KOSGEB Kredi

Çiftçilere Özel Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisi? (2 Banka Teklifi)Çiftçilere Özel Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisi? (2 Banka Teklifi)

Ülkemizde faaliyet gösteren bir çok banka çiftçilik ile uğraşan vatandaşlarımıza özel olarak hazırladığı konut kredisi paketleri ile ev alma imkanları sunmaktadır. 60 aydan tam 360 aya kadar yani 30 seneye kadar alacakları ev için kredi olanağı sunan bu bankalar sayfamızda siz değerli girişimci çiftçilerimiz için yer almaktadır. Hayvan kredisi olanağı da sunarak her daim çiftçinin yanında yer alan başta Ziraat bankası olmak üzere en uzun vadeli ve ucuz kredi imkanı ile de çiftçilerimizi destekleyen Şekerbank çiftçilere özel konut kredisi tüm ayrıntıları ile aşağıda yer almaktadır.

Çiftçilere Özel Konut Kredisi Avantajları Nelerdir?

Değerli çiftçilerimiz, size olarak özel sunulan konut kredisinin en büyük avantajı hiç kuşkusuz ki kullanılacak olan kredinin geri ödeme planındaki esnekliktir. Düzenli olarak aylık bir gelire sahip olmadığınızın bilincinde olan bankalar sizin geri ödemenize kolaylık sağlayacak şekilde kredi ödeme seçenekleri oluşturmuştur. Oluşturulan bu geri ödeme seçenekleri ile çiftçilere özel konut kredisi veren tüm bankalardan ister yılda 4 kez iseniz de yılda 2 kez geri ödeme şansı bulabilirsiniz. Özellik ile hasat zamanına göre ödeme planlaması yaparak almak istediğinizin evin kredisini hiç zorlanmadan geri karşılayabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanarak ev almayı planlayanlar için en ucuz kredi ve en uzun vadelerde konut kredisi olanakları sunan bankalar aşağıdaki başlıkta yer almaktadır.

 • Almayı düşündüğünüz ev için bankalar tarafından veya devlet kurumlarınca istenilen harç bedelleri kısacası tüm masrafları buradan bulabilirsiniz.

Çiftçilere En Uzun Vadeli Konut Kredisi İmkanı Sunan Bankalar Hangileridir?

Üretici çiftçilerimiz için bir çok banka ev sahibi olmaları için kredi olanakları sunsa da çiftçilerimiz için en uzun vadeli ve esnek geri ödemeli olarak en ucuz kredi imkanı sunan avantajlı bankaların arasından ilk sırada Şekerbank yer almaktadır. Kira öder gibi konut alabilmeniz için tam 360 ay vadeli olarak sunulan bu krediyi arzu etmeniz durumda yılda iki kez ödeme planı ile geri ödeyebilirsiniz. Kentsel dönüşüm iş ortağı da olan Şekerbank çiftçilerimiz için bir çok ev alma kredi paketleri hazırlamış ve hayata geçirmiştir. Bu paketler;

 • Çiftçi kiraya son kredi paketi
 • 3 ayda bir ödemeli kredi paketi
 • 6 ay da bir geri ödemeli paket
 • Yılda bir ödemeli
 • Her şey dahil kredi olanağı
 • Her şey dahil 3 ayda bir ödemeli
 • Her şey dahil 6 ayda bir geri ödemeli
 • Her şey dahil yılda bir geri ödemeli konut kredisi paketleridir.

Bu kadar geniş imkanlar ile çiftçilerimizin ev alması artık kaçınılmaz olmuştur. Kredinin faiz oranları ve ekspertiz ücretleri de korkulduğu gibi yüksek oranlarda ve rakamlarda yer almamaktadır. Şekerbank ‘ın sunmuş olduğu bu fırsatı ( faiz oranları ve geri ödeme planını ) ayrıntılı olarak buradan öğrenebilirsiniz.

360 Ay Vadeli Çiftçilere Özel Konut Kredisi Olanakları Devam Ediyor!

Evet doğru duydunuz, tam 360 ay vadeli olarak Şekerbank çiftçilerimize konut kredisi imkanı sağlamaktadır. Kira yerine kendi evini ödemek isteyen çiftçilerimiz bankanın imkanları faiz oranları ile şu şekilde hesaplanmaktadır.

 • %1.94 faiz oranı ile Aralık 2019 ayında 50.000 TL konut kredisi kullanacak olan çiftçimizin 360 ay aylık taksit ödemesi 970,96 TL olacaktır.
 • 75.000 TL kullanmak isteyen çiftçimiz ise 360 ay boyunca aylık cebinden 1.456,44 TL çıkacaktır.
 • 90.000 lira kullanır iseniz de aylık taksit ödemeniz 2.095,73 TL

Çiftçilere özel konut kredisi imkanı sunan diğer bankalar hangileridir?

Şekerbank’ ın yanı sıra ülkemizde faaliyet gösteren bir çok diğer bankada çiftçilerimize özel olarak alacakları ev için kredi olanağı sunmaktadır. Bu bankaların başında hiç kuşkusuz tarımsal ve hayvansal kredilerde de devamlı olarak devlet desteğini sunan Ziraat bankası gelmektedir. Almak istediğiniz evin %80 bedeline kredi sunan  Ziraat bankası hasat zamanı (6 ayda yada 12 ayda bir) geri ödeme imkanları ile çiftçilerimize özel olarak kredi olanağı sunakta dır.

çiftçilere özel konut kredisi veren tüm bankalar hangileridir

çiftçilere özel konut kredisi veren tüm bankalar hangileridir

Ziraat bankasının sunmuş olduğu bu imkanlardan arzu etmeniz durumda başvurunuzu İnternet üzerinden ATM den veya mobil telefonlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankasının yanı sıra çiftçilere özel konut kredisi imkanı sunan diğer bankalar ise; TEB, Garanti bankası, Denizbank başlıca bankalardan dır. Bu bankalarında diğer bankalar da olduğu gibi çiftçilerimize en büyük avantajları hasat zamanında geri ödeme olanağı sunmasıdır.

"Çiftçilere Özel Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisi? (2 Banka Teklifi)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Çiftçilere Özel Konut Kredisi Veren Bankalar Hangisi? (2 Banka Teklifi)" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net