KOSGEB Kredi

Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?

Bankalardan kredi alamıyorsanız bunun en büyük nedeni düşük bir kredi notuna sahip olmanız yada bordrosuz veya yeni işe başlayan SGK süresi 6 ay olmayan birisinizdir. Bu sebepten dolayı ise ihtiyacınız olan finansmana ulaşmanız için de size 2 yol kalmaktadır. Bunlardan bir tanesi ya kredi notunuz için bir çalışma yapıp en az 6 ay bekleyeceksiniz. Yada bizim sizlere tavsiye edeceğimiz 2. yolu izleyerek 4 aşamada 2020 yılında en hızlı paraya kavuşan kişi olacaksınız. 5.000 ile 15.000 lira kadar acil nakit paraya ihtiyacı olanlar ne kadar kredi notunuz düşük olursa olsun kesinlik ile bu yöntem sayesinde nakit paranıza kavuşacaksınız.

Bankalar Neden Kredi Vermez?

ilk olarak bankaların sizlere neden kredi vermiyor bunun nedeni bir ele almak ta fayda var. Daha sonra bu istatistikleri göz önüne alarak finansmana giden daha doğru yolu bulabiliriz.

 1. Gelir belgesiz bir çalışan mısınız ?
 2. Kredi notu değeriniz çok mu düşük ? Şayet evet ise hemen KKB Findeks kredi notu hızlı yükseltme taktikleri nelerdir? bir göz atın derim.
 3. Yeni bir işe mi başladınız ? Bankalar en az 6 aylık çalışmış olmayana sigortasız kredi vermez. Ancak siz bir başvuru yapın derim.

Bankaların kredi vermemesinin en büyük nedeni bu 3 maddedir. Peki tüm bu 3 kriterler içinde yer alanlar 3.000 liradan başlayıp tam 15.000 liraya kadar olan ihtiyaç kredilerini başka bir yoldan nasıl finanse edebilirler. ?

Herhangi Bir Cep Telefonu Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz!

İster çalışmayan olun, isterseniz de kredi notunuz çok düşük icralık durumda olun eğer bir faturalı hat sahibi iseniz ve faturanızı düzenli bir şekilde ödüyorsanız 3.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar çok rahat bir şekilde faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Üstelik bu krediyi ister 6 ay isterseniz de 12 ay vadeli olarak kullana bilirsiniz. Sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile Türkiye ‘de faaliyet gösteren Ekin Danışmanlık yada Destek Danışmanlık gibi onlarca firmadan herhangi birine başvuru yapıp anında kredinizi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu danışmalık firmaların herhangi birine başvuru yapmanız.

Konuyu ses kayıtları ile anlatan videomuz!

Telefon Bozdurma Yolu İle Yine Acil Nakit Para Bulabilirsiniz.!

Hepinizin de haberdar olduğu gibi Avea ve Vodafone dahil olmak üzere Turkcell faturalı hat sahiplerine cep telefonunu 6 ay veya 12 aya kadar taksitli olarak vermektedir. Fatura ödeme puanınıza göre ( kaç yıllık hat sahibi olduğunuz, fatura tutarınız vb ) adınıza tanımlı cihazlar bayilerde yer almaktadır. Kullanmış olduğunuz hat bayisine giderek orada adınıza tanımlı olan cihazı alıp hemen kapalı kutu olarak satıp nakit paraya çevirebilirsiniz. Hatta satın aldığınız cep telefonunu biraz fiyat farklı ile bayinize bile pazarlayabilirsiniz.

1 Saat içinde acil borç nakit paraya mı ihtiyacınız var ? ise başka önereceğimiz 4 teknik ile nakit paraya kavuşa bilirsiniz.

Bankalardan Kredi Çıkıyor Ama Yeterince Değil Mi?

Bankaların kredi vermeme nedenlerin biri de azda bir ihtimal olsa teminat değerinizin düşük olmasıdır. Bu daha çok ihtiyaç kredilerinde aranmaktadır. Çünkü ev ve araç kredilerinde alınan mal ipotek edilmektedir. Ama ihtiyaç kredilerinde böyle bir durum olmadığı için şayet vatandaş yukarıda yer alan şartlara uygun dahi olsa haneye giren gelir düşük olduğu için ve kefil ve ipotek değeri bir mala sahip olmadığından istediği ihtiyaç kredisini alamayabilir. Bankalar hane gelirin en fazla %60 oranına kadar geri ödeyebilecek vadelerde kredi imkanı sunmaktadır. Yani diyelim ki aylık geliriniz 1.500 TL ama eşinizde bordrolu bir şekilde bir firmada çalışıyor ve maaşı 1400 TL o zaman bankalar size tek maaş olan 1500 TL kazancınızın %60 olan 900 TL geri ödemeli bir kredi vermek yerine 1400+1500 = 2900 TL nin %60 olan yaklaşık 1700 TL geri ödemeli bir kredi verebilmektedir. Bu değer aslında çok önemlidir. Çünkü ihtiyaç kredileri 48 ay en fazla vade uygulandığı için 48 * 900 = 4000 TL kadar kredi alabilirken diğer türlü 70 – 80 bin TL kadar kredi alabilirsiniz. Tabi bu bankanın da biraz inisiyatifine kalmış bir durumdur.

Bankalar kredi vermiyor 4 farklı çözüm yolu

Bankalar kredi vermiyor 4 farklı çözüm yolu

Bankalar neden kredi vermiyor veya veriyor ise neden istediğiniz rakamı alamadığınız dahil tüm soruların cevabını nasıl kredi çekebilirsiniz ile yanıtladık. Umarım sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin!

Bankaların hepsine kredi başvurusunda bulunduğunuza emin misiniz.? Bence ismini dahi duymadığınız bir çok banka hala var.! Üstelik bu bankalar diğer rekabet içinde olduğu bankalara göre kredi skoruna bakmadan 60 ay ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankalar kredi vermiyorsa bize gelin diyen BURGAN BANK sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.

 • Kredi notu düşük dahi olsa örneğin BURGAN BANK ‘dan 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik düşük faiz imkanları ile. Bankanın faiz oranı sizinde gördüğünüz gibi Aralık 2019 ‘da %1.32 dur. Bu oranda 18.000 lira 60 ay vadeli olarak kullanırsanız aylık taksit ödemeniz 440,61 TL olacaktır.
 • 10.000 TL 12 Vadeli ödemesi 908,73 TL
 • 15.000 lira 24 ay taksit ödemesi 736,60 TL
 • 20.000 liranın 36 aylık taksit ödemesi 706,11 TL

olmaktadır. Başvuru işlemlerini hem cep hemde bilgisayarınızdan anında sadece bir formu doldurarak yapabilirsiniz.!🔔

"Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Bankalar Kredi Vermiyor Nasıl 4 Aşamada Acil Para Bulabilirim?" - 9 YORUM
 1. Nursabah dedi ki:

  Çok iyi bir imkan

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Değerlendire bilen için bence’de çok iyi bir imkan 🙂

 2. Ali sürmeli arman dedi ki:

  Acil para cekmem lazım maaşa boduram.yok nasıl para çeke bilirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz nedir ? Şayet kredi notunuz iyi ise sizlere gelir belgesiz kredi çekmenin yolunu göstere bilirim.

   1. Serkan kayıhan dedi ki:

    Notumu bilmiyorum ama lütfen yardimci ol

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     Kredi notunuzu mutlaka ilk olarak öğrenmelisiniz, ona göre size yol göstere bilirim.

 3. Barış dedi ki:

  Benim 4 bankada gecikmeli borçların var o yüzden kredi çekemiyorum ve paraya ihtiyacım var boclar için yardım edermisiniz

 4. Semih dedi ki:

  Kredi notum 695 ve kredi alamıyorum acaba alabilme şansım varmıdır yardım edebilirmisiniz

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Çok aşırı düşük bir kredi notunuz var bence çok zor size tavsiyem https://www.kosgebkredi.net/vodafone-faturali-hatlara-nakit-15-bin-tl-kredi/ denemeniz olacak.

KOSGEBKredi.net