KOSGEB Kredi

600 TL Yatırımla Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak600 TL Yatırımla Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak

Evet, çok doğru duydunuz. İddia ediyorum sadece 600 TL yada 100 USD yatırım ile ayda çok rahat 3, 5 hatta 10 Bin TL gelir elde edebilirsiniz. Bunu başaran biri olarak sizlere günde 100 ile 1000 TL arasında gelir nasıl elde edilir sırlarını vereceğim. Bu sırrı öğrenmek için tek yapmanız bu içeriğe sadece 5 dakikanızı ayırarak sabır ile okumanızdır. Sizlere söz veriyorum ki en kötü şartlarda dahi günde 50 TL kazanmalı işler nelerdir bu içerik sonrasında öğrenmiş olacaksınız.!

Ayda 10 Bin TL Kazanmak İster Misiniz?

Ayda 10 bin TL kazanmak aslına bakılır ise biraz sabır ile hiç de zor değildir. Hele 600 TL gibi bir yatırım ile bunu çok rahat bir şekilde başara bilirsiniz. Ben bunu 40 senelik hayatımda defalarca başardım. Sizlerde uzun yada kısa soluklu olarak ayda 3 veya 5 yada 10.000 TL gibi gelirleri düşük sermayeler ile elde edebilirsiniz. Üstelik bu başarıyı herhangi bir iş yeri açma ihtiyacı duymadan esnek çalışma saatleri ile gerçekleştire bilirsiniz. Şayet beni dinleyip biraz sabır ve en önemlisi kendinize inanarak 600 TL yatırım ile ayda 10.000 TL kazanmak istiyorsanız, bu söylediklerimi ciddiye lütfen alarak deneyin.!

Günde 100 ile 1000 TL Kazanmanın Sırrı Network Marketing’den Geçmektedir.!

Tüm dünyanın kabul etmiş olduğu en kazançlı ticaret sistemi kesinlik ile Network Marketin yani Ağ Pazarlama sistemidir.Network Marketing Ne Demek ? Sistemleri hakkında sizlere geniş bir bilgi vermiştim. Ama yine kısaca bir bilgi vermek istiyorum. Network Marketing sistemi bir pazarlama sistemidir. Türkçe karşılığı ağ pazarlaması olan yöntem ile kendi işinizi 600 TL rahatlık ile kurabilirsiniz. Ayda ise size samimi söylüyorum rahat 3 yada 5 hatta 10 bin TL kazanabilirsiniz. Dünya genelinde 2 çeşit ağ pazarlaması sistemi vardır.

 • Ürün satışı yaparak ekip kurmak
 • Yatırım firmalarına yatırım yaparak ekip kurmak

Bu iki ağ pazarlamasının ”ÜRÜN” olanı ne yazık ki sizlere kısa vadede hızlı para kazandırmaz. Ancak! yatırım ağ pazarlamalarına göre çok daha uzun vadeli olmaktadırlar. Yatırım ağ pazarlaması ise sizlere çok kısa sürede çok ciddi gelirler sağlar. Tahmin dahi edemeyeceğiniz paraları yatırım Network Marketing sistemleri ile elde hızlı ve kolayca elde edebilirsiniz. Bu neden ile ben sizlere ”YATIRIM NETWORK MARKETİNG” sistemlerinden bahsedeceğim. Ayrıca, bunun ile birlikte şayet kazanmayı gerçekten istiyor iseniz sizlere ilk defa iletişim telefon numaralarımı’da vereceğim.

Yatırım Network Marketing (Ağ Pazarlama) Sistemi Nedir?

blankAdından’da anlaşılacağı gibi ” Yatırım Network’u ” ortada herhangi bir ürün olmadan yapılan ağ pazarlamasıdır. Ortada ürün olmadan yapılan bu ağ pazarlamasının en cazip yönü sisteme dahil olanlara verilen günlük pasif gelirlerdir. Pasif gelir ise şu anlama gelir. Herhangi bir iş yapamaya gerek kalmadan yapmış olduğunuz yatırım miktarına göre sistem tarafından sizlere tanımlanan para’dır. Yatırım ağ pazarlamasının insanların ilgilisini çeken bir diğer yönü ise ürün ağ pazarlaması gibi elinize herhangi bir ürün alıp bunu satmak zorunda kalmazsınız. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey insanlara bu işi anlatıp kendi ekibinizi kurarak kayıt aldığınız kişi başına prim almaktadır. Peki yatırım ağ pazarlamaları genelde ne iş üzerine kurulur ?

 • Herhangi bir fon alım satımı
 • Sigorta şirketlerinin kazançlarına ortak olma
 • İnternet üzerinden hizmet sektörü ortaklığı
 • Kurulmuş olan herhangi bir sektöre kazanç ortaklığı

gibi alanlar üzerine ağ pazarlamaları kurulmaktadır.

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir?

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir

Daha önce samimi bir şekilde belirtmiş olduğum gibi yatırım alanında bir ağ yani ekip oluşturup günlük’de gelir elde edeceksiniz mutlaka yatırım yapacağınız network firmasının YENİ KURULMUŞ olmasına dikkat ediniz. Çünkü samimi bir şekilde belirtmiş olduğum gibi yatırım ağ pazarlama firmaların ömürleri çok fazla gitmez. Bunun en büyük nedeni ise bu firmaların çoğunun birere PONZİ olmasıdır. Diğer adı PRİMAT sistemde olan bu ağ pazarlaması ile kısa sürede güzel paralar kazanabilirsiniz ancak aslan uzun vadeli olmazlar. PONZİ PRAMİT SİSTEMİ NEDİR? diye bir video sizler için yer verdik. Bu sistem ile ekip oluşturduktan sonra aslında eğer yılmaz iseniz ve araştırmaya devam eder iseniz yeni yatırım firmalarına ekip halinde dahil olarak yine para kazanmaya devam edebilirsiniz. Şayet benim tecrübelerimi dikkate alıp 600 TL gibi rakamlar ile bir yatırım ağ pazarlamasına dahil olacak iseniz, bu firmalarda şunu arayın.

 1. Mutlaka YENİ KURULMUŞ olmasına.
 2. Mümkün ise YURT DIŞINDAN kurulmuş bir firma olaması. ( Yurt dış firmaları yurt içine göre daha uzun vadelidirler. )
 3. Günlük pasif gelirin olmasına.
 4. Ana parayı kısa sürede kurtara bilme şansınızın olmasına
 5. Günlük para çekme imkanının bulunmasına

Özen göstermeniz gerekir. Bunlar ile birlikte daha da önemli olan ise işin başında güçlü bir liderinizin olması çok önemlidir. Eğer ki hiç bir tecrübeye sahip değilseniz işi bilen ve daha önceden bir ekibe sahip olan güçlü bir lider size para kazandıracaktır. Neden mi ? işte ispatları ile birlikte cevabı.

Güçlü Bir Lider İle Çalışmanın Size Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

İster yatırım olsun ister ise ürün ağ pazarlaması olsun güçlü bir lider ile çalışmanın önemi çok fazladır. Bunun nedeni ise kazanç planında onların desteğinin sizlere olmasıdır. Yatırım ağ pazarlamasından çoğunluk ile kazanç planı şu şekildedir.

 1. Günlük pasif gelir. (Hiç bir şey yapmasanız’da alacağınız günlük gelir)
 2. Almış olduğunuz kayıt başına size verilen gelir.
 3. Network Ağınızdaki eşleşmeden gelecek olan pirim.

Madde 3 deki geliri alabilmek için şayet bir ekibi oluşturacak deneyiminiz yok ise mutlaka iyi bir lider ile çalışmanız gerekir. Böylece her ne kadarda kayıt yapamadığınız için gelir alamaz iseniz’de sizin altınıza lideriniz tarafından yapılan kayıtlardan prim alabilirsiniz.!

Güçlü bir lider ile 600 liradan başlayan yatırımlar ile para kazanmak istiyorsanız o zaman bizim Whatsap GURUBUMUMUZA GİRİN’ ‘ https://chat.whatsapp.com/GpPfWeW0uCsA0fJ2qrMOrn ” Bakın sizlere nasıl 600 TL gibi rakamlar ile para kazanılır göstereyim. 😉

"600 TL Yatırımla Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"600 TL Yatırımla Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak" - 8 YORUM
 1. blank Aydın dedi ki:

  Yardımcı olurmusunuz kazanmaya çok ihtiyacım var

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Sizler için artık whatsap gurubu kurduk https://chat.whatsapp.com/Hicl53ub1gFHrsT5ewC17e bu bağlantıdan giriş yaparak yardım alabilirsiniz.

 2. blank Meryem dedi ki:

  Network nedir hiç bir bilgim yok yazılanları biraz okudum tesadüfen küçük bir parayla ne yapilabilir diye düşünürken 600 tl yatırımla para kazan yazıyordu yardımcı olursanız kesinlikle kazanmak istiyorum şu zor dönemde kazanmaya çok ihtiyacımız var.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   0-532-707-48-52 numaraya arayarak yada whatsapp üzerinden iletişim kurarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendisine sitemizin adını vererek ulaştığınızı söylemeniz yeterli olacaktır.

 3. blank Funda dedi ki:

  Merhaba bende öğrenciyim paraya ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olur musunuz

  1. blank Yunus Bas dedi ki:

   Zincirleme bir sistem 600 TL veriyorsunuz girişe sonra sisteme kaç kişi dahil ederseniz sisteme ne kadar katılımcı dahil ederseniz. O kadar gelir elde ediyorsunuz. Sisteme dahil ettikleriniz aynı uygulamayı yapıyor. Sistem bu şekilde devam ediyor. ZBu uygulama 20 önce bana anlatılmışdi 100 dolarla başlanıyor Du lakin insanlar dolandirilacagi korkusuyla bu sisteme girmiyorlardi şuan yapılabilir.

 4. blank Mehmet Ceml dedi ki:

  Öğrenciyim gruba yeni katıldım kazanmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz 🙂

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   5327074852 numaradan Mustafa bey ile görüşebilirsiniz

KOSGEBKredi.net