KOSGEB Kredi

Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 BankaEmeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka

Başta 2020’da PTT ve Ziraat bankası ve Vakıfbank  olmak üzere SGK veya BAĞ-KUR yada emekli sandığından veyahutta malulen emekli olanlar için 2020 yılında düzenlemiş olduğu kampanyalar ile maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Emeklilere sıfır faizli olarak ihtiyaç kredisi kredisi veren tüm bankaları ve bunun yanı sıra devletin müjde olarak vermiş olduğu promosyonları en güncel şekilde videolu haber olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca yine yaşlı sınıfında olduklarından ötürü kredi çekemeyenler için 75 veya 80 yaş üstündeki teyze ve amcalarımızı da unutmadık. Sizlerinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek olan bankalar bu sayfada.

Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası 2020’da Veriyor Mu?

Hemen hemen tüm bankalar belli günlere özel olarak tüm vatandaşlara 0 faizli olarak az rakamlarda da olsa kredi imkanı sağlamaktadır. Emekliler büyük bir çoğunluk olduğu için (yaklaşık olarak 11 milyon 600 bin) bankalar bu büyük kitleyi kendi müşterileri yapabilmek adına ise hediye paralardan tutunda faizsiz kredi imkanları dahil sunmaktadır. Kısa bir süre önce hatırlayacağınız gibi emekli maaşını bankamıza taşıyana şu kadar para bu kadar hediye diye bir çok kampanyalar duymuşsunuzdur. Bu kampanyalar hala bile devam etmektedir. En son Denizbank anneme emekli maaşını kendilerinden aldığı için 300 TL hediye parayı tek seferde verdi. Bunun yanı sıra başta Ziraat bankası ve Vakıf bank dahil olmak üzere Fibabanka da yine bu büyük kitleyi maaş müşterisi yapabilmek adına çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Yine devlet tarafından her sene belli aylarda düzenlenen emekli maaşının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanları sağlanmaktadır. Bu yıl yani 20120 yılında bu miktar 50.000 TL kadar belirlenmiştir.

Fibabanka 3.000 TL 18 ay vadeli 0 faizli kredi

Dediğimiz gibi emeklilere veya diğer vatandaşlara faizsiz olarak verilecek olan bu kredi olanaklarından yararlanmak için kampanyaları sürekli olarak takip etmelisiniz. Şuan için 3.000 TL gibi bir rakamı hiç faiz ödemeden kullanmak isteyenler için bu imkanı Fibabanka vermektedir. 12 ay ve 18 ay geri ödeme vadeleri ile sunmuş olduğu bu kredi imkanlarından yararlanacak olan emekliler sadece belirli bir miktarda işlem ücreti ve sigorta bedeli ile ödeyeceklerdir. Yine buna göre;

 • Üç bin TL (3.000) krediyi sıfır faizli olarak 18 ay yani 1 yıl 6 ay geri ödemeli çekmek isteyenler toplam üç yüz kırk beş TL bir kesinti ile karşılaşılacaktır.
 • Üç bin TL krediyi (3.000) bir yıl yani 12 ay olarak geri ödemek isteyen emekliler ise 345 TL kesintiyi kullanacakları krediden kesilmesini kabul etmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı hesaplama tablosu

Emekliye Faizsiz Kredi 2020’de 1.000 TL Denizbank’dan!

Denizbank bin TL (1.000) ihtiyacı olana tamamen sıfır faizli ve sıkı durun hiç dosya + sigorta masrafı almaksızın vermektedir. Sadece banka tarafından açacağınız mevduat hesabına iki adet otomatik ödeme talimatı vermeniz ile bu parayı anında alabilirsiniz. Kendine müşteri kazanmak adına oluşturmuş olduğu bu kampanyanın detayları ise;

 1. Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarını 12 boyunca sabit olarak ödemeniz gerekmektedir. Yani otomatik ödeme talimatlarını kredi taksitleri geri bitene kadar bozmayacaksınız.
 2. Daha önce şayet Denizbank’a otomatik ödeme talimatı vermişseniz, aynı ödemeleri tekrardan vermezsiniz.
 3. Bir kişi sadece faizsiz kredi imkanlarından 1 defa faydalanabilir.

Bu arada 12 ay boyunca 1.000 TL ‘nin geri ödemesi sabit 83 TL dir. Facebook dan da başvuru kabul eden bankanın özel avantajlarından geç kalmadan istifade edin derim.

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

45.000 Bin Liraya Kadar Emeklilere Düşük Faizli Kredi İmkanı

Bir çok banka emeklilere en az %0.10 da düşük faizler ile kredi olanağı sağlamaktadır. Diğer bireysel müşterilerine göre düşük faiz uygulayan bankalar ve bu bankaların kredi faiz oran tablosunu aşağıda sizler de görebilirsiniz. Ayrıca bu bankalar içinde sizlere en uygun kredi imkanı sağlayan bankanın kredi hesaplamasını da sizler için şu şekilde gerçekleştirdik.

 • Bu ay emeklilere en düşük faizli kredi imkanı sağlayan bankası Ziraat bankası. Banka maaşlarını kendiden alan müşterilerine aylık 🙌 %1.18 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır.
  • Bu da 20.000 TL için 60 ay vadeli kullanacaklar da aylık taksit ödemesi 496,97 TL anlamına gelmektedir. Toplam ise size yansıyacağı miktar ise 29.817,91 TL olacaktır.
 • Halk Bankası’da yine uygun faiz oranları emeklilere özel kredi kullandırmaktadır. Bu ay için emekliye %0,08 faiz indirimi ile %1.18 faiz uygulayan banka bir diğer bankamızdır.
  • 45.000 Lira kullanacaklar için 60 ay vadeli aylık 1.118,17 TL ödeme çıkarmaktadır.
 • Özel banka tercihinde bulunacaklar için ise  QNB Finansbank kredi faiz oranları’da çok cazip. Kredinin faiz oranı aylık %1.07 dur.
  • 10.000 lira 12 ay vadeli 904,51 TL olacaktır, toplam geri ödeme miktarı ise 10.854,17 TL olur. 18 ay için ise ödeme planınız aylık 625,77 TL den olmaktadır.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor! da size özel teklifleri değerlendirmeden bir tercih de bulunmamanızı tavsiye ederim."Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka" - 14 YORUM
 1. blank Semra huyluer dedi ki:

  Yapılandırma kredisi kullanmak istiyorum

 2. blank Şehmus belindir dedi ki:

  Emekli dilekcemi verdim sonuç bekliyorum maaşımın on katını çekmek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkür ederim

 3. blank kemal dedi ki:

  babam 1939 doğumlu emekli ziraat bankasından maaş alıyor 15000 tl kredi cekebilirmi

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Yaş hattinden dolayı çekemez.

KOSGEBKredi.net