KOSGEB Kredi

Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz KrediAkbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi

Yanlış okumadınız, bizzat kendim denedim ve hiç bir gelir belgesine ve kefile ihtiyaç duymadan Akbank’dan 20.000 TL parayı 48 ay olarak adım ama siz artık 60 ay eşit ödemeli olarak alabilirsiniz!. 2019 yılında gelir belgesiz kredi almak isteyen ev hanımları, serbest meslek sahipleri şayet kredi istihbarat raporunuz sağlam ise 3 dakika da ihtiyaç krediniz hiç şubeye gitmeden kefilsiz ve evraksız anın da mevduat hesabınızda. Nasıl mı.? gelin videolu olarak bunun nasıl yapıldığını hep beraber yapalım.

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi Hakkında

Arkadaşlar daha önce sitemde sizlere işte apartman tadilatları için veya herhangi bir ürün alımlarında bankaların firmalar ile anlaşma sağlayarak gelir belgesiz olarak nasıl kredi vermiş olduğunu açıklamıştım. Yine aynı yazımda yani gelir belgesiz kredi veren bankalar isimli makalemde İnternet üzerinden yapılan hazır krediler den bankaların bırakın herhangi bir belge istediğini kefil bile talep etmediğini çok ayrıntılı olmasa da sizlere aktarmıştım. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl bu işlemi sağlayacağınızı videolu bir şekilde açıklayacağım. Yalnız değerli arkadaşlarım bunu bizzat kendim denedim, şuan herhangi bir gelirini kanıtlayacak bir pozisyonda değilim, lakin KKB kredi notu değerim yani geçmişe yönelik bir istihbarat sorgulamasında herhangi bir kötü nota sahip değilim. Ben kendi durumumu sizlere açıklayayım da sonra bize neden çıkmadı demeyiniz.

Akbank 20 bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Biraz öncede sizlere bahsettiğim gibi şayet Akbank bireysel krediler departmanına şahsen başvuru yaparsanız sizlere direk ” Biz gelir belgesiz kredi vermiyoruz ” sözünü duyacaksınız. Ki ben bu lafı KKB kredi notu değerim çok yüksek olmasına rağmen duydum. Peki ne yaptım, hemen aktarayım. Tabi bunu banka görevlisinin sayesinde öğrendim, onuda belirtmek isterim. İlk olarak hemen orada Akbank direk uygulamasını google play üzerinden cep telefonuma indirdim. Uygulamayı bir yandan kurar iken bireysel müşteriler departmanındaki kibar hanım efendi benim için uygulamayı kullanabilmem için şifre oluşturdu. Kısa bir süre içinde, merak edenler için söyleyeyim yaklaşık 1 veya 2 dakika içinde şifrem banka çalışanı hanım efendi tarafından oluşturulmuştur. Hemen orada indirmiş olduğum uygulamayı çalıştırdım ve T.C. kimlik numaram ile bana cep telefonum üzerinden gelen şifre ile giriş yaptım. Uygulamaya ilk giriş yaptığınız zaman karşınıza ana menü gelecektir. Bu ana menüde arkadaşlar ” Kredi işlemleri ” isimli bir ölüm göreceksiniz. Oraya tıkladığınız da sizin karşınıza muhtemelen ” Herhangi bir kredi başvurunuz bulunmamaktadır. ” yazısını göreceksiniz. O yazanın altında ise ” Tamam ” ve ” Başvur ” butonları yer alacak, siz başvur dediğiniz zaman ise işte beklenen o sayfa karşınıza gelecektir. 🙂 Şubeye gitmeden kredi almanın en kolay yolu bu olsa gerek, bu arada banka da mevduat hesabınız yok ise açtırın. Banka direk olarak o hesabınıza kredinizi aktaracaktır.

Benim aldığım kredinin aylık ödemesi o an için 48 ay 608.78 TL  olmak ile birlikte faizi ise %1.39 dur. 48 ayda toplam geri ödeyeceğiniz rakam 29.221.26 TL’dir. Ama siz şimdi artık 60 ay vadeli olarak alabilirsiniz.!

Başvurunuzu bilgisayarınız üzerinden de rahatlık ile yapabilirsiniz

Akbank direk uygulamasını kurmadan da gelir belgesiz kredi başvurunuzu bilgisayarınız üzerinden İnternet bankacılığı ile rahatlık ile yapabilirsiniz. Ama bu işlemleri yapmanız içinde yine mutlak suret ile bir tek kullanımlık dahi olsa şifreye ihtiyacınız vardır. Bunu İnternet üzerinden yapmak için ise ilk olarak BURAYI tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza yine mobil uygulamada olduğu gibi bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekranda size giriş için müşteri numaranız mı yoksa T.C. kimlik numaranız ile mi yapacağınız sorulmaktadır. Şayet Akbank’a ait bir kredi kartınız mevcut ise onun üzerinde yer alan 16 hane numaralar ile de yapabilirsiniz. Şifre bölümüne ise banka görevlisi talimatı ile cep telefonunuza gelen karakterleri kullanmanız gerekmektedir. Güvenlik açısında burada giriş işleminde kayıtlı olan cep telefonuna bir SMS gelecektir. Gelen SMS de ilgili alana girdikten sonra karşınıza zaten direk olarak kredi başvuru ekranı çıkacaktır. Bu işlemi YouTUBE videosunda sizlere detaylı ve uygulamalı olarak anlattım.

Video

hiç bir teknik bilgiye sahip olmasanız dahil, anlattığımız şekilde başvuru işlemini sağlayabilirsiniz. Bizde diğer sitelerdeki gibi yalan dolan yok 😉 videolu kanıtını da sizler ile paylaştığımıza göre sizlere boş şans dileyebiliriz.

Bu arada ufak bir tavsiye etmek istiyorum, başvuru işlemlerinden mümkün olduğunca kredi vadesini uzun tutun, onay almanız daha garanti olur.

Güncel Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar ?

Sizlere daha önce kullanmış olduğum Akbank gelir belgesiz kredinin faiz oranları ile vadesinden bahsettim. Şimdi ise sıra geldi güncel faiz oranları ile tam 60 ay vadeli kullanacağınız kredinin miktarından bahsetmeye. Aşağıda tabloda sadece Akbank değil tüm bankalara ait kredi faiz oranları göre bilirsiniz. Biz konumuz gereği Akbank ‘a ait kredinin hesaplamasını yapacağız.

  • Eylül ayı için bankanın mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.91 olmaktadır. 25.000 lirayı şuan için Akbank ‘dan 60 ay vadeli olarak kullanırsanız aylık taksit tutarınız, 770,93 TL olacaktır. Toplam geri ödemesi ise 46.256,30 TL olur.

Herhangi bir yerde SGK yada BAĞKUR üzerinden kayıtlı olarak çalışmıyor dahi olsanız, kredi notunuz yüksek ise sizlerde bu imkanlardan benim gibi çok rahatlık ile yararlana bilirsiniz.!

"Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net