Faizsiz Kredi!

Bozüyük Pazaryeri DETAYLI KOLTUK Yıkama Tavsiyesi

17.08.2018
253
Bozüyük Pazaryeri DETAYLI KOLTUK Yıkama Tavsiyesi

Bugüne kadar şayet evinizdeki koltukları yıkattığınız sanıyorsanız siz o zaman Sinan ÖZÇOBAN bey ile tanışmamışsınız demektir. Profesyonel olarak detaylı bir şekilde Bilecik Bozüyük ve Pazaryeri en başta olmak üzere köylerinde dahil koltuk yıkama hizmeti sunan bu firma gerçekten koltuklarınızı ilk günkü temizliği ve parlaklığına kavuşturuyor. Bizzat kendim bu şirketi test ettiğim ve aşırı bir şekilde memnun kaldığım için sizlere tavsiye etmeyi bir borç bildim. Ayrıca firma sadece oturma guruplarını yıkamak ile kalmayıp yerinde araç koltuğu dahil bir çok temizlik hizmetini uygun fiyatlar ile müşterilerine sağlamaktadır.

Detaylı Profesyonel Koltuk Yıkamada Lider!

Şunu açık bir şekilde söyleyebilirim ki daha önceleri bir çok kez koltuklarımı yıkattım. Standart olarak koltuklarımı yıkamaya gelenler hep aynı yöntem ile bu işlemi yapıp 20 dakika bir süre ile yıkayıp paralarını alıp gittiler. Ama Sinan ÖZÇOBAN bey Bilecik ili ve ilçeleri Bozüyük ve Pazaryeri kasabalarındaki vermiş olduğu hizmete ben ve eşim adeta bayıldık. Gerçekten firma işin hakkını fazlası ile veriyor. Öyle ki yıkanmış olan salon takımın ilk aldığımız günden bile çok daha parlak ve canlı olarak karşımıza çıktı. Üstelik işlem sonrasında güçlü yıkama makinesi sayesinde 2 saat içinde koltuklarımızı kullanmaya başladık bile. Bu sebepten ötürü kesinlik ile Bozüyük merkezli olan Sinan ÖZÇOBAN beyi teşekkürlerimi bir borç bilerek bu tanıtımı yapmak istedim. Şimdi gelin isterseniz daha önce standart koltuk yıkama ile bu bahsettiğim firmanın arasındaki farkları bir karşılaştıralım. Sizlerde zaten ondan sonra bana hak vereceksiniz.

Bozüyük’te Standart Koltuk Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Bozüyük’te çoğunluk ile eline 1000 ile 2000 liralık ortalama vakum gücü 1400 wat geçmeyen makine alan koltuk yıkamacı olarak piyasada gezmektedir. Ayrıca bu kişiler çekim gücü çok düşük olduğu için yıkama sonrasında koltuklarınızı nemli bırakıp ve bundan ötürü süngerde kusmalara çoğu zaman zeval vermektedir. Hadi makinelerini geçelim diyelim ve varsayalım ki güçlü bir yıkama makinesi sahibi olarak kabul edelim. Koltuk yıkamadaki tekniklerinin hepsi aynı. Peki hepsinin aynı uyguladığı teknik nasıl?

  • Ellerindeki makineye ilaçlı suyu dolduruyorlar ve bunun ile koltuklarınızı deterjanlayıp aynı su ile vakum yapıyorlar.

Bu işlemde asla duru su ile vakumla yapılmadığı için koltuklarınız veya yataklarınız temizlenmiş olmuyor! Deterjan artıkları kaldığı için bir çoğu kişide bu işlem alerji yapıyor.! Ne bir ön yıkama yapıyorlar nede yeterince durulama yapıyorlar. Peki Sinan’ bey bu Bozüyük de yada Bilecik, Pazaryeri’nde koltuk yıkama işlemini nasıl yapıyor ?

Sinan’beyin Koltuk Yıkama Tekniği Nasıl ?

Bozüyük koltuk yıkama

Bozüyük koltuk yıkama

Bozüyük’de hizmet veren Sinan’bey koltukları ilaçlama işlemini kesinlik ile ayrı makine ile yapmaktadır. Dolayısı ile durulama işlemini de koltukların hassasiyetine göre 45 derece sıcak su ile gerçekleştirmektedir. Koltukları Sinan’bey ilk olarak ayrı bir makinesi ile ilaçlamak tadır. Daha sonra ise hiç bir firmanın yapmadığı bir işlem olan koltuklarınızı vakumlama dan önce ayrı bir makine ile ovalama işlemi yapmaktadır. Tüm bu işlemler sonrasında ise yine yaklaşık olarak 3000 wat gücünde çift motorlu makinesi ile duru su ile durulayıp çekme işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece asla koltuklarınızda deterjan birikintisi kalmayıp tamamen hijyenik olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca Sinan’beyin kullanmış olduğu deterjanı yapmış olduğum ufak bir araştırma neticesinde Türkiye’nin en iyi markası olduğunu ve içeriğinin çoğunun bitkisel karışımlardan ibaret oluştuğunu gözlemledim. Ne diyeyim ben bundan daha iyisini yapan ile karşılaşmadım. İste size bu dediklerimin kanıt videosu

Bozüyük, Pazaryeri Koltuk, Kanepe Yıkama İletişim Bilgileri

Sizlere tavsiye ettiğim Sinan ÖZÇOBAN’bey ile iletişime https://www.facebook.com/Bozuyukkoltukyikama/ adresi üzerinden yada direk olarak 0-537-700-52-87 geçebilirsiniz. Diğer firmalar ile daha düşük fiyat ile yüksek kaliteli hizmet alarak ARABA KOLTUĞU dahil olmak üzere tüm kanepe ve oturma gruplarınızı bu firmaya güven içerisinde yıkattırabilirsiniz. Emin olun ki çok ama çok memnun kalacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.