KOSGEB Kredi

Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi GeldiEsnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi

Bankalar potansiyel müşterilerini ellerinde tutmak için 2020 yılına ait KURBAN VE RAMAZAN bayram fırsatını da es geçmeyerek bir çok ayrıcalıklarını esnaflar için ele almıştır. Sunulan bu fırsatların içinde ise 3 ay hiç bir şekilde ödemesiz, 100.000 bin TL kadar üst limitler de olan ihtiyaç kredileri ile masrafsız olarak ayda %1.18 den başlayan faiz oranları en dikkat çekenleri olmaktadır. Bankalarca tüm KOBİ’ lere özel olarak verilen bu bayram müjdesi daha bir çok caiz olanakları adeta cezbediyor. 60 ay vadeli kredi kullanmak isteyen büyük ve küçük tüm esnaflar işte güncel faiz oranları ve geri ödeme tablosu.!

Garanti Bankasından Kurban Bayramına 3 Ay Ödemesiz Kredi Müjdesi

Kullanmış olduğu kredinin taksitlerini hemen ödemeye başlamak istemeyenler için 3 ay sonra ödemeli esnaf kredisi imkanları bulunmaz bir fırsat gibi gözükmektedir. Garanti bankası tarafından sağlanan bu imkanların başvuruları için son tarih 8 haziran 2020 ‘tir. Bu tarihi kadar ister banka ister ise İnternet ve cep şubeden yapacağınız başvurularda çekeceğiniz kredinin ödemelerini tam 3 ay sonra başlaya bilirsiniz. Bankanın şuan için İnternet sitesinde faiz oranı %1.82 civarlarında seyretmektedir. Siz esnaflara özel tam 60 aya kadar ihtiyaç kredisi cinsinden verilecek olan kredinin

  • 50.000 TL kullanılması durumunda MART %0.95 faiz oranı ile aylık ödemesi 60 ay vadeli 1.155,13 TL olacaktır. Tüm kesintiler dahilinde toplam oranı 69.308,17 TL olmaktadır. T.C kimlik numaranız ile şubeye gitmeden doğrudan İnternet üzerinden HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz.

Çektiğiniz Kredinizi Olduğunda Ödemek İstemez Misiniz?

Bayrama özel olarak Akbank vade sorunu yaşayanlar için çözümü bence kökten çözmüş durumdadır. 12 ay vadeli olarak kullanacağınız kredinin ilk ödeme taksitini belirlemek sizin elinizde. İstediğiniz zaman ödemelerine başlaya bileceğiniz bayrama özel sunulan kredinin ilk ödeme rakamını da yine siz belirleye biliyorsunuz. 365 gün içinde ödemelerini istediğiniz zaman başlaya bileceğiniz kredinizin faiz oranları da bankanın teminatı altında. Hiç bir şekilde vade dolana kadar artan faiz oranlarından etkilenmeyeceksiniz. Bankanın şubesine gitmeden cep telefonlarınız ile başvuru yapmak için tek yapmanız gereken SMS kısmına OLDUGUNDAODE yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 4425‘ göndermektir. Size en yakın banka şubesi ve fırsatta yer alan imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi bankanın kendi sayfası üzerinden buradan  öğrenebilirsiniz.

TEB Bankası Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Zaman kaybı yaşamadan direk sıcak paralarına kavuşmak isteyenler için müjdeli haber TEB’den geldi. Başvuru yaptığınız an itibarıyla sadece 3 dakika da adınıza tanımlanmış olan kredinizi alabilirsiniz.

  • 30 bin TL kadar olan kredinizi 60 ay vadeli olarak %0.89 faiz oranları ile aylık ödemeniz 679,77 TL olacaktır.

Bayrama özel kredi olanaklarından yararlanacaklar mutlaka bu başvurularını bankaya ait olan İnternet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. https://tes.teb.com.tr/kurumsal/Parola.do adresinden kurumsal müşteriler için oluşturulan bölümden giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Şayet bir sisteme giriş için şifreniz yoksa yine aynı sayfa üzerinden  bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.

Hemen onay imkanını bayrama özel esnafımıza hafta tatilinde dahi sunan başka bir bankamız ise Türkiye İş Bankası’dır. 50 bin TL kadar olan ihtiyaçlarınızı banka İşCep yada İnternet şubesi üzerinden yapacağınız başvuru için hemen onay vermektedir.

Esnafa Bayram Kredisi Müjdesi

Esnafa En Fazla Kredi Veren Bankalar

Kredinin vadesi ve faiz oranı kadar size verilecek olan üst limitte çok önemlidir. İşinizi görmeyecek kadar parayı düşük faiz ve uzun vadede alsam ne olacak diyenler için 75.000 TL ile 100.000 TL kadar üst limitler de esnafa bayrama özel olarak kredi veren iki bankamız mevcuttur.

  1. QNB Finansbank 75 bin TL üst limitli olarak sizlere 2020 senesinin bayramına özel kredi sağlamaktadır. Üstelik ödemelerinizi arzu ederseniz Kasım 2020 de başlaya bilme imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgiyi 0-850-222-1-900 dan öğrene bilirsiniz.
  2. ING bankası sanırım en üst miktarda size ihtiyaçlarınız doğrultusunda bayram kredisi sunan banka gibi gözükmektedir. 100 TL üst limitli 60 ay ödemeli ve en güzeli de 90 gün sonra çekmiş olduğunuz parayı ödemek istiyorsanız 30 mayıs 2020 tarihine kadar elinizi çabuk tutun derim.

Bu ay için en düşük faizli esnaf kredisi veren banka ise %1.22 faiz oranı ile 60 ay vadeli AKBANK olmaktadır.

"Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Esnafa 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi Müjdesi Geldi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net