KOSGEB Kredi

Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum Başvuru Şartları Nedir?Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum Başvuru Şartları Nedir?

Cam damacana ve %100 doğada çözülebilen doğal katkılı pet şişe ile 4 kaynağının her biri üstün lezzet kalitesi almış damla su bayiliği almak istiyorum diyen girişimciler için başvuru şartlarını neler olduğu, işletmenin kurulması esnasından ihtiyaç duyacağınız yardımcı ekipmanlara kadar sayfamızda bulabilirsiniz.

Damla su bayiliği alacakların bilmesi gereken bilgiler

Su sağlıktır ilkesi ile yola çıkan damla su firması yapmış olduğu yatırımların meyvesini almaya başlamış gibi gözükmektedir. Rakip firmalarına istinaden geliştirmiş olduğu doğada tamamen çözülen pet şişe ve hemen hemen her ebatlarda yer alan cam damacanaları ile çıtayı bir hayli yükseltmiş gibi gözükmektedir. Sağlığına değer verenlerin kullandığı damacana su tüketicileri damla su tarafından piyasaya sürülen bu ürünleri mutlaka dikkate alacakları kanısındayız. Su bayiliği almak istiyorum diyen girişimcilerinde ileri dönük yatırımlarının değer kazanmaları için bu şekil sağlığa odaklı fizibilite yatırımları yapan bir firma ile iş birliği içerisinde olmasının kazançlarının hiç ölmeyeceği anlamına gelmektedir. İster damla su franchising alın ister bayilik başvurusunda bulunun firma tarafından istenilen şartlar ve ihtiyaç duyacağınız yardımcı alet, edevatlar aşağıdaki gibidir.

Damla su bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Sadece insan sağlığına değer vermek ile yetinmeyen damla su çevre ve içi sağlığına değer veren firmalar arasında yerini almaktadır. Almış olduğu bu yönlü belgeler aidata bu vizyonunu kanıtlar niteliğindedir. OHSAS ve TSE-ISO belgelerine sahip firmanın su lezzet kalite sertifikaları da mevcuttur. Bu denli insan sağlığına değer veren bir firmanın bayisi olmak ayrıcalıktır diye düşünüyoruz. Cam damacana veya ilaveten fabrikalara, işletmelere veya market yada bakkaliye gibi esnaflarımızın bünyesinde yer alan ticarethanelere ürün satmak isteyen girişimcilerimiz damla su bayilik başvurusunu http://www.damlasu.com.tr/tr/iletisim-formu/ yer alan form üzerinden sağlayabilirler. Arzu edenler ise

  • 0850-201-30-35 nolu numaralardan veya
  • iletisimmerkezi@damlasu.com.tr adreslerinden ön başvurularını sağlayabilirler.

Su bayiliği kurulumda nelere ihtiyaç duyacaksınız?

Hangi markanın su bayiliğini alırsanız alın mutlaka ihtiyaç duyacağınız bazı yardımcı aletler bulunmaktadır. İhtiyaç duyacağınız yardımcı aletlerin kalitesi müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Öyledir ki su bayileri sadece su üzerine ürün satmak ile kalmayıp tüketiciye hizmette pazarlamaktadır. Bayiliğini almış olduğunuz su firmanızı ne kadar kaliteli ve prestijli olursa olsun siz şayet müşteriye ürünü geç teslim ederseniz pazarınızı çok kısa sürede kaybedersiniz! Bu neden dolayıdır ki dağıtım aracınız ve personeliniz mutlaka kaliteli ve kalifiye olması gerekmektedir! Gelelim şimdi su bayisi olmak için nelere ihtiyaç duyacağınıza. Az önce bazı tüyoları aslında verdik 🙂 Genel olarak ihtiyaç duyacağınız araçların başında su dağıtım aracı gelmektedir. Kapalı kasa ve mümkünse modelli bir araç her firmanın istediği ilk şarttır.

Damla su bayilik başvuru şartları nedir

Damla su bayilik başvuru şartları nedir

Araç temininden sonra dükkan veya depo tarzı rutubet ve kokusuz bir kapalı alan istenilmektedir. Taşımalı sistem ile ürün pazarlayacağınız için bu alanın muhiti çok da önemli değil, dolayısı ile dükkan kiranız da bir hayli düşük olacaktır, en azından ana cadde veya işlek mekanlara nazaran. Daha sonra sabit hatlı bir telefon ve İnternet bağlantısına sahip bir bilgisayarda ihtiyaç duyulacak aletler arasında yer almaktadır. Bu demir baş, araç ve alet edevatların temininden sonra su dağıtımı için tercihen çevreyi bilen ehliyetli bay personel ve siparişleri alacak da tercihen bayan bir personel gerek duyulmaktadır. Dağıtımı veya siparişleri ben alırım diyorsanız personel bakımından tasarruf sağlamış olursunuz 😉 Bayilik ve franchising alacaklar maddi yetersizlik çekiyorsa KOSGEB üzerinden nasıl destek alacaklarını daha önce buradaki makalemizde belirtmiştik, sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

"Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum Başvuru Şartları Nedir?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum Başvuru Şartları Nedir?" - 7 YORUM
  1. blank Tuncay erbek dedi ki:

    Merhabalar nasılsın ben Tuncay erbek Üsküdar acıbadem mah İstanbul Anadolu bölgesi olan Su bayisi açmak istiyorum şuanda o bölgede motor kuryelik yapıyorum şartlarınız nelerdir bayilik için teşekkürler

KOSGEBKredi.net