KOSGEB Kredi

BURGAN BANK’dan Anında Masrafsız, Gelir Belgesiz KrediBURGAN BANK’dan Anında Masrafsız, Gelir Belgesiz Kredi

Son yıllarda yapmış olduğu finansman alanındaki ataklar ile BURGAN BANK gerçekten bizim de favori bankalarımızın arasında yerini almaktadır. Neden mi diye soracak olursanız hem 84 yaşına kadar yaşlılara kredi vermesi hem de ihtiyaç kredisini anında gelir belgesiz ve masrafsız olarak tam 55.000 liraya kadar sağlaması gerçekten taktire şayan bir cesaret. Tabi bankanın fırsatları bunun ile de kalmıyor, ayrıca kredi geçmişinde sorun olmayan müşterine en az %10 daha düşük faizli bireysel kredi sağlamaktadırlar.

BURGAN BANK Borç Kapatma Kredisi

BURGAN BANK herkes birbirinden farklıyken neden sizin ihtiyaç kredisinde faiz oranlarının farklı olmasın slagonu ile çıktığı kampanya ile müşterilerine normal kredi faiz oranlarına nazaran %10 daha düşük faizler ile finansman sağlamaktadır. Bu amaç ile aramış olduğu 3 kriter,

 • Müşterisinin kredisini ödeme performansı (Kredi Notu)
 • BURGAN BANK ile çalışacağı ürün sayısı
 • Bankanın eski yada yeni müşterisi olma

göz önünde bulundurulmaktadır. Bu 3 özelliği taşıyan BURGAN BANK müşterilerine banka en az %10 daha düşük faizler ile ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Ocak ayında bankanın bütün vadeler için uyguladığı akdi faiz oranı aylık %2.99 oranındadır. Güncel bu faiz oranları göz önünde bulundurulup farklı tutarlar için aylık ödemeniz şu şekilde hesaplanır.

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 5 1.110,17 TL 5.550,85 TL
10.000 TL 9 1.319,80 TL 11.878,17 TL
20.000 TL 13 1.952,01 TL 25.376,11 TL
25.000 TL 18 1.909,27 TL 34.366,98 T
30.000 TL 20 2.127,67 TL 42.553,63 TL

Sicil puanı düşüklere dahi bu imkanları sağlayan bankanın olanaklarını dijital kredi teknoloji ile aşağıda anlamış olduğumuz gibi başvuruda buluna bilirsiniz.

BURGAN BANK Dijital Kredi Başvurusu Yap! İndirimi Kap!

Kişiye özel indirimli ihtiyaç kredisinin yanı sıra BURGAN BANK ayrıca kredi başvurusunun İnternet bankacılı ya da mobil uygulama üzerinden gerçekleştiren müşterilerine standart kredi faiz oranına nazaran 0.7 puan daha düşük faizli kredi sunmaktadır. Bu ayrıcalıktan yararlanmanız içinde size en yakın BURGAN BANK şubelerine gidip bir mevduat hesabı açtırıp, İnternet bankacılığı giriş şifresini almanız yeterli olacaktır. Daha sonra İster bankanın mobil uygulaması üzerinden isterseniz de bağlantısı üzerinden anında kredi başvurusunda buluna bilir nakit ihtiyacınızı 36 ay vadeli olarak sağlaya bilmektesiniz.

BURGAN BANK’dan Yaşlılara Özel Kredi Fırsatı

Bankanın belki de en çok taktir ettiğim yanı yaşlılara sunmuş olduğu fırsatlardır. Öyle ki Türkiye de üst yaş sınırına takılan bir çok vatandaşımıza finansman olmuşlardır. Kredi vadesi ile birlikte tam 84 yaşına kadar ihtiyaç kredisi sunan banka üst miktar olarak da müşterilerine 55.000 lira sunmaktadır.

BURGAN BANK’ın sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanarak kredi kullana bilmeniz için ise sadece emekli maaşınızı bankadan yada PTT ‘den almanız yeterli olacaktır.

Gelir belgesiz masrafsız kredinin yeni adresi BURGAN BANK

Gelir belgesiz masrafsız kredinin yeni adresi BURGAN BANK

BURGAN BANK Diğer Aranan Şartları Nedir?

BURGAN BANK müşterilerine bu saydığımız özellikler ile finansman sağlarken talep etmiş olduğu kredi paketine göre şartlarına ilaveten istediği tek şet yüksek puana sahip bir kredi notudur. Şayet kredi puanının en az 1600 puan ve üzerinde iseniz,

 • Gelir belgesiz
 • Sigortasız
 • Evraksız
 • Kefilsiz

olarak ihtiyaç kredinizi en uygun şartlar da sahip olabilirsiniz. Bankanın güncel standart kredi faiz oranları ile kampanya dahilinde bahsetmiş olduğumuz imkanlara ait yıllık maliyet oranlarını gösteren tablolar burada yer almaktadır.

"BURGAN BANK’dan Anında Masrafsız, Gelir Belgesiz Kredi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"BURGAN BANK’dan Anında Masrafsız, Gelir Belgesiz Kredi" - 67 YORUM
 1. blank Fatma Güleç dedi ki:

  Merhaba 2 bankaya kredi var 100.000 tl çekip kredi borçlarını ödeyip sadece size ödeme yapmak istiyorum

 2. blank Özlem sarı dedi ki:

  Kredi başvurusu yapmak istiyorum

 3. blank Ali karaosman dedi ki:

  10000 tl 1 aylık kredi çekmek istiyorum cep tel 05523987548

 4. blank dursun ateş dedi ki:

  pıyasaya olan 270000 olan boclarımı ipotek göstererek kredı almak istıyorum.

 5. blank Turgut dedi ki:

  100.000 tl toplamda iki bankaya borcum var si den kredi çekip borcumu ödemek istiyorum ve sadece size borçlanma k istiyorum

1 7 8 9
KOSGEBKredi.net