KOSGEB Kredi

En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada)En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada)

Bilindiği üzere bankaların bir çok KOBİ’lere yönelik oluşturmuş olduğu departmanlar bulunmaktadır. Oluşturulan bu departmanlar tamamen dükkan işletmesi veya ticari araç sahibi esnaf ve KOBİ bünyesindeki esnaflar içindir.  Bankaların bu denli bir bölüm ayırmasının en büyük nedenlerinden biri ise ticari hayattın kuşkusuz sürekli olarak bir para trafiği içinden yer almasıdır. Peki en iyi sizce büyük ve küçük tüm esnaf ile KOBİ’ler için banka hangisidir?

KOBİ Bankacılığında Hizmetin Önemi Nedir?

Hizmet aslında başlı başınca bir sektördür. Bu sektör ürünün pazarlanmasında en önemli faktörlerden biri olarak yer almaktadır. Bankacılıkta da bu iş böyledir, tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi! Rekabet de yine aynı şekilde bankacılık sektöründe yer almaktadır. Bizce önemli olan rekabetten kopmamak adına KOBİ’lere veya esnafa yönelik uygun faizlerde ve ödeme seçeneklerinden kredi veya kredi kartı imkanı sunarken hizmet kalitesinde en üst düzeyde olmasıdır. Bir işletmeci şayet bankacılık işlemlerini A bankasın kredi şartları uygun diye karar verip seçmiş ise, fakat başvuru yaptığı esnada yetersiz personel veya teknik alt yapıdan dolayı işlemi uzuyor daha doğrusu kaliteli hizmet alamıyorsa bizce A bankasının çok da bir önemi yoktur. Bu nedenden ötürü en iyi KOBİ bankacılığı hizmeti veren bankanın da önemi oldukça büyüktür.

Esnaf için En iyi KOBİ Bankası Kesinlik ile HALKBANK!

Sıra geldi sanırım KOBİ’ler için en iyi bankanın hangisi olduğuna. Bu yukarıdaki başlık altındaki gibi bize göre değil daha çok rakamlara göre kanıtlanmış bir gerçektedir. Ülkemizde bilindiği gibi KOBİ’lere sürekli devlet destekleri sunulmaktadır. Bunların bir kısmı KOSGEB aracılığı ile olur iken bir kısmı ‘da devlet tarafından ama seçim vaadi olarak ama ekonomik krizlerde TİCARİ işletmeleri canladırmak adına verilen genelde faizsiz veya hibe kredilerdir. Tüm bunları KOBİ’lere doğrudan ileten bir banka mevcuttur. Bu banka kamu sermayeli banka olan Türkiye Halk bankasından başkası değildir. TUBİTAK’dan TTVG’ye TKDK’dan Kalkınma Ajansları desteklerine kadar bir çok hibe ve uygun faizli kredi imkanlarını Türkiye Halk bankasında BURADA bulabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi banka KOBİ’lere yönelin bir çok kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Bu imkanları ise iş yerinizden çıkmadan oturduğunuz yerden sunmaktadır. Nasıl mı?

Ticari & Meslek Odalarınız Üzerinden Kredi Başvurusunda 200.000 liraya kadar aşağıdaki tabloda yer alan kredi faiz oranları ve vadelerinden yararlanırsınız.

En Üst Miktar Vade En Fazla Vade Yıllık Faiz Aylık Faiz Oranı
200.000 TL 5 Yıl %4.5 %0.37

3 ayda 1 ödemeli en fazla 20 sefer yani 60 ay vadeli esnaf kredisini hesaplaması ise bir alt başlıkta yer almaktadır.

Ticari Çalışacaklar İçin En İyi Banka’nın Hesaplaması

İşletmesini bırakamayan ve mali giderleri için kredi ihtiyacı olanlar için kuşkusuz İnternet’ten yapılan başvurular en hızlı ve güvenilir yöntemlerdendir. Halk bankası da KOBİ’lere özel olarak oluşturmuş olduğu İnternet sayfası ” Halkbankkobi” de bu imkanları en iyi şekilde sunmaktadır. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu hesaplama güncel 6 ay oda kaydı olmaksızın esnaflara verilene kredinin hesaplamasıdır. Esnaf odası üzerinden kredi kullanmak isteyenler için Esnaf Kefalet Kredi Hesaplama Tablosu verilerine göz ata bilirsiniz.

📊 Meslek Odası üzerinden kullanacağınız kredinin hesaplama işlemleri için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. (Hesaplama vadesi olarak 60 ay ve 3 ayda bir geri ödemeli ORTALAMALI TAKSİT MİKTARI ele alınmıştır.

  • 50.000 TL 3 ayda bir geri ödeme miktarı başlangıç 3.200 TL olacaktır, bitiş taksit miktarı ise 2.553 TL olur. Toplam eline geçecek olan net rakam ise 47.525 TL olmaktadır.
  • 100.000 TL ilk 3 ay sonra ödemesi 6.400 liradır. Son 20. taksit miktarı ise 5.106 TL tir. Toplam ellerine geçecek olan net miktar 95.150 lira olmaktadır.
  • 150.000 TL için 3 ayda bir olarak ilk taksit miktarınız 9.600 lira olup son taksitleri ise 7.659 lira olacaktır.
  • 200.000 TL çekecekler 3 ay sonra 12.800 lira öder son taksit olarak da 10.212 lira ceplerinden taksit ödemesi çıkar

HALBANK işetme kredisi başvurusu için detaylı bilgi almak için ise tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt işlemlerin başlatmak için BURAYI tıklayınız.  Açılan sayfadaki ilgili alanları doldurunuz ve kaydet butonuna tıklayınız. Ardından BURADA da ki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yaparak kredinizi oluşturun, hepsi bu kadar.

En İyi Ticari Banka Hangisi Diyorsanız Bu Tabloyu İnceleyin

HALKBANK’dan yepyeni bir uygulama daha. İşletme sahiplerin iş yerlerine istihdam sağlamaları durumunda 60 aya varan vadeler ile düşük faizli kredilerden yararlanma imkanı veriliyor. 2.000.000 liraya kadar sağlanacak olan bu krediden üstelik yararlanacak olanlar 1 seneye varan ana para ödemesiz olanaklardan istifade edebilmektedirler. 3 yada 6 ayda bir ödemeli seçenekler ile sağlanacak olan imkanlardan yararlanacaklar için ayrıca banka 6 ay boyu ücretsiz olarak aşağıdaki fırsatlardan da yararlandırmak tadır.

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

En iyi KOBİ bankasının Esnafa Özel Hediyesi

Ayrıca bunun yanında istihdam edilecek olan personelin 1 sene boyunca ”FERDİ KAZA” sigortası da yine Halkbank tarafından karşılanmaktadır. Bu güven fırsatın başvuru şartları ise şu şekildedir.

Ticari Çalışılacak Şirket Hesabı İçin Bu Ayın En İyi Bankası

Yok, devlete ait bankalar ile değil özel bir bankadan ticari kredi kullanacağım ben diyorsanız o zaman sizlere bu ay ki bankamız ve faiz oranları paylaşacağım. Banka ciddi anlamada ticari işlemlerde çalışacak şirketlere çok hızlı bir şekilde kredi sağlamaktadır. Her ay düzenli olarak sizler için belirlediğimiz ticari krediyi en uzun ve uygun faiz olanağı sağlayan bankamızın ayrıca faiz oranları ile ilgili de bir hesaplama tablosu oluşturduk. İşte içinde bulunduğumuz ay için KOBİ’lere en avantajlı kredi veren o bankamız.

Bu ay ticaret ile uğraşan esnafımıza 60 ay vadeye kadar en uygun faiz olanakları ile finansman sağlayan bankamız %1.20 faiz oranı ile Denizbank’dır. Bankamız ticari işletme sahiplerine 5 seneye kadar bütün vadeler için aynı faiz oranını uygulamaktadır. 3 ayda 1 geri ödeme imkanı da sağlayan bankamızın aylık ödemeli farklı tutarlardaki kredilerinin taksitleri ise şu şekildedir.

AYIN KOBİ BANKASI HESAPLAMA TABLOSU
Miktar 60 Ay Toplam Maliyet
30.000 TL 750,10 TL 45.006,23 TL
45.000 TL 1.125,15 TL 67.509,25 TL
60.000 TL 1.500,20 TL 90.012,56 TL
80.000 TL 2.000,27 TL 120.016,23 TL

Denizbank tarafından esnaflarımıza sağlanan bu olanaklara başvuru yapmak için buradaki formu doldurmanız yeterlidir.

"En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"En İyi KOBİ Bankası Hangisidir? (1 Numara Burada)" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net