KOSGEB Kredi

Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?

Bankalardan kredi alamıyorsanız bunun en büyük nedeni düşük bir kredi notuna sahip olmanız yada bordrosuz veya yeni işe başlayan SGK süresi 6 ay olmayan birisinizdir. Bu sebepten dolayı ise ihtiyacınız olan finansmana ulaşmanız için de size 2 yol kalmaktadır. Bunlardan bir tanesi ya kredi notunuz için bir çalışma yapıp en az 6 ay bekleyeceksiniz. Yada bizim sizlere tavsiye edeceğimiz 2. yolu izleyerek 4 aşamada 2020 yılında en hızlı paraya kavuşan kişi olacaksınız. 5.000 ile 15.000 lira kadar acil nakit paraya ihtiyacı olanlar ne kadar kredi notunuz düşük olursa olsun kesinlik ile bu yöntem sayesinde nakit paranıza kavuşacaksınız.

Bankalar Neden Kredi Vermez?

ilk olarak bankaların sizlere neden kredi vermiyor bunun nedeni bir ele almak ta fayda var. Daha sonra bu istatistikleri göz önüne alarak finansmana giden daha doğru yolu bulabiliriz.

 1. Gelir belgesiz bir çalışan mısınız?
 2. Kredi notu değeriniz çok mu düşük? Şayet evet ise hemen KKB Findeks kredi notu hızlı yükseltme taktikleri nelerdir? bir göz atın derim.
 3. Yeni bir işe mi başladınız? Bankalar en az 6 aylık çalışmış olmayana sigortasız kredi vermez. Ancak siz bir başvuru yapın derim.

Bankaların kredi vermemesinin en büyük nedeni bu 3 maddedir. Peki tüm bu 3 kriterler içinde yer alanlar 3.000 liradan başlayıp tam 15.000 liraya kadar olan ihtiyaç kredilerini başka bir yoldan nasıl finanse edebilirler?

Herhangi Bir Cep Telefonu Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz!

İster çalışmayan olun, isterseniz de kredi notunuz çok düşük icralık durumda olun eğer bir faturalı hat sahibi iseniz ve faturanızı düzenli bir şekilde ödüyorsanız 3.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar çok rahat bir şekilde faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Üstelik bu krediyi ister 6 ay isterseniz de 12 ay vadeli olarak kullana bilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile Türkiye’de faaliyet gösteren Ekin Danışmanlık yada Destek Danışmanlık gibi onlarca firmadan herhangi birine başvuru yapıp anında kredinizi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu danışmalık firmaların herhangi birine başvuru yapmanız.

Konuyu ses kayıtları ile anlatan videomuz!

Telefon Bozdurma Yolu İle Yine Acil Nakit Para Bulabilirsiniz.!

Hepinizin de haberdar olduğu gibi Avea ve Vodafone dahil olmak üzere Turkcell faturalı hat sahiplerine cep telefonunu 6 ay veya 12 aya kadar taksitli olarak vermektedir. Fatura ödeme puanınıza göre (kaç yıllık hat sahibi olduğunuz, fatura tutarınız vb) adınıza tanımlı cihazlar bayilerde yer almaktadır. Kullanmış olduğunuz hat bayisine giderek orada adınıza tanımlı olan cihazı alıp hemen kapalı kutu olarak satıp nakit paraya çevirebilirsiniz. Hatta satın aldığınız cep telefonunu biraz fiyat farklı ile bayinize bile pazarlayabilirsiniz.

1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var? ise başka önereceğimiz 4 teknik ile nakit paraya kavuşa bilirsiniz.

Bankalardan Kredi Çıkıyor Ama Yeterince Değil Mi?

Bankaların kredi vermeme nedenlerin biri de azda bir ihtimal olsa teminat değerinizin düşük olmasıdır. Bu daha çok ihtiyaç kredilerinde aranmaktadır. Çünkü ev ve araç kredilerinde alınan mal ipotek edilmektedir. Ama ihtiyaç kredilerinde böyle bir durum olmadığı için şayet vatandaş yukarıda yer alan şartlara uygun dahi olsa haneye giren gelir düşük olduğu için ve kefil ve ipotek değeri bir mala sahip olmadığından istediği ihtiyaç kredisini alamayabilir. Bankalar hane gelirin en fazla %60 oranına kadar geri ödeyebilecek vadelerde kredi imkanı sunmaktadır. Yani diyelim ki aylık geliriniz 1.500 TL ama eşinizde bordrolu bir şekilde bir firmada çalışıyor ve maaşı 1400 TL o zaman bankalar size tek maaş olan 1500 TL kazancınızın %60 olan 900 TL geri ödemeli bir kredi vermek yerine 1400+1500 = 2900 TL nin %60 olan yaklaşık 1700 TL geri ödemeli bir kredi verebilmektedir. Bu değer aslında çok önemlidir. Çünkü ihtiyaç kredileri 48 ay en fazla vade uygulandığı için 48 * 900 = 4000 TL kadar kredi alabilirken diğer türlü 70 – 80 bin TL kadar kredi alabilirsiniz. Tabi bu bankanın da biraz inisiyatifine kalmış bir durumdur.

Bankalar kredi vermiyor 4 farklı çözüm yolu

Bankalar kredi vermiyor 4 farklı çözüm yolu

Bankalar neden kredi vermiyor veya veriyor ise neden istediğiniz rakamı alamadığınız dahil tüm soruların cevabını nasıl kredi çekebilirsiniz ile yanıtladık. Umarım sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin!

Bankaların hepsine kredi başvurusunda bulunduğunuza emin misiniz? Bence ismini dahi duymadığınız bir çok banka hala var.! Üstelik bu bankalar diğer rekabet içinde olduğu bankalara göre kredi skoruna bakmadan 60 ay ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankalar kredi vermiyorsa bize gelin diyen ODEABANK sizlere mutlaka yardımcı olacaktır. Ayrıca bu bankamız bulunduğunuz il/ilçede şubesi olmasa dahi 444-84-44 numarası üzerinden sizlere kredi başvuru konusunda da yardımcı olmaktadır. Gelin isterseniz nasıl ODEABANK müşterisi olunarak kredi için başvuru yapılır konusuna gelmeden bankanın bu ay sizlere sağlamış olduğu imkanları bir tablo halinde göz atalım.

ODEABANK içerisinde bulunduğumuz ay için bankalardan kredi alamıyorum diyenlere 60 aya varan vade taksitleri ile aylık %1.79 faiz oranı ile yardımcı olmaktadır. Farklı vadelere göre geri ödeme hesaplama işlemleriniz ise siz de kabul ederseniz şayet şu şekilde olacaktır.

ODEABANK Tüketici Kredisi Hesaplama Tablosu
Miktar 12 Ay Vadeli 18 Ay Vadeli 36 Ay
5.000 TL 477,11 TL 337,87 TL 200,86 TL
10.000 TL 954,21 TL 675,73 TL 401,71 TL
15.000 TL 1.431,32 TL 1.013,60 TL 602,57 TL
20.000 TL 1.908,42 TL 1.351,46 TL 803,43 TL
25.000 TL 2.385,53 TL 1.689,33 TL 1.004,28 TL

olmaktadır. Başvuru işlemlerini hem cep hemde bilgisayarınızdan anında https://online.odeabank.com.tr/login adresi üzerinden kayıt oluşturarak hemen yapabilirsiniz."Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?" - 24 YORUM
 1. blank Tekin açıkgöz dedi ki:

  Ben yeni odeobank müşteri si oldum 10 bin kredi başvurusunda bulundum maalesef olumsuz karşıladı banka bir çok banka yada dahi aynı hiçbiri olumlu yanıt alamadım 1069 kredi notum var 8 bin TL gelirim var şuan işyeri kapalı satış temsilcisi olarak çalışıyorum gelir belgem yok. Ana Bi çare de yok

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Gelir belgeniz yok ise banka şubesinden kredi alamazsınız. Dijital kredi başvurusununda bulunmalısınız.

 2. blank çok acil dedi ki:

  belgelene bilir maaş bordram 8500 fakat daha önce icralık olup hepsini kapattım kırmızı çizgi işte kredi notum 1248 fakat kredi kullanamıyorum pürüzlerden dolayı nasıl yardımcı olabilirsiniz..

 3. blank cem dedi ki:

  Şu başlık konu alakası yok faturalı hat sahipleri taksitli telefon alabilirmiş. bilgilendirme yanlış.
  zaten kkb puanına bakılıp kredi çıkarılıp telefon veriliyor. saçma sapan ezbere hazır yazılmış bir konu.
  kredi alamıyorm kardeşim puanım 500 civarı ama gün gelip devran dönecek o zaman bankalar yalvaracak kredi verelim diye

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Umarım o günleri hep birlikte görürüz.

 4. blank Bekir dedi ki:

  Slm banka kredi vermiyor çok zordayim borçların var nasıl cekebilirim

KOSGEBKredi.net