Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 özel 5 dakikada!

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 özel 5 dakikada!
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 8.694 kez okundu.


Size birisi gelir belgesine sahip değilsiniz diye 2019 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi alamıyor diyorlarsa bilin ki külliyen artık bu kocaman bir yalan. Kadınlar için bankalar öyle bir seferberlik başlattı ki bırakın 40.000 liraya kadar özel olarak 5 dakika içinde kredi vermeyi yanında bir de yüksek limitlerde kredi kartı dahil vermektedirler. Üstelik şimdi banka şubesine dahi gitmeden kefilsiz ve herhangi bir belgesiz olarak İnternet üzerinden bu imkanları jet hızı ile anında hiç bir sıra beklemeden hemen sağlamaktadırlar. Videolu olarak da bu ispatının kanıtını siz ev kadınlarına ayrıca yer verdim.

Şekerbank ev hanım kredisi nasıl alınır ?

Sizin için Şekerbank da görevli özel bir banka memuru ile yaptığımız röportajda gelir belgesine sahip olamayan tüketicilerin nasıl yasal mevzuatlara takılmadan kredi başvurusu yaptıklarını öğrendim. Edinmiş olduğum bilgiye göre gelir belgesiz olan bir ev hanımı Şekerbank dan ihtiyaç kredisi kullanacak ise bunu mutlaka İnternet yada telefon bankacılığı üzerinden SMS aracılığı gerçekleştirmesi gerektiği bilgisine kavuştum. Şekerbank şubelerinden çünkü yasal nedenlerden ötürü yapılan ihtiyaç kredileri için ev kadınları dahil olmak üzere tüm gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenler den maaş yazısı dahil olmak üzere bir çok belge istenilmektedir.

Şekerbank 2019 özel olarak 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredilerini 36 ay vadeli olarak tüketicilerine vermektedir. Banka sadece bu krediden işlem ücreti olarak 500 lira bir kesinti uygulamaktadır. SMS üzerinden kolaylık ile gelir belgesiz olarak bu kredi başvuru yapmak için tek yapmanız gereken ise cep telefonlarınızın kısa mesaj kısmına giriş yaparak küçük harfler ile ” kredi boşluk 11 haneli kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 1953 numaraya göndermenizdir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının sadece %0,5 olduğu için 10.000 liralık bir kredi içinde sadece 50 lira gibi komik bir işlem masrafı ödersiniz. Faiz oranları ile geri ödeme tablosu => https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/sms-kredi

Postaneden ev hanımların özel ipotekli kredi

Postane, Aktif bank dahil olmak üzere bir çok banka ile finansman anlamında mutabakata varmıştır. Yapılan bu sözleşme ile birlikte müşterilerine kredi imkanlarını sağlamaktadır. Üstelik PTT bütün bankalara göre en üst yaş sınırı ile kredi veren bankaların ilk sırasında da gelmektedir. Şayet üst yaş sınırına takılan bir ev hanımı iseniz ve gelir belgesiz olarak da kredi kullanmayı düşünüyorsanız sadece ipotekli karşılığında Postaneden kredi kullana bilirsiniz.

Postane tüm ipotekli olarak ihtiyaç kredisi başvurularını yalnızca şubelerinden kabul etmektedir. Dolayısı ile PTT den şayet ipotekli olarak kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız doğrudan ipotek göstereceğiniz mal beyanınız ile size en yakın PTT şubelerine gitmeniz icap eder. 84 üst yaşına kadar 60.000 liraya kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak siz ev kadınlarına olanak sağlayan bankanın faiz oranları doğrusuna söylemek gerekir ise diğer bankalara göre biraz daha fazladır. İpotek gösterecek bir mal beyanına da sahip değilseniz o zaman belgesiz olarak kredi başvurusunu yalnızca PTT ‘nin İnternet bankacılığı adresi olan https://pttbank.ptt.gov.tr/pttwebapproot/ipcservlet yerden yapabilirsiniz.



Denizbank ve TEB ev hanımlarına kredi veriyor

Son zamanlarda devlet ile de bir çok iş birliği imza atan Denizbank evin halinden anlayan kadınlara yönelik oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Artık emekli maaşların dahil doğrudan bu bankaya bağlanması ile oldukça büyük bir müşteri potansiyeline sahip Denizbank yapmış olduğu ” Altın günleri ve Mevduat biriken hesap ” ile bayanlara yönelik ciddi hizmetler sunmaktadır. Denizbank ev hanımı paketi için lütfen TIKLAYINIZ..

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredi üst limiti tam 55.000 TL olmakta geri ödeme vadesi ise 48 ay ile sınırlanmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank tan sonra ev hanımlarına kredi veren bankalar da kendi işinin patronu olan veya olmak isteyene bir destekte de TEB yani Türkiye Ekonomi Bankasından gelmektedir. TEB Avrupa Birliği ve EBRD ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının da destek vermesi ile proje sahibi veya işletmesi faal olan kadınlara 75,000 TL kredi imkanını tam 36 ay geri ödeme imkanları ile sunmaktadır. Ev hanımlarına sunulan bu kredi tamamen teminat sızdır! Ayrıntılar BURADA yer almaktadır.

Akbank ev hanımlarına gelir belgesiz kredi vermektedir!

Açık konuşayım ben herhangi bir gelir belgesine sahip olmayan biriyim. Geçenler de 40.000 TL ihtiyacım oldu ve inanın bu parayı kesintisiz olarak sadece 5 dakika içinde aldım. Evet belki faiz oranları normal banka şubesine göre yüksekti, lakin! 40 bin TL için ödeyeceğim en az;

 • 600 TL dosta masrafı giderleri
 • 350 TL sigorta masrafı
 • 270 işlem ücreti
 • 50 TL istihbarat ücreti
 • Komisyon en az 80 TL

dersek, toplamda en az zaten benden doğrudan yapılacak olan kesinti 1.350 TL civarlarında olacaktı. Peki ben bu başvuruyu nasıl yaptım.

 1. İlk olarak Akbank şubesine giderek bir vadesiz mevduat Türk lirası hesabı açtırdım
 2. Daha sonra tek kullanımlık İnternet bankacılığı şifresini aldım.
 3. Son olarak ise İnternet bankacılığına giriş yaparak doğrudan kredi başvurumu gerçekleştirdim.

Gelir belgesiz olduğuma ve bu krediyi aldığıma inanmayanlar sadece yapmanız gereken sizler için oluşturduğum videoyu 5 dakikanızı ayırıp izlemeniz tir.

 

 



Bir önceki yazımız olan Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019 özel 5 dakikada! Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. nezire dedi ki:

  artı benim yazılarım gül yazmıyor ben yazıyorum nezire

 2. nezire dedi ki:

  yazı yazsan şikayetimi belitsende bankalar el birliği ben 3 ay düzenli yatırsan 4 cü ay geçikmeli yatıyor maaş geç geldiği zaman yapı kredi dosyanız avukata verilmiştir maaş yatıncada kartınızı kullanabilirsiniz yok 50 puan yok şukadar arkadaş birkurtulayın aman bankada borçta şöyle dursun allah kimseyi kimseye borçlu yapması evim kirada kiramda denizbanktan krediyi yatırıyor maaşını eksik almış bana geldi bu ay size veremicem eşimde işinden çıktı ben şöyle baktım o yüzün kızarıklığı yaklaşık 3 senelik kiracım dedimki keşke günü gelmeden söyleseydim biliyorsunki krediyi ödüyor banka hiç afetmez hemen telefon denizbank arıyor krediniz yatmadı gün içinde saat geçmeden işte dedimki üzülme banka birsaatte yatırmasanda bir şekilde zaten risk hemen aradıkları çünkü sistem peki bu sistemi bizler koyuyorsak bir esneklikde koymalıyız herneyse biz birayın bedelini hala çekmeteyiz işte bir insanın yapamıcağı o anda ha diyince olmayan bazen insanın cebinde olmayabilir niye yazıyorsan belki burdan bankalara bizim sesimizi duyuranlar varolmalı bu hayatda insanın ümiti olmalı

 3. nezire dedi ki:

  ister inanın ister inanmayım 2 ay düzenli ödesen 3 üncü ay işte maaş geç yattı ben yine golll peki suç benim iş yeri desen biz de aynıyız gemi cilik sektörü malı teslim ettik lakin eyesenmi bekledil soruyorum banka naptı yapıkredi dosyanızı avukatı alt tarafı 10 gün maaş geç geldi yatırdım ama boş sicil gitti gine busene sonu yılbaşı güzel geçer benim gibi bizlere çek demekten başka birşey yok geberelim bizya ölümde desen boş senenin başı aynı sonuda geldi coçuklara taman derken ümitleri yok ettin çalmıyoz hakka saldırmıyoz ama bedel çok neden şimdi burda siciline bankada başı eğik ben çünkü geç ödüyorsun veremeyiz işitmekten bıktım evimi satıyorum birbankada evet demiyor evhanımısın sigortam yok burdaki yazıları hepsi yalan inanmayım bu yazıları okudum gittin ne işitin biliyormusunuz öyle birşey yok ziraat deniz işbankası garanti teb finas odebank burgarbank hepside böylebirşey yok işte

 4. nezire dedi ki:

  iyi günler neden yazımı gül diye bölündü anlamadım. ben yaklaşık 208 den buya çabalıyan lakin hiç bir yanıt alamayan sitelerdeki ümitlendiren sizlere soruyorum biz burda özelimizi anlatmakta bunun hiç kolay olmadığını bilmenizi isterim hayatda hiç kimseden birlira dahi istemedim durumumu bilenlerde benden önce davranıp yok demeyi ağlamayı terci ettiler ve ben bunlarla mucadele yaparken işnden parası alamadıklarmız tatil köşesinde ismini değiştirip yeni yöntenlerle pıyasada kol gezdirdiler bumu insanlık bumu döngü şu birkaç haftadır yazdıklarım hikaye değil benim ve çocuklarımın mucadelesi gittiği herbankada müşteri hizmetlerine anlatdın karşıma sistem kabul etmiyor o zaman sen necisi 15 20 30 milyar veren sistemide sen ve senin gibiler yapmıyormu burdaki kişi ve kurumlar dara ödemede zora düşmüyormu yada işleri ters gitmiyormu yok böyle bu dünya gel gör dünyası allah insana hem var olmayı hemde yok olmayı gösterirki bu yüzdendirki çalışmayı ve sıkıntılardan kurtulmayı benim çabanda bu 120 ay yada 60 ay ödeyebiliceğimiz tutarlarda yapılandırıb eşimi ve çocuklarımı hiçbir şeyin bir insanın yıkamıçağını isterse başarabileceğini söylemen bu kadarmı zor bukadarmı ya hiç kimseden yardım değil paramızla alın teriylen üstümüzden yükü atmak işte yazımın görenlere bankadaki genel müdürlere lütfen sesimi duyun ve bana geri dönün tüm bankarı gezdin avukatlık icralık olmadık geçikmelerimiz var lakin eşimin çalıştıgı şirket ve ödemelri yüzünden baksınlar hangi bankadan maarş aldınsa o zaman ödemeler yapılmıştır saygılar

 5. gül dedi ki:

  24 4 2017 dün granti ve yapı kredi eşim hemen ümitini yitirdi .belki haklı ama ben asla yarın saat önce yapı genel müdürlüğünü aradım konuştum dün osmanbey şubesi fulya hanım ben ne söyledinse sistem neden sistem kime göre ben yalancı üçkağıtcı tokatcı değilim herkes bu dünyada çalışıyor eşim sözleşmeli bunu buraya getirenler düşünsün peki ceremisini yada faturası bizlere kesiliyorn yıllardır uğraşıyorum büyük maddi kayıplarımız oldu ama böyle üzülmeme sebep olmadı karşılığında malın geçte olsa ödemelerin bende yada bizden kaynaklı degil lakin sistem
  ne yapın birde ev hanımınaymış neden dalgamı ayıbbiz kimseden sadaka değil borç borçda yiğitin kamçısıdır ama bügünkü gündende ide yalan dolan ben kendinden soruluyum

 6. gül dedi ki:

  208 eşimin maaşını geç veren bir şirketin sayesinde kaç sefer bankalara baş vurdum sayını unuttun olan sadece kızım univeste haçını yatırtı gerisi gelmedi oğlum grur meselesi yaptı dondurdu biz hala zor günleri 2017 senesi kendin ev hanımı kaçkere başvurdum red gerçek şuki birilerinin yüzünden hayatımız zorlaştı hala alaçağımız var herkes bir düzen kurmuş arkan varsa rahat yoksa vay haline

 7. gül dedi ki:

  kimi kime şikayet eden bir sistem bizim ülkemiz zengin daha zengin orta direk direkmi değnekmi yoksa koyunmu bilemekdik yaklaşık 208 den bu yana birçok mucadeleli bir hayatı yaşamakla bareber bu devrenin ve sistemin işleyeşi sadece acı verdi bunlar insanların güzel yarınlara ümitdinden bankaların ellerinden güzel gibi görünen ama bir okadar faiz ve geri odenek elektirik su gibi vergi daha birçok benzer şey biz kendimizi kısıt oturup aman susalım sonra bankalar aman görmeyelim iş veren aman yerimizden tapulu olduğu halde yol geçeçekmiş aman susalım devlet devlet kim devlet sen ve ben bakın başkanlara bakın çurhum başkanına kapı kapı geziyorlar neden başımıza birşey gelse diyeçecimiz tek şu biz şektik işte biz boyle görmez duymaz konuşmaz olursak neve neyi haledemeyiz ben ne dedinsede olmadı

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
Gelir Belgesiz 40000 TL Kredi Veren Bankalar 2018
Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 da en iyi ilk 5

Bankalar 2019 senesinde adeta kabuk değiştir. Katı prosedürlerine rekabet ortamı sayesinde yenik düşen bir çok banka özellik ile ev hanımları...

Kapat