KOSGEB Kredi

Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar!Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar!

Sanal kripto paranın kralı olan BTC yani açılımı olan Bitcoin’den nasıl para kazanılır bütün sırlarını sizler ile paylaşıyorum. Milyonlarca zengin olanlar tarafından kabul edilen bu yöntem ile çok kısa sürede yatırımınızı ciddi yükselişler sağlaya bilirsiniz. Emin olun ki 7 gün içinde %44 oranına kazanları’da gördüm 15 gün içinde tam %120 kazananlara’da şahit oldum.

Sanal Para BTC ile Zengin Olabilirsiniz!

Sanal kripto para bitcoin ile tanışmam bir dünya genelinde işlev sağlayan network marketing firması ile oldu. Şuan inanın ki dünya çapında bütün network firmaları yatırım işlemleri için BTC kullanmaktadır. Dolayısı ile çok güçlü şekilde sanal para bitcoin olarak bilenen kripta para hızlı şekilde yükselmekte ve düşmektedir. Bu hızlı şekillerde yükseliş ve düşüşler ile zengin olabileceğiniz gibi yatırımlarınızı da elbette kayıp edebilirsiniz. Ancak! şunu net bir şekilde söyleye bilirim ki uzun vadede yapacağınız BTC yatırımlarınız için kesinlik ile kayıp etmezsiniz. Şimdi sizlere bu söylediklerimi kanıtlamam gerekiyor sanırım. Nasıl oluyor da bir BTC 1 haftada yatırımcısını bu kadar zengin ediyor. İşte veriler.

Alım – Satım Tarihi BTC Miktarı  BTC Fiyatı
02-05-2019 18:07:43 0.01607257 32,246.00
06-05-2019 21:28:01 0.01737770 34,527.00
10-05-2019 00:10:59 0.01348492 37,975.00

Tabloda sizin gördüğünüz gibi 1 BTC 5 ayın 2 ‘sinde 32.246 TL iken aradan 8 gün sonra bu birim 37.975 liraya çıkmıştır. Şuan için yani 13.05.2019 tarihinde ise bu rakam net olarak 42,833.00 TL ‘dir. 9 Günde şayet elinizde 10 BTC olmuş olsaydı 100.000 TL ( Yüz bin TL ) kar etmiş olurdunuz. Finansman sektörünü yakından takip eden ve yıllardır içerik sağlayan bir editör olarak şunu net olarak diye bilirim ki neye yatırım yaparsanız yapın yok böyle bir kazanç arkadaş.! Detaylı alım & satım işlem dokümanlarımı’da aşağıdaki hesaplama tablosunda göre bilirsiniz.

Sanal Para Bitcoin ile Nasıl Zengin Olunur

Tabi bu rakam yani 1 BTC fiyatı 2 ay önce öncesi ise 18.000 TL civarlarındaydı. Yani içerik başında’da dediğim gibi yatırımcısına 3 ay içinde %100 den fazla kazanç sağladı.

Bitcoin ile nasıl para kazanılır

İstatistik raporları ile BTC ile zengin oluna bileceğini sizlere ispatladığımı düşünüyorum. Bu ispatı mı sizlere yaptığıma göre artık sanal para bitcoin BTC nasıl satın alınır satılır sorusunu cevaplayabilirim.

Bitcoin (BTC) Hesap Cüzdan Numarası Nasıl Oluşturulur?

Daha önce sizlere Bitcoin Hangi Bankalarda Var? 7 Banka Tanıtımı den bahsetmiştim. Ancak şayet içeriğime göz gezdirdi iseniz Türkiye’de hiç bir bankanın BTC işemlerini sağlamadığı ama BTC borsaları ile TL transferleri için iş birliği içinde olduğunu göre bilirsiniz. Bir çoğunuzun da bildiği BTC ‘nin herhangi bir bankası zaten yoktur. BTC’nin borsası vardır. Yerli ve yabancı olarak bir çok borsada alım satım yapabilirsiniz.! Biz tabi bur borsalardan sizlere Türkiye’de olanlarından bahsedeceğiz. Özellik ile ise en hızlı, en güvenilir ve benimde kullanmış olduğum borsayı sizlere tanıtacağım. Bu borsa ile çok hızlı bir şekilde BTC alabilir ve sata bilirsiniz.! Sizlere tavsiye edeceğim BTC borsasının adı PARİBU ‘dur. PARİBU ile hızlı bir şekilde BTC alıp satma işlemini sitenin kolay ara yüzü ile güvenli bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ise sırası ile şu adımları sağlayınız.

 1. İlk olarak PARİBU hesabı oluşturun. Hesap oluşturma işlemlerini https://www.paribu.com/#/gate buradaki adresten hemen yapabilirsiniz.
 2. Hesabınızı mail ile onaylayıp aktif ettikten sonra PARİBU hesabınıza giriş yapınız.
 3. Şimdi sisteme sizin adınıza ait bir banka transfer numarası tanımlamamız gerekmektedir. Bunu yapmak için menüde ” YATIRIM İŞLEMLERİ ” sekmesine gelerek, ” TL ” seçeneğine tıklayınız. Bu seçenekte hem PARİBU ‘nun IBAN numarasını ilgili kutucukları işaretleyip oluşturduğunuzda göreceksiniz. Hemde size özel olarak oluşturulan TL transfer kodunuzu öğrenebileceksiniz.
 4. Şimdi aynı şekilde aynı bölümden birde BTC cüzdan adresi oluşturacağız. Bunun içinde menüde yer alan ” BTC ” sekmesine girerim ve ” ADRES OLUŞTUR ” diyelim.

Artık BTC alım satım yapmak için önümüzde hiç bir engel kalmadı. Ancak şunu yeri gelmiş iken belirtmem gerekir ki 7/24 işlem yapmak adına AKBANK tercihinde bulunmanızı öneririm. Çünkü PARİBU 7/24 para alım ve çekim işlemleri için AKBANK ile anlaşmalıdır.

PARİBU BTC Alım Satım İşlemi Nasıl Yapılır?

PARİBU ile BTC alım satım işlemi yapmak çok basittir. Alım satım işlemi yapmak için ilk olarak PARİBU IBAN numarasına sizin adınıza oluşturulan ” TRANSFER KODUNU ” havale açıklama kısmına girerek ne kadar yatırım yapacak iseniz o kadar TL göndermeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz TL çok kısa bir süre içinde PARİBU hesabınızda gözükecektir. TL hesabınıza düştükten sonra artık ” MARKET ” bölümünden anında BTC alabilir ve sata bilirsiniz. Hepsi bu kadar basit arkadaşlar.!

BTC Neye Göre Yükseliyor Düşüyor? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her şeyin değeri talep doğrultusunda artar.! BTC dahil olmak üzere neye talep var ise onun değeri fazladır. Şuan için yazı başında’da belirtmiş olduğum gibi ciddi güçlere sahip Network Marketing (Ağ Pazarlama) firmaları BTC üzerinden işlem görmektedir. Milyon dolarlar BTC borsalarında işlem görmesi ile birlikte bitcoin ve altcoin fiyatları doğru orantıda artmaktadır.! Yatırım yapacaklar bence her zaman BTC yatırım yapabilirler. Dediğim gibi özellik ile uzun vadeli yatırımlarda asla BTC yatırımlarından kayıp etmezsiniz.!

"Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar!" - 2 YORUM
 1. blank hürriyet yiğit dedi ki:

  nasıl işlem yapmalıyım al satmı yoksa uzun vadeli beklemelimiyim öneriniz nedir

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şuan halving zamanı genelde 4 yılda bir gelen bu dönemde hep ik 3 ay yükselmiş. Benim önerim al sat yapmaktan ise temmuz zamanına kadar stoplu olarak beklemizdir. Bu arada EOS coin 30 TL kadar kolaylık ile çıkacaktır.

KOSGEBKredi.net