KOSGEB Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da En İyi İlk 5Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da En İyi İlk 5

Bankalar 2019 senesinde adeta kabuk değiştir. Katı prosedürlerine rekabet ortamı sayesinde yenik düşen bir çok banka özellik ile ev hanımları ve serbest meslek sahiplerinin yüzünü ciddi anlamda güldürdü.  Gelir belgesiz olarak bordrosuz çalışan ve bu sebepten ötürü gelirini bankalara bir türlü ispatlayamayan tüm vatandaşlarımız için sigortasız olasalar dahi anında artık bir çok banka 40.000 bin lira kadar 60 ay vadeli kredi olarak kredi olanağı sağlamaktadır. Üstelik artık 5 dakikada içerisinde İnternet yada Cep telefonlarınız ile SMS atarak veya şubeye gitmeden krediniz anında cebinizde.! 

Şubeye Gitmeden Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bilindiği üzere bir çok banka tüketicilere kredi olanağı sağlarken bazı şartlar talep etmektedir. İstenilen taleplerin başında ise özellik ile gelir belgesi gelmektedir.Bunu istemesinin en büyük nedeni ise banka size vermiş olduğu paranın geri düzenli bir şekilde ödenmesini teminat altına almak içindir. Bankaların bu belgeyi istemsi bir çok serbest meslek sahibini zor durumda bırakmaktadır. Mağdur olan olan bu meslekteki ( boya badanacılar, inşaat işçileri, ev hanımları, günlük yevmiye ile çalışanlar, şoförler vb. ) vatandaşlarımız bankalardan kredi ihtiyaçlarını genelde gelir belgesine sahip ikinci şahıslar üzerinden kullanmaktadırlar. Tabi bu işlemin gerçekleşebilmesi için de sadece kredi çekmesini istediğiniz arkadaş veya akrabanızın gönül rızası olması yeterli olmayıp başvuru yapan şahsın eşinin de kanunen rızası alınması gerekmektedir. Hal böyle olunca bazı bankalar müşteri çekebilmek adına prensiplerini esneterek kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz kredi olanakları sunmaktadır. Bankalar bu imkanları 2019 yılında hayata geçirirken sizden tek bir şart istemektedir. Buda risksiz bir kredi notu değeridir.! Şayet sizde KKB kredi notu skorunuza güveniyorsanız aşağıda isimlerini paylaştığımız bir çok bankadan şubeye dahil gitmeden İnternet üzerinden başvuru yaparak gelir belgesiz olarak tam 40.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

1- AKBANK Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Gelir belgesiz olarak sizlere 40.000 TL kadar acil nakit ihtiyacını sorunsuz bir şekilde 2019 yılında karşılayacağını taahhüt edeceğim ilk banka AKBANK ‘dır. Bu bankaya o kadar güveniyorum ki hiç bir gelir belgem olmadığı halde SGK sisteminde bakıldığı zaman sigortasız olarak gözüktüğüm halde 48 ay vadeli 40 bin TL kredimi aldım. Aşağıda kullanmış olduğum krediye ait tüm bilgiler yer almaktadır. İnanmayan gidip bankaya sorgulamasını yapabilirler. Yada kendi gözleri ile görmek için onlar için oluşturmuş olduğum videoyu izleye bilirler.

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Gelir Belgesiz Kredi Çektiğimin Kanıtı

Sizinde şayet KKB kredi notu değeriniz yüksek ise Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden 2019 yılında en fazla 30.000 TL ihtiyaç kredinizi evraksız ve gelir belgesiz olarak alabilirsiniz.

 • Hazır sistemine girmişken 2019 Ekim ayı için %1.77 faiz oranı ile 60 ay vadeli bir kaç hesaplama yapayım. 45.000 TL gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenler aylık sadece 1.333,71 TL olacaktır. Toplam geri ödeyecekleri tutar ise 5 yıl sonunda sadece 80.023,25 TL
 • 10.000 lira 12 ay vadeli aylık ödemesi 952,81 TL
 • 15.000 lira 24 ay olarak geri ödeme planı aylık 804,25 TL

Bankalardan kredi kullanamayacak kadar zor durumdaysanız sosyal yardım hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

2- TEB 5.000 TL Kadar Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi Vermektedir!

SGS sız olan, dolayısı ile gelir belgesine sahip olamayanlara ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka da TEB ‘dir. 2019 yılında bu yeniliğe ayak uyduran banka İnternet bankacılığı ile yapılan başvurularda 5.000 TL kadar hiçbir şekilde,

 • Herhangi bir gelir belgesi
 • Kefil
 • Şubeye gidip sözleşme imzalama

kesinlik ile istememektedir. Kredi tahsis ücreti dahi olamayan kredinizi buradaki İnternet üzerinden başvuru formu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz. Bankanın kredi faiz oranları ve geri ödemeleri güncel olarak şu şekildedir.

 • Bankanın Ekim ayındaki faiz oranı %1.39 olmaktadır. 5.000 TL kredi için 60 ay vadenin aylık taksit tutarı 132,51 TL
 • 36 ay ( 3 sene ) vadeli olarak 15 bin TL çekeceklerin aylık ödemesi 557,58 TL olmaktadır
 • 60 ay ( 3 yıl ) vadeli 25.000 TL krediyi TEB den gelir belgesiz olarak kullanacakların aylık ödeyeceği rakam 662,57 TL tir.

Gelir belgesiz olarak sizlere kredi veren en iyi 2 bankayı saydım geriye kalan 3 bankayı da şu şekilde sıralayabilirim.

BURGAN BANK Gelir Belgesiz Olarak Kredi Vermektedir

Hem uygun faiz oranları, hemde düşük faiz oranlarından ötürü gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen için tavsiye edeceğim diğer bir bankamızda BURGAN BANK ‘dır. İnternet üzerinden yapacağınız bütün başvurular için ne gelir belgesi nede herhangi bir kefalet talep etmemektedir. Bankanın kredi faiz oranları ile hesaplama tablosu ise şöyledir.

 • Ekim 2019 için 60 ay vadeli kredi faiz oranı 1.49 ‘dur. 52.000 lira kullanmanız durumunda aylık ödemeniz en fazla 1.420,15 TL olacaktır.
 • Yine bu ay için gelir belgesiz olarak kredi kullanmak için BURGAN BANK seçenler için 20.000 liranın aylık taksit ödemesi 5 yıl vadeli olarak 546,21 TL olmaktadır.Artık seçimi bu bankalar içinden kendiniz yapabilirsiniz.!
 • 20.000 lira 36 ay vadeli 758,19 TL
 • 20 bin TL 12 Ay ödemesi ise 1.866,66 TL

ODEABANK Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır ?

İsmi çok fazla duyulmasa’da ülkemizde odeabank ciddi anlamda bankacılık sektöründe yol aşmıştır. İnternet bankacılığının’da sayesinde büyük müşteri kitlesine uzanan odeabank sadece nüfus cüzdanınız ile sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. ” ODEBANK’tan Nakit Hazır ” sloganı ile 60 ay vadeli olarak kullandırılan gelir belgesiz kredinin tahsis ücreti ise sadece 53 liradır. Ayrıca bunun yanı sıra yüksek nakit ihtiyaçlarınız için ise ipotekli ihtiyaç kredisi olarak ” Bireysel Finansman Kredisi ” paketini’de sizler için aktif etmiştir. Bu olanak ile ipotek etmiş olduğunuz konutun %80 bilir kişi değerine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca iş yeri yada imarlı arsanızın ise %50 değerine kadar yine anında gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredinizi odeabank üzerinden kullana bilmektesiniz. Bananın sağlamış bu olanaklardan yararlanmak için ise,

 1. İster İnternet bankacılığına TC numaranız ile buradan kayıt olarak
 2. Yada 444-8-444 numaradan size en yakın odeabank şubesini öğrenerek başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

 

"Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da En İyi İlk 5" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da En İyi İlk 5" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net