Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi

Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.


Bankalar potansiyel müşterilerini ellerinde tutmak için 2018 yılına ait bayram fırsatını da es geçmeyerek bir çok ayrıcalıklarını esnaflar için ele almıştır. Sunulan bu fırsatların içinde ise 3 ay hiç bir şekilde ödemesiz, 100.000 bin TL kadar üst limitler de olan ihtiyaç kredileri ile masrafsız olarak ayda %1.18 den başlayan faiz oranları en dikkat çekenleri olmaktadır. Bankalarca tüm kobi’ lere özel olarak verilen bu bayram müjdesi daha bir çok caiz olanakları adeta cezbediyor.

Garanti Bankasından 3 Ay Ödemesiz Kredi Müjdesi

Kullanmış olduğu kredinin taksitlerini hemen ödemeye başlamak istemeyenler için 3 ay sonra ödemeli esnaf kredisi imkanları bulunmaz bir fırsat gibi gözükmektedir. Garanti bankası tarafından sağlanan bu imkanların başvuruları için son tarih 8 haziran 2018’dir. Bu tarihi kadar ister banka ister ise İnternet ve cep şubeden yapacağınız başvurularda çekeceğiniz kredinin ödemelerini tam 3 ay sonra başlaya bilirsiniz. Bankanın şuan için İnternet sitesinde faiz oranı %1.82 civarlarında seyretmektedir. Siz esnaflara özel tam 60 aya kadar ihtiyaç kredisi cinsinden verilecek olan kredinin 50.000 TL kullanılması durumunda aylık ödemesi 1.407 TL olacaktır. Tüm kesintiler dahilinde yıllık maliyet oranı %23,76 olmaktadır. T.C kimlik numaranız ile şubeye gitmeden doğrudan İnternet üzerinden HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz.

Çektiğiniz Kredinizi Olduğunda Ödemek İstemez misiniz ?

Bayrama özel olarak Akbank vade sorunu yaşayanlar için çözümü bence kökten çözmüş durumdadır. 12 ay vadeli olarak kullanacağınız kredinin ilk ödeme taksitini belirlemek sizin elinizde. İstediğiniz zaman ödemelerine başlaya bileceğiniz bayrama özel sunulan kredinin ilk ödeme rakamını da yine siz belirleye biliyorsunuz. 365 gün içinde ödemelerini istediğiniz zaman başlaya bileceğiniz kredinizin faiz oranları da bankanın teminatı altında. Hiç bir şekilde vade dolana kadar artan faiz oranlarından etkilenmeyeceksiniz. Bankanın şubesine gitmeden cep telefonlarınız ile başvuru yapmak için tek yapmanız gereken SMS kısmına OLDUGUNDAODE yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 4425‘ göndermektir. Size en yakın banka şubesi ve fırsatta yer alan imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Oldugunda-Ode-Kredisi.aspx adresinden öğrenebilirsiniz.Hemen Onaylı Adınıza Tanımlanmış Olan Krediden Yararlanmak İstemez misiniz ?

Zaman kaybı yaşamadan direk sıcak paralarına kavuşmak isteyenler için müjdeli haber TEB’den geldi. Başvuru yaptığınız an itibarıyla sadece 3 dakika da adınıza tanımlanmış olan kredinizi alabilirsiniz. 30 bin TL kadar olan kredinizi 48 ay vadeli olarak %1.54 faiz oranları ile bayrama özel kredi olanaklarından yararlanacaklar mutlaka bu başvurularını bankaya ait olan İnternet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. https://tes.teb.com.tr/kurumsal/Parola.do adresinden kurumsal müşteriler için oluşturulan bölümden giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Şayet bir sisteme giriş için şifreniz yoksa yine aynı sayfa üzerinden  bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.

Hemen onay imkanını bayrama özel esnafımıza hafta tatilinde dahi sunan başka bir bankamız ise Türkiye İş Bankası’dır. 50 bin TL kadar olan ihtiyaçlarınızı banka İşCep yada İnternet şubesi üzerinden yapacağınız başvuru için hemen onay vermektedir.

En Üst Limitli Bayrama Özel Esnaflara Kredi Veren Bankalar

Kredinin vadesi ve faiz oranı kadar size verilecek olan üst limitte çok önemlidir. İşinizi görmeyecek kadar parayı düşük faiz ve uzun vadede alsam ne olacak diyenler için 75.000 TL ile 100.000 TL kadar üst limitler de esnafa bayrama özel olarak kredi veren iki bankamız mevcuttur.

  • QNB Finansbank 75 bin TL üst limitli olarak sizlere 2018 senesinin bayramına özel kredi sağlamaktadır. Üstelik ödemelerinizi arzu ederseniz EYLÜL 2018 de başlaya bilme imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgiyi 0-850-222-1-900 dan öğrene bilirsiniz.
  • ING bankası sanırım en üst miktarda size ihtiyaçlarınız doğrultusunda bayram kredisi sunan banka gibi gözükmektedir. 100 TL üst limitli 48 ay ödemeli ve en güzeli de 90 gün sonra çekmiş olduğunuz parayı ödemek istiyorsanız 30 mayıs 2018 tarihine kadar elinizi çabuk tutun derim.Bir önceki yazımız olan Krediyle Emekli Olmak Kimleri Kapsıyor ? İşte Tüm Detaylar! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
Krediyle Emekli Olmak Kimleri Kapsıyor
Krediyle Emekli Olmak Kimleri Kapsıyor ? İşte Tüm Detaylar!

2018 yılında devlet tarafından kredi faiz desteği alarak yaş olarak gününü doldurmuş ama SGK ve Bağkur'a borcu olanlara müjdemiz var....

Kapat