KOSGEB Kredi

Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Yaparken Aranan Şartları Nelerdir?Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Yaparken Aranan Şartları Nelerdir?

Erikli su damacana veya ilaveten pet bayiliği alarak düşük sermaye ile yüksel gelirler elde edebilirsiniz. Türkiye’deki belkide en yüksek prestije sahip su markası konumunda olan Erikli su Bursa / Kestel de kurmuş olduğu tesis ile tüm yurt geneline ve ülke dışına ürün ihraç etmektedir. Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden ambalajlama teknolojisine sahip Erikli firması istenilen şartları sağlayan yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. Siz girişimci ve yatırımcılar için Erikli su başvuru şartlarını ve başvuru adres, telefon iletişim formunu sayfamızda yer verdik.

Erik su başvurusu nasıl yapılır?

Ünü ve kalitesi Avrupa ya kadar yayılan Erikli su tam 10 ülkeye ihraç edilmektedir. Başta Almaya olmak üzere Avusturya, Belçika, Danimarka, Dubai, Hollanda, İngiltere, İsviçre, K.K.T.C. ve Azerbaycan ihraç yapan Erikli su ülke genelinde yatırımcılara su bayiliği imkanı sağlamaktadır. Damacana veyahutta pet yani şaşal su için erikli bayiliği başvurusunu ister burada yer alan formu doldurarak isterseniz de aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden insan kaynaklarına yapabilirsiniz. Yapmış olduğunu ön başvura da size Erikli müşteri hizmetlerin den buradaki başvuru formu gönderilecektir. Formu doldurarak geri göndermeniz icap etmektedir. Sonrasında bağlı olduğunuz Erikli su bölge müdürlüğü formdaki iletişim bilgilerinden yola çıkarak sizin ile irtibat kuracaktır.

Erikli Su Genel Müdürlük Adres ve Telefon bilgileri

Genel Müdürülüğünün İstanbul / Ümraniye ilçesinde yer alan Erikli su açık adresi ve iletişim telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyük deniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park 3. Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Erikli su başvurusu için istenilen şartlar nelerdir?

Yurt dışında ve ülke genelinde bir çok ödülü almış olan Erikli su bayilik şartları girişimci ve yatırımcıyı üzmemektedir. ISO – TS – OHSAS kalite belgelerine sahip olan Erikli su bayilik başvurusunu ister damacana su isterseniz pet su dağıtımı için yapabilirsiniz. Arzu eden yatırımcı ise her iki ürün gurubunda dağıtım bayiliklerini alabilmektedir, tabi şartları sağlamaları durumda? Peki Erikli su bayiliğini almak isteyenlerden ne gibi şartlar aramaktadır?

 1. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım yapabilecek kapasiteye sahip kapalı kamyonet sahibi olmanız
 2. Bulunduğunuz bölgedeki market, büfe, bakkal gibi toplu satış yapacağınız esnafa tedarik edebilecek kadar depolama alınana sahip olmanız.
 3. Yine bulunduğunuz bölgedeki tüketiciye yetecek kadar çalışan personele sahip olmanız.
 4. Ofis ve ofis malzemelerini tedarik etmeniz ( Bilgisayar, Faks, Telefon vb. )

istenilmektedir.

Su bayiliği almak isteyenlere altın öneriler

Erikli su bayiliği almak kesinlik ile doğru bir seçim olarak gözükmektedir. Ülke genelinde çok iyi bir imaja sahip olan Erikli su diğer sulara oranla daha kaliteli ve buna bağlı olarak daha pahalıdır. Bulunduğunuz yörenin ekonomik geliri yüksek ise Erikli su bayiliği almak oldukça mantıklıdır. Müşteri potansiyelinize göre su bayiliği almanız sizin menfaatlerinize olacaktır. Arzu ederseniz sitemizde yer alan diğer su bayiliklerini de inceleyebilirsiniz. Talep edilen şartlar hemen hemen hepsinde aynıdır. Sadece prosedürler değişiklik göstermektedir. Özel sermayeli ve kamu sermayeli bankaların yanı sıra Devlet her sektörde olduğu gibi bayilik alan girişimcileri de hibe ve faizsiz kredi desteklerini sunmaktadır. Lütfen devlet ve bankaların sunmuş olduğu destekler hakkında geniş bilgi almak için https://www.kosgebkredi.net/bayilik-alacak-olan-girisimcilere-en-uygun-kredi-veren-7-banka/ tıklayınız.

"Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Yaparken Aranan Şartları Nelerdir?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Yaparken Aranan Şartları Nelerdir?" - 12 YORUM
 1. blank Güven çelik dedi ki:

  İlk etaptetapta neler lazım ve ne kadar gerekli onu öğrenmek istiyorum.dönüş yapılırsa çok mutlu olurum.iyi calışmalar

 2. blank Abdülkadir yarkataş dedi ki:

  Merhaba Erikli damacana su bayiliği almak istiyorum

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Başvurunuzu şahsen olarak belirtmiş olduğumuz adreslere yapmanız gerekir.

 3. blank mustafa yılmaz dedi ki:

  kiliste bu bayiligi almak istiyorum….gerekli şartlarınıza saibim..email adresimle beni bilgilendirirseniz sevinirim…alohaa26@hotmail.com

 4. blank serdar ülgen dedi ki:

  Eskisehirde bu isi yapnak istiyorum gerekli şartlara haizim gereğini saygilarimla arzederim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Merkez iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. blank Gürsel UZUNÇAYIR dedi ki:

  Ben Bursa panayir muhlesinde oturuyorum evimin altinda 3400.mm yükseklikte 220 metrekare çift cepe iş yerim var ERIKLI su bayisi ıstiyorum nasil yardimci olursunuz.

KOSGEBKredi.net