KOSGEB Kredi

Erikli su bayiliği nasıl alınır başvuru şartları nelerdirErikli su bayiliği nasıl alınır başvuru şartları nelerdir

Erikli su damacana veya ilaveten pet bayiliği alarak düşük sermaye ile yüksel gelirler elde edebilirsiniz. Türkiye’deki belkide en yüksek prestije sahip su markası konumunda olan Erikli su Bursa / Kestel de kurmuş olduğu tesis ile tüm yurt geneline ve ülke dışına ürün ihraç etmektedir. Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden ambalajlama teknolojisine sahip Erikli firması istenilen şartları sağlayan yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. Siz girişimci ve yatırımcılar için Erikli su başvuru şartlarını ve başvuru adres, telefon iletişim formunu sayfamızda yer verdik.

Erik su başvurusu nasıl yapılır?

Ünü ve kalitesi Avrupa ya kadar yayılan Erikli su tam 10 ülkeye ihraç edilmektedir. Başta Almaya olmak üzere Avusturya, Belçika, Danimarka, Dubai, Hollanda, İngiltere, İsviçre, K.K.T.C. ve Azerbaycan ihraç yapan Erikli su ülke genelinde yatırımcılara su bayiliği imkanı sağlamaktadır. Damacana veyahutta pet yani şaşal su için erikli bayiliği başvurusunu ister burada yer alan formu doldurarak isterseniz de aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden insan kaynaklarına yapabilirsiniz. Yapmış olduğunu ön başvura da size Erikli müşteri hizmetlerin den buradaki başvuru formu gönderilecektir. Formu doldurarak geri göndermeniz icap etmektedir. Sonrasında bağlı olduğunuz Erikli su bölge müdürlüğü formdaki iletişim bilgilerinden yola çıkarak sizin ile irtibat kuracaktır.

Erikli Su Genel Müdürlük Adres ve Telefon bilgileri

Genel Müdürülüğünün İstanbul / Ümraniye ilçesinde yer alan Erikli su açık adresi ve iletişim telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyük deniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park 3. Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Erikli su başvurusu için istenilen şartlar nelerdir?

Yurt dışında ve ülke genelinde bir çok ödülü almış olan Erikli su bayilik şartları girişimci ve yatırımcıyı üzmemektedir. ISO – TS – OHSAS kalite belgelerine sahip olan Erikli su bayilik başvurusunu ister damacana su isterseniz pet su dağıtımı için yapabilirsiniz. Arzu eden yatırımcı ise her iki ürün gurubunda dağıtım bayiliklerini alabilmektedir, tabi şartları sağlamaları durumda? Peki Erikli su bayiliğini almak isteyenlerden ne gibi şartlar aramaktadır?

  1. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım yapabilecek kapasiteye sahip kapalı kamyonet sahibi olmanız
  2. Bulunduğunuz bölgedeki market, büfe, bakkal gibi toplu satış yapacağınız esnafa tedarik edebilecek kadar depolama alınana sahip olmanız.
  3. Yine bulunduğunuz bölgedeki tüketiciye yetecek kadar çalışan personele sahip olmanız.
  4. Ofis ve ofis malzemelerini tedarik etmeniz ( Bilgisayar, Faks, Telefon vb. )

istenilmektedir.

Su bayiliği almak isteyenlere altın öneriler

Erikli su bayiliği almak kesinlik ile doğru bir seçim olarak gözükmektedir. Ülke genelinde çok iyi bir imaja sahip olan Erikli su diğer sulara oranla daha kaliteli ve buna bağlı olarak daha pahalıdır. Bulunduğunuz yörenin ekonomik geliri yüksek ise Erikli su bayiliği almak oldukça mantıklıdır. Müşteri potansiyelinize göre su bayiliği almanız sizin menfaatlerinize olacaktır. Arzu ederseniz sitemizde yer alan diğer su bayiliklerini de inceleyebilirsiniz. Talep edilen şartlar hemen hemen hepsinde aynıdır. Sadece prosedürler değişiklik göstermektedir. Özel sermayeli ve kamu sermayeli bankaların yanı sıra Devlet her sektörde olduğu gibi bayilik alan girişimcileri de hibe ve faizsiz kredi desteklerini sunmaktadır. Lütfen devlet ve bankaların sunmuş olduğu destekler hakkında geniş bilgi almak için https://www.kosgebkredi.net/bayilik-alacak-olan-girisimcilere-en-uygun-kredi-veren-7-banka/ tıklayınız.

"Erikli su bayiliği nasıl alınır başvuru şartları nelerdir" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Erikli su bayiliği nasıl alınır başvuru şartları nelerdir" - 2 YORUM
  1. Ali asan dedi ki:

    Bayi olmak

  2. mehmet hadi alma dedi ki:

    siirt merkez de bayilik almak istiyorum şartları nelerdir bilgi alabilirmiyim

KOSGEBKredi.net