KOSGEB Kredi

Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi GeldiEsnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi

Bayramlarda bankalar esnaflara özel olarak ticari işletme kredisi vermektedir. Ramazan ve Kurban bayramların bankalar tarafından artık geleneksel olarak sağlamış olduğu bu kredilerin avantajları gerçekten çok fazladır. 3 ay ödemesiz olmasının yanı sıra 12 ayda bir taksit erteleme özellik ve en mükemmel olan yanı ise çok düşük faiz oranlarıdır. 2021 yılına ait bu her iki dini bayramımız için bankaların düzenlemiş olduğu en iyi kampanyalar peki nedir? Aralarında sizin için en avantajlı olarak bu olanağı sağlayanı seçtik.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Faiz Oranları

Sadece Kurban ve Ramazan bayramlarında esnafın yanında olmak ile kalmayan Garanti BBVA sürekli olarak düşük faiz imkanları normal günlerde de sağlamaktadır. 36 ay vadeli olarak sağlamış olduğu ticari işletme kredisinin başvuru işlemlerini ise 5 adımda İnternet sitesinden dolduracağınız bir form ile de kabul etmektedir. Türkiye genelinde her il ve ilçemizde mutlak suret ile şubesi olan bu bankamızın KOBİ için sağlamış olduğu kredi kartları da oldukça avantajlı olduğunu kendini ispatlamıştır. Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları ile mevcut borçlarınızı 72 aya kadar taksitlendirme olanaklarını zaten bu neden ile daha önce anlatmıştık. KGF ve ayrıca Nakdi ve Gayri Nakdi kredilerin yanı sıra KOBİ için dövize endeksli olarak da kredi verdiğini de belirtmemde fayda olacaktır sanırım. Her ne kadarda bu kadar devasa hizmetlerin altına imza atan Garanti bankası bayram ve diğer rutin günler için esnafa sağlamış olduğu kredi faiz oranlarını ne yazık ki resmi İnternet sitesinde yer vermemektedir. Bu durumda esnafın sürekli bilgilendirme amacı ile yanında olan iş sanırım bize düşüyor 🙂

Garanti Bankası 36 Aya Kadar Bütün Vadelere %1.49

Geri ödemeniz de;

Miktar Vade 3 Ayda 1 Taksit Toplam Maliyet
50.000 TL 36 Ay 5.685 TL 68.237,19 TL

T.C kimlik numaranız ile şubeye gitmeden doğrudan İnternet üzerinden 5 adım ile buradan HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isteyenler için iste ücretsiz müşteri hizmetleri numarası 444-03-33 olmaktadır.

AKBANK Bayram Kredisi Olduğunda Öde!

Bayrama özel olarak Akbank vade sorunu yaşayanlar için çözümü bence kökten çözmüş durumdadır. 12 ay vadeli olarak kullanacağınız kredinin ilk ödeme taksitini belirlemek sizin elinizde. İstediğiniz zaman ödemelerine başlaya bileceğiniz bayrama özel sunulan kredinin ilk ödeme rakamını da yine siz belirleye biliyorsunuz. 365 gün içinde ödemelerini istediğiniz zaman başlaya bileceğiniz kredinizin faiz oranları da bankanın teminatı altında. Hiç bir şekilde vade dolana kadar artan faiz oranlarından etkilenmeyeceksiniz. AKBANK yine yaptı yapacağını diyorum başka da sanırım bunun üzerine bir şey denilmez 🙂 Peki tam 60 aya kadar vade olanağı sağlayan AKBANK tarafından esnaflara sunulan bu süper olanakların faiz oranları ne kadar?

BANKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
AKBANK %1.16 %1.16 %1.18 %1.20 %1.23

Faiz oranları da sizlerin de görmüş olduğu gibi oldukça cazip değerli esnaflar. 9 Bankaya Ait İpotekli Ticari Kredi Hesaplama İşlemleri de ayrıca sizlere yüksek miktarlarda kredi imkanı sağlayan bankanın paylaştığım tablodaki faiz oranlarına göre geri ödeme planı peki nasıl?

Miktar Vade 3 Ayda 1 Ödeme Toplam Maliyet
50.000 TL 60 Ay 3.783 TL 75.711,20 TL

Bankanın şubesine gitmeden cep telefonlarınız ile başvuru yapmak için tek yapmanız gereken SMS kısmına OLDUGUNDAODE yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 4425‘ göndermektir. Size en yakın banka şubesi ve fırsatta yer alan imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi bankanın kendi sayfası üzerinden buradan  öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi Hesaplama

Türkiye İş Bankası esnaflara ”ANINDA TİCARİ KREDİ” adı altında 3 ay ödemesiz olarak bayram kredisi vermektedir. Doğrusunu söylemek gerekir ise İş bankası tarafından sağlanan bu olanaklar esnaflarımıza sadece Ramazan ve Kurban bayramımız da sürekli olarak sağlanmaktadır. Ticari işletme kredisini şimdi çekerek taksit ödemelerini tam 90 gün sonra başlayacağız olanağın üst miktarı ise 10.000 TL kadar çıkmaktadır. En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada) yer alan bankamızın geri ödeme vadesi ise 36 ay olmaktadır. Herhangi bir İş bankası şubesine gitmeden 7/24 anında kredi başvurusunu üstelik İŞCEP uygulaması ile rahatlık ile yapabilmektesiniz. İş bankasının 3 ay ödemesiz olarak sağlamış olduğu kredinin faiz oranları ve geri ödeme çizelgesi ise aşağıda olduğu gibidir.

Türkiye İş Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.30 %1.33 %1.33

En üst miktara göre bu ay Türkiye İş Bankası tarafından uygulanan faiz oranı kapsamında geri ödeme çizelgemizi gösteren tablomuz.

Miktar Vade 3 Ayda 1 Taksit Toplam Maliyet
1000.000 TL 36 Ay 11.019 TL 132.238,52 TL

Daha fazla bilgi almak için 0-850-724-07-24 numarayı istediğiniz zaman araya bilirsiniz.

Şekerbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Kampanyası Başladı

Şekerbank bu bayram harika bir esnaflar için kredi kampanyasına imza attı. Hep yüksek faiz oranlarından ötürü şikayetçi olduğumuz banka bu kampanya ile belkide esnafa en düşük faizli kredi olanağı sağlamış oldu. Düşük faiz oranının yanı sıra Şekerbank 3 ay ödemesiz fırsatına ilaveten bir de 12 ay içinde bir defa taksit erteleme olanağını da sağlaması adete pastada çilek oldu. 50.000 TL üst limitler ile 36 ay vadeli esnafa verilecek olan bayram kredisinin faiz oranları ve hesaplama tablosunu ayrıca oluşturduğumu da belirtmek istiyorum. Bu olanakların yanı sıra Şekerbank’dan Esnafa 3 Ticari Kredi Fırsatı Birden Geldi de bunu da ayrıca belirterek şimdi bayram da sağladığı olanaklara hep birlikte bir geçelim isterseniz.

Şekerbank 36 Ay
%1.49

30.000 TL için geri ödeme planınız ise 3 ayda 1 geri ödemeli olarak tablomuzda ki gibi olacaktır değerli esnaflarımız.

Miktar Vade 3 Ayda 1 Taksit Toplam Maliyet
30.000 TL 36 Ay 3.411 TL 40.942,37 TL

3 ay ödemesiz Şekerbank esnaf kredisinin başvuru formu ise https://bit.ly/2Tou5fk adresinde yer almaktadır. Hepimizi hayırlı bayramlar 🙂

"Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi" - 2 YORUM
  1. blank Önder dedi ki:

    Merhaba 3 yıllık esnafim kredi istiorum

    1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

      Önder bey, güncel olarak bankaların bayrama özel sağlamış olduğu kredi imkanlarının fırsatlarını paylaştım. Başvurusunu ise yine bahsetmiş olduğum gibi yapabilirsiniz.

KOSGEBKredi.net