KOSGEB Kredi

En iyi KOBİ Bankası Hangisidir ?En iyi KOBİ Bankası Hangisidir ?

Bilindiği üzere bankaların bir çok KOBİ ‘lere yönelik oluşturmuş olduğu departmanlar bulunmaktadır. Oluşturulan bu departmanlar tamamen dükkan işletmesi veya ticari araç sahibi esnaf ve KOBİ bünyesindeki esnaflar içindir.  Bankaların bu denli bir bölüm ayırmasının en büyük nedenlerinden biri ise ticari hayattın kuşkusuz sürekli olarak bir para trafiği içinden yer almasıdır. Peki en iyi sizce büyük ve küçük tüm esnaf ile KOBİ ‘ler için banka hangisidir?

KOBİ Bankacılığında Hizmetin Önemi Nedir ?

Hizmet aslında başlı başınca bir sektördür. Bu sektör ürünün pazarlanmasında en önemli faktörlerden biri olarak yer almaktadır. Bankacılıkta ‘da bu iş böyledir, tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi.! Rekabet ‘de yine aynı şekilde bankacılık sektöründe yer almaktadır. Bizce önemli olan rekabetten kopmamak adına KOBİ ‘lere veya esnafa yönelik uygun faizlerde ve ödeme seçeneklerinden kredi veya kredi kartı imkanı sunarken hizmet kalitesinde en üst düzeyde olmasıdır. Bir işletmeci şayet bankacılık işlemlerini A bankasın kredi şartları uygun diye karar verip seçmiş ise, fakat başvuru yaptığı esnada yetersiz personel veya teknik alt yapıdan dolayı işlemi uzuyor daha doğrusu kaliteli hizmet alamıyorsa bizce A bankasının çok da bir önemi yoktur. Bu nedenden ötürü en iyi KOBİ bankacılığı hizmeti veren bankanın da önemi oldukça büyüktür.

Esnaf için En iyi KOBİ Bankası Kesinlik ile HALKBANK!

Sıra geldi sanırım KOBİ ‘ler için en iyi bankanın hangisi olduğuna. Bu yukarıdaki başlık altındaki gibi bize göre değil daha çok rakamlara göre kanıtlanmış bir gerçektedir. Ülkemizde bilindiği gibi KOBİ ‘lere sürekli devlet destekleri sunulmaktadır. Bunların bir kısmı KOSGEB aracılığı ile olur iken bir kısmı ‘da devlet tarafından ama seçim vaadi olarak ama ekonomik krizlerde TİCARİ işletmeleri canladırmak adına verilen genelde faizsiz veya hibe kredilerdir. Tüm bunları KOBİ ‘lere doğrudan ileten bir banka mevcuttur. Bu banka kamu sermayeli banka olan Türkiye Halk bankasından başkası değildir. TUBİTAK ‘dan TTVG ‘ye TKDK ‘dan Kalkınma Ajansları desteklerine kadar bir çok hibe ve uygun faizli kredi imkanlarını Türkiye Halk bankasında BURADA bulabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi banka KOBİ ‘lere yönelin bir çok kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Bu imkanları ise iş yerinizden çıkmadan oturduğunuz yerden sunmaktadır. Nasıl mı ?

Ticari & Meslek Odalarınız Üzerinden Kredi Başvurusunda 200.000 liraya kadar aşağıdaki tabloda yer alan kredi faiz oranları ve vadelerinden yararlanırsınız.

VADE SÜRESİ  TAKSİT SAYISI FAİZ ORANI YIL FAİZ ORANI AY
1 ( 1 – 12 AY ) 4 6% 0.5
2 ( 12 – 24 AY ) 8 8% 0.66
3 (24 – 36 AY ) 12 8% 0.66
4 ( 36 – 48 AY ) 16 8% 0.66

Ticari Çalışacaklar İçin En İyi Banka ‘nın Faiz Oranları

İşletmesini bırakamayan ve mali giderleri için kredi ihtiyacı olanlar için kuşkusuz İnternet’ten yapılan başvurular en hızlı ve güvenilir yöntemlerdendir. Halk bankası da KOBİ ‘lere özel olarak oluşturmuş olduğu İnternet sayfası ” Halkbankkobi ” de bu imkanları en iyi şekilde sunmaktadır. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu hesaplama güncel 6 ay oda kaydı olmaksızın esnaflara verilene kredinin hesaplamasıdır. TİCARİ VEYA ESNAF ODASI üzerinden kredi kullanmak isteyenler için Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama Tablosu verilerine göz ata bilirsiniz.

📊 Ticaret yada Meslek Odası üzerinden kullanacağınız kredinin hesaplama işlemleri için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. ( Hesaplama vadesi olarak 48 ay ve 3 ayda bir geri ödemeli ORTALAMALI TAKSİT MİKTARI ele alınmıştır. NET ELİNİZE GEÇECEK miktar kesinlik ile doğrudur

  • 30.000 TL aylık ödeme ortalama 2.212 TL net elinize geçecek miktar ise 28.100 lira
  • 40.000 TL için ortalama ödemeniz 2.950 TL net olarak ise bütün kesintiler sonrası elinize geçecek miktar 37.500 TL
  • 50.000 TL için 3 ayda bir ortalamalı olarak taksit miktarınız 3.697 TL, net olarak ise elinize geçecek miktar 46.900 lira olacaktır.

Bu işlemin gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt işlemlerin başlatmak için BURAYI tıklayınız.  Açılan sayfadaki ilgili alanları doldurunuz ve kaydet butonuna tıklayınız. Ardından BURADA da ki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yaparak kredinizi oluşturun, hepsi bu kadar.

En İyi Ticari Banka Hangisi Diyorsanız Bu Tabloyu İnceleyin

Halkbank ‘dan yepyeni bir uygulama daha. İşletme sahiplerin iş yerlerine istihdam sağlamaları durumunda 60 aya varan vadeler ile düşük faizli kredilerden yararlanma imkanı veriliyor. 2.000.000 liraya kadar sağlanacak olan bu krediden üstelik yararlanacak olanlar 1 seneye varan ana para ödemesiz olanaklardan istifade edebilmektedirler. 3 yada 6 ayda bir ödemeli seçenekler ile sağlanacak olan imkanlardan yararlanacaklar için ayrıca banka 6 ay boyu ücretsiz olarak aşağıdaki fırsatlardan da yararlandırmak tadır.

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

Ayrıca bunun yanında istihdam edilecek olan personelin 1 sene boyunca ” FERDİ KAZA ” sigortası da yine Halkbank tarafından karşılanmaktadır. Bu güven fırsatın başvuru şartları ise şu şekildedir.

Şirket Hesabı İçin Bu Ayın En İyi Bankası

Yok, devlete ait bankalar ile değil özel bir bankadan ticari kredi kullanacağım ben diyorsanız o zaman sizlere bu ayki bankamız ve faiz oranları paylaşacağım. Banka ciddi anlamada esnafa çok hızlı bir şekilde ticari kredi sağlamaktadır. O kadar hızlı imkanlar sunuyor ki! başvuruları oluşturduğu sosyal sayfalardan dahi kabul etmektedir. En son esnafa hızlı 80.000 TL kredi ile gündeme gelen bankanın faiz oranları sayfamızdaki tabloya göre şu şekilde hesaplanmaktadır.

  • 👍Bu ay en iyi %1.29 faiz oranı ile Vakıfbank gelmektedir.
  • 60 ay vadeli 80.000 TL kredinizin geri ödeme taksiti aylık en fazla 2.056,62 TL olacaktır. Toplam maliyeti ise size 123.397,85 TL civarlarındadır.
  • Aynı banka 60.000 lira için 48 ay vadeye aylık 1.780,61 TL
  • 50.000 liraya 36 ay için de 1.822,10 TL aylık ödeme
  • 40.000 lira için 24 aya da 2.008,11 TL aylık taksit ödemesi çıkarmaktadır.

Her ay sizin için ayın en iyi KOBİ bankasını seçerek bu ekranda hesaplamasını yapacağız, lütfen bizi takip etmeye devam edin. 😉

"En iyi KOBİ Bankası Hangisidir ?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"En iyi KOBİ Bankası Hangisidir ?" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net