KOSGEB Kredi

Detay Maxinet Mağdurları Sizlere Alternatif Tavsiyemiz Var


17.06.2019
94

Detay Maxinet Mağdurları Sizlere Alternatif Tavsiyemiz Var

Ne yazık ki Detay Maxinet firması 16 ay olarak tüm iş ortaklarının kazançlarını zamanında ödemesine rağmen devlet tarafından kapatıldı. Davası hala süren firmada yöneticiler dahil olmak üzere üst sponsorların hepsi denetimli olarak serbest bırakıldı. Kesin olarak ise mağdurlarının ne olacak sorusu ise hala cevap bulamadı. Sürekli olarak bilir kişi raporunun hazırlanamaması davayı ileri tarihlere artmaktadır. Dolayısı ile mahkeme sonucu eğer netlik kazanır ise 2019 eylül ayında belli olacaktır. Velhasılıkelam bu işten para kazanmış ve kazanamamış mağdur olmuş olan kişiler için güzel bir alternatif yolu açıldı. Eğer ki kendinize sadece 5 dakika süre tanır ve bu içeriği sonuna kadar okur iseniz eminim ki bir çoğunuz bana hak vereceksiniz.

Detay Maxinet Mahkeme Sonucu Ne Olacak ?

Davayı bende bir çok arkadaşımız gibi yakından takip etmekteyim. Çevremde kazanan da ne yazık ki işe yeni girip kayıp edenlerde bulunmaktadır. Detay Maxinet davasının sonucunun ne olacağını net olarak bilmemiz zor. Ancak alınan duyumlara ve davanın gidişatına göre gözüken mahkeme sonunda iş sahibinin ve üst yönetimin berat edeceğidir. Dolayısı ile berat halinde işin suçsuz olacağı ve hali ile bloke ‘de bulunan paraların serbest kalacağı kaçınılmaz olacak. Yine böyle bir durum halinde ise çok büyük ihtimal ile devletimiz mağdurların bu mağduriyetlerini giderecektir. Şirket sahiplerinden almış olduğumuz bilgiye göre mağduriyet giderme kesinlik ile işe girip hiç bir para kazanamayanlardan başlayacağıdır. Olması gereken de bizce bu zaten, öyle değil mi? Bende bu işe para yatırmış çok kazanamazsam da biraz gelir elde etmiş biriyim. Ne yalan söyleyeyim iş rahat ve hızlı para kazanma konusunda çok güzeldi. Şirketin denetime girip durdurulmasından sonra oldukça bir süre bu şekilde hızlı para kazandıracak ama bundan da önemlisi güvenilir bir iş bulmak için çok araştırdım. Sonunda ise aradığım işi buldum. Eğer daha önce de dediğim gibi sabır ile beni dinler iseniz ister Detay Maaxinet’ten para kazanan ister ise hiç kazanamayanlar için bu harika fırsatı tanıtmak istiyorum. Sonunda ise bana hak vereceksiniz.

Moni Finex Hızlı ve Güvenilir Bir Yatırım Networu Mudur ?

Sizlere tanıtımını yapacağım firmamın ismi Moni Finex firmasıdır. Moni Finex firması Paris / Londra’da 4 Nisan 2019 tarihinde kurulmuştur. Şirket yatırımcılarını %50 ICO ( Kripto para birimleri ile fon ) %35 kripto para ( Bitcoin ) %15 miktarı ile rezerve etmektedir. Zaten şirketin yapmış olduğu yatırım istatistik raporlarını kayıt olduktan sonra ana sayfanızda aşağıdaki resimdeki gibi göre bilmektesiniz. Günlük olarak ödeme BTC ile yapması ayrıca sistem için USD bozumu ile kayıpsız olarak sizlere getiri sağlamaktadır.

Şirketi kısaca sizlere tanıtıktan sonra neden Moni Finex’e yatırım yapmanız gerektiğiniz ‘den şimdi bahsedebilirim.

Neden Moni Finex Firmasına Yatırım Yapmalıyım ?

Detay Maxinet firmasından bir çok tecrübe edindim. Edinmiş olduğum bu tecrübelerin en başında ise şunlar gelmektedir.

  • Kesinlik işe şirket yurt dışı olması gerekmektedir.
  • Günlük olarak paramı çeke bilmem gerekiyor.
  • Mutlaka firmanın yeni kurulmuş olması gerekiyor.

Bunlar aslında yatırım network için aranması gereken en temel özeliklerdir.

Moni Finex Size Ne Kadar Kazandırır ?

Kazanç planı nerede ise Detay Maxinet ile aynıdır. Hatta artıları dahi vardır. Sistem ise iç transfer ( USD Dolar Bozdurma ) dahil olmak üzere bir çok özelliği Detay Maxinet firmasının işine benzemektedir. Bunun yarısı sıra eşleşme getirisini 14 gün beklemek zorunda değilsiniz. Gece saat 2:45 de hesabınızda görebilirsiniz. Kayıt yani referans gelirinizi anında hesabınızda göre bilirsiniz. 100 Dolar gibi düşük bir bütçe ile işe dahil olabilirsiniz.

Moni Finex Kazanç Planı

Firmanın kazanç planını detaylı olarak yukarıda göre bilirsiniz.

DÜŞÜNCEM: Değerli arkadaşlar biliyorum bazılarınız kötü yönde eleştire’de bulunacaksınız. Ama ben bu işi çok bekledim. Sizinde videoda göreceğiniz gibi 100 dolarlık bir yatırım ile güzel paralar kazandım. Ayrıca en önemlisi ve beni mutlu eden özellik ile Detay Maxinet’de kazanamayan takım arkadaşlarımı bu işe sokarak kazanmalarına vesile olmamdır. Taktir sizin, eğer sizde benim düşünüyor iseniz sizlere yardımcı olmak için bir Whatsapp gurubu kurdum. Bu guruba gelerek kayıtlarınızı oluşturmak için bizden yardım alabilirsiniz.

GURUP BAĞLANTIMIZ => https://chat.whatsapp.com/Hicl53ub1gFHrsT5ewC17e

 

"Detay Maxinet Mağdurları Sizlere Alternatif Tavsiyemiz Var" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Detay Maxinet Mağdurları Sizlere Alternatif Tavsiyemiz Var" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net