KOSGEB Kredi

Faturalı Hatta Kredi Veren 3 Operatör Güvenilir Mi ?Faturalı Hatta Kredi Veren 3 Operatör Güvenilir Mi ?

Türkiye ‘de faaliyette olan 3 operatör Turkcell, Vodafone ve Avea faturalı hat sahiplerine 5.000 liraya kadar kredi verildiğini bir çoğumuz duymuşuzdur. 2019 de başlayan muhtemelen 2020 da devam edecek olan bu uygulamanın tanıtımlarını bir çoğumuz çeşitli medya araçlarında duymuşuzdur. Özellik ile Facebook gibi sosyal ağlarda sıklık ile reklamlarıyla karşılaştığımız bir sürü danışmanlık firması uzun süreli faturalı hatta sahip olanlara 15.000 liraya kadar kredi imkanını 6 ile 12 ay vadeli olarak verdiğini iddia etmektedir. Danışmanlık firmalarının hattınızın üzerinden gerçekleştirmiş olduğu bu işlem acaba güvenilir mi ? Sizler için hem finansman firmasına hemde operatör resmi müşteri hizmetlerini arayarak işin gerçekliğini öğrendim. Emin olun ki! sizlerde bu ses kaydı videosunu izledikten sonra dolandırıcılığı gibi aklınızda ki bütün endişelerden kurtulacaksınız.!

Faturalı Hatlara Kredi Dolandırıcılığı İçin Yaptığım Araştırma

Daha çok dijital medya üzerinden bir çok dolandırıcılık haberlerini sıklık ile tanık olmamız insanları finansman konularında çekimserliği itmiştir. Dolayısı ile Avea yada Vodafone ile Turkcell hatta kredi verdiğini iddia edilen firmaların imkanları da büyük bir şüphe ile yaklaşılmaktadır. Herkes gibi bende ilk etaplarda bu işleme büyük bir ön yargı ile yaklaştım. Şüphelerimden ve ön yargılarımdan kurtulmak için de hem kendim hemde sizler için bir araştırma yapmaya karar verdim. Netice olarak dolandırıcılık konusunda net bir cevaba ulaştım. Yapmış olduğum araştırmaların ses kayıtlarını oluşturmak için hiç üşenmeyip bir de cep telefonuma ” ÇAĞRI KAYDEDİCİ ” programı kurdum. Hem faturalı hatta kredi verdiğini iddia etti danışmanlık firmasına hemde işin doğruluğunu teyit etmek için kullanmış olduğum hat operatörünü arayarak aklımdaki soruları sordum. Netice olarak tatmin edici cevabımı da aldım.

Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar Gerçekten Dolandırıcı Mı ?

Sizler ile paylaştığım videoda sizinde tanık olacağınız gibi faturalı hatta kredi veren firmalar kesinlik ile dolandırıcı değildir. Tabi doğru bir firma ile bu işlemi gerçekleştirseniz. Dolandırıcı olmadığını ben kendi kanımca vardım. Çünkü işlev oldukça mantıklı ve var olan bir sistem. İşlem şu şekilde işlemektedir. Finansman danışmanlık firmaları ilk olarak Vodafone ile Turkcell ve Avea bayilikleri ile bir anlaşma yapmaktadır. Yaptıkları bu anlaşma neticesinde Gelir belgesiz kredi vermek adına sözleşmeye vardıkları müşterilerine cep telefonu alma olanağı sağlamaktadırlar. Alınan bu cep telefonunu da 6 ile 12 ay vadeler ile geri ödeme imkanı sağlayan bayilerde müşteri tarafından alınan cep telefonunu hiç açmadan bir nevi geri satın almış olur. Bu işlem sırasında hem cep telefonunu sizin için satın alan yetkili bayi hemde müşteri temin eden danışmanlık firması kar paylarını alırlar. Buna bir örnek vermem gerekir ise;

 • Diyelim ki adınıza tanımlı 2.000 liraya kadar bir cep telefonu tanımlı. Bayi bunu sizden şayet kredi başvurusunu kabul ederseniz 1600 liraya satın alır. Aracı danışmanlık firması da adınıza tıpkı bana olduğu gibi 1200 lira çıktığı belirtir. Şayet sizde kabul ederseniz 2000 lirayı 12 ay taksit ile ayda 166 TL olarak geri öderseniz.

Burada en az %20 danışmanlık firması en az da %20 cep telefonu bozdurma işlemi yapan bayi kazançlı çıkmaktadır. Burada ki kaybınız yani dolandırıldım diyebileceğiniz tek şey danışmanlık firmasına vermiş olduğunuz avanta dır.

Faturalı Hatta Ne Kadar Kredi Çıkar ? Hesaplama

Faturalı hatta kredi çıkması ve çıkacak ise bunun ne kadar olacağı için hesaplamalar bazı kriterler doğrultusunda sağlanmaktadır.

 1. Faturalı hatta kredi çıkması için hattın kesinlik ile faturalı olması gerekir.
 2. Faturalı hattın en az 1 senelik olması gerekmektedir. ( 1500 puan ve üzeri hat notunuz )
 3. Hatta çıkacak olan kredinin miktarını belirleyici en önemli husus hattın aktiflik süresidir.
 4. Yine hatta kredi miktarının ne kadar çok çıkacağını belirleyici bir diğer etkende faturanın miktarı ve ödeme deki düzenliliktir.

Tüm bu belirleyici etkenlere göre adınıza tıpkı kredi notu gibi bir not belirlenir. Benim notum sizinde izleyeceğiniz gibi 1400 çıktı ve adıma 1200 lira kredi tanımlandı. Kendi not değerinizi ise en doğru şekilde müşterisi olduğunuz GSM bayisinden öğrene bilirsiniz.

Sizlerde danışmanlık firması olmadan faturalı hatta kredi alabilirsiniz

Hat sahibi olduğum Vodafone müşteri danışmanı ile yapmış olduğum istişare sonrasında kendimin de hiç bir kredi danışmanlık firmasına bulaşmadan kredi alabileceğimi öğrendim. Bu işlemi kendimin yapmamın en büyük avantajı aracı firmaya komisyon ödemek zorunda kalmamam dır. Ancak bu işlemi kendi başıma yapabilmem için benim satın alacağım teli ” KAPALI KUTU ” diye adlandırılan şekilde geri alacak bir bayiyi bulmam gerekiyor. Bulunduğum yer ufak bir kasa olduğu için muhtemelen taksitli olarak alacağım telefonu değerine yakın bir şekilde geri alacak bir bayi bulmam biraz zor olacak gibi. Ama ben yine yapmış olduğum ufak bir çalışma sonrasında buna da çözüm buldum. Bulmuş olduğum çözüm aslında daha öncede sizler ile bankalar kredi-vermiyor nasil 4 aşamada acil para bulabilirim bu içerikte paylaşmış olduğum gibi telefonu kendim hattıma taksitli olarak alıp, ikinci el sitelerinden satmakta buldum. Hem böylece aracı olan kredi danışmanlık firmasını aradan çıkarmış olacaktım. Hemde satın alacağım telefondan kar elde edecek olan Vodafone yada Turkcell veya da Avea bayisini.! Artık uygulayacağınız yöntem size kalmış arkadaşlar, ama başvuruyu danışmanlık firmaları üzerinden yapacaksanız lütfen güvenilir bir firma aracılığı ile bunu yapmaya özen gösterin.!

Bu arada DESTEK DANIŞMANLIK firması da adıma 2800 lira çıktığını şimdi arayarak bildirdi. 12 ay vadeli olarak aylık 233 lira geri ödemeli olarak kullanacağımı belirtti. Danışmalık firmalarına göre sanırım adımıza çıkan kredi miktarı da değişiyor. Ayrıca bugün Bilecik/ Bozüyük Vodafone bayisine gittim, kendileri de aynı şekilde binlerce kişiye kredi verdiklerini belirttiler.!

GÜVENLİ OLARAK FATURALI HATTA KREDİ KULLANMAK İSTEYENLER!

Uzun çalışmalarım sonrasında sizlere TTNET dahil olmak üzere sabit ev telefonu ve tüm 3 operatör faturalı hat sahipleri için GÜVENİLİR BİR FİRMA BULDUM. Bu firmanın güvenilirliğini nasıl test ettin derseniz, firmada ki arkadaş Eskişehir ilimizde faaliyettedir. Özellik ile Eskişehir ‘in çevre illeri olan Bursa, Bilecik, Kütahya ‘da iseniz evinize kadar gelip işlemini sağlayıp kredinizi vermektedir.! Bundan daha güvenilir bir şey olabilir mi ? İşte sizlere tavsiye edeceğim arkadaşım firması ve iletişim bilgileri.

DT Finansal danışmanlık iletişim emlak:

 • Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

60 ay vadeli anında 45.000 TL kredi cebinizde!

Artık ihtiyaç kredisinin vadesi 60 aya çıktı. Buda bir yandan demek oluyor ki önceden aylık taksit ödemesi çok olduğun ötürü alamadığınız kredi artık, rahatlık ile cebinizde.! Tek yapmanız gereken şey Cep telefonu ile SMS atarak ihtiyaç kredisi yada İnternet üzerinden başvuru yapmanız yeterli.!

 • 📊 Faiz tablosunda oranlar belli. Sizin için rast gele bir bankanın güncel hesaplamasını yapmadan geçemedik. Siz faturalı hat sahipleri için seçtiğimiz bu ay ING bankası oldu. Bankanın Kasım ‘da uyguladığı oran aylık %1.19 tur.
 • 5.000 lira 60 ay olarak size 124,63 TL 👉 12 ay için aylık 456,35 TL 👉 24 ay için ise 247,54 TL
 • 20.000 lira için 36 ay olarak ödemeniz 714,41 TL, 48 ay olarak ise 578,51 TL
 • 30.000 TL için 48 ay boyunca aylık ödemeniz 867,76 TL, 60 ay olarak ise 747,77 TL olacaktır.

Başvuruları için bu📝 formu doldurmanız yeterlidir.

"Faturalı Hatta Kredi Veren 3 Operatör Güvenilir Mi ?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Faturalı Hatta Kredi Veren 3 Operatör Güvenilir Mi ?" - 8 YORUM
 1. Özgür AKBALIK dedi ki:

  web sitenizden; bir tanıtım yazımızla beraber back link almak istersek ücret ne kadar olur acaba?
  İyi çalışmalar

  Saygılarımızla.

  1. kosgebk1 dedi ki:

   İlgiliniz için çok teşekkür ederim. Ancak ne yazık ki tanıtım yazısı satmıyoruz. Hayırlı günler..

 2. Eda dedi ki:

  Merhaba ben sitesine basvuruda bulundm site yasal mi deil mi bilmiyorum bilgilerimi paylastm cok tedirginum ne yapmam lazm bana yardimci olur musunuz

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Eda hanım, herhangi bir site için biz güvenilirlik konusunda yorum ne yazık ki yapamayız.

 3. Hakan dedi ki:

  Merhaba Nüfus bilgilerimle benden habersiz üzerime telefon veya hattı tanımlanabilir mi?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bu bir suçtur, kimse bu suça ortak olmaz. Ayrıca kimlik fotokopisi de gerekmektedir.

 4. Kenan dedi ki:

  Telefon faturası üzerinden kredi kosgebin mi…güvenilir mi?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kesinlik ile hayır, özel danışmalık firmaların bir faaliyettir.

KOSGEBKredi.net