KOSGEB Kredi

Euphoria Hotel Tekirova Benden 10 Üzerinden 8 PuanEuphoria Hotel Tekirova Benden 10 Üzerinden 8 Puan

Her sene tatil yapan biri olarak artık karar verdim, yaşadığım otel deneyimlerini sizler ile paylaşacağım. 16 Yıldır her sene düzenli olarak ailece tatile giden birisi olarak ilk defa bu kararı almamda bana Antalya / Tekirova ilçesinde bulunan Euphoria Hotel oldu. Bunun nedeni ise 10 üzerinden almış olduğu 8 puan.. Aslında yorumlarda sizlerde göreceğiniz gibi otel 10 üzerinden 10 da neden 2 puanı düştüm bol resimler ile sizlere bahsedeceğim. Ama ilk önce oteli gelin tüm merak edilenleri ile bir tanıyalım.

Sizleri Güler Yüzlü Bir Karşılama Beklediğinden Şüpheniz Olmasın.!

14-19 Temmuz 2019’da kalma şansını yakaladığım otele ilk girdiğimde beni gerçekten sımsıcak insanlar karşıladı. Benim zamanımda görevli olarak Pelin hanım vardı. Kendisi bir yandan da hemşerim (Adanalı) çıkması beni biraz daha mutlu ettik açıkçası. Oda konusunda her türlü yardımı yaptılar. Hatta düşünün resepsiyonu bırakıp odamıza kadar bizlere eşlik dahi ettiler. Ben 16 senelik tatil serüvenimde hiç böyle bir fedakarlık görmedim. Normalde sizlerde bilirsiniz, resepsiyon görevlisi odanızın anahtarını verir, bellboy’u çağırır ve sizi odanıza gönderir. Ama Pelin hanım bizleri odamızı gösterdi, beğenmezsek değiştirmemiz konusunda yardımcı olacağını dahi söyledi. Ama gerçekten biz odamızı çok beğendik. Kısacası girişte karşılama 10 üzerinden 10 puanı tüm çalışanları ile benden aldı.

Euphoria Hotel Odaları Nasıldı?

Otel ana bina ve iki katlı villa tarzı binalardan oluşmaktadır. Öğrendiğim kadarı ile Villa tarzı binalar anex oda denilenler biraz havuzlara ve denize uzak. Uzak dedi isek en fazla diğer odalara göre 100 mt filandır. Biz aile süit odada kaldık. Oda numaramız 4206 idi. Kesinlik ile hem çocuk havuzlarına hem aqua parka hem de diğer alanlara en yakın odalardan bir tanesiydi. Oda seçiminde dikkat edeceğiniz konu bence şu olmalı. Kesinlik ile üst kat tercihinde bulunun. Alt katlar ne yazık ki hava şartlarından ötürü rutubet kokmaktadır. Bunu ben odaları gezerken gördüm. Ama bahçe içinde bir oda tercihinde bulunmak istemiyorsanız da ana bina oldukça bütün alanlara yakındır. Dolayısı ile sizlere tavsiyem, bahçe odalarını tercih edecekseniz üst kattan oda seçiminde bulunun.! Odaların içlerine gelince, bahçe odalarının dışları biraz eskiydi, içlerinden yenilemeler zaman ile yapılmış, ama bence biraz daha güzel ve modern mobilyalar kullanıla bilirdi. Temizliğimiz her gün düzenli olarak yapıldı. Kesinlik ile oda temizlikleri çok iyiydi. Sadece odaların ve mobilyaların eski olmasından dolayı odalara puanım 10 üzerinden 8 veriyorum.

Euphoria Hotel’in Havuzları ve Aquaparkı Nasıl?

Havuzları kesinlik ile yeterli. Ayrıca temiz ve çok fazlada klor yok. Gözleriniz çok fazla yanmıyor. Her gece düzenli olarak temizliği yapılıyor. Havuzlarda çok fazla şezlong sorunu yaşanmıyor. Şu havlu atma olayı olmasa kesinlik ile fazlası ile her şey yeterli. Aqua parkına gelince ise bence oda oldukça yeterli.. Tabi insan daha fazlasını aramıyor değil. Ama dediğim gibi bence yeterli. Yalnız 1 ile 6 yaş havuzuna biraz daha kaydırak ve eğlence malzemeleri havuz içine olabilir. Havuz etrafındaki park oldukça yeterli. Hatta ufak çocuklar için bir gün hava parkı dahi kuruldu. Havuzların boyları 1.40 hepsi sanırım standart. Uzunluğu ise oldukça yeterli. Havuz ve aqua parkı vermiş olduğumuza paraya göre bence 10 üzerinden 10 puanı hak ediyor.

Euphoria Hotel’in Denizi Nasıl ?

Euphoria Hotel’in Denizi Nasıl

Otel Tekir ova bölgesinde kalıyor. Kemerden başlayıp, Kiriş, Çamyuva ve Göynük’deki bütün sahil çakıldır. Şayet otel özel olarak kum döktürmedi ise.. Eğer ki ben hem doğa ile iç içe olacağım hemde kum bir sahile girecek diyorsanız o zaman buradaki vermiş olduğunuz paranın iki katını verip Sherwood otele gidin derim. Bir kaç sene önce Sherwood otel konakladım. Oranın sahili sonradan dökülmüş kuma sahipti. Euphori otelin ise denizi kendisine ait sahip hem çakıl hemde kaygan ama ayağınızı kesinlik ile kesmeyen bir taş ile kaplı. Şayet yüzme biliyorsanız deniz 10 numara. Özellik ile iskelesi oldukça yeterli ve deniz gerçekten sıcak. Ama yüzme bilmiyorsanız deniz kenarları sizler için tat vermiyor olabilir. Özellik ile birden derinleşmesi yüzme bilmeyenler için oldukça sıkıntı. Deniz bence 10 üzerinde 9 yüzme bilmeyenler için 10 üzerinden 6 derim.. Oda temiz ve sıcak bir deniz olmasından dolayı. Denizde asla şezlong sorunu yaşamazsınız. Sahili oldukça uzun ve yeterli alana sahip. Su sporları için ise sizlere yardımcı olacak bir tesis mevcuttur.

Çalışan Personel, Size Karşı İlgi Alaka Nasıl?

Özellik ile lobi bardaki o 2 tane Ağrılı geç var ya bildiğin arı. Ya hiç mi yorulmuyorsunuz siz arkadaş. Onları izlerken benim başım dönüyor.. Çok kibar ve çok saygılılar.. Kesinlik ile bütün personel eğitim almış gözükmekte. Hepsi işinde bence oldukça başarılı. Netice çalışanlar sezonluk çalışan, içlerini bir iki tane eğitimsiz çıkabilir. Ama bana hiç öylesi denk gelmedi. Ben bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Havuzdaki sabah 6 kadar benim kahrımı çeken Malatyalı kardeşim seni de unutmadım. Ayrıca bir ricam ile viskimin yanına badem ve fındık ikramı yapan müdür bey çok teşekkür ederim. Çalışan, personel ilgili alaka 10 üzerinden 10…

Euphoria Hotel’in Yemekleri İçecekleri Nasıl?

Euphoria Hotel’in Yemekleri İçecekleri Nasıl

Ben aslında bu konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum, yemeklerine kısaca şayet bu otelin yemeğini beğenmedim diyen varsa kesinlik ile nankördür yada otele rakip başka bir firma çalışanıdır. Yav be arkadaş bütün yemekler o kadar mı lezzetli olur.? Ben böyle yemekler görmedim ömrü hayatımda. Adamlar çok iyi… Hangisini sayayım, her öğün çıkan kırmızı et ızgaraları mı ? Balıklar mı ? Her türlü lezzet dolu et yemeklerini mi ? Tatlıları mı ? Ya onca rejim sonrası vermiş olduğu 3 kiloyu bana 5 günde aldırdınız ya.. Size ne diyeyim. İçecekler ise yeni rakı, JB viski ve Red rabel daha başka bir şey dememe gerek var mı.? 🙂  Otelin yemekleri 10 üzerinden yıldızlı 10….

Euphoria Hotel’in Yorumları, Eğlencesi Nasıl Peki?

Euphoria Hotel Tekirova Çocuk Eğlence Günü

Bence çok güzel, hemde harika… Hem çocuklar için hem gençler için çok güzel organizasyonlar yapılıyor. Hele disko gecesi süperdi. Birde canlı müzik bir harikaydı. Yabancılara ve Türklere yönelik eğlenceli müzikler canlı olarak izleye bilir, çiftte telli ve halay çekebilirsiniz.

Animasyon ekibi ve eğlence ekibi bence verilen fiyata göre 10 üzerinden 10 diye bilirim. Bundan daha iyisi yine kesinlik ile bu otele 2 katından fazla para ödeyeceğiniz yerlerde belki olur.!

Euphoria Hotel Tekirova Canlı Müzik Eğlence

Sizlere bol resimler ile Euphoria Oteli tanıttım. Kendi  yaşamış olduğum tecrübeleri sizlere tatil dönüşü hemen paylaşmak istedim. Sizlerde şayet bu otele gitti iseniz yorumlarınızı buradan paylaşa bilirsiniz. Ayrıca Ucuz Tatile Gitmek İstiyorum Diyorsanız Size 4 Tavsiyem göz ardı etmeyin derim..

blank

Euphoria Hotel Diskosu

Umarım aklınızdaki bütün sorulara cevap vere bilmişimdir. 🙂

"Euphoria Hotel Tekirova Benden 10 Üzerinden 8 Puan" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Euphoria Hotel Tekirova Benden 10 Üzerinden 8 Puan" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net