KOSGEB Kredi

CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor!CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor!

TEB bankasının harika mobil bankacılık uygulaması olan CEPTETEB ile ev hanımları 30.000 TL kadar kredi kullana bilme şansını yakalaya biliyor.! 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan ev kadınları yerinden dahi kalkmadan nakit ihtiyaçlarını bu sayede karşılaya bilmektedirler. İster İnternet sayfasının üzerinden isterseniz ‘de mobil uygulamayı cep telefonlarına indirerek nasıl gelir belgesisiz başvuru yapabileceğinizi sizler için anlattık.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu İmkanı Sağlamaktadır

Milyonlarca ev hanımı için krediye erişimdeki en büyük sorun olan gelir belgesini CEPTETEB artık şart koşmamakta ‘dır. İnternet sayfası üzerinden yada CEPTETEB mobil uygulamayı indirmeniz durumunda gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Şuan için 30.000 TL kadar kredi imkanı sağlayan bu uygulamada kredi vadesini 60 ay olarak belirleye bilirsiniz. Bu işlem için banka şubesine başvuru yapmamanız gerekmektedir. CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasının yaratıcısı olan TEB bankası şubelerin yapacağınız başvurular için mutlaka sizden gelir belgesi talep edilecektir. Onun için şayet ev kadını yada herhangi bir  gelir belgesiz çalışan veya çalışmayan bir kişi iseniz başvuru yolu olarak,

 1. İnternet bankacılık sayfası üzerinden başvuruda bulunmalısınız
 2. Yada, CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasını bilgisayarınıza indirerek bunu gerçekleştirmelisiniz.

Gelin şimdi bu iki şekilde de bu işlemlerin nasıl yapılacağını resimli bir şekilde görelim.

İnternet Sayfası Üzerinden CEPTETEB Kredi Başvurusu Yapılması

Gelir belgesiz olarak ev hanımları İnternet üzerinden başvuru yapa bilirler. Başvuru işlemlerini gerçekleştire bilmeleri için bir kaç formu doldurmaları yeterlidir. Kredi başvuru forumlarını İnternet üzerinden doldurduktan sonra kısa sürede başvuru sonuçlarını sisteme girmiş oldukları cep telefonlarına gelen SMS ile öğreneceklerdir. Başvuru işlemini İnternet üzerinden 2 dakika içinde sağlamak için yapmaları gereken işlemler ise şu şekilde sıralanır.

 1. İlk olarak kredi başvuru sayfasına BURADAN GİRİŞ yapalım
 2. Kaşımıza çıkan kutucuklara T.C. kimlik numaramızı ve cep telefon numaramızı girelim
 3. Daha sonra aşağıdaki yer alan güvenlik alanına yazılı olan kodu girelim ve ”DEVAM ET” butonuna basalım.
 4. Kaşımıza 3 dakika içinde belirtmiş olduğumuz cep telefonuna gelen güvenlik kodunu girelim
 5. Şimdi ise karşımıza aşağıdaki gibi bir alan gelecek. Bu alanda sizin de görmüş olduğunuz gibi bazı yerlerin doldurulması gerekmektedir. Bu alanları dolduralım.
 6. Talep Nedini kısımına ise neye ihtiyacımız var ise onu girmemiz gerekmekte siniz. Örneğin: Bilgisayar alımı
 7. Aylık gelirinize iste istediğiniz bir tutarı girebilirsiniz. Örneğin: 3.000 TL

CEPTETEB ev hanımlarına gelir belgesiz kredi başvurusu sayfası

Şimdi ise size ” DEVAM ” dedikten sonra yeni bir sayfa daha açılacak bu sayfadaki alanları bizim doldurduğumuz gibi doldura bilirsiniz. Ama posta adresini kendinizinkini girmeyi lütfen ihmal etmeyin.

CEPTETEB gelir belgesiz kredi başvurusu sayfası devamı

Yukarıdaki bilgilerinizi de doldurduktan sonra yine ”DEVAM ET” diyelim ve bir sonraki adıma geçelim. Geçeceğimiz bir sonraki adımlar da ise şunları göreceksiniz.

 • Başvuru yapacağınız krediye ait bilgiler. (Kredinin güncel faiz oranları yıllık size maliyet miktarı) ”DEVAM ET” diyelim.
 • Kimlik ve iletişim bilgileri alanını dolduralım ve yine ”DEVAM ET” diyelim.
 • Ziyaret adresi alanına yine ev adresinizin bilgilerini girelim. (Ben aşağıdaki resimde örneğini sizler için paylaştım) Sonra yine ”DEVAM ET” diyelim

Ziyaret adresi bilgilerin girilmesi

 • En son ”ÖZET” alanına geliyoruz. Burada sözleşme forumlarını okuduğumuzu kutucukları işaretleyerek belirtmemiz gerekmektedir. Sonra ise yine ”DEVAM ET” dememiz gerekmektedir.

Bu yaptığımız son işlemdi. Şimdi bütün bu adımları doğru bir şekilde yaptı iseniz size ” Başvurunuz alınmıştır. Başvurunuzun sonucu cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.  ” diye bir metin çıkacaktır. Bu metinden ‘de anlaşılacağı gibi artık başvurumuzun cevabını beklememiz gerekmektedir. Başvurunuzun cevabı en fazla 2 iş günü içinde belli olacaktır. Başvuru neticemiz olumlu gelir ise tek yapmamız gereken şey bize en yakın TEB bankasına giderek kredi başvuru evraklarını imzalayıp, paramızı almaya iş kalmaktadır. Yada, sizi arayan memura evinize sözleşme forumlarını talep ederek, evinizden çıkmadan da işleminizi tamamlaya bilirsiniz.

CEPTETEB Mobil Uygulama Üzerinden Kredi Başvurusunun Yapılması

İnternet sayfasına alternatif olarak ev hanımları yada gelir belgesiz diğer vatandaşlarımız başvurularını CEPTETEB uygulaması üzerinden de gerçekleştire bilmektedirler. Bu gerçekleştirmek için ise bir akıllı cep telefonuna ihtiyacınız bulunmaktadır. Şayet elinizin altında bir akıllı cep telefonu var ise gelin şimdi bir de bu başvuru işleminin nasıl cep telefonu ile yapılacağını sıralayalım.

  1. İlk olarak cep telefonunuza CEPTETEB uygulamasını indirmeniz gerekmekte siniz. Uygulama yaklaşık olarak 31.50 MB ‘dır. Şayet telefonunuz Android ise uygulamayı doğrudan buradan, İOS tabanlı bir cihaz ise uygulamayı BURADAN indire bilirsiniz.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra bankanın müşterisi olmanız gerekmekte siniz. Bunu uygulama üzerinden de sağlaya bilirsiniz. Bunu sağlamak için ” MÜŞTERİSİ OL ” demeniz ilk olarak gerekmektedir.
  3. Müşterisi olmanın en kolay yolu en altta ” FORMU DOLDUR ” demekten geçmektedir. Formu doldur dedikten sonra 5 adımdan oluşan bir kayıt işlemine tabi olacaksınız. Lütfen sırası ile bu adımları şimdi sağlayalım.
  4. Kayıt işlemini sağladıktan sonra CEPTETEB mobil uygulamasına giriş işlemimizi yapalım. Bunun için ana sayfadaki ” MOBİL BANKACILIK ” sekmesini tıklatalım.
  5. Kullanıcı adımızı ve parolamızı girelim.
  6. Karşımıza çıkan menüde ” KREDİLERİM ” kısımına giriş yapalım
  7. Kredi başvurusu için ilgili alanları dolduralım

Başvuru işlemimiz yine en kısa sürede cevap SMS olacak gelecektir.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Sonuçları Neye Göre Belli Oluyor?

Şimdi her iki şekilde ‘de başvuru yapan ev hanımlarımızın başvuru sonuçlarının neye göre belli olacağını anlatmaya sıra geldi. Eminim ki en çok merak ettiğiniz konu budur. Banka kesinlik ile ne gelir belgesi nede sizden kefil filan talep etmeyecektir. Ancak, sizden bankanın yapmış olduğunuz bu başvuruda tek dikkat edeceği nokta kesinlik ile FİNDEKS kredi notu değeridir. Kredi notu nedir? normalde kaç olmalıdır? daha önce belirtmiştik. Ama size kısaca şunu diye bilirim. Eğer bu yaşınıza kadar bankalardan hiç bir ilişkiniz olmadı ise sonuç ne yazık ki olumsuz olacaktır. Ama daha öncelerden kısa bir süre dahi bankalar ile ticari bir ilişki içerisinde olup bunu da sorunsuz bir şekilde sağladı iseniz çok büyük ihtimal ile netice olumlu olacaktır.

"CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi Kullanma İmkanı Veriyor!" - 6 YORUM
 1. blank Esin kan dedi ki:

  Ev hanimlarina kredi veriliyormu

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Yaşınız kaç? daha önce hiç adınıza bir mevduat hesabı açıldı mı? bu hesaba para girişi oldu mu? bu bilgileri vana verir misiniz lütfen!

 2. blank emine dedi ki:

  doğru bilgimi gerçekten veriyor mu reklâmmı…daha önce ticari kullandım ödedim şuan işsizim tekrar işyeri açmak istiyorum arabam var esimin maasi var kredi kullanabilirmiyim

 3. blank Sevinç dedi ki:

  Yalan. Reklam. Gelir belgesiz, kefilsiz, ipoteksiz hiç bir banka kredi vermiyor. Milleti kandırmayın.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bu videoyu ben çektim. Bütün kanıtları da https://www.youtube.com/watch?v=TuE8hh7xxZc buradaki videoda var. Halen inanmıyorsan, buyur gel yanıma size kendi gözleriniz ile göreceğiniz şekilde bir seferde yanınızda çekerek göstereyim. İtham etmeden önce bir düşünmek lazım ..

 4. blank sevda dedi ki:

  ben ev hanımıyım eşim tıkır tıkır borçlarımızı öderken karantina yüzünden ıkı bankanın ıkı aylık borcunu ödeyemedı şimdi tekrar kredide çıkmıyor düzene sokamıyoruz ne yapmamız gerekıyor ne yapıcaz 3 tane çocugum var tıkandık ama hiç umut yok

KOSGEBKredi.net