjdeli haberime bence çok sevineceksiniz.

Gelir Belgesiz Olarak Taksitli 0 Km Araç Satın Alabilirsiniz

Gelir beyanı ile alakalı çekmiş olduğum bütün videolarda benimde sizler gibi gelir belgesine hep sahip olmadığımı belirtirim. Çalışmış olduğum fabrikadan ayrılırken en çok korktuğum bankalardan gelir belgem olmadığı için kredi kullanamayacağım olmamdı. Ama, sizlerin de görmüş olduğu gibi boş yere endişeye kapılmışım. Yalnız, sürekli olarak gelir belgesiz olduğumda ötürü beynimi kemiren bir diğer soruda da vardı. Bu ise bir gün olursa sıfır km araç alır isen bunu taksitli olarak nasıl alabileceğimdi! Çok şükür bu sorununda yanıtı da artık buldum. Gelir belgeniz olmasa bile bir çok marka ve modele ait araçları belki de bankadan daha avantajlı bir şekilde kredi yani taksitli olarak satın alabiliyorsunuz. Peki bu nasıl olur? Şimdi gelelim bu sorunun yanıtına.

Geçenlerde özel bir sektörde işçi olarak çalışan kardeşime sıfır araç kampanyaları hakkında bilgi almak için FİAT otomobil bayisine gittim. Biraderim için gerekli olan bilgileri aldıktan sonra birde kendi adıma şansımı denemek istedim. Tek çekincem gelir belgemin olmamasından ötürü, soruyu sorduğum gibi galerici teklisinin bana ”Çok Üzgünüm” ama gelir beyanınız olmadığın ötürü size taksitli satış yapamayız cevabını verecek olmasıydı. Ama nitekim o şekilde olmadı 🙂 Firma görevlisi beğendiğim otomobilin %30 miktarını peşin olarak ödemem halinde bana hiç bir kefil yada gelir beyanı gerekmeksizin geri kalanını KOÇFİNANS üzerinden kredilendirme yapabileceğini söyledi. Gerçekten bu haber beni çok fazlası ile mutlu etti. Diyeceğim o ki! sizlerde sıfır hatta ikinci el araç alımları için kredi notunuz sorunsuz ise KOÇ FİAT KREDİ üzerinden taksitli olarak sıfır hatta ikinci el otomobil alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili sitemde özel bir sayfa oluşturacağım için detaylara çok fazla burada girmedim. Site içi arama yaparak ilgili içeriğimize ulaşa bilir sağlanan imkanları detaylı olarak göre bilirsiniz. Bu arada kardeşim ise sıfır araç yerine yukarıdaki aracı satın alma tercihinde bulundu, kendisine buradan da hayırlı olsun diliyorum.

"Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (En İyi İlk 5)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (En İyi İlk 5)" - 54 YORUM
 1. blank ismet dedi ki:

  merhaba ben bir firma yetkisiyim daha önce inşaat sektöründe işler yapmaktaydım ama iflas etim borca battım 7 bankayla calışıyordum iflas etikten sonra borclarımın hepsini kapatım ama tek bir bankaya takıldım ve bu yüzden avukatlık oldum tabi onuda fazlasıyla ödedim her hanki bir yerden kerddi cekmek istiyom ama sanırım siçilim bozul cık mıyor keredi çekmek hakında beni aydınlatırsanız sevinirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuzu yükseltmek için adımlar sergilemeniz gerekir. 3 ayda bir güncellendiğini de belirtmek isterim. Ondan sonra kredi kullana bilirsiniz.

   1. blank Songül dedi ki:

    Ev hanımıyım kredi ihtiyacım var

 2. blank Eda dedi ki:

  Merhaba.2005.te 18 yasimda ilk kartimi aldi mi kırmızı kalem aldım ödedim.2010tekrar kredi kartı aldı ödedim .ama şimdi bana hiçbir banka kredi vermiyor.sigortasız çalışan.

 3. blank Mualla dedi ki:

  Merhaba ben e ticaret üzerinden iç çamaşırı satışo yapmak için girişimci olmak istiyorum ve kosgeb’in kredi desteğinden yararlanmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz 2 yıl boyunca perdecide makinacı olarak çalıştım 6 aylık hamile olduğum için evden çalışmak istiyorum e ticaretten anlıyorum lütfen yardımcı olun

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   O şekilde ne yazık ki hibe desteği alamazsınız. Desteksiz olarak satışlarınızı yapıp daha sonra işletme kurarak ancak hibe alabilirsiniz.

 4. blank Ugur dedi ki:

  Benim gelir belgem kefilim yok kredi almak isliyom

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz olumlu ise mevduat hesabınızın olduğu bankanın İnternet bankacılığından başvuru da buluna bilirsiniz.

 5. blank Yücel dedi ki:

  Kredi başvurusu yapmak istiyorum ama çalışmıyorum

1 4 5 6
KOSGEBKredi.net