KOSGEB Kredi

Devren işyeri kredisi veren 5 en uygun banka hangisi ?Devren işyeri kredisi veren 5 en uygun banka hangisi ?

Hoşunuza giden bir işyerini devren almak için bankalardan kredi kullana bilirsiniz. 60 ay vadeli olarak başvuru sahibinin KKB notuna göre değişen faiz oranları ile dükkan alacaklar için kredi kullanmak artık çok kolay. İnternet üzerinden yapılan başvurularda 3 dakika için ‘de SMS ile talep cevabınızı alabilmek elinizde. 80.000 liraya kadar rahatlık ile en uygun geri ödeme ve faiz koşulları ile sizlere sağlayan tüm bankalar en güncel halleri ile burada.! Ayrıca KOSGEB tarafından devir alma işlemleri için hibe yada herhangi bir desteğin olup olmadığının sorusunun da yanıtı içeriğimiz ‘de bulabilirsiniz.

İşyeri devren alma kredisi 2 şekilde verilmektedir!

Kullanıcılar ne yazık ki işyeri devren alam kredilerin ‘de bankalar tarafından çoğu zaman yanlış yönlendirilmektedir. Bunun en büyük nedeni kuşkusuz ki başvuru sahibine iş yerinin satın alınması için teşvik edilmesidir. Halbuki ben benim ve sizin aradığınız finansman başlıkta ‘da gayet net bir şekilde anlaşıldığı gibi bir iş yerinin satın alınması için finansman aranmadığı işletmenin DEVİR olarak alınması için kredi alındığıdır. Şayet iş yerini satın almak istiyorsanız lütfen Esnafa 500 Bin TL İş Yeri Satın Alma 200 Bin TL Düşük Faizli Kredi isimli içeriğimizi lütfen bir göz atın.! Yok başlıkta ‘da gayet net bir şekilde belirmiş olduğum gibi bir dükkanın devrini almak için kredi ihtiyacınız var ise konumuza alt başlıklarımız ile devam edebilirsiniz.!

İşyeri devir alma kredisi 60 ay olarak verilmektedir!

Şuan için hiç bir banka işyeri devir almak için bir kredi sizlere vermez!. KOSGEB  dahi olmak üzere hiç bir bankanın bu şekilde bir uygulaması ne yazık ki yoktur. Ancak.! Bankalardan 2019 yılı itibarı ile devir alacağınız işyeri için finansman sağlaya bilmeniz için 60 ay vadeli ihtiyaç kredisini kullana bilirsiniz. Bunu ister gelir belgeli ister ise gelir belgesiz kredi olarak sağlaya bilirsiniz. Çevrem de inanın ki biraz sonra örneğini de vereceğim bir çok girişimci arkadaşım bu şekilde harika işyerlerini devir aldılar.

Devren işyeri alacaklara kredi veren en iyi 5 banka

Devren işyeri alacaklara kredi veren en iyi 5 banka

İşyeri devir almak için kredi veren bankalar hangileridir ?

Az evvel net bir şekilde belirmiş olduğum gibi işyeri devir alacaklar ihtiyaç kredisi kullanarak bu işlemi gerçekleştire bilirler. Burada sizin önünüze çıkacak en büyük engel,

  1. Gelir belgesi
  2. KKB kredi notunuz ‘dur.

Gelir belgeniz yok ise dert etmeyin, aşağıda sizler ile paylaşacağım bankalar dan gelir belgesiz kredi verenler de mevcut olacak. Ama, kredi notunuz düşük ise o zaman sizlere sadece tek bir banka önerebilirim. Diğer bankalardan ne yazık ki ihtiyacınız olan krediyi muhtemelen alamayacaksınız.

Akbank gelir belgesiz iş yeri açma kredisi vermektedir

Gelir belgeniz yoksa, şayet normal yada iyi bir kredi notunuz o zaman sizlere tavsiye edeceğim ilk banka Akbank ‘tır. Bankadan ben daha önce Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi aldım ve bunun da nasıl yapılacağını videolu bir şekilde bahsettim. Sadece İnternet üzerinden başvuru yaparak bu bankamız ‘dan rahatlık ile 40.000 liraya kadar 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Bankanın güncel faiz oranları ve hesaplama tablosu şu şekildedir.

  • 40.000 lirayı 5 yıl geri ödemeli olarak almak için Kasım 2019 AYLIK %1.83 faiz ile taksit ödemeniz 1.205,97 TL olacaktır. Toplam cebinizden çıkacak meblağ ise; 72.358,03 TL
  • 50.000 lira için 60 ay ödemeniz 1.507,46 TL

BURGAN BANK işyeri devir alacakların derdine deva olacaktır

Gelir belgesiz kredi veren bir diğer bankamız ‘da BURGAN BANK ‘dır. Bankanın ikinci sırada yer vermemin en büyük nedeni kredi notunuz düşük dahi olsa size nakit ihtiyacı sağlamasıdır. Bu nedeni ile bu bankanın tanıtımı listemizde 2. sıraya aldım. Bankamızın güncel faiz oranları ile esnaf olacaklar için hesaplama tablosu şu şekildedir.

  • 24.000 Lira 60 ay vadeli olarak kullana bilmeniz için %1,29 faiz ile aylık taksit ödemesi 616,99 TL gözden çıkarmanız gerekir. Toplam maliyeti; 37.019,11 TL olacaktır.
  • 15.000 lira için 48 ay ödemesi 445,15 TL

Düşük faizli işyeri devren alacaklara kredi Ziraat ‘de

Şayet gelir belgeniz var ve bir de iyi bir kredi notu ortalamasına sahipseniz o zaman size kesinlik ile tavsiye edeceğim banka Ziraat bankasıdır. Bunun ise en büyük sebebi diğer bankalara göre düşük faiz oranları ile sizlere tüketici kredisi sağlamasıdır.

  • 38.000 TL kullanmanız durumunda 5 yıl geri ödemeli taksit tutarınız %1.25 faiz oranları ile 964,95 TL olacaktır. Toplam size yansıyacak maliyet oranı ise; 57.897,15 TL
  • 10.000 lira 24 ay olarak 499,24 TL
  • 15.000 TL 36 ay geri ödemeli 542,29 TL

Tüm bu olanakların yanı sıra sizlere tavsiyem bir de Halkbank tarafından verilen girişimci kredilerine göz atmanızdır. Eğer birde zanaat sahibi iseniz mutlaka bu imkanlara bir göz atın.

"Devren işyeri kredisi veren 5 en uygun banka hangisi ?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Devren işyeri kredisi veren 5 en uygun banka hangisi ?" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net