KOSGEB Kredi

En Çok Satan Cep Telefonu Markası SıralamasıEn Çok Satan Cep Telefonu Markası Sıralaması

Türkiye’de cep telefonu kullanımın 2020 yılında ‘da ne denli yoğun olduğu artık bütün Avrupa ülkeleri bilmektedir. Bu neden ile en iyi cep telefonu modellerini bütün markadaki firmalar ülke pazarımıza servis etmektedir. Ucuz olup gerçekten çok kaliteli çok satan cep telefonlarını dahil olmak üzere bütün keseyi uygun çok satan cep telefonlarını sizler için bir araya getirdik. Yapmış olduğumuz sıralama en çok tercih edilen alış veriş siteleri verilerine dayanılarak yapıldığını’da ayrıca belirtmek isterim.

En Çok Satan Cep Telefon Markaları Hangileridir?

Bir çoğumuzun ‘da bildiği gibi ülke pazarına ilk olarak cep telefonu markaları olarak NOKIA ve Ericsson yer almaktaydı. Daha sonra Samsung firması tarafından yapılan atak gerçekten ciddi ses getirmişti. Bu markalar ile birlikte ASELSAN tarafından üretilen cep telefonları da bir çoğumuz tarafından tercih edilmişti. Ancak günümüzde bu marka telefonların ne yazık ki bir çoğu çeşitli nedenlerden dolayı yer almamaktadır. Bunun nedenleri ise genelde gelişen teknolojiye ayak uyduramama ilk bilinenidir. Şuan için her ne kadarda bu markalara ait cep telefonları olmamış olmasa’da ülke pazarında bir çok markaya ait cep telefonları kendileri göstermektedir. Son satış istatistiklerine göre en çok satan cep telefon markaları olarak bir sıralama yapar isek, listemiz şu şekilde sıralanır.

 1. SAMSUNG
 2. iPhone
 3. General Mobil
 4. LG
 5. Vestel
 6. HUAWEI
 7. MI XIAOMI

ilk 7 sıralamamızı oluşturmaktadır. Şimdi bu markalara ait ilk olarak sizlere bir Türkiye karma listesini oluşturacağız, daha sonra ise bu markalar içinde en çok satan cep telefonlarının ‘dan sıralamada en başta olanını tanıtacağız.

Türkiye’de En Çok Satan Cep Telefonu Modelleri Hangisidir?

Oluşturmuş olduğumuz bu 7 markanın içinde sizlere en çok satan ilk 5 telefonu tanıtacağız. Takipçilerimiz için daha önce 5 Mobil PUBG Uyumlu Destekleyen Kaldıran Telefonlar tanıtımını yapmıştık. Tanıtımını yapacağımız bu cep telefonlarının hepsi ile PUBG dahil bir çok oyunu kusursuzca oynaya bileceğinizi’de ayrıca belirtmek isterim.

 1. Listemizin ilk sırasında şuan fiyatı ortalama olarak 2.159 lira olan Huawei Mate 20 Lite 64 GB cep telefonu yer almaktadır. 4 GB RAM özelliğine sahip bu cep telefonu kullanıcıları tarafından ‘da oldukça beğenilmektedir. Kamera çözünürlüğü 20 MP olan bu marka cep telefonu ile bir çok işinizi sorunsuzca hallede bilirsiniz.!blank
 2. Listemizin ikinci sırasında ise Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB gelmektedir. Ortalama satış fiyatı 1.229 TL olan bu cep telefonu 3 GB RAM özelliğine sahiptir. 13 MP kamera çözünürlüğüne sahip bu cep telefonu fiyat performans olarak oldukça idealdir.blank
 3. Listemizin 3 sırasında ise son zamanlarda oldukça atak yapan Xiaomi Redmi Note 7 64 GB gelmektedir. Bu marka cep telefonu 4 GB RAM yanı sıra tam 48 MP kamera çözünürlüğüne sahip harika bir cihazdır. Yaklaşık olarak 1.999 TL satış fiyatına sahip bu telefon ile harika video ve resim çekimleri yapabilir, her oyunu sorunsuz bir şekilde takılmadan, donmadan oynayabilirsiniz.blank
 4. Listemizin 4 sırasındaki en çok satan cep telefonu olarak Apple iPhone 7 Plus 32 GB marka / modeli yer almaktadır. Telefonun şuan güncel fiyatı 3,870 TL ‘tir. 12 MP Kamera ve 3 GB RAM belleğe sahip bu cep telefonu daha çok marka bilinirliği için ilgili duyulmaktadır.blank
 5. Listemizin son sırasında ise Vestel Venüs E3 modeli gelmektedir. Bu telefonun en çok tercih edilmesinin nedeni ise düşük fiyatıdır. Ucuz ve sorunsuz bir akıllı cep telefonu almak isteyenler bu marka ve modelini tercih edebilirler. Şuan satış fiyatı ise ortalama olarak 5.999 TL ‘tir. Telefon 2 GB RAM ve 8 MP kameraya sahiptir.blank

Evet arkadaşlar, en çok ülkemizde tercih edilen cep telefonu marka ve modelleri bu şekilde listeleniyor. Liste, daha önce demiş olduğumuz gibi en çok satışı yapılan veriler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Kesinlik ile bu listemiz en iyi çok telefonu sıralaması değildir.!

En Çok Satan Samsung Cep Telefon Modelleri Hangisi?

En çok cep telefonu satan marka olan Samsung ‘un bir çok cep telefonu modeli mevcuttur. Bu listemiz ‘de bu modellerin bir sıralamasını yaptık. Sıralama ‘da kesinlik ile Samsung cep telefonlarının kalitesine göre bir listeleme olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Listeleme tamamen satış rakamları göz önüne alınarak yapılmıştır.

 1. Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB
 2. Samsung Galaxy A7 2018 64 GB
 3. Samsung Galaxy A50 2019 64 GB
 4. Samsung Galaxy J4 Plus 16 GB
 5. Samsung Galaxy J6 Plus 32 GB

Evet arkadaşlar Samsung için şuan en çok satan ilk 5 modeli bu şekildedir.

En Çok Satan iPhone cep telefonu modelleri hangileridir?

Kendisini farklı hissetmek isteyenlerin tek tercihi kesinlik ile iPhone markasıdır. Bu marka pahalı olduğu kadar oldukça’da size farklı bir hava kazandıracaktır. Peki en çok satışı olan iPhone cep telefon modelleri hangisidir ? işte sıralama listesi.

 1. Apple iPhone 7 Plus 32 GB
 2. Apple iPhone 7 32 GB
 3. Apple iPhone 8 Plus 64 GB
 4. Apple iPhone XR 64 GB Demo
 5. Apple iPhone 6S 32 GB

En Çok Satan General Mobil Cep Telefonu Modelleri Listesi

Amerika’da üretilen bu cep telefonu Türkiye pazarına ucuz ve kaliteli olması ile hızlı bir şekilde girdi. Her ne kadarda ucuz ve kaliteli kategorisinde rakipleri artsa’da şuan hala bir çok kullanıcının gözdesi olarak cepler’de yerini korumaktadır. Listemizde şuan için en çok satan General Mobil cep telefonu modelleri şu şekildedir.

 1. General Mobile GM8 32 GB
 2. General Mobile GM9 Pro 64 GB
 3. General Mobile GM8 Go
 4. General Mobile GM5 Plus
 5. General Mobile GM8 Dual Sim 32 GB

En Çok Satan LG cep Telefonları Hangisidir?

Özellik ile led teknolojisi ile dünyada isim yapan LG cep telefonu ile de oldukça kendinden söz ettirmiştir. Marka yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile çok iyi neticeler elde etmiş güzel ürünleri piyasaya sürmüştür. Markaya ait en çok satan listesi ise aldığımız verilere göre şu şekilde listelenmektedir.

 1. LG G7 ThinQ 64 GB
 2. LG V30 Plus 128 GB
 3. LG G6
 4. LG G4 32 GB
 5. LG K9 16 GB
 6. LG Q6 32 GB

En Çok Satan Vestel Marka Cep Telefonları Listesi

Yerli markamız olan Vestel teknoloji çalışmaları ile cep telefonu sektörüne ‘de girmiştir. Ürettikleri cep telefonları sağlam ve ucuz olarak halkımızca bilinmektedir. Nerede ise her keseye uygun bir akıllı cep telefonu Vestel ‘de vardır. Türkiye’de şuan en ucuz cep telefonu ‘da Vestel markasına aittir. Markaya ait en çok satılan ve tutulan cep telefonu modelleri ise şu şekilde listelenir.

 1. Vestel Venüs E3
 2. Vestel Venus Z20
 3. Vestel Venüs V4
 4. Vestel Venus E4
 5. Vestel Venus 5000

En Çok Satan HUAWEI Marka Cep Telefonları Listesi

Düşük fiyat yüksek performans sayesinde kendine Türkiye’de çok kolay pazar bulan bu marka gerçekten harika ürünlere sahip.  Bütün teknolojik ürünler alış veriş mağazalarında vitrinleri süsleyen bu markaya ait en çok satanlar listesi şu şekilde oluşmaktadır.

 1. Huawei Mate 20 Lite 64 GB
 2. Huawei P20 Lite 64 GB
 3. Huawei P Smart 2019 64 GB
 4. Huawei Mate 20 Lite Dual Sim 64 GB
 5. Huawei Mate 10 Lite

En Çok Satan MI XIAOMI Markasına Ait Cep Telefonları

Çok ama çok kaliteli bir marka olan MI XIAOMI kısa sürede kendine listemizde yer edinmeyi başardı. İsminin zor olması’dan ötürü MI ( mi ) olarak ‘da bilinen bu marka teknolojik yatırımlarına çok önem vermektedir. Emin olun ki gelecekte kendinden çok söz ettirecek bu markaya şuan için en çok satan listesi ise şu şekildedir.

 1. Xiaomi Redmi Note 7 64 GB
 2. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB
 3. Xiaomi Redmi S2 32 GB
 4. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB
 5. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB

"En Çok Satan Cep Telefonu Markası Sıralaması" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"En Çok Satan Cep Telefonu Markası Sıralaması" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net