Faizsiz Kredi!

En iyi KOBİ bankası hangisidir ? İşte 1 Numara !

20.11.2016
1.665
En iyi KOBİ bankası hangisidir ? İşte 1 Numara !

Bilindiği üzere bankaların bir çok KOBİ ‘lere yönelik oluşturmuş olduğu departmanlar bulunmaktadır. Oluşturulan bu departmanlar tamamen dükkan veya ticari araç sahibi esnaf ve KOBİ bünyesinde faaliyet gösteren işletme sahiplerine özel olarak ayrılan birimlerdir. Bankaların bu denli bir bölüm ayırmasının en büyük nedenlerinden biri ise ticari hayattın kuşkusuz sürekli olarak bir para trafiği içinden yer almasıdır. Peki en iyi sizce KOBİ ‘ler için banka hangisidir? Ama ticari kredi olsun ama ise kredi kartı olsun veya hizmet alanında olsun esnafa en iyi olanakları kim sunuyor ? işte en iyiler!

Kobi bankacılığında hizmetin önemi

Hizmet aslında başlı başınca bir sektördür. Bu sektör ürünün pazarlanmasında en önemli faktörlerden biri olarak yer almaktadır. Bankacılıkta da bu iş böyledir, tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi! Rekabet ‘de yine aynı şekilde bankacılık sektöründe yer almaktadır. Bizce önemli olan rekabetten kopmamak adına KOBİ ‘lere veya esnafa yönelik uygun faizlerde ve ödeme seçeneklerinden kredi veya kredi kartı imkanı sunarken hizmet kalitesinde en üst düzeyde olmasıdır. Bir işletmeci şayet bankacılık işlemlerini A bankasın kredi şartları uygun diye karar verip seçmiş ise, fakat başvuru yaptığı esnada yetersiz personel veya teknik alt yapıdan dolayı işlemi uzuyor daha doğrusu kaliteli hizmet alamıyorsa bizce A bankasının çok da bir önemi yoktur. Bu nedenden ötürü en iyi KOBİ bankacılığı hizmeti veren bankanın da önemi oldukça büyüktür. Bize göre KOBİ ‘lere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti sunan yapmış olduğu çeşitli yatırımlarını da göz önünde bulundurursak şayet TEB oldukça kaliteli gözükmektedir.

En iyi KOBİ bankası hangisidir ? İşte 1 numara!

Sıra geldi sanırım KOBİ ‘ler için en iyi bankanın hangisi olduğuna. Bu yukarıdaki başlık altındaki gibi bize göre değil daha çok rakamlara göre kanıtlanmış bir gerçektedir. Ülkemizde bilindiği gibi KOBİ ‘lere sürekli devlet destekleri sunulmaktadır. Bunların bir kısmı KOSGEB aracılığı ile olur iken bir kısmı da devlet tarafından ama seçim vaadi olarak verilen ama ekonomik krizlerde TİCARİ işletmeleri canladırmak adına verilen genelde faizsiz veya hibe kredilerdir. Tüm bunları KOBİ ‘lere doğrudan ileten bir banka mevcuttur. Bu banka kamu sermayeli banka olan Türkiye Halk bankasından başkası değildir. TUBİTAK dan TTVG ye TKDK dan Kalkınma Ajansları desteklerine kadar bir çok hibe ve uygun faizli kredi imkanlarını Türkiye Halk bankasında BURADA bulabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi banka KOBİ ‘lere yönelin bir çok kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Bu imkanları ise iş yerinizden çıkmadan oturduğunuz yerden sunmaktadır. Nasıl mı ?

KOBİ ‘lere web’ den kredi olanağı

İşletmesini bırakamayan ve mali giderleri için kredi ihtiyacı olanlar için kuşkusuz İnternet’ten yapılan başvurular en hızlı ve güvenilir yöntemlerdendir. Halk bankası da KOBİ ‘lere özel olarak oluşturmuş olduğu İnternet sayfası ” Halkbankkobi ” de bu imkanları en iyi şekilde sunmaktadır. Şuan için 50 bin TL için %1.21 aylık faiz olanakları ile krediniz halk bank web de hazır bir şekilde sizi beklemektedir. Bu işlemin gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt işlemlerin başlatmak için BURAYI tıklayınız.  Açılan sayfadaki ilgili alanları doldurunuz ve kaydet butonuna tıklayınız. Ardından BURADA da ki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yaparak kredinizi oluşturun, hepsi bu kadar.

50 bin TL için aylık 4,771,000 TL taksit öder, toplamda ise 7,260,000 TL faiz ödersiniz. Yani 50 bin TL 57,260,000 TL olarak geri ödersiniz.

Halkbank ‘dan KOBİ’ lere istihdam destek kredisi!

Halkbank ‘dan yepyeni bir uygulama daha. İşletme sahiplerin iş yerlerine istihdam sağlamaları durumunda 60 aya varan vadeler ile düşük faizli kredilerden yararlanma imkanı veriliyor. 2.000.000 liraya kadar sağlanacak olan bu krediden üstelik yararlanacak olanlar 1 seneye varan ana para ödemesiz olanaklardan istifade edebilmektedirler. 3 yada 6 ayda bir ödemeli seçenekler ile sağlanacak olan imkanlardan yararlanacaklar için ayrıca banka 6 ay boyu ücretsiz olarak aşağıdaki fırsatlardan da yararlandırmak tadır.

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

Ayrıca bunun yanında istihdam edilecek olan personelin 1 sene boyunca ” FERDİ KAZA ” sigortası da yine Halkbank tarafından karşılanmaktadır. Bu güven fırsatın başvuru şartları ise şu şekildedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.