KOSGEB Kredi

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi BaşvurusuCep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep telefonlarınız ile sms atarak bankaların bir çoğundan 2019 özel en az 1.000 TL ile en fazla 55.000 TL kadar hazır kredi imkanlarından şubeye hiç gitmeden kefilsiz ve evraksız bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kısa Mesajla kredi başvurusu için gerekli olan bankalara ait kısa SMS numaralarını siz esnaflarımız ile bireysel müracaat edecek olanlar için paylaştık. Doğrudan cep telefonları ile başvuru yapacaklar bu numaralar ile müracaatlarını hemen gerçekleştire bilirler.!

SMS Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Kimilerimiz den bir den fazla olan cep telefonları hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden ihtiyaç kredisine daha kolay bir alternatif olarak karşımıza çıkan SMS kredi başvuruları tamamı ile ücretsiz olarak yapılmaktadır. ( Lütfen aşağıdaki örneklerde aralarda bir boşluk bırakınız )

 • İş Bankası > NAKİT T.C. KİMLİK NO KREDİ MİKTARI AYLIK GELİR 4402 SMS Atarak
 • QNB Finansbank > TC. NO 5030 SMS Atarak
 • Akbank > Kredi TC  yazarak 4425 SMS atarak
 • Yapı Kredi bankası  > Bireysel T.C NO Aylık Gelir 4411 SMS Ararak
 • Garanti Bankası > T.C NO Kredi Miktarı 3390 SMS Atarak

Yapabilirsiniz. Kimi bankalar bu olanağı sadece mevcut KOBİ yani esnaflık ile meşgul müşterileri için sergiler iken kimi bankalar ise bireysel müşteri dahil olmak üzere herkes için sağlamaktadır. Sistemin işleyişi hakkında biraz bilgi vermem gerekir ise, öncelik ile yapılan ilk başvurular bir çok banka için ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Yani sistem sizin kredi ihtiyacınız olduğunu bankaya bildirir, bankanın belirlemiş olduğu size tanınan en fazla kredi meblağı ve vadesi sizin tarafınıza iletilir. Siz şayet bu şartları kabul eder iseniz bahsi geçen finansmana başvurarak gerekli sözleşmeleri imzalarsınız ve açılan mevduat hesabından yada elden nakit olarak paranızı alırsınız.

Güvenli İnternet üzerinden işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.!

Tüm bu işlemler İnternet üzerinden banka sağlamaktadır. Tabi bu işlemleri tek başına yapmamaktadır. Bunu yapar iken sizin T.C. kimlik numaranızdan KKB Kredi notu değerinizi sorgulayarak sağlamaktadır. Doğal olarak kredi notu değeriniz de herhangi bir sorun yok ise banka SMS ile yapmış olduğunuz başvuruyu bir an önce onaylamaktadır. Bu işlem en fazla 4 ile 5 dakika içinde gerçekleşmektedir. Başvuru neticesi olumsuz gelenler ise sitemizde paylaştığımız diğer SMS numaraları ile yeniden başvurularda bulunabilirler, nede olsa başvurular ücretsiz. 🙂 Hiç yerinden kalkmadan cep telefonlarının kısa mesajları aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaklar için bir kaç bankanın faiz oranları ile başvuru numaralarını sizler için paylaştık.

Akbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank esnaf yada bireysel müşteri ayrımı gözetmeksizin en fazla 36 ay vadeli olacak şekilde 20.000 TL kadar kredi imkanı sunmaktadır. Cep telefonlarınızdan kolayca yapacağın başvuru için tek yapmanız gereken ” Kredi yazıp bir boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı girip 4425 numarasına ” göndermenizdir. Yapmış olduğunuz cep telefonları ile başvurunuz yaklaşık olarak 60 saniye içinde incelenip size olumlu yada olumsuz olarak dönüş sağlanacaktır. Banka tarafından 20.000 TL kadar 60 ay vadeli başvurular için güncel faiz oranlarına göre örnek ödeme tablosunu sizler için oluşturdum.

 • Ekim 2019 ‘da %1.77 faizli 3 yıl vadeli olarak 5 bin lira kullanmak isteyenlerin geri ödemesi 184,39 TL
 • 36 ay olarak 10.000 liranın aylık taksiti ise 368,79 TL liradır.
 • Yine 15.000 Türk lirasını 60 ay olarak çekeceklerin aylık ödemesi 392,75 TL lira olacaktır.
 • Son olarak ise en üst SMS başvurusu için kabul görülen 20.000 liranın 60 aylık ödemesi 523,67 TL olacaktır.

QNB Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu

QNB bile ile kısa bir süre zarfından ortaklık anlaşmasına varana Finansbank ciddi anlamda faiz indirimleri ile geniş kitlelere erişmek için seferberlik başlattı. Banka müşterilerine kolaylık sağlamak amacı ile ücretsiz olarak cep telefonlarınız ile 0-850-222-0-900 numaraları aramanız durumda kredi başvurunuzu almaktadır. Tamamen mevcut Findeks Kredi Notu değeriniz doğrultusunda belirlenen kredi faiz oranları aşağıdaki tabloda olduğu şekildedir.

 • Ekim için %1.29 faiz oranlarında telefon ile arayıp başvuruda bulunacak olanlar en az 1.000 TL en fazla ise 30.000 lira için başvurmaları gerekmektedir. 30 bin TL 60 ay ödemesi 771,23 TL olacaktır.!
 • 20.000 lira 12 ay geri ödemesi ise 1.839,09 TL toplam maliyeti size 22.069,02 TL olacaktır.

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

KOBİ ‘lere Özel Cepte SMS Kredi ING ‘de

ING Bankası esnaf kredisi olarak da bilenen KOBİ’lere özel SMS aracılığı ile finansman olmaya devam etmektedir. İşlemenizin ihtiyacı olan MİKTARI ING ile KOBİ yazıp bir boşluk bırakıp T.C nizi girip bu mesajı 2205 göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru neticesi olumlu yada olumsuz olarak cep telefonlarınıza gelecektir. Şayet olumlu cevap alır iseniz sizden talep edilen evraklar ile size en yakın ING bankasının şubelerine şahsen olarak başvurmanız gerekmektedir.

 • ING bankasının ticari kredi miktarı ihtiyaç kredisinden %0,10 daha düşük olup, %1.39 oranındadır. Buda 40.000 liranın 60 ay olarak geri ödemesi 1.060,11 TL olacağı anlamına gelmektedir.
 • 30.000 lira 18 ay olarak kullanırsanız 1.943,13 TL aylık ödemeniz, toplam geri ödemeniz ise 34.976,30 TL olacaktır.
 • 15.000 lira 12 aylık olarak ödeme miktarınız 1.389,63 TL toplamda ise cebinizden çıkan miktar 16.675,60 TL

olmaktadır.

3 Ay ödemesiz dönemlerden yararlanmak isteyen KOBİ’lere bu fırsatı kaçırmamalarını öneririm. 😉

"Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net