KOSGEB Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren En İyi Bankalar’dan 5 TanesiEv Hanımlarına Kredi Kartı Veren En İyi Bankalar’dan 5 Tanesi

Bankalar çalışmayan ev hanımlarına 2020 yıllarında başlattığı ”Her Kadına 1 Kredi Kartı” kampanyası kapsamında 3.000 TL limitli kredi kartı vermektedir. Bayanlara özel olarak tasarlanan bu kredi kartlarını çalışmayan tüm kadınlar ”DUL” dahi olsalar rahatlık ile alabilirler. 500 lira alt limitten başlayıp 5.000 liraya kadar çıkan kredi kartları ile 24 ay varan taksit avantajlarından yararlana bilir, boş hediye para kazanabilirler. Büyük avantaj sağlayarak kadınlara yönelik oluşturulan tavsiye edeceğimiz 5 bankaya ait aidatsız kartlar sırası ile şöyle oluşmaktadır.

1- Eşi Vefat Edenler’de Her Bankadan Kredi Kartı Alabilirler

Şayet eşiniz SGK veya emekli memur sandığından emekli ise eşinizin kazanmış olduğu bir çok hakkı sizde vefat etmesi ile kazanmış olursunuz. Allah geçinden versin, bizler sizlere olası böyle bir durumda haklarınızı bilmeniz için bu konuya da değinmek istedik. Eşi vefat eden ev hanımı gerekli başvuruları ilgili mercilere yapması durumda şuan günümüzde Denizbank’ dan emekli maaşı almaya hak sahibi olmaktadır. Bunun için ilk yapmanız gereken noter veya mahkemeden veraset ilanı çıkarmanızdır. Eşinizin ölüm belgesinin nüfus müdürlüğüne gitmesi ile en geç bir hafta içinde noter veya adli mahkemeye başvuru yaparak bu ilanı çıkarabilirsiniz. Veraset ilanı yaklaşık 127 TL olmakta sayfa başına yine 10 TL kadar bir ücret alınmaktadır. Noter de gün içinde bu evrakı alabilir, SGK binasında emeklilik işleri ile meşgul memura teslim ederek en geç 30 gün içinde emekli maaşı alabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda banka size emekli maaşı ile birlikte talep etseniz de etmeseniz de kredi kartı verecektir. Bu eşi vefat eden ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların imkanları hakkında idi, gelelim şimdi diğer durumlara..

2- Gelir Belgesi Olanlar Her Bankadan Kredi Kartı Alabilir!

Ev hanımısınız ve herhangi bir sabit gelire sahipsiniz. O zaman hiç canını sıkmadan istediğiniz bankadan rahatlık ile kredi kartı alabilirsiniz. İster geliriniz kira olsun ister ise düzenli olarak bir şirket hesabından yardım parası olsun bunu bankaya kanıtlamanız durumda kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Yalnız bu durumda yer alan ev hanımları mutlaka ama mutlaka kredi kartı aidatlarını sorsunlar yıllık 127 TL kadar varan kart aidatlarından kaçmak için ise otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatlarında fatura başına kimi bankalar 1 TL veya 2 TL gibi bir bedel keserken bir çok bankada bu bedeli almamaktadır. Bilginiz olsun! Peki gelir belgesiz kredi kartı nasıl alınır? işte asıl en zor soru bu olsa gerek 😉 her hangi bir gelire sahip değilseniz aylık 300 TL veya maksimum 500 TL limitli kredi kartı bankalardan alabilme ihtimaliniz az da olsa var. Şayet bu ihtimali yükseltmek için üzerinize ait bir ev tapulu olmak kaydı ile tatbikisi de veya tarla tokat varsa Ziraat bankası başta olmak üzere QNB finans bank dan kredi kartı alabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

ODEABANK’dan 500 TL Limitli Kadınlara Kredi Kartı

Bir bayan takipçimizin yapmış olduğu yoruma istinaden yapmış olduğumuz araştırma neticesinde hiç bir gelire sahip olmayan ama KKB notu yüksek değerlerde olanlara ODEABANK’ın en aşağıya 500 TL limitli kredi kartı verdiğini keşif ettik. Üstelik yıllık kart aidatının da olmadığı çalışmayan kadınlara özel bu kredi kartının başvurusunu hiç yerinizden dahi kalkmadan

 • Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına BANKO yazıp bir boşluk T.C. kimlik numaranızı tuşlayıp 8444 numaraya yollayarak da yapabilirsiniz.
 • Başvuru formuna da => https://bit.ly/2SNCWUV buradan ulaşa bilirsiniz.!

ODEABANK ayrıca ev hanımlarına kredi imkanı da sağlamaktadır. Ocak için 36 aya kadar bütün vadelerde faiz oranı sade aylık %1.97 oranındadır. Çekeceğiniz miktara göre aylık geri ödeme tablomuz ise şu şekildedir.

ODEABANK Ev Hanımlarına Özel Kredi
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 207,81 TL 7.481,40 TL
10.000 TL 415,63 TL 14.962,52 TL
15.000 TL 623,44 TL 22.443,84 TL
20.000 TL 831,25 TL 29.925,22 TL
25.000 TL 1.039,07 TL 37.406,35 TL
30.000 TL 1.246,88 TL 44.887,77 TL

Detaylı bilgi almak isteyenler 444-8-444 numaraları da arayabilirsiniz.

Şekerbank’dan Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı!

Şerkerbank kadınlara özel bir kredi kartı geliştirdi. Geliştirmiş olduğu bu kredi kartı ile bütçesini düşünen kadınların belirlemiş olduğu rakamlar da alış veriş sınırı koyulmaktadır. 250 lira ve üzeri alış verişler için talimat verip böylece bütçenizi kontrol altında tuta bilirsiniz. Üstelik Şekerbank’ın alış veriş kampanyaları diğer bankalara göre çok daha fazla.

 • Beyaz eşya sektörüne +3 taksit vermektedir. Bunun yanı sıra BOSCH’dan alınan ürünlere peşin fiyatına tam 12 taksit. Profilo için 9 taksit avantajı verirken Simens 9 peşin fiyatına taksit uygulamaktadır.
 • Tatil için JOLLY seçenlere peşin fiyatına 6 taksit vermektedir.
 • Giyim için bir çok marka ile anlaşma yapan Şekerbank tam 9 taksite kadar peşin fiyatına imkanlar sağlamaktadır. Bankanın anlaşmaya vardı markalar ve sağladığı taksit avantajları..
 • Mobilya alış verişlerine peşin yapacakları alış verişlerine 12 taksit uygularken ”Step Halı” dan alınacak olan halılar içinde %5 indirim sağlamaktadır. 1.000 liralık halı alımı için 50 lira anında indirim sağlayan Şekerbank kredi kartının diğer mobilyalardaki avantajları burada yer almaktadır.
 • Eğitim de Doğa kolejini tercih eden ev hanımları çocuklarınız için yapacağınız ödeme de size banka 12 taksit olanağı sağlamaktadır. Ayrıca tüm kırtasiye harcamalarınız için fazla dan 2 taksit imkanı da sunmaktadır.
 • İnternet üzerinden Hepsiburada için 1.000 liraya kadar 25 lira 1.000 lira üstü için ise 50 lira kazana bilirsiniz. Tek yapmanız gereken cep telefonunuza HEPSİBURADA yazıp mesajı 7353’e göndermektir.

Fibabanka Kadın Girişimci Paket İle Bonus Business Kart Veriyor!

Fibabanka çalışan kadınlara özel olarak 2 yıl hiç bir ücreti olmayan ticari kredi kartı vermektedir. Bonus Business adını vermiş olduğu kredi kartı ile sadece Türkiye’de değil ülke dışında milyonlarca iş yerinde alış veriş imkanı da sağlamaktadır. İş hayatından yer alan kadınlar için çok ideal bir kart olan Bonus Business ATM’lerden nakit avans da çekme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca kadınlara özel oluşturan bu kredi kartının sağladığı hediye para imkanları da çok daha fazladır. Fibabanka tarafından başlatılan kampanyanın tüm içeriği ‘de yer almaktadır. Bankanın telefon ve faks iletişim numaraları;

 • Telefon: 0-212-381-82-82
 • Faks: 0-212-258-37-78

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ev hanımları düzenlemiş altın günü haricinde hem kredi hem de kredi kartı vermektedir. Denizbank ayrıca bu imkanların yanı sıra mevduat hesabı açmanız halinde sizlere kredi kartını aidatsız olarak da verme imkanı sağlamaktadır. Banka tarafından oluşturulan 6 kredi kartından emekli değil iseniz 5 tanesine çok rahat başvuruda buluna bilirsiniz. Bu kartların içinde ise size önereceğimiz ise ”Deniz Bonus Kart” ‘tır. Bedavası en çok olarak bilinen bu kredi kartın başvurusunu ise İnternet üzerinden rahatlık ile yapabilirsiniz. Başvuru işlemi için sadece TC kimlik numaranız ve cep telefonunuz yeterlidir. Deniz kredi kartı başvurusu yapmak için ilk olarak lütfen BURAYI tıklayınız. Daha sonra karşınızda aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. İşaretlediğimiz yerlere istenilen bilgileri girerek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu

Ayrıca aynı sayfada yer alan biz sizi arayalım hizmeti ile de kart başvurunuzu telefon üzerinden de sağlaya bilirsiniz.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB bankası sadece harcarken hediye para vermek ile kalmayıp, ayrıca sizlere bir çok indirim sağlamaktadır. Özellik ile ev hanımların sıklık ile ziyaret ettiği tiyatro ve sineme salonları için %50 varan indirim imkanı TEB Bonus Kart sunmaktadır. En fazla hediye para verme sözü veren TEB harcama sözü vermeniz halinde ise sizlere 500 liraya kadar hediye para imkanları sağlamaktadır. İnternet şubesi harici 0-850-200-06-66 telefon numaraları ile de TEB kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Yada isterseniz buradaki form ile 4 adımda yine kredi başvurunuzu anında gerçekleştire bilirsiniz. Bankalardan nasıl kredi kartı alabileceğinize değindikten sonra sizlere bir müjdeli haberimiz daha var. Gelir belgesiz olan ev hanımları artık bankalardan 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirler. Başvuru işlemlerini sadece İnternet üzerinden yapmanız halinde aşağıdaki imkanlardan rahatlık ile istifade edebilirsiniz.

Sizlere bu ay AKBANK İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunu tavsiye ediyoruz. Çünkü burada sizlerin de göreceğiniz Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi imkanının anında sağlamaktadır.

 • Başvurunuzu TEB üzerinden yaptığınız taktirde 36 aya kadar %1.35 faiz oranı uygulamaktadır.
TEB Ev Hanımlarına Özel Kredi
Miktar 12 Ay 24 Ay 36 Ay
2.500 TL 230,92 TL 126,56 TL 92,20 TL
5.000 TL 461,83 TL 253,11 TL 184,39 TL
7.500 TL 692,75 TL 379,67 TL 276,59 TL
10.000 TL 923,67 TL 506,23 TL 368,79 TL

Değerli en hanımları eğer okuyor olarak gözüküyor iseniz 1.000 TL limitli kredi kartınızı bir çok bankadan ”Öğrenci Kredi Kartı” olarak da alabilirsiniz.💖

"Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren En İyi Bankalar’dan 5 Tanesi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren En İyi Bankalar’dan 5 Tanesi" - 25 YORUM
 1. blank Bahar atmacasoy dedi ki:

  Merabalar hicalismadim kredi notum yok ev hanimiyim kredi karti alabilme sansim var mi efendim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Sizin gibi durumda olan ev hanımlarına bin TL limitli olarak bankalar kredi kartı vermektedir.

 2. blank Meryem dedi ki:

  Kredi kartı gelse hangi kredi kartı gelecek 850 tl gelirim var

 3. blank Sevim dedi ki:

  Şartlar nedir ben ev hanımıyım kredi kartı almak için ne yapmalıyım

 4. blank Dilek dedi ki:

  Calismiyorum ev hanımıyım kredi kartı alabilirmiyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bahsetmiş olduğumuz şartlara uygunsanız evet alabilirsiniz.

KOSGEBKredi.net