Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka

Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka
3 Mart 2016 tarihinde eklendi, 58.256 kez okundu.


Başta PTT ve Ziraat bankası ve Vakıfbank  olmak üzere SGK veya BAĞ-KUR yada emekli sandığından veyahutta malulen emekli olanlar için 2019 yılında düzenlemiş olduğu kampanyalar ile maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Emeklilere sıfır faizli olarak ihtiyaç kredisi kredisi veren tüm bankaları ve bunun yanı sıra devletin müjde olarak vermiş olduğu promosyonları en güncel şekilde videolu haber olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca yine yaşlı sınıfında olduklarından ötürü kredi çekemeyenler için 75 veya 80 yaş üstündeki teyze ve amcalarımızı da unutmadık. Sizlerinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek olan bankalar bu sayfada.

Faizsiz kredi 2019 başvuruları hakkında bilgilendirme

Hemen hemen tüm bankalar belli günlere özel olarak tüm vatandaşlara 0 faizli olarak az rakamlarda da olsa kredi imkanı sağlamaktadır. Emekliler büyük bir çoğunluk olduğu için ( yaklaşık olarak 11 milyon 600 bin ) bankalar bu büyük kitleyi kendi müşterileri yapabilmek adına ise hediye paralardan tutunda faizsiz kredi imkanları dahil sunmaktadır. Kısa bir süre önce hatırlayacağınız gibi emekli maaşını bankamıza taşıyana şu kadar para bu kadar hediye diye bir çok kampanyalar duymuşsunuzdur. Bu kampanyalar hala bile devam etmektedir. En son Denizbank anneme emekli maaşını kendilerinden aldığı için 300 TL hediye parayı tek seferde verdi. Bunun yanı sıra başta Ziraat bankası ve Vakıf bank dahil olmak üzere Fibabanka da yine bu büyük kitleyi maaş müşterisi yapabilmek adına çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Yine devlet tarafından her sene belli aylarda düzenlenen emekli maaşının 10 katına kadar faizsiz kredi imkanları sağlanmaktadır. Bu yıl yani 2019 yılında bu miktar 45.000 TL kadar belirlenmiştir.

Fibabanka 3.000 TL 18 ay vadeli 0 faizli kredi

Dediğimiz gibi emeklilere veya diğer vatandaşlara faizsiz olarak verilecek olan bu kredi olanaklarından yararlanmak için kampanyaları sürekli olarak takip etmelisiniz. Şuan için 3.000 TL gibi bir rakamı hiç faiz ödemeden kullanmak isteyenler için bu imkanı Fibabanka vermektedir. 12 ay ve 18 ay geri ödeme vadeleri ile sunmuş olduğu bu kredi imkanlarından yararlanacak olan emekliler sadece belirli bir miktarda işlem ücreti ve sigorta bedeli ile ödeyeceklerdir. Yine buna göre;

 • Üç bin TL ( 3.000 ) krediyi sıfır faizli olarak 18 ay yani 1 yıl 6 ay geri ödemeli çekmek isteyenler toplam üç yüz kırk beş TL ( 465 TL ) bir kesinti ile karşılaşılacaktır.
 • Üç bin TL krediyi ( 3.000 ) bir yıl yani 12 ay olarak geri ödemek isteyen emekliler ise 345 TL kesintiyi kullanacakları krediden kesilmesini kabul etmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı hesaplama tablosu https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/faiz-ucret-ve-komisyonlar/faiz-oranlari/bireysel-kredi-faiz-oranlari/ihtiyac-kredisi.aspx

1.000 TL kredi bana yeter diyen emekliler lütfen buraya!

Denizbank bin TL ( 1.000 ) ihtiyacı olana tamamen sıfır faizli ve sıkı durun hiç dosya + sigorta masrafı almaksızın vermektedir. Sadece banka tarafından açacağınız mevduat hesabına iki adet otomatik ödeme talimatı vermeniz ile bu parayı anında alabilirsiniz. Kendine müşteri kazanmak adına oluşturmuş olduğu bu kampanyanın detayları ise; 1.  Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarını 12 boyunca sabit olarak ödemeniz gerekmektedir. Yani otomatik ödeme talimatlarını kredi taksitleri geri bitene kadar bozmayacaksınız.
 2. Daha önce şayet Denizbank’a otomatik ödeme talimatı vermişseniz, aynı ödemeleri tekrardan vermezsiniz.
 3. Bir kişi sadece faizsiz kredi imkanlarından 1 defa faydalanabilir.

Bu arada 12 ay boyunca 1.000 TL nin geri ödemesi sabit 83 TL dir. Facebook dan da başvuru kabul eden bankanın özel avantajlarından geç kalmadan istifade edin derim.

Yaşlılara kredi veren bankalar hangileridir ?

Yaş artık kemale erse de istekler bitmedi bitmeyecek gibi de gözükmekte dimi? Önceleri sadece kendi ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi taleplerinde bulunurken sonra çocuk daha sonraları ise torunlara destek olabilmek için para ihtiyaçları doğmaktadır. Kimilerimiz ise yaşın verdiği sıkıntılardan dolayı sağlık harcamalarımız için para ihtiyacı duymaktayız. Yaş ilerledikçe hayat biraz daha zorlaşmaktadır. Bir de bankaların kredi çekmek için 65 veya 75 yaş sınırlamaları koymaları yok mu! bu siz emeklilerimizi daha da zora sokmaktadır. Bu başlığı 1 ocak 2019 tarihinde sizden gelen bir soruya cevap olması adına oluşturdum aslında. Sorunun cevabı olması istinaden size 82 yaşına kadar kredi veren bir kurumdan bahsedeceğim. O kurum aslında hepimizce tanındık bir kurum PTT! evet yanlış duymadınız PTT kullanacağınız kredinin vadesinin 83 yaşınızı geçmeyecek şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Yani 80 yaşınızda 3 yıl geri ödemeli olarak krediyi kefilsiz, evraksız PTT den kullanabilirsiniz. 60.000 TL kadar olan kredinizi emekli maaşınızı PTT den almanız kaydı ile anında kredi kullanabilirsiniz! Kredinin faiz oranları ve geri ödeme tablosu BURADA yer almaktadır.

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

Emeklilere maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi veren 5 banka

45.000 Bin liraya kadar emeklilere faizsiz kredi

Emekli olan vatandaşlarımıza devlet faiz desteği sağlayarak maaşların 10 katına kadar faizsiz kredi imkanları sağlamaktadır. Bu imkanların finansmanını ise Ziraat bankası yapmaktadır. Hangi bankadan emekli maaşı alırsanız alın Ziraat bankasına başvuru yapmanız durumunda mevcut maaşınızın 10 katını 45.000 lirayı geçmeyecek şekilde alabilirsiniz. Geri ödemeleri aylık eşit taksitli olan emekli kredilerinde en fazla 36 aya kadar taksit olanakları geçerlidir. Başka bir bankada aktif krediniz olsa bile yapılandırma yaparak bu imkanlardan kolayca yararlana bilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan Devlet hibe destekli traktör kredisi en az yüzde 70 destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Emeklilere Maaşların 10 Katı Faizsiz Kredi Veren 5 Banka Konusuna 37 Yorum Yapıldı
 1. Suat dedi ki:

  Babam kanserden malulen emekli oldu ne kadar kredi alir

  1. Admin dedi ki:

   Kredi notu değerine ve bağlanan maaşa göre değişir. Bu bilgileri bizlere verir iseniz ortalama bir rakam çıkarırız.

 2. nursel ercan dedi ki:

  ACIL kredi sirket, kredi 5000-20milyon tl, simdi eposta; MEHTAPBAY244@GMAIL.COM

 3. steve dedi ki:

  Acilen bir krediye ihtiyacınız var mı?
  email:stevewestonloanfirm@gmail.com

 4. Emre dedi ki:

  Babam emekli evi var evin üstüne faizsiz ev kredisi cekebiliyormuyuz hemen böyle birşey varmı gercekten

 5. Mahmut dedi ki:

  18 yasindayim ihtiyac kredisi cekmek istiyorum fakat kredi vermiyorlar fakat ptt den yas siniri var mi

  1. Admin dedi ki:

   PTT 83 yaşına kadar kredi veren tek bankadır. Yalnız sizin yaşınızın yanı sıra gelir belgeniz de istenilecek tir. Muhtemelen kredi ondan vermiyorlardır.

 6. TULAY TULAY dedi ki:

  EŞİM BİR KAMU BANKASINDA AVUKATLIK OLAN KARTININ BORCUNUN TAMAMINI 9 AY ÖNCE KAPATTI AMA HALA SİCİLİNDE GÖRÜNÜYOR SİCİL AFFI YASALLAŞTIMI YANİ EŞİM BANKA KREDİSİNE BAŞVURABİLİRMİ SAYGILARIMLA

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba TULAY hanım, sicili bir kere bozulan kişi 5 yıl boyunca bunun bedeli ödemek zorundadır. Ama sicil affı kapsamında bu süreyi beklemek zorunda değildir. Yasalaşmasına rağmen tam olarak bankalarca yürürlüğe sokulmadı. Aldığımız duyumlara göre 1 mart 2017

 7. salih dedi ki:

  slm ..bagkur emeklısıyım yasım 75 oldu zırrat bankasından kredı cekme ıstedım yanlız yas sınırından dolayı vermedıler nasıl yapmam lazım yardımclı olursanızcok ıyı olur saygılar ..

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Salih amcam, size tavsiyemiz maaşınızı PTT ye taşıyarak oradan kredi başvurusunda bulunmanız dır. PTT şuan 4 yıl vadeli olarak 79 yaşına kadar kredi emeklilere vermektedir. Siz 8 yıl vadeli olarak PTT emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi http://ptt.gov.tr/ptt/#!ptt_ptt_kredi_islemleri bu adresde yer almaktadır. Saygılarımla..

 8. Fiko dedi ki:

  Ne deyyolar gardas okuyan varmi virin cano sizde emeklinin faizsiz kiredisini danim niye vermeyyononuz hi bak onlarda size oy vermez li virin olecegiz bekliye bekliye deyyolar ha bakiveren virin bakayyum

 9. RUKİYE NAZ dedi ki:

  Emekli olup sevinemeyen olarak artık isyan ediyorum yeter yeter artık maaşın 3 katı avansını, promasyon ve sicil affı beklemekten öleceğiz

  1. Admin dedi ki:

   Rukiye hanım sicil affı şuan sadece resmi gazete yayımlanması promosyon parası için ise şubat ve mart ayını beklemeniz kaldı..

 10. kadir dedi ki:

  ben aktif bankdan kıredi cektim komusyoncu aracılığıyla aktikbank cok fazla faiz eklediği icin başka bankadan kıredi cekmek istiyorum 20 tl emekliyim calışıyorum hangi bankadan kıredi alabilirimm

 11. Yener ural dedi ki:

  BEN KALP HASTASI.SEKER.ASIRI TANSIYON.SOL KALCADA PERTES YURUMA ENGELLI.TUTUNMADAN YADA DESTEKSIZ GEZEMIYORUM.KESIN YANIMDA ILI KISI OLMASI.GEREKIYOR.KOLTUK DEYENEYI KULLANAMIYORUM UZERINE DUSUYORUM…ERZURUM.RIZE.ARDAHAN TRABZON.FAKULTELERINE. 9 AY GEZIP TEDAVI ARADIM .OLMADI TEDAVI GOREMEDIM. DIYABETLI HASTALARDA BULUNURMUS.% 87 rapor verdiler.COK BORCS GIRDIM.AKULU ARABA VERIRMI DEVLET. BUNA RAGMEN.RAPORDA AGIR OZURLU DEMIYOR. BAKIM PARASIDE ALAMIYORUM…BIR HSYIR SEVER. AKULU ARABA VERIRMI.?.BANKAYADA BORCUM VAR.EVIM YANDI HIC DEVLETTEN YARDIM ALMADIM.BANA KIM YSRDIM EDER.CEVAPLARSANIZ COK MEMNUN EDRSINIZ.ALLAH RAZI OLSUN.SAGOLUN

 12. F iko dedi ki:

  Hani nirde yalan dolan virsana faizsiz kirediyi vermezler kendilerine kalmaz diye korkarlar cunku deveyi hamudu ile yutuyorlaf

  1. Admin dedi ki:

   Lütfen belirtilen bankalara başvurunuzu yapınız.

 13. Selahattin ÇAKIR dedi ki:

  Ben Bursa’dan yazıyorum Ben %95 Kronik Böbrek yetmezliğinden
  raporluyum 3’ayda bir 1600 TL. alıyorum .Postaneden aldığım bu maaş
  üzerinden 5000 TL.ye ihtiyacım var.Bu şekilde ihtiyaç kredisi çekebilirmiyim.BANA EN KISA ZAMANDA OLUMLU VE OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.
  GSM:0.542 290 21 11

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba, PTT size kredi verecektir.

 14. şevket sinan yalçın dedi ki:

  ssk emeklisiyim maaşımı ptt den almaktayım. başka bankaya taşıma imkanı yok çünkü kredi almıştım bitmeden taşınmıyor.
  ptt bank olduğuna göre, biz maaşımızı ptt den alanlar promosyon ödemesi alacaktır değil mi?
  teşekkürler

 15. Ömer dedi ki:

  Neyi bekliyolar bir kıredi verecekler kac ay oldu vereceklerse verainler artık sabir taşı çatlayacak bi söz verdiniz en kısa zamanda yerine getirin

 16. emine demir dedi ki:

  Ya milleti oyaliyorlar bunların birsey yapacağı yok bir para verecekler kırk dereden su getiriyorlar zamanını bile net söylemiyorlar.yalan cunku

 17. engin dedi ki:

  Yalancının. başlarım sizin pembe tablonun içine..bak kardesim.emekliyle dalga geçilmez.

 18. engin dedi ki:

  Yalancının. başlarım sizin pembe tablonun

 19. Mustafa. Yılmaz dedi ki:

  Daha önce kobifinans aracılığıyla kredi alan varmı

 20. Mustafa. Yılmaz dedi ki:

  Ben Mustafa başvurdum onaylandı dediler kargoyla evraklar gelecekmiş tam. Detayını öğrenmek istiyorum

 21. feride dedi ki:

  selam maaşın on katı faizsiz geri ödemeli vakit kaybetmeden çıkarsa çok güzel olur emekliler biraz soluk alırlar harika bir girişim olur

 22. feride dedi ki:

  selamlar bir an evvel olsa çok iyi olur maaşın on katı kredi icrası dahi olsa verilip bir sene sonra ödense cuk oturur emekliler biraz rahat eder çok sıkntıda millet harika olur hemen en kısa zamanda olursa çok harika olur bekliyoruz desteklerinizi

 23. Barry dedi ki:

  Faiz almayıp kredi çeken kisiye sigorta yaptırırlar yaştan dolayı sigorta parası yuksek olur kredi 3 yıl olsa sigorta 900 TL olsa 900×3= 2.700 TL gençlerde 150 civarı alıyorlar 150×3=450 TL hesap ortada

 24. ayşe dedi ki:

  inşaallah bir an önce sonuçlanır…

 25. Ahmet dedi ki:

  Lütfen bilgisi olan varsa burda paylaşalım hepimiz bekliyoruz

 26. Mehmet kenanoglu dedi ki:

  İnsanları boş yere umutlanmaya düşürmeyin kendi keyf ve rahatınızı bırakın nasıl ay sonu gelecek diye düşünenlerle ilgilenin ya var olun yada yok çıktı çıkacak yarın ne bu dalga geçecek başka kişileri bulun ben şahsım olarak güvenmiyorum

 27. Selçuk oral dedi ki:

  1 hazirana geldik bekliyoruz bekleriz genede çok güzel ve sevindirici bir plan halkın sesini duyuyor iktidardakiler allah zeval vermesin devletimize

 28. ismet dedi ki:

  Emeklilere faizsiz krediyi nezaman vereceksiniz?Söz vermiştiniz…

 29. necip dedi ki:

  bir yildir bekliyoz ins. bi an evvel cikartirlar

 30. Mehmet IRGAT dedi ki:

  Emeklilere faizsiz bir yıl geri ödemesiz kredi ne zaman verilecek .

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
Devlet hibe destekli traktör kredisi
Devlet hibe destekli traktör kredisi en az yüzde 70 destek

Çiftçilikte en çok ihtiyaç duyulan tarım aracı kesinlik ile traktördür. İster çiftçimiz hayvancılık ile uğraşsın isterse sadece örtü üstü yada...

Kapat