KOSGEB Kredi

Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 TüyoEmeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo

12 milyonun üzerinde bir emekli kitlesine sahip olan ülkemiz de bankaların promosyonları sürekli artmaktadır. Özellik ile düşük faizli 60 ay maaşlarınıza göre 48.000 TL kadar kredi almak istiyorsanız size 2 çok önemli tüyo vereceğim. Bankalara göre %0.40 varan özel faiz indirimi imkanların dan sizlerle paylaşacağım bu metotlar sayesinden yararlanabileceksiniz. 2019 da halen uygulana devlet ve özel bankalar tarafından bu uygulamayı eminim ki bir çoğunuzun haberi dahi yok.!

Emeklilere Kredi Müjdesi Burada!

Bankaların nerede ise tamamı emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankalar bu imkanları emeklilere 2 şekilde sağlamaktadır. Bankalarca sağlanan bu 2 imkanda yer alan kredinin faiz oranları ise ciddi bir şekilde düşmektedir. Doğrusu 5 yıldır finansman sektöründe araştırma yapan biri olarak ben dahi bu oranları görünce şaşırdım. Bankalar tarafından emeklilere özel düşük faizli kredi imkanları;

 1. Maaşlarını ihtiyaç kredisi kullanacağı bankalardan alanlar
 2. Emekli maaşını kredi kullanmak istediği bankaya nakil edenler

evet, bu iki seçenek üzerinden mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %0.10 en fazla ise %0.40 varan faiz indirimlerinden yararlana bilirsiniz. Şimdi emeklilere sağlanan bu 2 imkanı biraz derinleştirelim.

Emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi almanın yolları

Emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi almanın yolları

Maaşlarını kredi kullanacağınız bankadan alanlara sağlanan imkanlar

Emeklilerin belkide en çok tercih ettiği kredi kullanma yöntemi maaşlarını aldıkları bankaları tercih etmesidir. Bu emeklilere ne gibi bir avantaj sağlar derseniz.

 • Bir çok formalite evraklardan uğraşmak zorunda kalmazsınız
 • Mevcut kredi faiz oranlarına göre en az %0.10 daha düşük faizlerden istifa ederseniz.
 • Nakit ihtiyacınızı en hızlı şekilde erişim sağlarsınız.

Bankalar tarafından sağlanan bu ayrıcalıklar dan doğrusu benim haberim vardı. Bugün yinede sizler için bir araştırma yaparak bunu teyit ettim. Bunu teyit etmek için ise annem emekli maaşını Denizbank ‘dan aldığı için orasını tercih ettim.

 • Bankanın normal de müşterilerine uygulamış olduğu kredi faiz oranından %0.20 daha düşük seviyelerde emekli maaşını alanlara kredi imkanı sağladığını bir zat kendim şahit oldum. Normal de kredi faiz oranı %1.69 iken emekli maaşını Denizbank ‘dan anneme bankanın uygulamış olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı tam %1.39 ‘du. Arada kocaman %0.30 bir faiz farkı bulunuyor.! Ancak bu faiz indirim oranı her neden ise beni tatmin etmeyerek biraz daha araştırma yaptım. Karşıma çıkan ise gerçekten dudak uçuklatıcıydı.! Normal de %1.69 olan ihtiyaç kredisinin faiz oranı birden %1.44 oranlarına düştü.! Nasıl mı ? bu da 2. tüyo muzda..

Emekli maaşlarını nakil edenlere inanılmaz indirimli ihtiyaç kredisi fırsatı!

Normal ihtiyaç kredisi faiz oranlarına nazaran %0.80 daha düşük faizler ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler bu tüyo sizlere can olacak kan olacak. 🙂 Bana inanmayanlar şimdiden söylüyorum gidip bunu bankalardan teyit ettire bilirsiniz.! Ayrıca her ne kadarda ihtiyaç kredisinin faiz oranları zaman ile değişmiş olsa da uygulan indirim oranları çok fazla değişmeyecektir.

Şayet emekli maaş aldığınız bankayı değiştirir seniz %0.80 varan düşük faizler ile kredi bankalardan kullana bilirsiniz. Evet, çok doğru duydunuz. Hemen bu orandaki faiz hesaplamasını yapalım.

 • 10.000 TL kredinizi %1,44 dan kullanırsanız 60 ay boyunca ödemeniz 269.05 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğiniz miktar 16,143.04 TL
 • 20 bin TL kullanırsanız ise 538.10 TL ödemeniz olur.
 • 30 bin lira için ise aylık taksit miktarınız 807.15 toplam ödenecek miktar 48,429.12 TL olacaktır.

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar ise emekli maaşlarını kendisinden alan müşterilerine yine düşük faizli olarak kredi imkanları sağlamaktadır. Özellik ile kamu bankaları bu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendiren bankalar arasında gelir. Günümüzde tüm emeklilere düşük faizli kredi veren bankalar ise;

 • Ziraat bankası %1.17
 • Vakıfbank %1.17
 • Halk Bankası %1.19
 • Şekerbank %1.25 oranında Aralık ayı için faiz uygulamaktadır. ( Maaş taşınması halinde )

Lütfen.! Unutmayınız ki, her ne kadarda kredi faiz oranları zaman içinde değişiklik gösterse de size uygulanan kredi faiz oranlarında çok fazla bir değişiklik olmayacaktır.! Ayrıca bankalara göre indirim oranlarında değişiklikler de gözükebilir.!

Emekliye Kredi Halkbank Üzerinden İndirimli Veriliyor!

Halkbank bir çok krediyi tüketicilerine sağlamaktadır. Bu ihtiyaç kredisi paketleri ise şunlardır.

 1. Hızlı Kredi
 2. Maaşını Halkbank’dan Alanlara Özel
 3. Kamu Çalışanlarına Özel
 4. Özel Sektör Çalışanlarına Özel
 5. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Bunların içinde ” Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ” paketi sayesinde düşük faizler ile emekliler ayrıcalık kredi kullanabilir. Emekli maaşınızı Halkbank’dan almasanız dahi bu olanaklardan rahatlık ile istifade edebilirsiniz. ” Hızlı Kredi ” olanağına göre çok daha düşük faizli olarak kredi kullanacak olan emeklilerimizin bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim.

 • Normalde Hızlı Kredi faiz oranı %1.35 oranında iken emeklilere sunulan ” Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi faiz oranı ise sadece 📈 Aralık ayı için bu oran sadece %1.19 ‘dur.
 • 10.000 TL * 12 = 912,69 TL olur, * 24 = 495,08 TL olacaktır. 36 ay için ise bu aylık ödemeniz 357,20 TL olacaktır.
 • 15.000 TL için 36 ay aylık ödemeniz 535,81 TL olacaktır. 48 ay için ise aylık ödemeniz 433,88 TL olur.
 • 25.000 TL için en üst vade olan 60 ay ödemeniz 623,14 TL olacaktır.

Bu avantajlar ile kredi kullanmak isteyen emekliler hesaplama ve başvurularını BURADAN sağlaya bilirler.

"Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net