KOSGEB Kredi

Acil Kredi Lazım 5 Dakika ‘da 15.000 Lira Bulma Yolları



Acil Kredi Lazım 5 Dakika ‘da 15.000 Lira Bulma Yolları

Hiç ummadığınız anda acil kredi lazım olduğu vakit insanın eli ayağına dolaşmıyor dersek yalan olur. Hele bir de mevzuubahis olan konu sağlık ise kredinin ivedilik durumu çok daha önem kazanmaktadır. Bu tür durumlarda 5 dakika içinde nakit paraya ulaşmak için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemler ile ele geçecek olan nakit para kredi notu sorunsuz olanlar için 40.000 hatta ticari ise 80.000 liraya kadar çıkarken, kredi notu düşük olanlar için ise 15.000 lira kadar 2019 da çıkmaktadır. Her iki şartlarda bulunanlar için en az 6 ay en fazla ise 60 ay vadeli acil jet hızındaki kredinizi sayacağımız şu 5 yöntemden biri ile temin edebilirsiniz.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin!

Acil kredi başvuruları için bizler 2 kesim için çıkan yollar üretmekteyiz. Bunlardan bir tanesi kredi notu düşük olanlar bir diğerleri de kredi notlarında herhangi bir sorun yaşamayanlar dır. Kredi notu sorunsuz olanların acil krediye en hızlı bir şekilde ulaşmalarında ki yöntemler.

 1. SMS aracılığı ile yapılan kredi başvuruları
 2. İnternet Mobil Uygulamalar ile yapılan kredi başvuruları
 3. Telefon bankacılığı ile yapılan müracaatlar
 4. Sosyal ağlar üzerinden yapılan kredi başvuruları dır.

Kredi notu düşük olanların ise acil kredi başvurmadaki alternatifleri

 1. Faturalı hatları üzerinden 6 ile 12 ay vadeli en az 1.000 en fazla ise 15.000 lira kredi ala bilirler. Nasıl mı? İşte burada
 2.  Senet karşılığında PEŞİN komisyonlu olarak kredi alabilmeleri.
 3. Beyaz eşya satan mağazalardan bozdurma teknikleri ile para temin etmeleri
 4. Kredi kartları ile kuyumculardan taksitli altın alıp bozdurarak para bulma

yöntemleridir.

1- İnternet bankacılığı üzerinden yapılan acil kredi başvuruları

Teknolojinin artık ceplere de girmesi ile birlikte buna ayak uyduran bankalar acil kredi ihtiyacı olan vatandaşlara hafta sonu dahil hizmet suna bilmek adına oluşturdukları güvenli İnternet sayfalarından kredi imkanları sunmaktadır. Hemen hemen her banka ( genelde özel bankalar ) bu imkanı sunmaktadır. Bu imkanları sunmak ile yetinmeyen bankalar yine akıllı telefon sahipleri için oluşturdukları mobil uygulamalar ile daha hızlı bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Bu hizmeti en şekilde sunan bankalar arasında bizce ilk sıra Akbank Direkt ve sonrasında CEPTETEP ve MobilDeniz gelmektedir. İnternet üzerinden acil kredi başvurularınızı İster bankaların İnternet üzerinden ister ise mobil uygulamalarını indirerek anında sağlayabilirsiniz.

 • Üstelik bu başvuru yöntemlerinde herhangi bir gelir belgesiz beyan etmek zorunda değilsiniz. Ayrıca krediniz onayladığı taktirde yine kefil de banka sizden istememektedir.!

2- İnternet sitesi üzerinden acil kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kullanmaya karar verdiğiniz banka için İnternet’ten acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak ilgili bankanın resmi web sitesine girmeniz gerekmektedir. Mutlaka ana sayfasında kredi başvurusu adı altında bir bağlantı göreceksiniz. İlgili bağlantıyı tıkladıktan sonra ise açılan sayfada,

acil-kredi-lazim-bankalar-vermiyor-ne-yapmaliyim

acil-kredi-lazim-bankalar-vermiyor-ne-yapmaliyim

diye bir pencere açılacaktır. Her ne kadar da renkleri ve şekilleri değişiklik gösterse de sizden istenilen TCN yani Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız akıllı veya normal cep telefona ait numara ve sitenin güvenliği için güvenlik kodunun ilgili alana girilmesidir. Bu başvurular genelde acil kredi lazım diyenler için yapılan başvurulardır bu neden ile kullanmak istediğiniz kredinin nedeni sormazlar. Şayet araç veya konut kredisi kullanacaksanız bunu yine bankanın ana sayfasında yer alan ilgili sekmeden sağlamanız gerekmektedir. Ön başvurunuz sistemde yer alan kredi notunuz da ki dereceye göre değerlendirerek size otomatik bir cevap verecektir. Gelen cevapta yer alan limiti ve ödeme koşulunu kabul etmeniz durumdan acil kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

3– Mobil uygulamalar üzerinden acil kredi başvuruları nasıl yapılır?

acil-kredi-basvurusuMobil uygulama üzerinden acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak o bankaya ait olan mobil uygulamayı akıllı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.acil-kredi-basvurusu-islemleri Mobil sisteme girebilmeniz için ise banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Şayet banka müşterisi değilseniz dahil TCN ile de bir çok mobil uygulamaya girebilirsiniz. İster müşteri numaranız ister ise TCN ile giriş sağladığınız uygulamada mutlaka ama mutlaka kredi başvurusu isimli bir sekme göreceksinizdir.Sol yandaki da ki resimde ki gibi. Başvur sekmesini tıkladığınızda bu kez sizden İnternet’ten kredi başvurusu işlemlerindeki gibi kimlik bilgileri yerine size özel olarak daha önce tanımlanmış kredi limiti kredi faiz oranları ve aylık ödeme tutarını göreceksiniz. Sağ yandaki resimdeki gibi. Şayet bankanın size özel olarak oluşturduğu kredi mitini faiz ve aylık geri ödeme miktarlarını kabul ediyorsanız altta yer alan hemen başvur sekmesini tıklamanız yeteli olacaktır. Muhtemelen krediniz 5 veya 10 dakika ya kadar mevcut hesabınıza aktarılacaktır. Tüm bu işlemler yukarıda da belirttiğimiz gibi banka sicili temiz ve kredi notu değeri normal ve üstü olanlar içindi ya peki kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar var mıdır, varsa hangileridir? ne yapmalıdırlar?

4- Telefon bankacılığı ile acil kredi başvurusu yapmak!

İnternet üzerinden başvuruların kabul edilmesi ile birlikte her ne kadar da olsa popülistliğini yitirmiş olsa da hala bir çok vatandaşımız telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankalarda bu uygulamayı bu neden den dolayı halen faal olarak tutmaktadırlar. Bankalara ait telefon bankacılığı numaraları ise şu şekildedir.

 • İş bankası → 0-850 724-07-24
 • Garanti bankası → 444-03-33
 • Akbank → 444-25-25
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • Halkbank → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78

numaralardan hızlı bir şekilde başvuruda buluna bilirsiniz.

Kredi Çıkmıyorsa Nasıl Alabilirim Diyorsanız..

Bankalardan kredi çıkmıyor diyorsanız sizlere artık illegal yöntemler haricinde para bulmaktan başka yol kalmamıştır demektir. İllegal dediysek hemen endişelenip sizleri kötü serüvenlere sürükleyecek değiliz. Değişik metotlar ile biraz daha teferruat şekilde para bulma yollarından bahsedeceğiz. Bu yollardan benim kafama yatan en iyisi kesinlik ile herhangi bir faturalı hat üzerinden alınan kredidir. Şunu net bir şekilde de belirtiyorum ki asla bu yöntem ile dolandırılmazsınız.  Tabi bizim dediğimiz şekilde bu işi hallederseniz. Özellik ile 5 bin Lira kredi gibi ufak tutarlara ihtiyacınız var ise bu yol sizi sıcak paraya gün içinde ulaştıracaktır. Tek yapmanız gereken faturalı hattına ait fatura ödeme noktasına gidip, adınıza kayıtlı olan cihazı almanızdır. Aynı anda cihazı dahi elinize almadan ilgili firma size cihazı peşin paraya alıp faturanıza 12 aya kadar taksitlendirme yapacağından hiç şüpheniz olmasın..

60 Ay Vadeli Acil Kredi Çıkartan Bankalar

Artık ihtiyaç kredisi vade süresi 60 aya çıktı. Bu vadede bir çok banka anında acil olarak kredi imkanını yukarıdaki telefon bankacılığı dahil olmak üzere bir çok yöntem ile vermektedir. Sizleri bilgilendirmek adına güncel kredi faiz oranlarının yer aldığı bir faiz tablosunu paylaştık. Ayrıca ayın bankasının da bir de ufak hesaplamasını da yapmayı ihmal etmedik.

 • 💥Aralık ayında özel hızlı ve acil olarak %1.03 faiz oranı ile QNB Finansbank gelmektedir.
 • 60 ay vadeli olarak 25.000 TL kullanacaklar için taksit ödemesi 592,55 TL olacaktır.
 • 💥 ICBC yine acil para sağlayan bir diğer bankadır. Evraksız ve kefilsiz olarak ayda %1.19 faiz oranları ile hemen nakit sizlere sağlamaktadır. 15.000 TL başvurunuza 12 ay vade ‘de 1.369,04 TL ödeme yaparak paranızı alabilirsiniz.
 • Şayet bana 30.000 lira lazım diyorsanız o zaman 60 ay vadeli olarak ICB bankasında 747,77 TL taksit ile kredi kullana bilirsiniz.

Şimdiden güle güle harcamalar dileği ile…

"Acil Kredi Lazım 5 Dakika ‘da 15.000 Lira Bulma Yolları" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Acil Kredi Lazım 5 Dakika ‘da 15.000 Lira Bulma Yolları" - 48 YORUM
 1. Saliha dedi ki:

  Ben bikere başvurdum 600 milyon dolandırdılar beni Allah çıkartsın onlardan ön ödeme istiyorlar inanmayın

 2. Acil krediniz burada mı? dedi ki:

  Finansman yardımı olarak krediye ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için oluşturulan yasal bir kurumuz. Yani, finans sıkıntısı yaşıyorsanız veya bir finans karmaşası içindeyseniz ve kendi işinizi kurmak için kredinize veya faturalarınızı veya kişisel nakit parayı ödemek, iyi bir iş kurmak veya nakit para almakta sorun yaşamak için paraya ihtiyacınız varsa yerel bir banka, bugün e-posta yoluyla bize ulaşın

  1. HANDE dedi ki:

   mail adresi veya iletişim numarası bırakmamıssınız

  2. necat dedi ki:

   Merhabalar,
   Kredi ihtiyacım var detaylarla ilgili görüşebilirmiyiz.

  3. bahattin dedi ki:

   selamlar sistem hakkında bilgi alabilirmiyim

  4. Kerem dedi ki:

   E postanız nerde

 3. Yasin dedi ki:

  Banada acil kredi lazim Numaram 05079011168

 4. mustafa dedi ki:

  SSK- sicil – icra veya puan sorunu olan herkese liderkredim@ gmail.com aracılıgı ile kredi saglanır. 0541 871 41 40

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Lütfen ilgili numara sizden ÖN ÖDEME İSTEYECEK İSE YAPMAYINIZ.!

   1. Ibrahim kacabas dedi ki:

    Kredi kullanmak istiyorum 0531 975 02 13

   2. Mehmet dedi ki:

    Acil 15000 tl kredi lazım

   3. İbrahim dedi ki:

    Kredi çekmek istiyorum

 5. Canara Bank dedi ki:

  Herhangi bir mali yardıma ihtiyacınız var mı? Kişisel Krediler? Ticari Krediler? Mortgage kredileri? Tarımsal ve proje finansmanı? Kredileri% 3 faiz oranıyla veriyoruz! İletişim: canarabank121@gmail.com

  1. Necat dedi ki:

   Kredi kullanmak istiyorum borçlarımı ödemek için yardımcı olurmusunuz

 6. Yüksel dedi ki:

  Evlenmek için istiyorum

 7. hüseyin ozen dedi ki:

  20000 tl acil lazim

 8. ziiploan@gmail.com dedi ki:

  acil kredi tfk temas eposta

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Lütfen ne kadar acil kredi miktarına ihtiyacınız var bunu da belirtiniz.

   1. muhammet taha dedi ki:

    merhaba acil 8000 lazım

   2. Nurettin dedi ki:

    15000 ihtiyaç im var ssk calisiyorm

   3. CANER ARAS dedi ki:

    20,000 MİLYAR İHTİYACIIM VAE ACİL 05304842213

   4. Sevgi dedi ki:

    Merhabalar,
    Benim yarın saat 12 kadar 8000 tl ye ihtiyacım var.

   5. Serkan güldüren dedi ki:

    15000 tl ye ihtiyacim var

  2. Necati dedi ki:

   Emekliyim 2000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 9. hande dedi ki:

  acil 15000 ihtiyacım var

 10. AHU dedi ki:

  Acil kredi lazım lütfen yardımcı olun bana ev hanımı olduğum için hiç bir banka kredi vermiyor

 11. Ismail dedi ki:

  Mrh iyi günler açıl olarak 25 binliraya ihtiyacım var bankaya geri ödemem ödeyemezsem herşeyimi kaybedicem bana bu konuda lütfen yardımcı olun

 12. Hakan dedi ki:

  Merhaba .Kamu calisaniyim.kart borcum yüzünden hiçbişey yapamıyorum.kartlari kapatmak istiyorum.30 yada 40 bin ihtiyacım var .05347326120

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kart borçlarınızı yapılandırmak için krediye ihtiyacınızın olduğunuzu maaş aldığınız bankaya bildirdiniz mi ?

 13. İlhan dedi ki:

  Merhaba acil 20.000 bin TL’ye ihtiyacım var bankalardan kredi çekemiyorum puanım yetmiyor şu an bankalara borcum yok ama daha önceki düzensiz ödemelerde sicilin bozuldu onlarında faizi ile verdim ama iş işten geçti sizdende pek umudum yok açıkçası ama yinede şansımı denemek istedim inşallah siz bir umut ışığı olursunuz artık para peşinde koşmak tan çok yoruldum en yakınından bile para çıkmıyor olduğunu bildiğim halde yok diyor bu devirde bir dustunmu herkes vurur zaten lütfen bana ulaşın ogatilhan6@gmail.com artık iyi bir haber almak istiyorum bunu o kadar çok ihtiyacim varki anlatmaya kelimeler yetmez

 14. Mehmet dedi ki:

  Turktelekom hattim var 11 ay oldu kredi cikarmi

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Elbette çıkar neden çıkmasın..

   1. Ebru dedi ki:

    Acil 10 binliraya. İhtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

   2. Ümmühan dedi ki:

    Acil yarına kadar 30.000 TL bulmam gerek mümkün mü

 15. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar kredi puanim 1126 ve son iki yıldır aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyorum bankalara da fazla başvuru sayım var ve kredi alamiyorum acil 10000 TL ihtiyacim var lütfen bir yol gösterin gerçekten önemli bir durum lütfen tel no 532 360 5832 email adresi ahmtesmeli@gmail.com

 16. İhsan dedi ki:

  Gelirim uygun fakat geçmiş gecikmeler nedenli puanım düşük 20.000 TL kullanmak istiyorum

 17. Habibe dedi ki:

  Çok acil kredi istiyorum borcum var 15 .000 tl bana yardımcı olurmusunuz

 18. Esra Türker dedi ki:

  Çok çok zor durumdayım acilen 15 bin krediye ihtiyacım var

 19. murat dedi ki:

  SSK- sicil – icra veya puan sorunu olan herkese banka aracılıgı ile kredi saglanır. Üst limit 40 bin TL liderimgayrimenkul@ gmail.com

 20. Emrah dedi ki:

  Başvuru formu almak istiyorum acil nakit lazım

 21. Umut dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacım var

 22. evrennkrall dedi ki:

  ACİLL….
  kredi kullanmam gerekiyor evrennkrall@gmail.com mail adresinden benle iletişime geçebilirsiniz.

 23. SADİ dedi ki:

  ACİL 25000 KREDİ LAZIM PUANIM DÜŞÜK KREDİ ALAMIYORUM MEMURUM NEREDEN KREDİ ALIRIM

 24. murat dedi ki:

  emekli sıgortalı sıgortasız farkemet ıhtıyca kredısı konut kredısı bızde on odeme asla yoktur ısteyenlerede muracat etmeyınız 05300802355 whatsaptan msj atamnız yetrlı

  1. Necati dedi ki:

   Emekliyim 2000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 25. Pinar salami dedi ki:

  Acil bir krediye ihtiyacınız olursa, kredi almanıza yardımcı olabilirim. e-posta yoluyla bana ulaşın: aukredi@ gmail.com
  Acil kredi temas eposta

  1. Necati dedi ki:

   Evet var

 26. Gülsemin dedi ki:

  Benım kredi notum düşük ve kredi kartımı yapılandırmıstım ama duzenlı oduyorum benım acıl 15.000 bıne ihtıyacım var bana yardımcı olursanız sevınırım donus yaparsanız cok ıyı olut

KOSGEBKredi.net