KOSGEB Kredi

Ek İş Arayan Bayanlara Harika Bir Teklifimiz Var!Ek İş Arayan Bayanlara Harika Bir Teklifimiz Var!

Artık ne yazık ki evlere çift maaşlar da yetmez oldu. Gün geçtikçe de üzülerek söylemem gerekir ki artan masraflarınızı karşılayamıyor olacaksınız. Bu neden ile iyi bir ek iş herkes için en iyi çözüm yollarından bir tanesi olacaktır. Ev hanımları sizler için süper bir teklifimiz var. Şayet, bizim ile çalışmaya başlar iseniz sizlere söz veriyoruz ki maddi ve sosyal olarak çok fazlası ile rahatlayacaksınız.  Tamamen bayanların kolaylık ile yapabileceği bu işe şayet benim ile birlikte bu işte varım bende derseniz sizinde aylık kazancınız en az 5.000 TL olacaktır. Bu kadar iddialı konuşuyorum. Hatta o kadar iddialıyım ki bu iş için size bir video çekeceğim üstüne üstelik birde kendi şahsıma ait birde iletişim numaramı ilk defa paylaşacağım. Artık kararı siz vereceksiniz, ya aynı yaşantınıza devam edeceksiniz yada hayatınızı değiştirmek için kendinize bir şans vereceksiniz.!

Çok Para Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı✅

Bayanlar artık ticaret gün şartları değişmesi ile bam başka dallara uzanmaya başlamıştır. Doğru ticaret yaparsanız ve bunun ile birlikte doğru ürün ile firma seçimini yaparsanız sizin ile birlikte çok para kazanmaya devam edebiliriz. Peki ne iş yapmalısınız ki gerçekten çok para kazana bilmelisiniz.? Hangi firma ile çalışmalısınız ki emekleriniz boşa gitmesin ? İşte tüm bu soruların cevaplarını sizler ile 6 yıllık deneyimim sonrasında paylaşacağım. Sonrasın da ise şayet bana ” EVET ” derseniz sizlerde bir çok ev hanımı gibi çok kazananlar arasında yerinizi alacaksınız.😉 Gelin şimdi isterseniz dünya genelinde ticaret nasıl dönüyor bir bunu ele alalım. Sizlerden tek ricam lütfen çok para kazanmak için gideceğimiz bu yolda bütün içeriği dikkatli bir şekilde okumanızdır. Bunu aynı bir sinema filmi gibi düşünün lütfen, şayet bir paragrafını atlar iseniz kesinlik ile konuyu anlayamayacaksınız. Bu neden ile anlamadığınız konular var ise yeniden okuyunuz. Hatta beni arayarak anlamadığınız noktaları’da çekinmeden sora bilirsiniz. Neticede ben bu projeye 6 senelik deneyimimden sonra dahil oldum. Ve ben buna hayatımın projesi diyorum.!

Dünyadaki Ticaret Sistemi 3 Kısımda Toplanır.!

Para kazanmak istiyorsanız mutlaka bir ticari yapının içinde yer almanız gerekir. Şayet ben sabit bir maaş ile çalışan işçi, memur kesimi olmak istemiyorum herhangi bir bağlılığa boyun eğmeyeceğim diyorsanız mutlaka para kazanmak için ticaret yapmalısınız. Haksız mıyım? Dünya gelenindeki bu 3 ticari yapı ise şu şekildedir.

 1. Klasik Pazarlama Sistemi: Yani bir ürünü fabrika üretir, ürettiği bu ürünü önce bölge toptancılarına sevk eder, oradan il bayiliklerine gider, daha sonra ilçe toptancısına gider ve son olarak anlaşmış olduğu market yada bakkaliyeler bu ürünler ulaşır. Daha sonra ise 1 TL üretilen ürün nihai tüketiciye 5 TL mal olur. Biz bu ticari yapıya klasik ticaret diyoruz. Burada kazananlar ticari sistemin içerisinde çok büyük sermayeler ile yer alan kişilerdir. Rekabet olarak ise diğer ticari yapılara göre artık çok daha güçsüz bir hale gelmiştir.
 2. e-Ticaret Sistemi: Günümüzde üretici ile müşteriyi daha hızlı bir şekilde buluşturan bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde üretici + aracı İnternet sitesi kazanan olur. Klasik ticarete göre tüketiciye ürünler daha ucuz bir şekilde ulaşır. Bu sistemdeki en büyük eksiklik ise tüketicinin İnternet sitesine olan güven eksikliği + görülmeden alınan ürün.
 3. Yeni Nesil Ticaret Sistemi: Bu sistem bizim sizlere önerdiğimiz ticaret sistemidir. Bir düşünsenize! ürünler müşteriye hem ucuz hemde gösterilerek ulaşıyor.! Üstüne üstelik bu sayede ” Klasik Pazarlama ” ve ” e-Ticaret Sistemi ” üzerinden yapılan giderlerin sizlerin cebine gireceğini bir düşünsenize.! Ben inanın aylık olarak kazanacağınız gelirleri tahmin bile edemiyorum.

O zaman bizim ticaret yapacağımız sistem kesinlik ile ” Yeni Nesil Ticaret Sistemi ” üstelik bu sistemde yer alıp para kazanmak için çok bir yatırım yapmanıza dahi gerek yoktur.! Ama gelin ilk olarak ” Yeni Nesil Ticaret Sistemi ” dünya genelinde nasıl işliyor bir bundan bahsedelim.

Yeni Nesil Ticaret Sistemi Nedir ?

Aslında dünya genelinde 60 senedir var olan bir sistem. Türkiye’de oldukça uzun süredir kendini gösteren bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde detaylar çok önemlidir. Detaylara dikkat ederseniz eğer ciddi gelirlere sahip olmak çok kolay. Yeni nesil ticaret sisteminde işlev aşağıdaki olduğu şekildeki gibi işler.

Sizinde gördüğünüz gibi ürünü herhangi bir üretici tarafından üretilir ve tüketiciye doğrudan aradaki aracılar tarafından düşük maliyete ulaştırılır. Böylece arada yer alan ” Klasik Ticaret Sistemi ” deki

✔ TOPTANCI

✔ PERAKENDE

maliyetleri olan %60 oranındaki maliyet sizlere yani aracılara aktarılır. Bu oran küçümsemeyecek kadar büyüktür. Düşünseniz 100 TL bir üründen doğan nerede ise 60 TL kazanç sizin olacak.!

👉 Unutmayın.! Ürün her ne kadar harika olur ise olsun şayet üretici bunu pazarlayamaz ise gelir elde edemez. Bu neden ile bizlere ihtiyacı vardır.!

Şimdi değerli ev hanımları doğru ürün ve doğru firma ile bizim ile çalışıp bu gelirden üstünüze düşen payı almak istiyor musunuz. ? Şayet sorumuzun cevabı ” EVET ” ise sizlere benimde liderliğini yaptığım bir iş teklifinde bulunacağım. Ama bu teklifi yapmadan önce sizlere iki sorum olacak.?

 1. Gerçekten hayatınızı maddi ve sosyal bakımdan değiştirmek istiyor musunuz?
 2. Aylık olarak geliriniz 12 ay sonunda en kötü ihtimal ile kaç TL olur ise benim ile çalışırsınız ?

Eğer ilk sorumun cevabı ” EVET ” ve ikinci sorunun cevabını da benim biraz sonra paylaşacağım kazanç planında en kötü ihtimal ile sizin aklınızdaki rakamdan fazla ise beni mutlaka arayın.!

Özellik İle Bayanım Ek İş Arıyorum Diyorsanız Size Teklifimiz Var. ?

Hem çok basit hemde çok zor bir para kazanma yöntemidir. Eğer ki;

 1. Doğru ve güçlü takımda iseniz.
 2. Doğru firmayı seçiyor iseniz.
 3. Doğru ürün ile doğru şekilde ilerler iseniz

Kesinlik ile çok kolay para kazanabilirsiniz. Bu saymış olduğum 3 maddenin içinde yer aldığı bir ” Yeni Nesil Ticaret Sistemi ” ile sizleri tanıştıracağım. He ne kadar da dünya dilinde ” Network Marketing ” demek olsa’da asıl adı ” Ağ Pazarlama ” dır. Şayet daha önce böyle bir pazarlama ile çalıştı iseniz sizlere az sonra bahsedeceğim firmanın en büyük avantajını söylemek istiyorum.

 1. Kesinlik ile aktiflik yok!
 2. Asla kariyerden düşme yok!
 3. Kesinlik ile üye kayıt etme şartı bulunmuyor.!

Bence bu özellikler sizin için neden bu firma ile çalışmanız gerektiğini bir kere daha kanıtlıyor olması gerekiyor sanırım. Evet şimdi gelelim para kazanmak için doğru firmanın hangisi olduğuna..

🚀 Bir çok gıda takviyesi ürününe sahiptir. Bu ürünlerin içerisinde öyle bir ürün de var ki dünyadaki en büyük ekonomik krizlerde bile satışı hiç düşmemiş olan KADIN PEDİ tir. Ürünün kısaca özellikleri ise şunlardır.

ADET DÖNEMİ ŞİKAYETLERİ

 • Kaşınma ve Yanma
 • İltihaplanma
 • Deri İltihabı
 • Genital Mantar
 • Fallop Türü Enfeksiyon
 • Beyaz Akıntı
 • Adet Ağrıları ( 15 dakika )

içerisinde gidermektedir. İsterseniz bir de ürünün videosunu izleyelim sonrasında kazanç planına bakalım.

Ürün sizinde görmüş olduğunuz gibi eşsiz bir üründür.

Tabi biz bu ürünün perakende olarak satışından hayallerimizi gerçekleştirecek olan paraya kavuşamayacağımız aşıklardır. Peki nasıl olur da bu ürün üzerinden ayda en az 5.000 TL gibi bir gelire sahip oluruz.?

Öncelikli olarak Network Marketing pazarlama mantığını anlamamız gerekmektedir. Aslında mantık çok kolay. Ana mantık aracıların ortadan çıkması ile doğan cironun size ve oluşturmuş olduğunuz ekibe dağıtılmasıdır. Tabi bu organizasyonu oluşturmaya başlamadan önce bu işe dahil olmak için belli bir miktarda ( 750 TL ) ürün almanız gerekir. Bu işlemin nasıl yapılacağını sizlere ben daha önce 750 TL ile Zengin Nasıl Olunur ? da bahsetmiştim. Ama bu işlemi başaramayanlar beni 0-541-665-70-00 numaramdan araya bilirler.

Kayıt olma işlemini sağladıktan sonra artık yapmanız gereken kendi ekibinizi oluşturmanız olacaktır. Bu konuda da sizlere biz sistem BİNARY olduğu için destek sağlayacağız. Şayet en kötü ihtimal ile kendinize 2 kişilik bir ekip oluştur iseniz aşağıdaki kazanç planına aylık olarak sahip olursunuz.

Sizinde görmüş olduğunuz gibi 2 kayıttan toplam 104 TL net para kazanırsınız. Aynı şekilde o 2 kişide sizin göstermiş olduğunuz performansı sergiler ise yıl sonunda aylığınız en az 58 bin TL olur.!

1 AY 2 KİŞİ 48.25 + 47.25 TL + 36 TL => 130 TL BÜRÜT ( 104 TL NET )
2 AY 4 KİŞİ 36 + 36 ==> 72 TL
3 AY 8 KİŞİ 36 X 4 ==> 144 TL
4 AY 16 KİŞİ 36 X 8 ==> 288 TL
5 AY 32 KİŞİ 36 X 16 ==> 576 TL
6 AY 64 KİŞİ 36 X 32 ==> 1.152 TL
7 AY 128 KİŞİ 36 X 64 ==> 2.304 TL
8 AY 256 KİŞİ 36 X 128 ==> 4.604 TL
9 AY 512 KİŞİ 36 X 256 ==> 9.216 TL
10 AY 1024 KİŞİ 36 X 512 ==> 18.438 TL
11 AY 2048 KİŞİ 36 X 1024 ==> 36.864 TL
12 AY 4096 KİŞİ 36 X 2048 ==> 73.728 TL ( NET 58.982 TL )

Hesap kitap ortada, şayet çok para kazanacağım diyorsanız kesinlik ile sizler için harika bir fırsat.!

"Ek İş Arayan Bayanlara Harika Bir Teklifimiz Var!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Ek İş Arayan Bayanlara Harika Bir Teklifimiz Var!" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net