Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5
1 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 5.392 kez okundu.


Bankalar 2019 senesinde adeta kabuk değiştir. Katı prosedürlerine rekabet ortamı sayesinde yenik düşen bir çok banka özellik ile ev hanımları ve serbest meslek sahiplerinin yüzünü ciddi anlamda güldürdü.  Gelir belgesiz olarak bordrosuz çalışan ve bu sebepten ötürü gelirini bankalara bir türlü ispatlayamayan tüm vatandaşlarımız için sigortasız olasalar dahi anında artık bir çok banka 40.000 bin lira kadar 36 ay vadeli kredi olarak kredi olanağı sağlamaktadır. Üstelik artık 5 dakikada içerisinde İnternet yada Cep telefonlarınız ile SMS atarak veya şubeye gitmeden krediniz anında cebinizde.! 

Şubeye dahi gitmeden gelir belgesiz kredi kimlere verilir ?

Bilindiği üzere bir çok banka tüketicilere kredi olanağı sağlarken bazı şartlar talep etmektedir.İstenilen taleplerin başında ise özellik ile gelir belgesi gelmektedir.Bunu istemesinin en büyük nedeni ise banka size vermiş olduğu paranın geri düzenli bir şekilde ödenmesini teminat altına almak içindir. Bankaların bu belgeyi istemsi bir çok serbest meslek sahibini zor durumda bırakmaktadır. Mağdur olan olan bu meslekteki ( boya badanacılar, inşaat işçileri, ev hanımları, günlük yevmiye ile çalışanlar, şoförler vb. ) vatandaşlarımız bankalardan kredi ihtiyaçlarını genelde gelir belgesine sahip ikinci şahıslar üzerinden kullanmaktadırlar. Tabi bu işlemin gerçekleşebilmesi için de sadece kredi çekmesini istediğiniz arkadaş veya akrabanızın gönül rızası olması yeterli olmayıp başvuru yapan şahsın eşinin de kanunen rızası alınması gerekmektedir. Hal böyle olunca bazı bankalar müşteri çekebilmek adına prensiplerini esneterek kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz kredi olanakları sunmaktadır. Bankalar bu imkanları 2019 yılında hayata geçirirken sizden tek bir şart istemektedir. Buda risksiz bir kredi notu değeridir.! Şayet sizde KKB kredi notu skorunuza güveniyorsanız aşağıda isimlerini paylaştığımız bir çok bankadan şubeye dahil gitmeden İnternet üzerinden başvuru yaparak gelir belgesiz olarak tam 40.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

İlk tavsiye edeceğimiz banka AKBANK!

Gelir belgesiz olarak sizlere 40.000 TL kadar acil nakit ihtiyacını sorunsuz bir şekilde 2019 yılında karşılayacağını taahhüt edeceğim ilk banka AKBANK ‘dır. Bu bankaya o kadar güveniyorum ki hiç bir gelir belgem olmadığı halde SGK sisteminde bakıldığı zaman sigortasız olarak gözüktüğüm halde 48 ay vadeli 40 bin TL kredimi aldım. Aşağıda kullanmış olduğum krediye ait tüm bilgiler yer almaktadır. İnanmayan gidip bankaya sorgulamasını yapabilirler. Yada kendi gözleri ile görmek için onlar için oluşturmuş olduğum videoyu izleye bilirler.

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Sizinde şayet KKB kredi notu değeriniz yüksek ise Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden 2019 yılında en fazla 30.000 TL ihtiyaç kredinizi evraksız ve gelir belgesiz olarak alabilirsiniz. Hazır sistemine girmişken şuan için %1,91 faiz oranı ile bir kaç hesaplama yapayım. • 30.000 TL 48 ay ( 4 yıl ) vadeli olarak aylık taksiti 1.037 TL toplam geri ödemeniz vade bitince 49.779 TL olmaktadır.
 • 36 Ay vadeli ( 3 yıl ) aylık taksit 1.239 TL toplam cebinizden çıkacak olan rakam 44.635 TL olacaktır.
 • 2 yıl ( 24 ay ) vadeli olarak 30.000 TL kullanacağınız gelir belgesiz kredinizin aylık taksit ödemesi 1.645 TL
 • 12 aylık vadeli kullanacakların taksitleri ise 2.894 TL olmaktadır.

Bankalardan kredi kullanamayacak kadar zor durumdaysanız sosyal yardım hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

TEB 5.000 TL kadar kefilsiz, gelir belgesiz kredi vermektedir!

SGS sız olan, dolayısı ile gelir belgesine sahip olamayanlara ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka da TEB’dir. 2019 yılında bu yeniliğe ayak uyduran banka İnternet bankacılığı ile yapılan başvurularda 5.000 TL kadar hiçbir şekilde,

 • Herhangi bir gelir belgesi
 • Kefil
 • Şubeye gidip sözleşme imzalama

kesinlik ile istememektedir. Kredi tahsis ücreti dahi olamayan kredinizi 1.68 faiz oranları ile ayda 165 TL taksit ile ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru formu ile yapılan müracaatlar için kredinin yıllık maliyet oranı %27 olmaktadır. Aylık olarak %1.68 tekabül eden kredi faiz oranı ile bir kaç hesaplama yaparsak.

 • 5.000 TL kredi için 48 ay vadenin aylık taksit tutarı 163 TL detaylı ödeme planı
 • 36 ay ( 3 sene ) vadeli olarak 5 bin TL çekeceklerin aylık ödemesi 196 TL olmaktadır, ayrıntılı döküm.
 • 24 ay ( 2 yıl ) vadeli 5.000 TL krediyi TEB den gelir belgesiz olarak 2019 yılında kullanacakların aylık ödeyeceği rakam 264.83 TL tir. Ayrıntılı olarak ödeme planı ise şu şekildedir.
 • 12 Ay ( 1 sene ) geri ödemeli olarak kullanacağınız 5.000 TL kredinin aylık taksit tutarı 473 TL’dir. Detaylı bir şekilde geri deme çizelgesi

Gelir belgesiz olarak sizlere kredi veren en iyi 2 bankayı saydım geriye kalan 3 bankayı da şu şekilde sıralayabilirim.

 1. QNB finansbank
 2. Denizbank
 3. Şekerbank

Lütfen videomuzu izleyiniz.Bir önceki yazımız olan İş Yeri Açmak İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5 Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Necmi dedi ki:

  20 bın tl ıhtıyacım var emeklı ve calısanım tlf 5363253806

  1. Admin dedi ki:

   Necmi bey KKB notunuz yüksek ise hiç beklemeden bahsettiğimiz şekilde anında kredinizi gelir belgesiz olarak alabilirsiniz.

 2. nezire dedi ki:

  öncelikle hemen hemen yazılarızı takipdeyim lakin kimseye ulaşamıyorum neden ben odemelerdemi sıkıntımı çekiyorum hayır fakat geç gelen paranın harcamasıda faturasıda ödemeside istemeden herkes gibi bizide etkiliyor yıllardır aylardır çabalıyorum ümitimi yitirmek biryana elbet hergelen günün aydınlığı beni tekrar tekrar sizlere sesimi duyun diye yada benim gibileride görmeniz içim ne yapmalıyız

  1. Admin dedi ki:

   Nezire hanım lütfen sıkıntınızı söyler misiniz yardımcı olalım hemen..

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
İş yeri açmak için gerekli evraklar
İş Yeri Açmak İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler Nelerdir?

Yeni bir iş yeri kuracak olan girişimciler den devlete ait resmi kurumlar olan Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları...

Kapat