KOSGEB Kredi

Emekliye En Fazla Promosyon Parası Hangi Banka Veriyor?Emekliye En Fazla Promosyon Parası Hangi Banka Veriyor?

SGK, BAĞKUR ve Emekli sandığı mensubu emeklilerimiz artık kamu ve özel bankalardan 3 yıl maaş almaya taahhüt etmeleri halinde promosyon parası alabilmektedirler. Bankalar tarafından verilecek olan promosyon ödemeleri farklılık göstere bilmektedir. Dolayısı ile her banka aynı promosyon ücretini emekli maaş müşterilerine sağlamamaktadır. Bu nedenle siz değerli emeklilerimize en yüksek promosyon parasını hangi banka verdiğini burada yer verdik. Tabi en fazla emekliye promosyon ödemesi yapan bankanın hangisi olduğunu tanıtırken de sağlamış olduğu diğer avantajların neler olduğuna da değinmeden geçmedik. Böylelikle hiç araştırma yapıp herhangi bir yerden sorgulama yaparak zaman kaybetmeden sizin için en iyi bankaya burada karar verip emekli maaşınızı taşıyabileceksiniz.

Emekli Banka Promosyon Şartları Nedir?

Bankalardan emekli maaş promosyonu almanın iki tane şartı vardır. Bunlardan bir tanesi hali ile emekli olmanız yada emekli olacak olmanızdır. Diğer şart ise en az 3 yıl boyunca emekli maaşınızı aynı bankadan alacağınızı taahhüt etmeniz olacaktır. Dolayısı ile ilk olarak emekli maaşına promosyon ödemeleri 1 mart 2017 de başladığına göre yeni bir sözleşme hakkınız en erken 1 mart 2020 bulacaktır. Ama, şu şekilde de bir hakka sahip olduğunuzu da ayrıca belirtmek isterim. Eğer ki şuan yapmış olduğunuz sözleşmeyi iptal ederseniz ve kalan 1 senelik promosyon ödemesini iade etmeniz durumunda yine bu promosyon kampanyalarından istifade etme hakkınız vardır. Ayrıca, şayet bu güne kadar hiç bir banka ile promosyon sözleşmesi imzalamadı iseniz diğer olarak maaşınızı promosyon kampanyası olan bankaya taşımanız halinde bu hediye para imkanlarından yine yararlana bilirsiniz. Emekli maaşına promosyon parası alma şartına uyuyor isek maaşımızı en çok promosyon veren bankaya nasıl taşıya biliriz? Gelin şimdide en çok emekli promosyon parası veren bankanın hangisi olduğuna geçmeden bu işlemlerin nasıl yapılabileceğine geçelim.

Emekli Maaşları Promosyon Veren Bankaya Nasıl Taşınmaktadır?

Bilindiği gibi ülkemizde üç farklı kurumdan emekli olunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Emekli Sandığı bir diğer SGK ve son olarak ise BAĞ-KUR olmaktadır. Bu kurumların hepsi için emekli maaşını taşımak için uygulanan prosedür aynı olmaktadır. Değişiklik olan sadece maaş müşterisi olduğunuz banka üzerinden şayet emekli promosyon hakkınızı kullanmak istiyorsanız arayacağınız telefon numarasıdır. Onun haricinde farklı bir bankaya emekli maaşınızı taşıyacaksanız yada yeni emekli olacaksanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

SGK & BAĞKUR % Emekli Sandığı Çalıştıkları kuruma dilekçe vererek emekli maaşını aldıkları bankayı değiştire bilirler. Yada e-Devlet üzerinden emekli maaşını alacağınız bankanızı yeniden belirleye bilirsiniz.
Yeni Emekli Olacaklar Emekli olacağınız kuruma dilekçe yazarak bankanızı belirleye bilirsiniz.

Emekli maaşınızı taşıma işlemi bu kadar basit. Şimdi sıra geldi emekliye en yüksek promosyon parasının hangi banka tarafından verildiğine. Bunun cevabına geçmeden önce ama özellikle kredi kullanacaklar için Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo ne olduğunu muhakkak okumanızı öneririm. Böylece promosyon almak için bankanızı çok daha kolay bir şekilde belirliye bileceksiniz.

Hangi Banka Emekliye En Çok Yüksek Promosyon Parası Veriyor?

Ülkemizde SGK, BAĞKUR yada Emekli Sandığından emekli olan 13 milyona yakın vatandaşımızın olduğu bilinmektedir. Bu devasa kitlede yer alan emeklilere bankaların tamamı promosyon parası adı altında hediye para maaşlarına kendilerine taşımaları durumunda vermektedir. En az 3 sene emekli maaşlarını kendilerinden almaları halinde ise bu bankalar sadece yüksek miktarlarda promosyon ödemesi yapmakla kalmamaktadırlar. Haricinde, düşük faizlerle bireysel kredi kullanımı, ücretsiz para gönderme ve aidat ödemesiz kredi kartı vermektedirler. Hediye olarak verilen promosyon paraları bankalara göre değişmektedir. Ayrıca, almış olduğunuz maaş miktarına göre de verilen promosyon parası miktarı değişiklik göstere bilmektedir. Bankalara göre verilen tek promosyon paraları değişiklik göstermekle kalmamaktadır. Haricinde, verilecek olan saymış olduğumuz diğer imkanlarda değişiklik göstere bilmektedir. Bu nedenle emekli maaşınızı taşırken sadece en yüksek promosyon parası hangi banka veriyor diye olaya bakmamak gerekir. Şayet o şekilde bakıyorsanız sizlere aşağıda güncel olarak almış olduğunuz emekli maaşına göre en fazla promosyon parası veren bankaları listeledim.

Banka Adı 1.499 TL Kadar Maaş Alanlara 1.500 ile 2.499 TL Emekli Maaşı Alana 2.500 TL Üzeri Emekli Maaş Alana
Yapı Kredi 1.000 TL 1.250 TL 1.500 TL
AKBANK 850 TL 1.050 TL 1.250 TL
Şekerbank 8.50 TL 1.000 TL 1.200 TL
Garanti BVA 800 TL 1.000 TL 1.200 TL
Türkiye İş Bankası 750 TL 875 TL 1.000 TL
Denizbank 675 TL 850 TL 1.000 TL
Ziraat Bankası 500 TL 625 TL 750 TL
HALKBANK 500 TL 625 TL 750 TL
VAKIFBANK 500 TL 625 TL 750 TL

Şuan için sizin de listemizde görmüş olduğunuz gibi emekliye en yüksek promosyon parası veren banka 1.500 TL ile Yapı Kredi bankamızdır. Listemizde yer alan emekliye promosyon parası veren 9 bankamızın diğer imkanların neler olduğunu ise kendilerine ait başlıklarda yer verdik. 65 75 85 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar Hangileridir? olduğunu da ayrı bir sayada değindiğimi de hatırlatarak bahsi geçen bankaların sağladığı emeklilere diğer imkanların neler olduğuna geçebiliriz.

YapıKredi Emekli Maaş Promosyonu 1 Numara

En yüksek emekliye maaş promosyon parası veren banka YapıKredi tir. Bankamız 3 yıllık emekli maaşı alma taahhütlünde bulunanlara 1.500 TL kadar ödeme yapmaktadır. Almış olduğunuz maaş miktarına göre Yapı Kredi bankası tarafından bu promosyon ödemesini almak ile de kalmamaktasınız. Bankamız emekli maaşlarını taşıyanlara ayrıca bir çok fırsatı da sağlamaktadır. Bu fırsatların neler olduğuna geçmeden önce gelin isterseniz aldığınız emekli maaşına göre bankanın vermiş olduğu promosyon ödemelerine bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.000 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1250 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.500 TL

Emekliye en çok promosyon parası veren 1 numaralı bankamızın ödemiş olduğu bu hediye paralara ilaveten sağladığı diğer avantajlar ise şunlardır.

 • Yapı Kredi İnternet şubelerinden yada ATM veya Mobil uygulaması üzerinden bedava havale yapma imkanı yakalarsınız.
 • Günlük ATM üzerinden 3.000 TL kadar para çekebilirsiniz
 • TL mevduatlarınıza 6 ay boyunca hoş geldin faiz oranlarıyla birikim yapa bilirsiniz.
 • Avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullana bilirsiniz.
 • Medline acil sağlık hizmeti alma imkanları
 • MİGROS dan yapacağınız 400 TL alış verişinize 25 TL kadar hediye para kazanma
 • Göz Gurup dan yapılacak harcamalara 300 TL kadar indirim kazanma imkanı
 • Tozzy Shop mağazalarından yapılacak harcamalarına %10 indirim
 • Yapı Kredi yayınları ve İnternet Mağazalarından yapılacak harcamalarınıza %10 indirim

Yapı Kredi bankasının emeklilere maaşlarını kendinden almaları durumunda sağladığı imkanların tümü bu şekildedir. Şimdi sıra geldi emekliye en yüksek promosyon parası veren 2 numaralı bankamızın hangisi olduğuna geçiyoruz. Emekli Olunca Yüksek Maaş Almanın 8 Önemli Yolları da 2. bankamızın hangisi olduğuna geçmeden göz atmanızı öneririm.

AKBANK Emekli Promosyon Parası Ödenesinde 2. Sıramızda Yer Almaktadır

Emekli maaşına en çok promosyon parası veren ikinci bankamız AKBANK’tır. Bankamız almış olduğunuz emekli maaşın miktarına göre sizlere 1.250 TL kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. 3 sene boyunca kalmanız durumunda AKBANK ayrıca emekli maaşınızı günü gelmeden 2 gün önce çekme avantajını da sizlere sağlamaktadır. AKBANK tarafından emekli maaşınızı almanız durumunda sağlanan ayrıcalıklar bunlarla da kalmamaktadır. Ayrıca aşağıdaki avantajlardan da yararlana bilirsiniz.

 • AKBANK şubelerinden öncelikli olarak işlem görme
 • Ayda iki defa yurt için bütün ATM üzerinden bedava para çekme
 • AKBANK Mobil bankacılık uygulaması üzerinden bedava EFT yapma.
 • Kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi kullana bilme. Maaşını 3 ayda bir alan emekliye üç ayda bir ödemeli düşük faizli kredi kullandırma imkanı. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da güncel faiz oranlarını bulabilir, nasıl çekebileceğinizi göre bilirsiniz.

Bankamızın aldığınız maaş miktarına göre vermiş olduğu promosyon parası ödemesi ise şu şekilde yer almaktadır.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 850 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.050 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.250 TL

Şekerbank Emekli Maaş Promosyonu En Çok Veren 3. Bankamız Oldu

Emekli maaş promosyonu en fazla veren 3. bankamız şuan için Şekerbank olmaktadır. Bankamı aldığınız maaş miktarına göre 1.200 TL kadar ödeme yapmaktadır. Şekerbank emekli maaşını kendinden alanlara sağladığı avantajlar sadece 1.200 TL ödeme ile de kalmadığını bilmenizi isterim. Bankamızın siz emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu diğer imkanlar ise şunlardır.

 1. Aidatsız olarak kredi kartı kullana bilirsiniz. 3 Bankaya Ait Aidatsız Kredi Kartları Hangileridir? de isterseniz farklı seçenekleri değerlendire bilirsiniz.
 2. 3 ayda bir ödemeli olarak bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilme
 3. Sınırsız olarak tüm bankalara para gönderebilme
 4. Düşük faiz oranlarıyla kredi çekebilme
 5. Şekerbank ATM üzerinden üst limit harici kredi çekebilirsiniz
 6. Diğer banka ATM üzerinden bedava para çekebilme
 7. Şerkerbank şubelerinden işlem yapma önceliği

sağlanmaktadır. Almış olduğun maaşlarınıza göre 200 TL alış veriş harcama bonus hariç verilen promosyon ödemesi miktarı ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 650 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 800 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.000 TL

Evet, Şekerbank tarafından sağlanan emekliler için tüm imkanlar bu şekildedir. Şimdi emeklilere en çok promosyon parası veren diğer bankamıza geçe biliriz.

Garanti BBVA Emekli Promosyon Ödemesi Oldukça Cazip

Garanti BBVA emekli maaş promosyon ödemelerinde oldukça iddialı bir bankamızdır. Emekli maaşınızın miktarına göre böylelikle Garanti BBVA dan 1.200 TL kadar promosyon parası alabilirsiniz. Bankamızın emekli maaş müşterilerine sağladığı imkanlar sadece bunla da kalmamaktadır. Onun yanı sıra düşük faiz oranlarıyla bireysel ihtiyaç kredisi de kullana bilme fırsatını sizlere sağlamaktadır. Bu faiz oranının kaç olduğuna geçmeden önce sizlere bankanın aldığınız maaş miktarına göre verdiği promosyon miktarının ne kadar olduğuna geçmek istiyorum.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 800 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.000 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.200 TL

Bankanın indirimli olarak emekli maaşı müşterilerine verdiği kredinin oranları ise şu şekildedir.

Bu Ay Emekli Maaş Müşterilerine Uyguladığı Faiz Oranı Aylık %1.39 Oranındadır
Miktar 12 Ay Vadeye Aylık Ödeme Toplam Maliyet
15.000 TL 1.387,57 TL 16.650,80 TL

Güncel olarak faiz oranlarını https://bit.ly/35XmRpm bu adresten bulabilirsiniz. Ayrıca, Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları dan yararlanarak yapacağınız harcamaları taksitlere böldüre bileceğinizi de hatırlatarak diğer bankamıza geçebiliriz.

Türkiye İş Bankasından Emekli Promosyon Ödemesi En Fazla 1.000 TL

Türkiye İş Bankası emekli maaşınızı 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü verenlere 1.000 TL kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. Bankamız promosyon parası haricinde emekli maaş müşterilerine başka haklarda sağlamaktadır. Bu hakların en başında göze çarpan ise Maximum kredi kartı aidatının olmamış olmasıdır. Onun haricinde Türkiye İş Bankası emekli maaş müşterilerine İşCep uygulaması üzerinden sınırsız havale gönderimi ve özel ödeme dönemli kredi sağlamaktadır. Emekli maaş miktarına göre bankanın vermiş olduğu promosyon ödemeleri ise şu aşağıda olduğu gibidir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 750 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 875 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.000 TL

Türkiye İş Bankasının vermiş olduğu promosyon ve diğer haklardan yararlanmak için emekli maaşını e-devlet üzerinden taşıyabilirsiniz.

Ziraat, HALKBANK ve VAKIFBANK Emekli Promosyon Parası Ne Kadar?

T.C. Ziraat Bankası ve HALKBANK ile Vakıfbank kamu bankalarını emekli promosyon parası miktarları ne kadar için tek bir başlık altında yer verdim. Bunun sebebi ise bu üç bankamızın emeklilere maaşlarını kendilerinden almaları durumunda vermiş olduğu promosyon ücretinin aynı olmasıdır. Bunun yanı sıra ayrıca, bu üç bankamız emekli maaş promosyon ödeme miktarları haricinde ekstradan bir ayrıcalık sağlamadığı için de böyle bir başlık atmak istedim. Bu açıklamayı yaptıktan sonra artık Ziraat ve Türkiye Halk Bankası ile Vakıflar bankasının emeklilere sağladığı promosyon ücretinin kaç TL olduğuna geçebiliriz.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Tutarı
1.499 TL kadar maaş alanlar için 500 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası emekli maaşı alanlara 625 TL
2.500 TL üzeri emekli maaşı alanlar 750 TL

Bu bankalarımızın her ne kadarda emekli promosyon ödeme sayfalarında yer almıyor olmasa da Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor! da sizin de göreceğiniz gibi düşük faizli olarak kredi imkanı sağladığını bilmenizi isterim.

"Emekliye En Fazla Promosyon Parası Hangi Banka Veriyor?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Emekliye En Fazla Promosyon Parası Hangi Banka Veriyor?" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net